>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12 kolejka Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
to zieńczuk miał grac na obronie a wystep kosy był niepewny bo leczył kontuzje w tygodniu ale gra od pierwszej minuty kosa, a zienczuk na lewej obronie ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Wisła zdecydowanie lepsza od Legii.Legia dwa lub trzy razy zagrozila bramce pawełka zaś Wisla marnowałam wiele dogodnych a wrecz wysmienitych okazji.Zieńczuk udowodnił że ejst w bardzo dobrej dyspozycji.Podsumowując zasłużone zwycięstwo Wisły w pojedynku z Legią,mozna także stwierdzic ze to najmniejszy wymiar kary
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
No wielka szkoda!!! Gdyby Legia wygrała ciekawiej wyglądała by tabela. Jeśli Wisła i na wiosnę będzie tak skuteczna to nie ma co myśleć o Mistrzostwie. Osiem punktów to sporo Dla pocieszenia przypomnę, iż w sezonie 05/06 Warszawiacy na koniec rundy jesiennej tracili do Wisły 9 pkt. Jak się skończył po wiośnie wszyscy dobrze wiemy ???? . Wracając do spotkania to muszę przyznać że Wisła mecz wygrała zasłużenie. Pierwsza połowa duża dominacja Krakowian. W drugiej bardziej się to wyrównało. Jak Giza nie spudłowałby na pustą bramkę Pawełka mecz by się potoczył inaczej. Byłoby by więcej pewności w grze Legii.
Wisłę w tym sezonie ciągnie Zieńczuk. Rozgrywa, drybluje na skrzydle, gra w obronie a co najważniejsze strzela gole. Ten piłkarz mnie co raz to bardziej pozytywnie zaskakuje. Nie spodziewałem się, że będzie odgrywał tak ważną rolę w szeregach Wiślaków. Bardziej spodziewałem się tego, że Paweł Brożek czy Kamil Kosowski będzie liderem zespołu. Szkoda Andrzeja Niedzielana, który na pewno strzelał by bramki bo wspomniany Brożek wielce skuteczny nie jest.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jak Giza nie spudłowałby na pustą bramkę Pawełka mecz by się potoczył inaczej. Byłoby by więcej pewności w grze Legii.
Sytuacja Gizy miałam miejsce ok 80-85 min,do tego czasu to Wisła mogła strzelic przynajmniej 5 goli i wtedy już by był pogrom wiec nie ma co wspominać sytuacji Gizy bo była to jedyna bramkowa okazja Legii w tym meczu.W drugiej polowie wcale się nie wyrownała tylko Wisla oddala pole Legii zeby grać z kontry i swietnie im to wychodziło,a Legia rozgrywała piłke do 30 metra i zupelnie nic z tego nie wynikało.Moim zdaniem nie ma o czym mówić Legia była zespołem słabszym i powinna dziękować Wiślakom za bardzo łągodny wymiar kary...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom