>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12 kolejka Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
szary 0

szary

Użytkownik
Odra Wodzisław - Górnik Zabrze X ✅
Odra Wodzisław - Górnik Zabrze X2 ✅
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1X ⛔
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1 ⛔
Lechia Gdańsk - Lech Poznań HT X ⛔ Lewandowski w 45 minucie :kwasny4565:
over 2.5 ✅✅✅
No i pewniaczek się sprawdził (over2.5). Lech pokazał klasę i na pewno stać go na mistrzostwo w tym sezonie...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
No i pewniaczek się sprawdził (over2.5). Lech pokazał klasę i na pewno stać go na mistrzostwo w tym sezonie...
Szkoda że wcześniej nie pokazywał klasy, dziś według mnie największe znaczenie miała bramka Lewandowskiego do szatni. Lech wygrał zasłużenie, ale według mnie nie ma co pisać że stać go na mistrzostwo w tym sezonie bo dziś wygrał ale dwa tygodnie temu czy tam trzy w Chorzowie umoczył to już nie było tak wielu jego zwolenników. Ja spokojnie podchodzę do Lecha mają dobry skład stać ich na Mistrzostwo i tyle ????
 
szary 0

szary

Użytkownik
Pisząc o klasie Lecha miałem na myśli rozmiar zwycięstwa. Zmęczeni po meczu w PUEFA, grając na trudnym terenie wygrywają zdecydowanie 3-0, na dodatek strzelają 3 gola osłabieni po czerwonej kartce... Nie wiem czy Wisła lub Legia dałyby radę w takich warunkach wygrać tak wysoko, a że wpadki im się zdarzają jeszcze gorsze niż Lechowi to wydaje mi się że Poznań ma największe szanse na mistrza ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom