>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12. kolejka La Liga [18.11-21.11.2016r.]

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Bet365​

Już za kilka dni wracamy do prawdziwego grania, czyli ligowych rozgrywek. Na dzień dobry w Hiszpanii derby Madrytu, które zapowiadają się kapitalnie. Atletico ostatnio trochę punktów potraciło, więc musi ten mecz wygrać, bo mogą dać odjechać pierwszym dwóm ekipom. Real mimo nie najlepszej gry, solidnie gromadzi punkty, ale tutaj kłopotem są kontuzje.
Drugim najciekawszym meczem będzie starcie w Bilbao. Dwie dobre ekipy, ale pamiętajmy, że Żółta Łódź Podwodna dużo traci ze swojej mocy poza El Madrigal, więc faworytem będą Baskowie. Dla mnie osobiście też fajnie zapowiada się mecz Eibar-Celta, bo spotkają się dwie ciekawie grające ekipy i kilka goli powinniśmy zobaczyć.

Zapraszam do dyskusji
 
I 389

ise

Użytkownik
Jak Real wyjdzie 4-3-3 z BBC to przegra, BBC nie bierze udziału w obronie, Ronaldo bez formy Benzema też, Atleti zje Real intesywnością. Możliwe jest też ustawienie 4-4-2 z Modricem Kova w środku po bokach Lucas i Isco, z przodu Bale i CR.. Ostatnio Real w lidze na Calederon dostaje od Atleti praktycznie co rok. Ciekawe ciekawe jak Zidane wyjdzie, jak z BBC kupuje Atleti.
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Jak Real wyjdzie 4-3-3 z BBC to przegra, BBC nie bierze udziału w obronie, Ronaldo bez formy Benzema też, Atleti zje Real intesywnością. Możliwe jest też ustawienie 4-4-2 z Modricem Kova w środku po bokach Lucas i Isco, z przodu Bale i CR.. Ostatnio Real w lidze na Calederon dostaje od Atleti praktycznie co rok. Ciekawe ciekawe jak Zidane wyjdzie, jak z BBC kupuje Atleti.
tjaaaa... ostatnie 6 wyników z La Liga:

4.10.15 wynik 1:1
7.02.15 wynik 4:0
2.03.14 wynik 2:2
27.04.13 wynik 1:2
11.04.12 wynik 1:4
19.03.11 wynik 1:2

faktycznie co rok dostają ????
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Betis - Las Palmas typ: 2 DNB @2,25 Unibett
Deportivo - Sevilla 2 DNB @1,62 Unibett
Parę słów o obu meczach. Faworyzowanie Betisu przez buki jest dla mnie dość zaskakujące, oprócz tego że grają u siebie nie mają żadnych innych argumentów przemawiających za tym że są piłkarsko lepsi od Las Palmas. Betis u siebie wygrał w tym sezonie La Liga tylko raz, Las Palmas to oczywiście drużyna którą można nazwać słabym średniakiem ligi, potrafią się jednak postawić i na pewno w meczu z Betisem nie są na pozycji straconej i spokojnie mogą nawet wygrać. W tabeli oba zespoły dzieli 5 pkt na korzyść Las Palmas.
Sevilla jak wszyscy wiemy nie jest ekipą grającą dobrze na wyjazdach ale zdecydowanie warto na nich postawić z podpórką zwrotu w przypadku remisu gdyż mierzą się z piłkarsko dużo od siebie slabszą ekipą Deportivo. Sevilla poprawiła nieco statystyki ostatnimi czasy gier na wyjazdach, mimo wszystko gram z podpórką gdyż uwielbiają niespodziewanie remisować. Ich ostatnie 3 wyjazdy to remis i dwa zwycięstwa w tym jedno w Lidze Mistrzów.
Powodzenia ????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Betis - Las Palmas
Typ: BTS
Kurs: 1.75
buk: bet365
Wynik: 2:0 ⛔

Przed nami nieźle zapowiadające się spotkanie. Goście o dziwo radzą sobie bardzo dobrze. W ostatniej kolejce drużyna z Gran Canarii przerwała kiepską serię sześciu kolejnych meczów bez zwycięstwa i teraz powinna pójść za ciosem. Gospodarze w ostatnim spotkaniach nie tracą dużo goli, ale niestety w całej lidze mają ich najwięcej straconych bo aż 22. Zobaczymy czy przez te dwa tygodnie udało im się poprawić grę w obronie, czy dalej będą się borykać z tymi problemami.
Betis w pierwszym spotkaniu po zmianie trenera będzie pewnie zmotywowany, ta drużyna ma potencjał, ale Las Palmas to trudny rywal, który nawet jeśli nie wygrywa to przynajmniej strzela bramki.
 
tigana 130

tigana

Użytkownik
Ja myślę, że Atletico nie przegra tego meczu. Nie stawiałbym tutaj czystej jedynki ale x1. Natomiast Real to klasowy zespół i ma kto tam strzelać (Bale, Benzema i Ronaldo). Jeżeli Ronaldo w końcu odpali z formą to może być różnie. Jednak Atletico to druga defensywa w lidze i jak zaczną od zerowego konta z tyłu to z przodu może coś ukują. Kevin Gameiro i Antoine Griezmann świetnie współpracują ze sobą na boisku. Jestem bardzo ciekawy tego spotkania i wyniku końcowego. Dodam, że liczę na Atletico. Ewentualna wygrana zbliży ich do Realu na 4 pkt a w przypadku wygranej Barcelony z Malagą, klub z Katalonii zostanie liderem. Ciekawie się robi i na to liczy każdy kibic. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak czekać na mecz.
 
G 53

gw87

Użytkownik
Ronaldo sobie może odpalać z formą, ale nawet w swoim prime time strzeleckim zawsze był tylko lelakiem w meczach z trudnymi rywalami. Wyjątkiem może jest Barcelona, ale proponuje przejrzeć jego historie goli z gry(nie z rzutów karnych) przeciwko Atletico. odkąd jest tam Simeone, to Ronaldo z gry im strzelił może 1 lub 2 gole w 10 rozegranych meczach? Ronaldo to fajny nabijak goli jak ma formę, ale z leszczykami. Tamtym wciśnie 3, innym 4 i później znowu ze 3 dubelki strzeleckie, a później przychodzi Atletico, czy jakiś inny Villarreal lub Valencia i wymachuje rączkami.
Jedyna opcja to Gareth Bale. Atletico zagęszcza mocno środek i żeby ich pokonać trzeba mieć skrzydłowych, którzy robią różnicę w pojedynkach 1v1, jak dawniej robił to Di Maria. Ronaldo będzie tylko przeszkadzał w tym meczu, to pewne. Na dodatek bez Casemiro i najlepszego w tym sezonie z ich drużyny Krossa. Straszny cios dla ich środka pola.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Malaga ma poważne problemy, bo zabraknie i Recio i Camacho. Środek pola będzie słaby, a przeciw nim Duma Katalonii, która ma bajeczny środek, więc tutaj liczę na łatwe zwycięstwo Barcelony. Ale nie zapominajmy o bardzo osłabionej defensywie Blaugrany. Natomiast do składu ma powrócić Pique i Alba. Barca bez Suareza.
Eibar - Celta
Celta bez Aspasa, a miał on wielką formę. Tak samo zabraknie Orellany. Jest kłopot.
Deportivo - Sevilla
Widzi mi się jakiś under. Sevilla na wyjazdach się poprawiła w kontekście zeszłego sezonu, ale nadal jest problem. Depor u siebie może postawić ciężkie warunki. Sevilla bez Nasriego.
 
tigana 130

tigana

Użytkownik
Ronaldo sobie może odpalać z formą, ale nawet w swoim prime time strzeleckim zawsze był tylko lelakiem w meczach z trudnymi rywalami. Wyjątkiem może jest Barcelona, ale proponuje przejrzeć jego historie goli z gry(nie z rzutów karnych) przeciwko Atletico. odkąd jest tam Simeone, to Ronaldo z gry im strzelił może 1 lub 2 gole w 10 rozegranych meczach? Ronaldo to fajny nabijak goli jak ma formę, ale z leszczykami. Tamtym wciśnie 3, innym 4 i później znowu ze 3 dubelki strzeleckie, a później przychodzi Atletico, czy jakiś inny Villarreal lub Valencia i wymachuje rączkami.

Jedyna opcja to Gareth Bale. Atletico zagęszcza mocno środek i żeby ich pokonać trzeba mieć skrzydłowych, którzy robią różnicę w pojedynkach 1v1, jak dawniej robił to Di Maria. Ronaldo będzie tylko przeszkadzał w tym meczu, to pewne. Na dodatek bez Casemiro i najlepszego w tym sezonie z ich drużyny Krossa. Straszny cios dla ich środka pola.

Dziś boisko zweryfikuje. Mam nadzieję, że będzie to dobry na mecz na wysokim poziomie. Oczywiście liczę tu na gole.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Duma Katalonii, która ma bajeczny środek
Bajki opowiadasz. Iniesta - out, Busquets out of forma i do tego Rakitic - mocno przereklamowany, który w meczach reprezentacji był najsłabszy na boisku, aż trener się wkurzył i go zmienił.
Być może żaden z wymienionych przeze mnie zawodników nie zagra, ale bajki nadal nie widzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:15 Barcelona – Malaga
Typ: Paco Alcacer strzeli gola
Kurs: 1.67
buk: unibet
Wynik: brak ⛔ chłop zaginął w akcji.

Na to spotkanie wybrałem tylko ten jeden Typ i zdecydowanie spodziewałem się trochę wyższego kursu, ale i tak zagram. Paco zagra od pierwszych minut, bowiem za kartki pauzuje Suarez. Dlatego powinniśmy się spodziewać 90 minut Alcacera, który potrzebuje czasu i gry żeby w końcu zacząć strzelać. Paco już miał swój debiut na Camp Nou, ale niestety wtedy jako zmiennik nie udało mu się trafić do siatki choć miał do tego trzy dogodne sytuacje. Teraz jeśli nie zdarzy mu się żadna kontuzja to będzie miał pełne 90 minut na strzelenie gola i oby ten mecz z Malagą dobrze wykorzystał!.
18:30 Eibar - Celta
Typ: 2 DNB Kurs: 2.28 Wynik: 1:0 ⛔
Typ: 2X Kurs: 1.62 Wynik: 1:0 ⛔
buk: unibet

Od czasu niespodziewanie wysokiej porażki z Villarreal Celta nie przegrała trzech kolejnych spotkań i zdobyła w nich aż siedem punktów. Ostatnia porażka miała jednak miejsce bezpośrednio po przerwie reprezentacyjnej i mam nadzieje, że teraz nie powtórzą tego samego wyczynu bo kursy na gości są naprawdę warte gry. Eibar jak na ligowego średniaka to spisuje się dość dobrze w obecnym sezonie. Środek tabeli, zbieranie punktów co mecz przynosi tego efekty. U siebie Baskowie przegrali dotąd tylko raz, co ciekawe nie potrafiły tu wygrać ani Valencia, ani Sevilla ani Villarreal, a jedynym zespołem, który zdobył trzy punkty była Osasuna. Ja mimo tego idę w stronę gości, którzy po raz kolejny walczą o czołówkę tabeli.
Przewidywane składy:
Eibar: Riesgo - Luna, Lejeune, Ramis, Capa - Inui, Garcia, Rico, Pedro Leon - Bebe, Enrich
Celta: Blanco - Mallo, Gomez, Cabral, Jonny - Radoja, Wass - Sisto, Hernandez, Bongonda - Guidetti
Nie zagrają:
Eibar: Kike (kartki)
Celta: Beauvue (kontuzja), Aspas (kartki)
20:45 Atletico - Real Madryt
Typ: obie strzelą bramki TAK Kurs: 1.72 Wynik: 0:3 ⛔

Typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych Kurs: 1.73 Wynik: 14 ✅
Typ: powyżej: 6.5 żółtej kartki Kurs: 1.67 Wynik: 6 ⛔
buk: unibet

Pierwszy Typ jaki wybrałem to BTS. Obie ekipy mają w swoich składach tak mocny atak, że gole muszą paść. W zespole gości od pierwszy minut powinniśmy zobaczyć w ataku BBC. Chociaż pojawiły się pogłoski, że zamiast Benzemy zagra Lucas. Zobaczymy czy na taki ruch zdecyduje się Zidane. U gospodarzy nie wiadomo co z Griezmannem, który leczył się do samego końca aby jutro móc brać udział w tym świetnym spektaklu. Obok francuza zagra ktoś z dwójki Torres/Gameiro. Jak widać siła ataku obu drużyn jest piorunująca i pomimo tego, że Atletico ostatnio zaliczyło zniżkę formy, że w Realu słabo wygląda Ronaldo czy Benzema to nie zapominajmy o pozostałych formacjach, które wyglądają równie dobrze co atak obu drużyn - to musi być świetne widowisko.
Kolejnym typem są rzuty rożne. Starałem się wybrać dość niską linie ale po fajnym kursie. W ostatnich spotkaniach powyższa linia nie zawsze była pokryta. Spójrzcie sami: 13,7,7,14,12. Jednak jestem zdania, że jutro nie zobaczymy szachów, tylko obie drużyny będą dążyć do strzelenia pierwszego gola. To tylko spowoduje, że mecz stanie się jeszcze lepszy, a wtedy rzutów rożnych powinno być bardzo sporo.
Żółte kartki to Typ, który wydaje się być dość najlepszym rozwiązaniem na to spotkanie. Sędzią tego meczu będzie David Fernández Borbalán, człowiek, który słynie z tego, że nie zawsze potrafi panować na sytuacjami na boisku. Sędzia, który lubi dawać żółte kartki, a mecz taki jak ten doprowadzi do tego, że będzie miał co gwizdać. Spodziewam się zaciętej i ostrej walki, bo tak już jest w derbach Madrytu czy też innych derbach.Spodziewałem się trochę wyższej linii, a ta jest jak najbardziej do gry.
Przewidywane składy:
Atletico: Oblak - Luis, Godin, Savić, Juanfran - Carrasco, Gabi, Koke, Saul - Griezmann, Gameiro
Real: Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modrić, Kovacić - Vazquez, Isco, Bale - Ronaldo
Nie zagrają:
Atletico: Cerci, Fernandez (kontuzje)
Real: Casemiro, Morata, Kroos, Pepe (kontuzje)
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
✅✅✅Sobota g 13:00 Deportivo-Sevilla
Deportivo rzut rozny przed min 15 @ 1,95 WH dobrze w WH liczy sie czas odgwizdania cornera a nie czas realizacji ???? warto wiedziec

Pany,patrzcie na staty(choc wiem wiem one nie graja ale....)Depo u siebie dotychczas we wszystkich spotkaniach nabijalo sobie roznego.Analogcznie Seviila na wyjezdzie rowniez dawala zawsze sobie wbic,Kurs znakomity
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
paweltkwm 55

paweltkwm

Użytkownik
Atletico Madryt - Real Madryt (Atletico Madryt wygra różnicą 1 gola) @4.00 bet365​

Tercet BBC w tym sezonie nie prezentuje nic nadzwyczajnego dodając do tego świetnie prosperującą defensywe Atletico wnioski nasuwają się same. W meczach pomiędzy zespołami ze stolicy Hiszpani nigdy nie padają overy, przynajmniej w ostatnich latach. Gospodarze potrzebują punktów w lidze bo czołówka(Real, Barca) im pomału ucieka + Królewskim na pewno nie pomoże publiczność i atmosfera meczu. Stawiam na 1:0 dla podopiecznych Diego Simeone.
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina:
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: Atletico -1,5
Kurs: 5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przeciwko swoim nie powinno się stawiać jednak bukmacherka i sentymenty nie powinny mieć wiele wspólnego. Ja to widzę tak piłkarze Realu są w większości kontuzjowani, Casemiro, Kross, Morata, Pepe pewnie nie wyjdą dzisiaj na murawę. Kros w tym sezonie stanowił siłę tego zespołu Morata był świetnym zmiennikiem słabego w tym sezonie Benzemy, Pepe nie ma swojego nominalnego zastępcy a Casemiro robił swoje w środku pola więc to też ogromna strata. Po kontuzjach wracją Modric i Ramos więc ciężko im będzie wejść od razu w takim meczu na najwyższy poziom a natomiast CR7 jest kompletnie bez formy. Jakoś nie przekonuje mnie gra Realu który nie przegrał od dwudziestu kilku meczów gdzie otatnimi czasy wygrali z Leganes ale nie był łatwy dla nich mecz i zaledwie zremisowali z Legią na własne życzenie. Z drugiej strony solidnie grające, wybiegane Atletico które u siebie wygrywa mecz za meczem jedyną zagwostką jest to czy dzisiaj wystąpi Grizman. Wg mnie ten mecz może zakończyć się pogromem i granie wyższych handicapów też jest logiczne.
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Atletico Madryt - Real Madryt
Ciężko typować tutaj kto wygra, moim zdaniem przy obecnych kontuzjach Realu i formie jaką prezentuje to lepiej wygląda Atletico, ale ja tutaj widzę kartki, Real w formie czy bez na taki mecz dzięki samej motywacji, powinien zagrać lepiej, ale do mojego typu, ja tutaj widzę kartki na pewno po gram kartki :zoltakartka: na :
Gabi # 1,80
Godin # 2,50

Over 6,5 # 1,70
Betsson

Ważny mecz dla Atletico, tracą już 6 punktów do Realu, więc w wypadku porażki tracić będą 9 punktów, co na tym etapie rozgrywek było by dużą stratą. Więc na pewno dzisiaj zostawią dużo zdrowia na boisku jak to Atletico i nie będą się bawić w półśrodki i kartki będą się sypać, te 7 żk kartek to sami gospodarze mogą pokryć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
thejet 2K

thejet

Użytkownik
19/11/2016 20:45 CET
Atletico Madrid - Real Madrid bookings over 7
1.84 (Pinnacle)
5/10
Wchodzę w to z dwóch powodów. Sędzia prowadzący ten mecz David Fernandez w ostatnich 20 spotkaniach, które sędziował w La Liga w siedmiu z nich pokazywał czerwoną kartkę (wow). Jest to bardzo duża średnia, a Pinnacle za czerwoną kartkę dodaje bonusowe 2 punkty (z dwóch żółtych też jest ten bonus). Przy derbowym spotkaniu jest duża szansa, że ktoś załapie się na dwie żółte kartki albo czerwoną i Fernandez nie ma skrupułów w pokazywaniu kartek i wyrzucenia z boiska.
Drugim powodem jest powrót Sergio Ramosa. W ostatnich 10 oficjalnych spotkaniach ten zawodnik 5 razy otrzymywał żółtą kartkę, a trener Atletico Simeone zapowiedział, że po powrocie z kontuzji nie jest on w pełnej dyspozycji i będą specjalnie grać jego stroną. Brak Pepe (za niego Ramos) jest na plus, bo chociaż ma łatkę brutala, to w ostatnich 10 spotkaniach nie otrzymał żadnej kartki. Dodatkowo jest maszynka do żółtych kartek Carvajal, który otrzymał 6 żółtych kartek w ostatnich 10 meczach.
Obie drużyny mają ostatnio ogromne problemy i może się z tego zrobić mecz walki, a obie drużyny też lepiej pasują do kartek od Barcelony, która trzymając piłkę blokuje możliwość mocnych fauli, bo Fernandez dwa miesiące temu prowadził mecz Barca - Atletico, w którym pokazał 6 żółtych kartek. Real ma inny styl pozycyjny, ale też przechodzenie często do szybkich kontr, które są najlepsze do żółtych kartek. Przydałaby się też jakąś masowa awantura i wtedy sędzia musi pokazać po jednej żółte kartce piłkarzom obu ekip :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 32

szymfon

Użytkownik
ma ktoś jakies informacje na temat kartek w Madrycie? Betsson rozliczył podobno over 6.5 na plus, według laliga.es mamy 7 kartek, całoroczny nie zalicza kartki Juanfrana z 84 minuty, zasłaniając się protokołem wg którego jest 6 kartek
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
ma ktoś jakies informacje na temat kartek w Madrycie? Betsson rozliczył podobno over 6.5 na plus, według laliga.es mamy 7 kartek, całoroczny nie zalicza kartki Juanfrana z 84 minuty, zasłaniając się protokołem wg którego jest 6 kartek
W protokole na stronie La Liga jest 7 kartek i się z nimi wykłócaj jakby nie chcieli zmienić. Na meczu Realu z Betisem 3 tygodnie temu sytuacja była podobna. Tylko tam kartki nawet na stronie La Ligi nie zauważyli. Dopiero po paru godzinach poprawili. I jak ktoś zagrał under to miał zakład przegrany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom