>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12 kolejka Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przed nami 12 seria spotkań piłkarskiej Orange Ekstraklasy, w której hitowo zapowiada się pojedynek pomiędzy Wisłą Kraków a Legią Warszawa. Oprócz pojedynku mocarzy rodzimej Ekstraklasy w innych ciekawych spotkaniach Lech Poznań podejmie Cracovię Kraków a Korona Kielce silnego w tegorocznych rozgrywkach Górnika Zabrze.

Czy Wisła pokona Legię i tym samym powiększy swoją przewagę nad rywalami w walce o mistrzostwo kraju? A może słabiej grający ostatnio Legioniści wzniosą się na wyżyny umiejętności i wywiozą trzy punkty ze stadionu przy Reymotna ?

Zapraszam do typowania i analizowania spotkań 12 kolejki Orange Ekstraklasy ;)

Oto pary wraz z notowaniami u bukmachera Bwin:
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
vs.

Lech Poznań - Cracovia Kraków
W dwunastej kolejce Orange Ekstraklasy najbardziej do gustu przypadło mi spotkanie piątej drużyny czyli KSS Lecha Poznań. Kolejorz na swoim stadionie przy ulicy Bułgarskiej podejmie klub Cracovii Kraków, który aktualnie okupuje miejsce dziewiąte w tabeli z dorobkiem zaledwie trzynastu punktów. Jak na razie, historia jest nie na korzyść dla Kolejorza. Trzy ostatnie konfrontacje w Orange Ekstraklasie zakończyły się dwoma zwycięstwami Cracovii i jednym Lecha - kolejno 2004 0:2, 2005 1:0, 2006 3:4. Lecz tutaj historia nie ma nic do gadania, dziś jest dziś, a zawodnicy z Poznania prezentują nieprzeciętną formę... potwierdzeniem jest choćby wygrana z jednym z hegemonów ligi - Legią Warszawa. Oczywiście zdarzają się i wypadki przy pracy, a takim jest na przykład porażka na wyjeździe z drużyną Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski. Drużyna pasów zaś ostatni mecz ligowy wtopiła na własnym stadionie, dostając baty od Białej Gwiazdy 2 do 1. Co do składu to martwi mnie pewien kłopot z bramkarzami w drużynie Lecha, mianowicie w piątkowym meczu nie wystąpi Emilian dolha, który na jednym z treningów doznał kontuzji stawu łokciowego. Lekarze wykluczają jego występ w najbliższym spotkaniu. Kolejne badania wykażą jak długo pauzował będzie &quot;EMA&quot;. Kolejnym osłabieniem jest brak na ławie Dawida Kręta, który z kolei w meczu młodej Ekstraklasy nabawił się kontuzji stawu kolanowego... ale pech. Na bramce zatem wystąpi Krzysztof Kotorowski, któremu dzięki Bogu nic nie dolega. Ja jednak wierze w magiczny duet w postaci Marcina Zająca oraz Piotra Reissa, którzy według mnie są najlepszymi zawodnikami niebieskich. Co do kontuzji w zespole Cracovii to aktualnie nie mam żadnych informacji, ale jak coś sie dowiem to zapewne rozszerzę swoją analizę o jakże unikatowe dane.
Mój typ: Lech Poznań - 1.50 @ Bet-at-home
Stake: 9/10 ✅ 3-1
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Lech - Cracovia
typ: 1 kurs: 1.5
typ: 1 [handi +1lech] kurs: ?
Popieram typ na Lech - mecz przyjazni ale zbyt przyjacielski nie bedzie ???? Najewieksza szanse widze w problemach kadrowych Cracovii wlasnie - przed meczem z Lechem Cracovia ma 12 zdrowych pilkarzy! Nie zagra prawdopodobnie Wiśniewski, do składu wraca Bojarski ale on nie grał od miesiąca. Na urazy mięsni narzekają Dudzic i Moskała. Witkowski za to w drodze na trening zasłabł i nie wiadomo co z nim. Cracovia ostatnio grała derby, 4 podstawowych graczy grało w ME, a następnie Puchar Ekstraklasy przez co na pewno będą czuli to w nogach.
Za to 6 zawodnikow Lecha na mecz Pucharu Ekstraklasy dostalo wolne aby odpoczac przed meczem z Craxa. Do tego dochodzi bardzo slaba postawa Cracovii na wyjezdzie - od chyba 6 meczy nie strzelila nawet bramki ! Majacy wysokie aspiracje Lech powinien rozgromic Craxe - szukalbym tutaj typu nawet z handi na Lech.
kadrowe problemy na podstawie PS
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wisła Kraków-Legia Warszawa /typ:1 kurs:1.80/
Na Reymonta 22 przy ponad 22-tysięcznej publiczności dojdzie do najbardziej ciekawego spotkania w rundzie jesiennej,w ekipie Wisły wystąpią wszyscy kluczowi zawodnicy prócz Arka Głowackiegow Legii pod znakiem zapytania stoi występ Vukovic za kartke w meczy z Odrą,myśle jednak ze zostanie ona anulowana ???? Wracając do samego spotkania nalezy podkreslic ze Legia na Reymonta nie ma najlepszych statystyk przez ostatnie dwa lata gdzie w Krakowskim klubie panował jak mozna to nazwac kadrowy bałagan równiez Legia nie mogła zdobyc tu punktu.W tym sezonie w Wiśle Kraków pod wodzą Skorzy wszystko idzie w dobrym kierunku,dobra atmosfera i co najwazniejsz ładna ofensywna gra przemawia za tym ze to TS w niedziele zdobędzie trzy punkty.Legia mimo dobrego startu juz powoli traci swoją formę jezeli chodzi o =stołecznych zawodników to i tak dotąd grali powyzej swoich oczekiwan.W niedziele Kakowska Wisłą wygra z Legią i to dosyc wysoko :twisted:
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ruch Chorzów v Polonia Bytom /typ:1 kurs:1.85 /
Ruch na swoim obiekcie podejmuje Polonie Bytom która własnie na stadionie Niebieskich podejmuje zespoły jako gospodarz.Myśle ze Ruch zdobędzie trzy ponkty w tej konfrontacji poniewarz ostatnio łapie formę zresztą ich gra nie wygląda zle tylko brakuje skutecznosci wiem bo miałem okazje na Niebieskich oglądac mecz z Wisłą Kraków.Ruch odniusł efektowne zwycięztwo w łodzi w PE co jest dobrym prognostykiem na mecz z mierną Polonią
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Lech - Cracovia
typ: 1 kurs: 1.5
typ: 1 [handi +1lech] kurs: ?
Popieram typ na Lech - mecz przyjazni ale zbyt przyjacielski nie bedzie ???? Najewieksza szanse widze w problemach kadrowych Cracovii wlasnie - przed meczem z Lechem Cracovia ma 12 zdrowych pilkarzy! Nie zagra prawdopodobnie Wiśniewski, do składu wraca Bojarski ale on nie grał od miesiąca. Na urazy mięsni narzekają Dudzic i Moskała. Witkowski za to w drodze na trening zasłabł i nie wiadomo co z nim. Cracovia ostatnio grała derby, 4 podstawowych graczy grało w ME, a następnie Puchar Ekstraklasy przez co na pewno będą czuli to w nogach.
Za to 6 zawodnikow Lecha na mecz Pucharu Ekstraklasy dostalo wolne aby odpoczac przed meczem z Craxa. Do tego dochodzi bardzo slaba postawa Cracovii na wyjezdzie - od chyba 6 meczy nie strzelila nawet bramki ! Majacy wysokie aspiracje Lech powinien rozgromic Craxe - szukalbym tutaj typu nawet z handi na Lech.
kadrowe problemy na podstawie PS
Zgadzam się z Tobą.Cracovia gra na wyjazdach bardzo słabo u siebie graja o niebo lepiej a wyjazdowe potyczki nie są już najlepsze.Lech po remisowych Derbach Wielkopolski napewno chce wygrać i ucieszyć ponad 20 tysięczną publiczność.Cracovia ma jednak moim zdaniem asa w rękawie czyli trenera Stefana Majewskiego ktory jest fachowcem w dziedzinie taktyki i może tu zaskoczyć Lecha ale nie chce mi się wierzyć że Lech straci na wlasnym stadionie z beznadziejnie grajac na wyjazdach Craxą...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Póki co na oku mam dwa typy a mianowicie: Lech Poznań - Cracovia Kraków typ: Lech o którym zostało już sporo napisane ;) Oraz Odra Wodzisław - Jagiellonia Białystok typ: Odra.

Kolejorz nie może tracić punktów na własnym stadionie jeśli chce powalczyć o tego &quot;majstra&quot; o którego będzie niezwykle ciężko. Aby nadal liczyć się w czołówce niezwłocznie należy pokonać Cracovię, ktora grając na wyjeździe znacznie traci na wartości.

A dlaczego Odra? Ano dlatego, że w pokonała Legię w Warszawie a takie zwycięstwa na pewno dodają drużynie skrzydeł. Przed rokiem Wodzisławianie mieli wspaniałą passę zwycięstw, meczów bez porażki i choć w tym roku może nie będzie tak samo to tą passę zwycięstw moga przedłużyć pokonując słabą na wyjazdach Jagiellonię.

Szerokim łukiem raczej będę omijał spotkanie Ruchu Chorzów z Polonią Bytom gdyż uważam, że w tym meczu może paść każdy wynik mimo to, że Niebiescy będą faworytami ;) Choć... może Polonia w zamian za udostępnianie stadionu odda mecz Ruchowi :p ? Wszystko możliwe...
 
edi143 3

edi143

Użytkownik
Pojedyncze kursy na Lecha i Bełchatów takie sobie, ale AKO wychodzi już całkiem nieźle
Trudno wyobrazić sobie, by ŁKS mogł wywieźć jakiś punkt z Bełchatowa
Crcovia na wyjeździe nie strzeliła nawet bramki .

Zgadzam sie z taka opinia.Lech raczej wygra ,i to zdecydowanie a Belchatow moze miec male klopoty.DERBY!
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Pojedyncze kursy na Lecha i Bełchatów takie sobie, ale AKO wychodzi już całkiem nieźle
Trudno wyobrazić sobie, by ŁKS mogł wywieźć jakiś punkt z Bełchatowa
Crcovia na wyjeździe nie strzeliła nawet bramki .

Zgadzam sie z taka opinia.Lech raczej wygra ,i to zdecydowanie a Belchatow moze miec male klopoty.DERBY!
Ja odpuściłem mecz Bełchatowa,skoro Polonia bytom potrafiła tam pokonać GKS 0-3 to ŁKS jest w stanie przynajmniej zremisowac.Bełchatów jest faworytem ale za taką stawkę nie warto jeast ryzykować
 
Z 0

zwykly-expert

Użytkownik
Lubin-Sosnowiec 1 kurs 1.30
Moim zdaniem typ ma bardzo duże szanse na wejście.Lubin ostatnio gra słabo ale Sosnowiec jest jeszcze gorszy.Lubin ma w swoim składzie takich graczy jak Włodarczyk,Nunes,Arboleda,Chałbiński a przede wszystkim łobodziński.Ostatnie tygodnie były bardzo ciężkie dla graczy z Lubina.Na swoim stadionie gospodarze tylko raz zdobyli 3 pkt. w pojedynku z LKS 2-1.Natomiast 3 razy przegrali w tym z 2 czołowymi zespołami w tabeli:Wisła 0-1 Legia 0-2 oraz ulegli Groclinowi 1-2.1 zremisowali z Poznańskim Lechem.Zagłębie to natomiast murowany kandydat to spadku z ligi.Na wyjeżdzie ani razu nie wygrali ba nawet nie zremisowali.Na 7 wszystkie przegrali strzelając zaledwie 4 i tracąc aż 19 goli.Zagłębie w sumie na ma wotywacji do gry bo i tak spadną.Zagłębie musi w końcu zacząć zdobywać punkty przynajmiej na swoim obiekcie.Moim zdaniem Zagłębie pokona Sosnowiczan i powoli zacznie wychodzić z kryzysu.Moim zdaniem 2-0 dla gospodarzy.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: Lech Poznań – Cracovia Kraków
Typ: 1 ✅ (3:1) :spokodfhgfh:
Kurs: 1,45
Analiza:

Dzisiaj rozpoczyna się 12 kolejka Orange Ekstraklasy. Ciekawie zapowiada się „mecz przyjaźni” w Poznaniu pomiędzy Lechem a Cracovią. Sytuacja Cracovii nie jest najlepsza, zajmują dopiero 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów. Pasy w tym sezonie prezentują się bardzo słabo i nie przypominają drużyny z ubiegłego sezonu, kiedy ostatecznie zajęli 4 miejsce. W tym sezonie jest to raczej mało prawdopodobne. Cracovia bardzo słabo prezentuje się na wyjazdach, punkty zdobywa u siebie. W ostatnim meczu uległa u siebie 1:2 w spotkaniu derbowym z Wisłą. Wcześniej uległa na wyjeździe Koronie 2:0. Sytuacja Lecha jest znacznie lepsza. Zajmuje 5 lokatę z dorobkiem 20 punktów. W ostatnim ligowym spotkaniu uległ na wyjeździe Groclinowi 1:0, a w meczu w ramach 10 kolejki pokonał u siebie Legię Warszawa. Lechici także lepiej prezentują się na własnym stadionie. W sześciu spotkaniach na stadionie przy ulicy Bułgarskiej stracili zaledwie dwa punkty. Kolejorz wystąpi bez bramkarza Emiliana Dolhy, który jest kontuzjowany. Trener Cracovii Stefan Majewski także nie wystawi najsilniejszej jedenastki, zabraknie Jacka Wiśniewskiego, Karola Kostrubały, Kamila Witkowskiego i Michała Karwana. W tym meczu na korzyść Pasów przemawia tylko statystyka, a dokładniej historia spotkań pomiędzy tymi drużynami. Cracovia wygrała pięć spośród sześciu ostatnich ligowych spotkań. Jednak dzisiaj nie sądzę by Cracovii to pomogło. Lech gra o wiele lepiej, wystąpi prawie w najmocniejszym składzie, Pasy natomiast grają słabo i zagrają bez kilku zawodników, poza tym piłkarze Cracovii nie strzelili nawet jednej bramki grając na wyjazdach w tym sezonie i nie sądzę by było duże prawdopodobieńswo by to się po dzisiejszym meczu zmieniło. Tak więc uważam, że typ na Lecha jest dobrym wyborem, można się także zastanowić nad postawieniem handicap 0:1 na Lecha.
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
GKS i Lubin - wg. mnie po takich kursach nie warto grac na zespoly ktore prezentuja niezbyt wysoka forme. Zagłębie Sosnowiec po remisie na arcytrudym terenie z Wisla sa w stanie sprezentowac niespodzianke - tak samo LKS moze powtorzyc wyczyn Bytomia.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź
W derbach województwa Łódzkiego zmierzą się drużyny, które swoją postawą mocno rozczarowują swoich kibiców i działaczy. Wiele może odmienić dzisiejsze spotkanie po którym drużyna zwycięska w lepszych nastrojach będzie mogła przystąpić do kolejnego spotkania. Faworytem na papierze wydają się być podopieczni Oresta Lenczyka, ale czy aby na pewno wygrają? Jeśli tak to nie będzie to wysokie zwycięstwo gdyż wydaje mi się, że &quot;ełkaesiacy&quot; stawią twardy opór, ogólnie będzie to mecz walki w którym padnie mało bramek.
Mój typ: mniej niż 2,5 bramek - 1,70 w Unibet
Lech Poznań - Cracovia Kraków
Mówi się, że &quot;Pasy&quot; mają problemy z ofensywą i w rzeczywistości wydaje się, że tak też jest. Piłkarze tej druzyny w tegorocznych rozgrywkach ani razu nie pokonali bramkarza rywali w meczu wyjazdowym, ale wydaje mi się, że przy dobrej i skutecznej grze z kontrataku moze się to zmienić właśnie dziś na stadionie Poznańskiego Lecha. Jednakże jeśli Pasom uda się zdobyć bramkę to aspirujący do &quot;majstra&quot; piłkarze Kolejorza będą przynajmniej o tę jedną lepsi i wygrają w stosunku 2:1, 3:1. Ogólnie.. liczę na ciekawe spotkanie obfitujące w dużą ilość bramek.
Mój typ: więcej niż 2,5 bramek - 1,70 w Unibet
 
4nikes 0

4nikes

Użytkownik
Pragnę zauważyć iż :

vs
W niedzielnym spotkaniu zabraknie :
Kamila Kosowskiego ( problemy zdrowotne )
Arkadiusz Głowacki ( żółte kartki )
Mariusz Magiera ( prawdopodobnie )
Wypowiedź Skorży
W dotychczasowych meczach Legia grając nawet na wyjeździe pokazywała ofensywny futbol, grała agresywnie, wysokim pressingiem. Uważam, że nie inaczej będzie w niedzielę, to też
zapowiada się ciekawy mecz.

Chcemy wygrać każdy mecz i w sytuacji jakiej teraz jest Wisła, remis w jakimkolwiek spotkaniu jest dla nas słabym rezultatem.

vs
Mecze : Korona Kielce - Górnik Zabrze
15 października 2005 r.:
Górnik Zabrze – Korona Kielce 0:3 (0:2)
0:1 – Grzegorzewski 16&#39;
0:2 – Bilski 42&#39;
0:3 – Piechna 67&#39;
15 kwietnia 2006 r.:
Korona Kielce – Górnik Zabrze 4:1 (2:0)
1:0 – Gajtowski 9&#39;
2:0 – Piechna 23&#39;
3:0 – Bonin 56&#39;
3:1 – Hernani 71&#39; (s)
24 października 2006 r.:
Górnik Zabrze – Korona Kielce 0:5 (0:2) (Puchar Polski)
0:1 – Bonin 7&#39;
0:2 – Robak 37&#39;
0:3 – Micanski 79&#39;
0:4 – Robak 89&#39;
0:5 – Micanski 90&#39;
17 listopada 2006r.:
Korona Kielce – Górnik Zabrze 4:2 (2:1)
1:0 – Kowalczyk 16&#39;
2:0 – Zganiacz 23&#39; (k)
2:1 – Aleksander 26&#39;
3:1 – Zganiacz 53&#39; (k)
4:1 – Kowalczyk 59&#39;
4:2 – Łuczywek 79&#39;
26 maja 2007r.:
Górnik Zabrze – Korona Kielce 0:0
Ogólem rozegrano 5. spotkań z czego:
zwycięstwa Korony: 4
zwycięstwa Górnika: 0
remisy: 1
Stosunek bramek: 16:3
Czy Górnik Zabrze przełamie Koronę ?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Pragnę zauważyć iż :


vs

W niedzielnym spotkaniu zabraknie :
Kamila Kosowskiego ( problemy zdrowotne )
Arkadiusz Głowacki ( żółte kartki )
Mariusz Magiera ( prawdopodobnie )
Wypowiedź Skorży
W dotychczasowych meczach Legia grając nawet na wyjeździe pokazywała ofensywny futbol, grała agresywnie, wysokim pressingiem. Uważam, że nie inaczej będzie w niedzielę, to też
zapowiada się ciekawy mecz.
Chcemy wygrać każdy mecz i w sytuacji jakiej teraz jest Wisła, remis w jakimkolwiek spotkaniu jest dla nas słabym rezultatem.
Masz złe informacje co prawda Arek Głowacki będzie pałzował lecz Kosowski wystąpi na 100% w spotkaniu.Dzisiaj wznowił treningi a jego kontuzja to stłuczony palec.W Legii nie wystąpi Vukovic
 
krisw3 0

krisw3

Użytkownik
Ruch Chorzów - Polonia Bytom - tutaj mój typ jest w miarę oczywisty dla mnie, Ruch to według mnie bezwarunkowy faworyt tego meczu.Wiem, że aktualnie wszyscy patrząc na napis Polonia kojarzą go z ostatnią świetną passą i wygranymi z naprawdę dobrymi ekipami co przyznaję - było nie lada wyczynem, dla Polonii, choć jak mi się wydaje byłoby także dla większości drużyn z ligi.Dobra passa Polonii rozpoczęła się po wysokiej przegranej z jednym z obecnych kandydatów na Mistrza Polski Wisłę Kraków.Ekipa z Krakowa wygrała wtedy na własnym stadionie 5 : 0.Po tej porażce wszyscy myśleli, że każdy mecz Polonii to tylko łatwa kasa i każdy typował jej przegraną.Tak się jednak nie stało.Polonia na własnym stadionie przywitała ekipę z Lubina i odniosła sensacyjne zwycięstwo.Wielu zapewne wtedy myślało, że to tylko jednorazowy &quot;wybryk&quot; i następny mecz z GKS-em w Bełchatowie to już tylko formalność.Otóż nie ! Podobnie jak poprzednio znów tak się nie stało.Polonia wygrała i to aż 3 : 0 ! Przypomnijmy, że drużynie Polonii nikt nie dawał szans na te 2 mecze, ale skoro już tak się stało to znaczy, że następne spotkanie, kiedy ugoszczą Łodzian okaże się wygraną gospodarzy.Widzew nie grał ostatnio najlepiej i nie prezentował oczekiwanej przezemnie formy, także w tym meczu także miałem obawy co do wygranej mojego ukochanego klubu.Jednak jak się później okazało Widzew zatrzymał dobrą passę Bytomian i &quot;ukradł&quot; im jeden punkt przywożąc go do Łodzi.Tak więc ten mecz oznacza dla mnie kres passy Polonii i twierdzę, że limit szczęścia został wyczerpany, a na pewno już nie poradzą sobie z tak stabilną i dobrze prezentującą się drużyną jaką jest obecnie Ruch.Nie, tutaj nie będzie rewelacji, jak już przypomniałem limit szczęścia został wyczerpany w Bytomiu, gdzie Widzew o mały włos nie odniósł zwycięstwa.Mecz z Ruchem to dla mnie formalność, tym razem w Chorzowie Bytomianom szczęścia zabraknie.W tym spotkaniu typuję ekipę z Chorzowa.

Co o tym sądzicie ?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja napiszę tutaj to co napisałem w temacie u krisw3 ;) Ale tak na marginesie to nie zgodzę się, że wygrane Polonii były zwykłym łutem szczęścia... Polonia naprawdę potrafi zagrać dobry mecz i wcale nie jest najsłabszą drużyną naszej ligi ;)

Ja bym w tym meczu szukał innego argumentu... a mianowicie niektórzy z typerów pamiętają jak kilka kolejek wcześniej Polonia &quot;oddała&quot; mecz Górnikowi łatwo przegrywając 0-4. Tym razem Bytomianom przyjdzie zmierzyć się z Ruchem od którego wynajmują stadion... a, że Ruchowi punkty się przydadzą to remis w tym meczu to minimum co Bytomianie mogą &quot;zagwarantować&quot; Niebieskim :wink: :p

Typ: Ruch Chorzów ? ????
 
krisw3 0

krisw3

Użytkownik
Dorzucam jeszcze Odre ???? więcej mi się nie chce pisać :p ewentualnie Koronę jeszcze mogę chociaż ja chyba ominę ????
Odra Wodzisław - Jagiellonia Białystok - Odra na własnym stadionie w Wodzisławiu przywita ekipę z Białystoku.W tym meczu mój typ skierowany jest na gospodarzy prezentujących ostatnio wysoką formę, według mojej opinii spowodowaną przyjściem nowego trenera, który odmienił zespół Odry niezaprzeczalnie.Po jego dojściu do drużyny Odra zaczęła walczyć z &quot;gigantami&quot; naszej Orange Ekstraklasy jakimi z pewnością są choćby Wiślacy.Mecz z nimi okazał się pierwszą sensacją Odry, jakby prognozującą przyszłościową formę Odry jaką oczywiście, co już wiemy nam zaprezentowali.Mecz ten był bardzo ciekawy.Strzały Wiślaków albo mijały się z bramką, albo bronił je często mylący się wtedy goalkeeper gospodarzy. Dwie bramki zdobyte przez Zieńczuka wystarczyły zaledwie na remis.To tylko dawało nadzieje na dobrą formę Odry.Jak się później okazało Odra przegrała w Zabrzu z Górnikiem.Zacząłem mieć wrażenie, że jednak Odra to nadal zespół średnio radzący sobie w OE.Następny mecz z Lechem to utwierdził mnie w tym przekonaniu, jednak Odrze udało się strzelić bramkę, dzięki czemu przegrali tylko jednym golem - był to już jakiś sukces dla tej drużyny, jednakże moja nadzieja zanikła...Jednak nic bardziej omylnego ! Wodzisłowianie wzięli się w garść i pokonali kolejno Ruch Chorzów, jak później co było OGROMNĄ sensacją, Legię na Łazienkowskiej.Był to według mnie największy sukces ligowy z opisanych powyżej.Postawiłem wtedy, że Odra strzeli bramkę jednak typowałem, że Legia strzeli choć jedną bramkę, a tu proszę.Naprawdę byłem z nich dumny.Uważam, że w najbliższych spotkaniach prezentująca słabą formę Jagiellonia nie da rady.Przegrana 5 : 0 z Wisłą oraz remis ze słabym ostatnio Zagłębiem na własnym stadionie nieco dobił Jage psychicznie, a psychika to podstawa na boisku.Wnioskuję po ostatnich spotkaniach, prezentowanej obecnie formie obu drużyn oraz przywilejem własnego boiska, że w tym meczu zwyciężą gospodarze.
Także zapraszam gorąco do komentowania ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Początek weekendu z Orange Ekstraklasą jak najbardziej na plus ;) Mam nadzieję, że jutro będzie podobnie ???? A jeśli chodzi o typy to trochę już napisałem wczesniej.. a dokładniej zastanawiam się nad Odrą, może Ruchem... i może czymś jeszcze.. ale co i jak dokładniej to zapewne podam jutro ;)

Zapraszam wszystkich do dyskusji... wspólnie ograjmy bukmacherów ????

GKS Bełchatów - ŁKS Łódź
Mój typ: mniej niż 2,5 bramek - 1,70 w Unibet ✅ 1-0

Lech Poznań - Cracovia Kraków
Mój typ: więcej niż 2,5 bramek - 1,70 w Unibet ✅ 3-1
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Korona Kielce vs Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
4.90
Betsson
12 kolejka Orange Ekstraklasy, Kielecka Korona o 18:15 podejmować będzie Zabrzański Górnik. Na papierze faworytem wydaje się być Korona, ale w moich oczach jest troszkę innaczej. Wicelider - musi robić wrażenie, 5 spotkań u siebie - 5 wygranych - musi robić wrażenie, 10 goli strzelonych i 0! straconych - musi i robi wrażenie. Odprawili z kwitkiem Legionistów i Poznaniaków, to czemu nie mieli by odprawić Górnik? No i tu się zaczynają schody. Trener Górnika - Rysiek Wieczorek, przez 2.5 roku pracować z Kolporterze i jak mówi na Śląsk nie ma zamiaru wracać z pustymi rękoma. Górnik gra bardzo dobrze ostatnimi czasy, zaczynając wstecz - 1:0 z Pucharze Ekstraklasy z BOTem Bełchatów, 1:0 na wyjeździe z Łodzianami, 4:2 z Zagłebiem Sosnowiec, ponownie wygrana z Sosnowiczanami 1:0, przegrana 1:3 z Dyskobolami - ale na temat tego meczu można by długo pisać (2 x ????), Odra 1:0, Wisła PE 1:0, Polonia Bytomska 4:0. No i w międzyczascie trójkolorowi odpadli z PP w Lechią. Awans z grupy PE, jest już raczej pewny - teraz można powalczyć o jeszcze wyjższe cele w ekstraklasie - choć już 6 pozycja, dla wielu wywołują zdumienie. Oczywiście Korona Wieczorka a Korona Zielińskiego to dwie rózne drużyny. Terazniejsza Korona lepiej radzi sobie w defensywie, niż grająca radosny futbol Korona Rysia. Co ciekawe Górnicy nie wygrali nigdy z Koroną - i były to srogie baty - 0:3, 1:4, 2:4 i pucharowe 0:5. Udało się w maju zremisować 0:0 przy Rossevelta, to teraz czas na wygraną. Bo przecież tamten Górnik Motyki - uuu słabo wypada przy dzisiejszym. Do gry w zespole gości wraca kapitan Jerzy Brzęczek, który zaprezentował się dobrze po przerwie za czerwień w pucharze z Bełchatowem. Napewno, można liczyć na dobrze spisującego sie Peskovica, Zahorski sie rozkreca, moze Jarka cos dołoży? Dla mnie szykuje się niespodzianka, napewno emocji nie zabraknie przy ul. Ściegniennego, gdyby nie hit Wisła vs (L) ten mecz mógłby pretendować do meczu kolejki. Zagraj, zagraj jak za dawnych lat! jak za dawnych lat, jak za dawnych lat! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom