>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12. kolejka Ekstraklasy (16-19.10.2015)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP

Winmasters
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W BETCLIC!
200zł na Darmowy zakład w BetClic
Kolejka numer 12. Po emocjach związanych z reprezentacją czas powrócić na krajowe podwórko. W tej kolejce ciekawe spotkania w Warszawie, gdzie Legia podejmie Cracovię, jak zaprezentuje się Legia z nowym szkoleniowcem? Odpowiedź już w niedzielę. Kolejkę rozpoczniemy w Gdańsku, gdzie Lechia podejmie Górnika.
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
UWAGA!! Przypominamy - obowiązek rozliczenia typów, zarówno na plus jak i na minus. Będzie to wpływać na ewentualne otrzymanie rangi.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Lech -1,25 2,08 over 2,5 2 pinnacle

Dla mnie chyba pierwszy raz w tym sezonie kursy na Lecha adekwatne do sytuacji.

http://katowickisport.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,plaga-kontuzji-trapi-ostatnio-ruch,artykul,612015,1,12452.html

Na plus dla Lecha zaliczyć mogę zmianę trenera oraz problemy w składzie gości.
Na minus do obu typów formę piłkarską oraz strzelecką gospodarzy.

http://www.flashscore.pl/mecz/Y7yCphDS/#h2h;away

Niebiescy na wyjazdach same overy w lidze, tylko właśnie z Lechem zrobili under w PP.

Nie ma sensu pisać, że to mecz na przełamanie dla mistrza Polski,
Rudnev w Lechu też miał kiedyś czarnego kota, że nie potrafił strzelać goli przez kilka spotkań,
dla Lecha okoliczności są sprzyjające do wygranej, tej dwoma golami też.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Na ten weekend proponuje Lecha z nowym trenerem. Sam jestem ciekaw jak &quot;nowy&quot; Lech sobie poradzi. W PP z Ruchem mieli wiele okazji 100%, wiec może teraz w koncu nadejdzie przełamanie i strzelą 2-3 gole przy bulgarskiej.
Drugi typ to Lechia.Wygrana 0-3 w Białymstoku robi wrażenie, wiec w Gdańsku nie powinni mieć problemów z Górnikiem Zabrze.
Taki dubelek w sam raz za średnią stawkę. Polecam
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Lech Poznań - Ruch Chorzów
Typ: 1 1,60

Nasza piękna, ekscytująca ekstraklasa znów wraca po krótkiej przerwie, już zaczynałem tęsknić ;). W Lechu Poznań zmiany. Jak wiemy do klubu przyszedł w końcu nowy trener- Jan Urban. Na bok sympatie i antypatie, liczy się zysk. Ciekaw jestem jakie zmiany zostaną wprowadzone przez Pana Urbana. Zastanawiam się również czy nowy trener jest w stanie zmotywować i &quot;odblokować&quot; piłkarzy na tyle aby po woli zaczęli zdobywać jakieś punkty czy może do zdjęcia klątwy potrzeba czegoś więcej (Wiedźmina? ;p). W Ruchu kontuzje, kartki itd. Poza tym goście i tak nie wyglądali najlepiej. Obecnie zajmują 13-stą pozycję w tabeli. Unibet na zwycięstwo gospodarzy dał kurs 1,42 a już Fortuna 1,60. Ciekawe skąd taka, całkiem spora rozbieżność. Osobiście spróbuję z niej skorzystać i pierwszy raz w tym roku pograć na Lecha. Może w końcu wywalczą 3 pkt?
 
M 340

macvas

Użytkownik
Drugi typ to Lechia.Wygrana 0-3 w Białymstoku robi wrażenie, wiec w Gdańsku nie powinni mieć problemów z Górnikiem Zabrze.
Nie neguję typu, ale radzę wziąć pod uwagę to, że Lechia w Białymstoku nie zagrała jakiejś koncertowej gry, a zwyczajnie wykorzystała to co sobie stworzyła. Do przerwy to Jaga miała więcej z gry i do tego niewykorzystany karny. Co gorsza był to kolejny taki mecz z rzędu, gdzie Jaga marnuje swoje okazje i po przerwie wszystko im się sypie.

Górnik Zabrze może nie jest teraz w jakiejś rewelacyjnej formie, ale ostatnie mecze widać pewien progres tak w wynikach jak i w grze. Faworytem jest Lechia, ale skłaniałbym się tutaj na remis.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Typ: obie drużyny strzelą bramkę - TAK
Kurs: 1.90
Buk: Betsson

Wynik:


Po dwutygodniowej przerwie wracamy na europejskie boiska. 12 kolejka ekstraklasy zainauguruje nam w Gdańsku, gdzie tamtejsza Lechia podejmować będzie Górnik Zabrze. Wydaje się, że gospodarze po zmianie trenera nabrali trochę oddechu w płuca. Tym razem przyjeżdżam do nich ekipa z dna tabeli i nie wyobrażają sobie zdobyć trzech punktów przed własną publicznością. Lechia u siebie radzi sobie nieźle 2-2-1 zdobywając przy tym siedem goli, a tracąc cztery. To pokazuje, że Lechia u siebie strzela przynajmniej jedną bramkę na mecz, ale też trochę ich traci.
Goście przyjeżdżają do Gdańska z założeniem wywiezienia przynajmniej 1 pkt. Jeśli chodzi o ich statystyki na wyjeździe to rewelacji niema 0-2-4 przy golach 5-11!. Jak widać Zabrzanie mistrzami wyjazdów nie są, ale jednak potrafią coś ustrzelić i jestem zdania, że jutro na pewno dołożą kolejną bramkę. Obrona kuleje co pokazuje straconych 19 goli w 11. kolejkach!. Rewolucji kadrowych nie przewiduję, dlatego też obie ekipy powinny wyjść w swoich najlepszych składach...

polecam też:
18:00 Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze: Liczba bramek powyżej 2.5 Wynik:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Podziwiam kolegów wyżej którzy cały czas widzą Lecha w roli faworyta ???? Co prawda z Ruchem powinni się przełamać, ale Ja po tym co wyprawiają w ostatnich tygodniach za szybko nie postawie na nich własnych pieniędzy ;)

Ok a teraz moje typy:

Lechia - Górnik ⛔ 1:1
typ: Lechia -1
kurs 2.80 w Betclic


Jak dla mnie Lechia w końcu załapała formę, wykorzystują swoje sytuacje bramkowe, i w końcu staje się ona przeciwnikiem z którym każdy będzie się liczył. Co prawda ekstraklasa nie raz pokazywała że logika to nie jest jej mocna strona, jednak ja myślę że gospodarze wygrają spokojnie 2 golami z Górnikiem. Zabrzanie też powoli wygrzebują się z dołka, ale punktów raczej szukać będą u siebie, a nie na trudnym terenie w Gdańsku.


Podbeskidzie - Piast 2:2 ⛔, szkoda bo piast gdyby był skuteczniejszy to spokojnie by wygrał
Typ: Piast
kurs: 2.45 w Betclic

W sumie można kopiować to samo z poprzednich kolejek, i wklejać w nadchodzące kolejki ???? Piast wygląda naprawdę solidnie, potrafią punktować swoich rywali, grają ciekawą piłkę. Niemożna powiedzieć tego jednak o ich rywalach, Podbeskidziu. Jak dla mnie jest to słaba drużyna, niczym mnie nie zaskoczyli w tym sezonie, nie są mocni ani u siebie, ani na wyjazdach. Liczę na to że lider przyjedzie i zrobi to co do niego należy - zgarnie pełną pule.


Do tego kilka sucharów bez analizy:

Śląsk - Korona BTS? NIE ✅ 0:1
Legia - Cracovia over 2.5 ✅ 3-1
Pogoń - Zagłębie - 1


Powodzenia!
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Na Sts można pograć zakłady sezonowe min na ekstraklasę gdzie jak wiadomo dzieli się punkty po sezonie zasadniczym.można wyłapać parę kursików np na pojedynki H2H czy pierwszą ósemkę tu do sezonu zasadniczego oczywiście:]
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Legia - Cracovia 1 @ 1.70 B365
Myślę, że zadziała efekt nowej miotły. Może jestem niepoprawnym optymistą jako kibic Legii, ale wydaje mi się, że po takim kursie warto spróbować. Czas pokaże, ale mam nieodparte wrażenie, że skończyła się era głaskania po głowie jak to było za Berga i teraz wszystko będzie chodzić, jak w zegarku. Czerczesow w mediach robi przyjaznego wujka, ale w szatni i na treningach powinna być dyscyplina jak w wojsku. Legia ma oczywiście swoje problemy, na jakiś ból narzeka Rzeźniczak (niektórzy śmieją się, że to efekt zmiany trenera), do tego oczywiście Vrdoljak, Żyro, Masłowski (ale o nich nie ma sensu chyba nawet wspominać, bo i tak są poza grą od dłuższego czasu), do tego Jodłowiec z urazem. Ciężko jest ferować podstawową jedenastkę, w sparingu ze Świtem w pomocy grał np. Bereszyński. Tak czy owak, liczę i mam przeczucie, że debiut Rosjanina na ławce będzie udany i gdybym miał się pobawić w DW, to stawiałbym na 3:1. Ponadto Legia musi zacząć wygrywać. Dużo osób mówi, że Piast i tak pogubi punkty, ale żeby Legia mogła go dogonić, to musi też wygrywać i myślę, że od tego meczu może się zacząć marsz w górę. W końcu to aż 10 punktów do odrobienia (dzieląc na pół to nawet nie 5 tylko 6, bo Legia przegrała w Gliwicach).
Kilka słów o Cracovii. Wydaje mi się, że nabrali ostatnio wiatru w żagle. 3:1 w Katowicach PP, wygrana 2:1 z Ruchem i rozbicie Lecha (nawet bez formy Lech to Lech) 5:2 budzą szacunek.
Patrząc jednak na h2h, to ostatnie 4 mecze (2 u siebie i 2 na wyjeździe wygrała Legia, w tym dwa razy dwubramkowo i raz trzybramkowo). Jak ktoś chce pokombinować z wyższymi kursami, to ja próbowałbym Legia i over 2,5 albo Legia wygra i BTS ;) Powodzenia! ????
 
mj.sks 0

mj.sks

Użytkownik
Legia - Cracovia
Typ: 1
1.67 Bet365

Legia podobnie jak Cracovia grają w tym sezonie mocno w kratkę, co jest typowe dla naszej ligi. Cracovia ostatnio odniosła 2 zwycięstwa, co w Ekstraklasie jest już dość długą passą. Jednak oba te zwycięstwa zanotowała na własnym stadionie. Najpierw pokonała słaby Ruch, a potem ostatni w tabeli Lech, który ewidentnie nie był w formie(co teraz powinno się zmienić po zmianie trenera). Dzięki tym dwóm zwycięstwom i zastojowi reszty stawki Cracovia opuściła grupę spadkową i wskoczyła przed Legię. Legia natomiast w ostatnich dwóch meczach zaliczyła dwa remisy, co wraz z ostatnią bardzo słabą formą wydaje mi się miało związek z niechęcią piłkarzy do trenera Berga. Teraz po zwolnieniu Berga i zatrudnieniu Czerczesowa wydaje mi się, że Legia wróci na właściwe tory. Rusek powinien od razu wziąć piłkarzy za jaja i z Cracovią u siebie sobie bez problemu poradzą. Piłkarze Legii w końcu nie mogą też narzekać na zmęczenie, bo nawet reprezentanci wrócili do zespołu w poniedziałek i mają cały tydzień na odpoczynek, więc zmęczenie nie będzie już ich wytłumaczeniem. W ostatnich latach Legia u siebie raczej łatwo radziła sobie z Cracovią i tak powinno być i tym razem. Kursy na Legie spadają - było 1,75, jest 1,67 - i myślę, że do niedzieli mogą jeszcze trochę spaść, więc to dobry moment, żeby postawić na jedynke w tym meczu.
ehh, Ciunek mnie wyprzedził ???? jak moderacja uważa, że do wywalenia to wyrzućcie.
 
Z 33

zerku

Użytkownik
Legia - Cracovia
typy:
BTS 1.72
over 2.5 1.8

Kursy z bet365 ;)

Analiza:
Uwazam ze zmiana trenera w Legii bedzie miala pozytywny wplyw na ich gre. Aczkolwiek mysle ze troszke za wczesnie zeby na nich stawiac, niech najpierw pokażą jak im idzie. Nie zapominajmy o tym ze Cracovia to nie byle jaki przeciwnik. Obecnie w rytmie meczowym, 3 wygrane z rzędu i maja na koncie punkt wiecej niz Legia. Kurs na czystą jedynke niestety mnie nie przekonuje, bardziej bym tutaj szedl w gole wiec stad tu moje typy. Mysle ze pare bramek zobaczymy ????

Podbeskidzie - Piast
czysta 2 ;) 2.4 @bet365
Mysle ze tym pojedynku lekko piast sobie poradzi. 3 wygrane z rzędu i czas juz na remis ewentualnie porazke... ale nie z podbeskidziem. to bedzie 4ta wygrana piasta. Kurs zacheca a Podbeskidzie formą nie błyska, same remisy/przegrane jedynie 0:1 ze słabym lechem i z Gornikiem Łęczna wygrana... ja mecze takich zespolow jak wyzej wymienilem wyłączam po pierwszej polowie bo nic sie nie dzieje wogole szkoda czasu na takie widowisko.. Piast natomiast gra, i to nieźle.. ????

Ślask - Korona
1 1.67 @bet365

Tu nie ma co sie rozpisywac za wiele. Korona slabiutka druzyna nic nie graja ogladalem raz ich mecz i mysle ze tu mi wystarczy, przez takie druzyny nie mam ochoty ogladac ekstraklasy ???? ( Slask napewno ich ogra przed wlasna publicznoscia..
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ślask - Korona
1 1.67 @bet365

Tu nie ma co sie rozpisywac za wiele. Korona slabiutka druzyna nic nie graja ogladalem raz ich mecz i mysle ze tu mi wystarczy, przez takie druzyny nie mam ochoty ogladac ekstraklasy ???? ( Slask napewno ich ogra przed wlasna publicznoscia..

Ale czy na pewno z takim kursem warto grac Śląsk, który nie prezentuje rewelacyjnej formy ;) ?
 
fideliso 52

fideliso

Użytkownik
Absurd. Kursy są zupełnie nieadekwatne do ryzyka. Korona wywiozła punkty z Gdańska i Krakowa czemu miałaby nie wywieźć z Wrocławia? Tym bardziej, że o ile w ofensywie Kielczanie wyglądają nieporadnie i u siebie mają problemy z każdym to grając na kontrze skupiając się na destrukcji prezentują się jako tako. Więcej psują grę przeciwnika niż sami grają ale w wielu sytuacjach to zupełnie wystarczy.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Lechia Gdańsk [EH-1] - Górnik Zabrze Typ: x @ 3.80 Otobet
Po pierwszych niepowodzeniach zespół Lechii Gdańsk w końcu zaczął trybić... choć może trybić to nieco na wyrost, lepiej napisac zaczął osiągać wyniki. Dwie wygrane z rzędy i sześć strzelonych w nich bramek było tym czego klub z Pomorza bardzo potrzebował, a jednocześnie tym czego prędzej czy później należało się spodziewać. Sytuacja finansowa Lechii jest bowiem na tyle dobra, że w ostatnim czasie sprowadzono wielu zawodników z niezłymi nazwiskami, ale zdecydowanie pod formą lub jej szukających. W dzisiejszym starciu z Górnikiem Zabrze gospodarzom wcale nie będzie pomimo, że rywal zajmuje miejsce w strefie spadkowej będąc jedynie wyżej od... mistrza Polski. Już samo to pokazuje, że Ekstraklasa to miejsce, gdzie każdy może wygrać z każdym i na pewno przyjezdnych, którzy w kadrze mają wielu doświadczonych rutyniarzy, jak Sobolewski, Kwiek, czy Magiera lekceważyć nie można. Tym bardziej, że Górnicy nie przegrali od trzech spotkań notując przy tym remisy ze spragnionymi punktów jak kania dżdżu drużynami mistrza i wicemistrza Polski. Jeśli jednak przyjrzymy się na bilans ostatnich pięciu potyczek pomiędzy zainteresowanymi drużynami, to goście już takimi optymistami być nie mogą, bo przegrali cztery z ostatnich pięciu bezpośrednich spotkań. Również dzisiaj nie wróżę im powodzenia z notującą coraz lepsze wyniki Lechią. Tym niemniej granie Lechitów po kursie w okolicach @1.70 uważam za w dłuższej perspektywie nieopłacalne. Uważam, że gospodarze jeśli wygrają to co najwyżej różnicą jednej bramki, dlatego też europejski handicap uważam za najlepszą propozycję na to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chinasky 341

chinasky

Użytkownik
Podbeskidzie Bielsko Biala vs Piast Gliwice
Piast Gliwice +0.0 AH @1.806 Pinnacle
Jutro Górale podejmują lidera, który od początku sezonu niespodziewanie świetnie sobie radzi. Wynik 9-u spotkań wygranych na jedenaście rozegranych niewątpliwie imponuje, w tym po drodze pokonana Wisła czy Legia. Podobny wynik na tym etapie rozgrywek osiągnęła w tym stuleciu jedynie Wisła. Kto i kiedy zatrzyma lidera?
Nie sądzę by nastąpiło to jutro w Bielsku. W 8 spotkaniach na szczeblu Ekstraklasy Górale nie wygrali jeszcze z Piastem. U siebie w pojedynkach H2H zdobyli zaledwie punkt i trzy razy przegrali. Górale w tym sezonie na własnym obiekcie są najgorszym zespołem z dorobkiem 1 punktu.
Piast niewątpliwie jest faworytem w tym spotkaniu. Gram bezpieczniej dnb z dwóch powodów. Raz, nowy trener w Bielsku, miał czas popracować z zawodnikami i może przyniesie to efekty, dwa, dwutygodniowa przerwa w rozgrywkach.
Jeszcze w uzupełnieniu, braki kadrowe na ten mecz. Za kartki nie zagrają Kolcak u gospodarzy i Nespor u gości (6 bramek).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom