>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

12. kolejka La Liga [18.11-21.11.2016r.]

Status
Zamknięty.
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
ma ktoś jakies informacje na temat kartek w Madrycie? Betsson rozliczył podobno over 6.5 na plus, według laliga.es mamy 7 kartek, całoroczny nie zalicza kartki Juanfrana z 84 minuty, zasłaniając się protokołem wg którego jest 6 kartek
Małe zamieszanie z tym było. Realizator transmisji pokazał, że w 84&#39; kartkę dostał Juanfran za faul na ?Bale&#39;u?. Po meczu na livesportsach i soccerwayu było 6 kartek. Na stronie LaLigi pokazane na grafice było 7 z czego w/w Juanfran i Correa dostali w tej samej minucie. Na tej samej stronie po wejściu w komentarz live nie uwzględniono kartki dla Juanfrana ???? Jakąś godzinkę po spotkaniu pozmieniali na stronach typu livesports kartkę Juanfrana na kartkę Correi ale wciąż rzekomo 6 tylko.
Na betssonie długo wisiało, że oczekuje. Gdzieś po północy rozliczyli jako przegrane. Jak się następny raz zalogowałem (przed 1:30) to już było jako wygrana. Ciekawa sprawa ogólnie ;)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:30 Sporting - Real Sociedad
Typ: 2
Kurs: 2.23
buk: unibet
Wynik: 1:3 ✅
W ostatniej kolejce goście pokonali u siebie Atletico Madryt 2:0. Oba gole padły po rzutach karnych, ale statystycznie drużyna gospodarzy była lepsza i zasłużenie pokonała jednego z kandydatów do tytułu. Real Sociedad tym samym odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu i małymi krokami wspina się w górę tabeli. W dobrej formie strzeleckiej jest Willian Jose, który ma na swoim koncie już sześć trafień. W Gijon Real nie wygrał dwóch ostatnich meczy, a w zeszłym roku słaby Sporting strzelił rywalowi aż pięć goli, i czas najwyższy się zrehabilitować za tamto spotkanie. Tym bardziej, że gospodarze ostatnio formą nie zachwycają. Ekipa Sportingu jest bez wygranej od ośmiu spotkań. Drużyna na samym początku rozgrywek zdobyła siedem punktów w trzech spotkaniach, ale później nie wygrała już ani razu i w sumie zdobyła ledwie dwa punkty. Wiem, że zła passa kiedyś się musi skończyć, lecz nie dziś, nie z tak dobrym zespołem jakim jest Real Sociedad, który dzięki ostatniej wygranej i dzisiejszemu zwycięstwu może wskoczyć na piątą pozycje w tabeli.
20:30 Athletic - Villarreal
Typ: 1
Kurs: 1.95
buk: unibet
Wynik: 1:0 ✅

Goście w ostatniej kolejce pokonali Betis Sevilla 2:0. Jednak ta wygrana nie była spowodowana tym, że Villarreal dominował w tym spotkaniu. Goście w spotkaniu z Betisem byli po prostu skuteczniejsi dlatego też odnieśli zwycięstwo. W tym zespole dalej coś jest nie tak, a dzisiejszy mecz nie będzie należał do najłatwiejszych. Villarreal nie wygrał na San Mames żadnego z ostatnich czterech spotkań: przegrał trzy razy i dwukrotnie zremisował. Na dodatek jest to jedna z słabszych drużyn grająca na wyjeździe. W pięciu spotkaniach zdobyli zaledwie sześć punktów strzelając tylko przy tym pięć goli i tracąc w sumie mało bo cztery. Ja jednak decyduje się na grę gospodarzy. Pomimo, że Athletic w ostatnim czasie formą nie zachwyca to u siebie wyglądają solidnie. Athletic jest niepokonany w czterech ostatnich spotkaniach na własnym stadionie gdzie w bieżących rozgrywkach przegrał wyłącznie mecz z Barceloną. Liczę na przebudzenie Aduriza, który mam nadzieje, że zatopi Żółtą Łódź Podwodną. Warto odnotować, że obie drużyny już w przyszły czwartek zaprezentują się publiczności w rozgrywkach Europa League. Dlatego niema mowy o odpuszczaniu, a przerwa reprezentacyjna pokaże na kogo lepiej wpłynęła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja też miałem kartki zagrane ale w Bet365, rozliczone na minus. Napisałem na czacie że źle rozliczyli to babka mi podała link do raportu sędziego i że zakład na minus. Jak jej tak chwilę pisałem że powinno być na plus to powiedziała że zgłosi to do odpowiedniego działu ale pewnie nic z tego nie będzie bo chyba faktycznie było 6. Ktoś wie jak jest naprawdę?
 
1golxx 105

1golxx

Użytkownik
W protokole na stronie La Liga jest 7 kartek i się z nimi wykłócaj jakby nie chcieli zmienić. Na meczu Realu z Betisem 3 tygodnie temu sytuacja była podobna. Tylko tam kartki nawet na stronie La Ligi nie zauważyli. Dopiero po paru godzinach poprawili. I jak ktoś zagrał under to miał zakład przegrany.
Bet365 też rozliczyl jako przegrana. Myślicie se warto do nich napisać że w protokole jest 7?
 
arass1 241,3K

arass1

Użytkownik
Bet365 też rozliczyl jako przegrana. Myślicie se warto do nich napisać że w protokole jest 7?
Skoro na oficjalnym protokole naniesiono zmianę to powinni uwzględnić ta zmianę i rozliczyć zakład na plus.
Ja osobiście taka reklamacje złożyłem w sportingbet i czeka na odpowiedź.
 
K 66

krzychu323

Użytkownik
Unibet też rozliczył jako przegrana pisałem do nich maja sparwdzic i dac odpowiedz realizator nie pokazał tego fragmentu i jeśli były w tej 84 minucie 2 kartki to pewnie jedna za niesportowe zachowanie a druga za faul zobaczymy co zrobią...
 
R 125

roger12

Użytkownik
To jak wyscie ten mecz wczoraj oglądali ??? Przecież sędzia wyciągną tą kartkę dla Juanfrana było 7 kartek bankowo zresztą u mnie z rozliczeniem wszystko ok, kartka była na 100% mecz oglądany na stacji hiszpanskiej i kartka była pokazana
 
S 0

sramos

Użytkownik
niestety na bet365 napisali mi, że przeanalizowali spotkanie i rozliczyli jako 6 kartek. Ma ktoś może jakiś link do filmiku z meczu, gdzie widać jak sędzia pokazuje Juanfranowi tę kartkę ?
 
K 66

krzychu323

Użytkownik
To jak wyscie ten mecz wczoraj oglądali ??? Przecież sędzia wyciągną tą kartkę dla Juanfrana było 7 kartek bankowo zresztą u mnie z rozliczeniem wszystko ok, kartka była na 100% mecz oglądany na stacji hiszpanskiej i kartka była pokazana
wyciągnąć musiał 2 kartki w tej jednej akcji dla Juanfrana za faul a dla Coreai za dyskusje czy odwrotnie ?Bo wszedzie jest inaczej opisane.
gdzie grałeś?
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Valencia Granada rzut rożny przed 10&#39; minuta ov 0,5 1,57✅✅
Faworyt tylko jeden, liczę że Valecia od początku narzuci swój styl gry a to przyniesie pokrycie zakładu..
 
K 66

krzychu323

Użytkownik
Nie moge wkleic linku ale na you tube jest filmik Atletico Madrid vs Real Madrid full match 19/11/2016 second half 38 32 minucie jest ten faul i kartke dostaje wedlug mnie za faul Coorrea a co wiecej bylo to nie widac bo powtórki....jednak pokazali operatorzy że kartka dla Juanfrana i 4-2 statystyka kartek.
Pewnie rozliczą jak im wygodniej.......
 
arass1 241,3K

arass1

Użytkownik
arass1 - jakich użyłeś argumentów w sportingbet przy zamieszaniu z kartkami ?
Krótko i zwięźle.... Ze w 84 minucie 2 zawodników dostało karki i podałem odnośnik do meczu na stronie la ligi, gdzie widnieje 7 kartek.
 
K 0

krasz

Użytkownik
Co się dzieje z Bilbao, że taki duży kurs? (2.10 na bet365 na czystą jedynkę) Ktoś coś wie więcej na temat kontuzji itp?
 
P 0

pg1910

Użytkownik
nie rozumiem jednego, jak to jest ? jeden bukmacher rozlicza według swoich zasad, drugi według swoich ?

piszecie, że pozmieniali Wam overy kartkowe jako wygrane a bwin trwa przy swoim i piszą, że zakład przegrany????

doradzi ktoś coś mądrego ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom