>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12 kolejka Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Oto spotkania które zostaną rozegrane w ramach 12 kolejki Ekstraklasy:

Bardzo serdecznie zapraszam do dyskusji na temat w/w spotkań oraz pisanie ciekawych analiz...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Bardzo ciekawie wyglądają dwa piątkowe mecze na pierwszy rzut oka. Bełchatów według mnie powinien pokonać u siebie słabo grającą Cracovię, zaś Legia jest w dobrej dyspozycji i w meczu z Polonią jest faworytem. Takie moje spostrzeżenia na pierwszą chwilę gdy zobaczyłem ofertę, a Wy co sądzicie ?
 
U 13

ufokluki

Użytkownik
Myślę, że lepiej wygląda typ na Legie. I kurs wyższy i typ pewniejszy się wydaje. Nie jestem przekonany do gry Bełchatowa, tam duże znaczenie mają indywidualności takie jak: Garguła czy Nowak. Ich słabsza dyspozycja i różnie może być. Oczywiście faworytem wydaje się być Bełchatów, ale Cracovia jest w takiej sytuacji, że musi zacząć zdobywać punkty za wszelką cenę jeśli oczywiście myślą o pozostaniu w ekstraklasie. Natomiast Legia wyraźnie się rozkręciła i to może być ich runda. Nawet Wisła nie była ich w stanie powstrzymać. Typ na Legie na pewno do pobrania.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Jeśli chodzi o Cracovię to musimy pamiętac, że mają nowego trenera Artura Płatka. Więc musimy poczekac na efekty jego pracy. W meczu z Jagiellonią Pasy już zagrały lepiej. Gdyby nie czerwona kartka dla Marcina Cabaja w 4 minucie może mecz zakończyłby się innym wynikiem? Krakowianie zagrają z GKS&#39;em który w Zabrzu pokonał Górnika 2:3. Na pewno taki wynik zadziała mobilizująco na Bełchatowian. Myślę, że gospodarze faktycznie mają więcej atutów po swojej stronie jednak nie można lekceważyc Pasów. Chociaż w ich przypadku może byc podobnie jak w Górniku. Zmiana trenera (Henryk Kasperczak) nie dała (na razie) takich rezultatów jakich oczekiwali włodarze. Na to potrzeba czasu i myślę, że z krakowianami będzie podobnie. A dodatkowo należy pamiętac, że Cracovia gra słabiej na wyjazdach.
Na razie takie moje pierwsze spostrzeżenia do tego spotkania ????
Co do Legii , kurs faktycznie na pierwszy rzut oka jest interesujący. Legioniści są w gazie i może faktycznie warto już teraz na nich zagrac? Ja jednak jeszcze z typowaniem zaczekam.
A jakie są Wasze opinie na temat tych spotkań?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
A ja właśnie nie jestem przekonany do Legii. Owszem mecze z Wisłą czy też Lechią przy Łazienkowskiej udały się podopiecznym trenera Urbana, ale czy aby na pewno podobnie będzie w Bytomiu ? Polonia zapewne w tym meczu będzie umotywowana niezwykle, bo jesli udaloby sie jej pokonac Legie to bylby to dla niej spory sukces. Druzyna trenera Motyki w tym sezonie miala juz przeblyski niezlej gry i mnie osobiscie nie zdziwilaby w tym meczu wpadka Legii, ktora o ile będzie zdobywala punkty z druzynami czolowki to pogubi je wlasnie np. z Polonią Bytom.

Co do innych spotkan to narazie nie mam specjalnego zdania, ale na pewno zainteresuje sie blizej małymi derbami śląska pomiędzy Odrą a Górnikiem gdzie poszukiwalbym pierwszej wyjazdowej wygranej Zabrzan. Jednakze to czas pokaze czy faktycznie ten mecz wybiorę.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Ja z kolei w meczu Odry Wodzislaw bede stawiaj zdecydowanie za gospodarzami. Pierwsze wyjazdowe zwyciestwo Gornika w koncu musi nadejsc, ale jestem przekonany, ze nie w tym meczu. Odra co prawda ostatnio dobrze nie grala, ale dzisiaj nastapila zmiana trenera, posade szkoleniowca Odry objal Wieczorek. Po pierwsze zmiana terenera czesto bardzo korzystnie wplywa na zespol, poza tym u siebie Odra jest dosyc mocna. Natomiast po drugie Wieczorek jeszcze bardziej sprezy sie na ten mecz, bo bedzie mial co nie co do udowodnienia swoim jeszcze niedawnym pracodawcom z Zabrza. Dla mnie zdecydowana &quot;jedynka&quot; w meczu Odry z Gornikiem. Co wiecej, po takiej porazce, jak Gornik ostatnio ciezko jest sie podniesc, a juz naprawde ciezko o dobre morale w zespole.

Ciekawy kurs tez na Arke Gdynie. Ruch u siebie dosyc solidnie sie prezentuje, chociaz ostatnio zdecydowanie ponizej oczekiwan. A Arka? 5 porazek z rzedu musi miec swoj kres, i to wlasnie tutaj licz na przelamanie zespolu z Gdyni, ktory jeszcze kilka kolejek temu byl na czele tabeli.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Nie nie ja na pewno Arki nie postawię, mają serię 5 porażek z rzędu i według mnie nie przełamią się na wyjeździe. Ruch to solidna drużyna w Krakowie mecz oddali bez walki chyba przestraszyli się rywali ale teraz grają u siebie i zagrają o pełną pulę, pamiętajmy że dwa tygodnie temu wygrali przy Cichej z Lechem 2:0. Jak dla mnie ciężki mecz do wytypowania ale skłaniałbym się ku gospodarzom.
Ale ciekawe pomyślane o Górniku, z Bełchatowem przegrali we frajerskim stylu więc teraz z całą pewnością będą chcieli się zrehabilitować. Odra to nie jest żaden zespół, mówi się że to drużyna własnego boiska ale Górnik napewno Odry nie zlekceważy i ma duże szanse na osiągniecie korzystnego wyniku czyli wygranej
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Ruch nie gra pięknej, porywającej piłki. Czasem mają mecz życia, tak jak z Lechem, ale powiedzmy szczerze, że walczą w tym sezonie o spokojne utrzymanie (mowa oczywiście o klubie z Chorzowa ???? ). Cóż: do zespołu Arki wracają po kontuzjach Wachowicz, Zakrzewski. To właśnie oni mówiąc krótko &quot;wymiatają&quot; i bardzo na nich liczę. Michniewicz i jego zespół muszą zacząć wygrywać. Rozmawiałem ostatnio z Łukaszem Kowalskim i mówił, że żadnego kryzysu w drużynie nie ma, każde spotkanie chcą wygrać. Sądzę, że można spróbować po tak ciekawym kursie.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jak Ruch spokojne utrzymanie to Arka takie same cele ma przed sobą bo na nic więcej tej drużyny chyba nie stać na tą chwilę mają 2 &quot;oczka&quot; mniej od Niebieskich. Jacek każdy piłkarz powie że nie ma kryzysu w drużynie ale 5 przegranych spotkań świadczy chyba o czymś, nie twierdzę że jest konflikt pomiędzy piłkarzami ale być może po prostu nie idzie. Ruch u siebie ma świetny bilans 4 wygrane i remis naprawdę bardzo dobra statystyka nie sądzę żeby się pogorszyła po meczu z Arką. Choć wiadomo kiedyś drużyna musi się przełamać ale wedlug mnie Ruch tego meczu nie przegra
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Z kolei na Lecha bardzo wysoki kurs, ale tutaj chyba bedziemy musieli poczekac na czwartkowy mecz w Pucharze UEFA. Poznaniacy zaczynaja teraz prawdziwy maraton, bo beda grali co kilka dni, w dodatku tez w Pucharze ekstraklasy i Polskim o UEFA nie wspominajac. W zwiazku z tym mysle, ze Lech juz tak latwo nie bedzie mial w lidze i to wlasnie na lidze moze odbic im sie gra w pucharach. A na Lechie tez spory kurs, mysle, ze 1X mozna sprobowac
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Lechia u siebie gra dobrze i wcale nie jest łatwo wygrać w Gdańsku, teraz Lech w stu procentach koncentruje się na czwartkowym pojedynku z Nancy i na pewno w meczu Pucharowym piłkarze &quot;Kolejorza&quot; dadzą z siebie max możliwości. Lechia jest już teraz zmobilizowana na mecz z silnym Lechem i zrobią wszystko by zdobyć jakikolwiek punkt, ja ten mecz zostawiam bo Lech po UEFA będzie podmęczony i wcale nie jest pewniakiem
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Bełchatów-Cracovia
Pasiaki notują najgorszy sezon od ostatniego awansu do ekstraklasy Bełchatów ogólnie był spisywany na straty ale jak widac po wynikach radzą sobie całkiem niezle
Bełchatów na swoim boisku ma z nimi bilans 2-1-0 także w obecnej sytuacji bardzo prawdopodobne zwycięztwo GKS-u kursik na Unibet 1.7


Zgadzam sie że Lech nie będzie miał łatwo w Gdańsku, Pyrusy już osiągneły apogeum swojej formy i raczej nie zanosi się na jej utrzymanie, ba już im ucieka to co mieli w garści.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Chyba (co nie znaczy na pewno) się muszę z wami zgodzić co do Lecha. To wszystko, zależy od tego jak wyrównaną kadrę ma Smuda. Jeśli będzie miał kim zastąpić 3-4 podstawowych zawodników, to nie ma problemu ze zwycięstwem. Jednak jeśli ze składu wypadnie kilku piłkarzy i nie będzie miał ich kto zastąpić to niestety, ale o punkty będzie bardzo ciężko.
Beniaminki u siebie zazwyczaj grają świetne spotkania, przeciwko dobrym drużynom. Lechię stać na zwycięstwo, jednak poczekam do soboty, wtedy będzie wiadomo w jakim mniej więcej składzie wystąpi Kolejorz.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
No no... Celahim ciekawie nakierowałeś mnie na ten mecz Ruch - Arka. Wydaje mi się, ze faktycznie będziemy mogli tam poszukać niespodzianki. Jak nie czysta &quot;dwójka&quot; to moze x2 ? Musimy jednak wziac pod uwage to, ze w Arce nie zagra za kartki Ulanowski, a z tego co wiem to Zakrzewski znow nabawił się kontuzji. Poczekam jeszcze na konkretniejsze informacje jesli chodzi o sprawy kadrowe. Poki co najbardziej prawdopodobnym wynikiem w tym meczu według mnie jest remis.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Tak jest na pewno nie zagra Dariusz Ulanowski zaś występ Zakrzewskiego stoi pod dużym znakiem zapytania. Ruch gra naprawdę dobrze u siebie i nie sądzę żeby Arka była w stanie wygrać w Chorzowie, remis jest na pewno w ich zasięgu. Ja osobiście nie będę obstawiał tego meczu...
 
T 0

tomaszl

Użytkownik
Mnie najbardziej korci kurs na Lechię Gdańsk. Lechia to typowa drużyna swojego stadionu. Zdecydowaną większość punktów zdobyła u siebie mimo, że zagrała na własnym boisku zdecydowanie mniej spotkań niż na wyjazdach. Lech będzie trochę zmęczony spotkaniem w pucharze UEFA. Niezły kurs na Lechię kusi.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ja tak to widze :
GKS Belchatow - Cracovia
Tutaj nie jestem przekonany co do gospdoarzy , niby graja cos tam udaje im sie zdobywac punktow , ale nie zachwycaja - jak na taka ekipe jaka moja [moim zdaniem] czy Janasa duzo zmienil ? moim zdaniem zawsze cos dodal od siebie ale dla mnie nic wielkiego . Cracovia po zmianie trenera - moze zagrac roznie nikt o tym nie wiem co trener Platek wymysli , ja jednak byl bym za x2 moze 1-1 ?
Polonia Bytom - Legia warszawa

Nastepny mecz w ,ktorym moze zdarzyc sie wszystko , pamietacie mecz rok temu Zaglebie Sosnowiec - Legia gdzie gospodarze wygrali 2:1 [moge sie mylic] ? Tak wlasnie mi pasuje ten mecz do tamtego , Polonia potrafi zagrac swietny mecz i ten slabszy , Legia ostatno w formie na gazie , indywidualnosci zaczynaja lapac forme wiec naprawde moze byc roznie , moze over 2,5 ?

 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Spotkanie: Polonia Bytom - Legia Warszawa [1:0]
Typ: 2
Kurs: 2.9
Buk: BAH
Analiza:
Trudny miesiąc Legii już za nimi [mecz z Wisłą i Lechem] i wypadł całkiem nieźle. Niestety w międzyczasie dali ciała z ŁKS-em. To co wywalczymi z czołówką oddali słabiakom. A przyczyna jest prosta - kopacze zlekceważyli słabiaka. Myśleli że Łodzian łykną bez problemu a tu klops.
Tym razem zapewne Urban dołożył wszelkich starań by piłkarze pamiętali że każdego przeciwnika trzeba doceniać i traktować z szacunkiem. Liczę na to że Legioniści wyciągnęli wnioski i zagrają solidny mecz. A w tym że się nie mylę utwierdził mnie zwycięski mecz z Lechią.
Z informacji o składach do istotnych należy brak Arru, Tito i Descargi co jest niewątpliwym plusem dla Wojskowych. Bez tej 3 w składzie powinno im się grać łatwiej. Zwłaszcza że występu pewny jest Chinyama a i Edson ma szanse na wejście.
Odnośnie Polonii Bytom to typowy średniak. Grają ani dobrze ani źle. Napewno nie jest to poziom stołecznej ekipy. Ponad to w ich składzie zabraknąć może Peskovicia i Przybylskiego a to nielada osłabienie.
Typuję zwycięstwo ponad jedną bramką gdyż zakładam że w tych okolicznościach i przy formie obu zespołów Legia rozniesie przeciwnika 2 lub 3 do zera. Mucha walczy o pewne miejsce w reprezentacji więc na żęsach staje by nie puszczać, Astiz i Choto mu w tym sporo pomagają więc raczej na zera z tyłu. A Chinyama chyba chce się włączyć w walkę o króla strzelców bo ostatnio nieźle sobie w ataku poczyna... myślę że i w tym meczu sypnie golem.
ostatnie 5 Polonii w OE:
Polonia Bytom 2-0 (1-0) Górnik Zabrze
Cracovia Kraków 0-1 (0-1) Polonia Bytom
Polonia Bytom 1-2 (1-1) GKS Bełchatów
Arka Gdynia 1-3 (1-0) Polonia Bytom
Piast Gliwice 1-0 (0-0) Polonia Bytom
ostatnie 5 Legii w OE:
Legia Warszawa 3-1 (2-0) Piast Gliwice
Lech Poznań 0-0 Legia Warszawa
ŁKS Łódź 0-0 Legia Warszawa
Legia Warszawa 2-1 (1-1) Wisła Kraków
Legia Warszawa 3-0 (2-0) Lechia Gdańsk
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Polonia Bytom - Legia Warszawa
Myśle że w tym meczu można spróbowac zagrać under 2,5 , Legia nie gra najlepiej na wyjazdach, strzela mało bramek , Polonia co zapowiada ich trener będzie walczyła do końca o pozytywny wynik,nie będą chcieli stracić bramki,podejrzewam że będą się bronić całą drużyną i liczyć na kontry .....Legii trudno będzie strzelić bramke , dlatego myśle że zakończy się 0:1 , 0:2 dla Legii po ciężkim meczu .....
Mój typ:Under 2.5
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Fabik10, jesli juz mialbym typowac ten mecz, to stawialbym raczej na over, niz under. Co prawda do Polonii wraca Michal Peskovic, ktory w bramce gra juz chyba lepiej niz jego bardziej znany brat Borys, ale tak czy siak obrona Polonii do najlepszych sie nie zalicza. Motyka pewnie zdaje sobie sprawe, ze obrona Czestochowy nic nie zdziala, dlatego nastawi swoich graczy takze na atak. Tak wiec moim zdaniem Polonia cos Legii strzeli, a Legia to Legia, bardzo dobra w ataku, pewnie tez strzeli jakies bramki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom