>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

11 Kolejka T-Mobile Ekstraklasy 09.11 - 12.11.2012

Status
Zamknięty.
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Zgadzam się. Przecież napisałem kolego, że Piast jest drużyną z determinacją i zaangażowaniem, ale to nie te elementy decydują w piłce. Liczą się umijętności,a te są głownie po stronie Śląska. Gdyby determinacją i charakterem wygrywano mecze to Baskowie by ładowali ładnie. To są jedyne ich atuty. Popatrz sobie z kim wygrali...z drużynami, które zawodzą w stosunku do ich aspiracji może z wyjątkiem Pogoni bo ta drużyna była by chyba zadowolona z tego miejsca na koniec rozgrywek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sirdarius64 2

sirdarius64

Użytkownik
Ruch-Lechia 1 @2.15 0:1⛔ Typ błędny ale cieszę się że Lechia wygrała;)
Dziś piątkowy hit, mecz przyjaźni który skończy się krwawo dla Lechitów. Ogólnie rzecz biorąc bardziej wolałbym gdyby Lechia wygrała to spotkanie, ale umysł podpowiada co innego...Brak Traore który strzelił juz 7 bramek i ma dwie asysty. Jak dla mnie mecz wygra 2:1 3:1 Ruch. Trener zapowiedział juz powrót Piecha tak wiec liczymy na bramki;)
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
W piątkowy wieczór rozpoczynamy 11 kolejkę T-Mobile ekstraklasy. Zdaniem większości osób zdecydowany, faworytem w dzisiejszym spotkaniu są gospodarze. Uważam podobnie, gdyż zespół &quot;Niebieskich&quot; odkąd stery przejął obecny trener - Jacek Zieliński grają bardzo dobrze i przypominają zespół z rundy wiosennej. Fajnie obrazuje to tabela, którą przedstawił moderator Ramzesa. Dużo mówi się o &quot;szpitalu&quot; w zespole z Gdańska, o braku Traore, który tak naprawdę jest kluczowym graczem Lechii.
Za poł godziny mecz, więc nie będę się rozpisywał.
Dodam także, że jeżeli ktoś się waha nad tym meczem, a nie ma konta w Betclic to może bez ryzyka zagrać na Ruch Chorzów. Grając za 100zł możemy wygrać 200pln! Bez żadnego ryzyka, gdyż w razie przegrania dostajemy zwrot stawki do 100PLN, którą bez problemu możemy wypłacić.
Ruch - Lechia 1 @ 2.00 w betclic
Zarejestruj się teraz!
 
amagicw 120

amagicw

Użytkownik
Ruch vs Lechia typ1
kurs 2.03 (pinnacle)
stawka 6/10
-0.625
-6
_________________________
-6.625
Analiza:
Po tak dogłębnej analizie w poprzednich postach za tym typem, od siebie dodam tylko, że nie jestem przekonany w 100% co do wejscia tego typu, ale daje mu duże szanse wpadnięcia. Takie przekonanie dawalo by mi 1x, ale kurs na to nie jest atrakcyjny. Ekipa ruchu po wydaje mi się przeciętnym meczu u siebie kolejke temu zatrzymała u siebie górnik, ostatnio wywalczyła punkty z piastem. A co przemawia za Lechią to lepsza gra na wyjazdach, obronne ustawienie( gra gł na tylko jednego gracza ofensywnego którego tu zabraknie), kontrataki, w których łatwiej o błąd przeciwnika niż przy grze pozycyjnej. H2H tych ekip wskazuje na 1, ewentualnie x. Statystyki nie grają, bo to nie te same składy. Podsumowując lekkie ryzyko jest przemawiające za remisem i nieobliczalnością Lechi, ale jestem pozytywnej myśli że typ ten wejdzie.
__________________________________________________________________________
Typuj tak aby zawsze trafić, a nie strzelać.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Na obecną kolejkę naszej ligi polecam zagrać podwójną szansę w stronę Zagłębia Lubin ???? Wcześniej wspomniałem, że kurs 1,5 na Górnik to spora przesada i jak najbardziej podtrzymuję to stwierdzenie. O ile kurs 1,45 w meczu z GKS mogłem zrozumieć, tak w tym meczu jest jednak sporo zaniżony. Zagłębie Lubin mimo marnych wyników i fatalnego miejsca w tabeli, miewa przebłyski (jak chociażbym w meczu ze Śląskiem), dysponują potencjałem kadrowym przyzwoitym (o finansowym nawet nie wspomnę bowiem to kpina, że z takimi finansami zespół się tuła na dnie tabeli). Zawodnicy Zagłębia potrafią grać w piłkę co udowodnili zeszłej wiosny. Ciężko stwierdzić skąd bierze się tak fatalna ich dyspozycja w obecnej rundzie jesiennej. Jednakże kursy na ich wygraną jak na specyfikę polskiej ligi, oraz potencjał tej drużyny jest mocno przesadzony. Co się tyczy Górnika, owszem argumenty po ich stronie, Nawałka znakomicie poukładał ten zespół, a zawodnicy widać, że w pełni się angażują na boisku i udowadniają, że potrafią grać w piłkę. Nie chcę im niczego odmawiać bowiem mogą ten mecz absolutnie wygrać, jednakże kurs na nich ok. 1,5 w potyczce z Zagłębiem, którego nie traktowałbym jak chłopca do bicia, jest oburzająco niski. Czysto sportowo, sądzę, że Miedziowi postawią opór zawodnikom Górnika i postarają się wywieźć jakąś zdobycz punktową ze stadionu zawodników z Zabrza. Pozdrawiam i powodzenia ????
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin: X2 @ ok.2,20-2,30
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa 1X @ 1,74 (Unibet) ⛔
Po ostatnich dobrych występach Polonii czuję, że poleci na nich niezła masówa. Ja jednak mam odmienne zdanie co do tego spotkania.
Ekstraklasa to bardzo dziwna liga, nie raz, nie dwa zdarzały się niespodzianki. Polonia, mimo ostatniego zwycięstwa z Koroną 2:0, to do 60. minuty bardzo się męczyła. W 60. minucie wyszła dosłownie jedna dobra akcja, świetne zastawienie się Teodorczyka i bramka. Później, przez pewien okres czasu inicjatywę przejęła Korona, stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji. Do tego w około 87-88 minuty mieli dosłownie piłkę meczową, gdzie Stano i Zieliński byli samotni w polu karnym. Po tej akcji poszła kontra na 2:0.
Podbeskidzie, podobnie jak Polonia, to drużyna grająca z kontry. W ostatnim meczu zaprezentowali się z nie najgorszej strony, pokonując Zagłębie na Dialog Arena. Myślę, że to będzie pewien punkt zwrotny w drużynie z Bielska. Czemu wspomniałem o tym, iż obie drużyny grają z kontry? Przeważnie bywa tak, że drużyna grająca z kontry kuleje w ataku pozycyjnym, dlatego wątpię aby jakakolwiek z drużyn przejęła inicjatywę w spotkaniu. Korona w poprzednim meczu bardzo mądrze się broniła, więc Polonia nie miała pomysłu na grę.
Uważam, że Polonii, jako faworytowi, będzie bardziej zależało na zwycięstwie oraz będą przeważać w posiadaniu piłki, jednak poprzez średni atak pozycyjny nie stworzą sobie dogodnych sytuacji. Z kolei Podbeskidzie będzie miało duże pole manewru z kontrataku, więc któryś z kolei zakończy się bramką, szczególnie, że w ataku wystąpi Ireneusz Jeleń, który jak na polskie warunki jest napastnikiem świetnym. Moim skromnym zdaniem mecz zakończy się remisem z lekkim wskazaniem na Podbeskidzie, co powinno skłaniać do postawienia 1X.
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Korona - Wisła - moj typ BTS przy dosc okazalym kursie , Scyzoryki na wlasnych smieciach po kiepskim starcie z pewnoscia nie beda chcieli grac na remis i kalkulowac zatem postawia na atak a jak wiadomo Jerzy Ojrzynski posiada zdolnosc do motywowania zawodnikow do walki i z tego slynie obecna Korona , formacje obronne Bialej Gwiazdy prezentuja sie dosc marnie , goscie strzelajac w 10 meczach obecnego sezonu raptem 8 bramke (gdzie ta dawna Wisła ?! ) takze zagraja o 3 pkt.Podsumowujac zapowiada sie ciekawy otwarty mecz , BTS na wszelki wypadek 1-1 zamiast overu.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Liderująca Legia podejmie u siebie Jagiellonie i będzie chciała się zrehabilitować za remis z poprzedniego sezonu.Strata punktów w tamtym meczu w dużej mierze przyczyniła się do braku wywalczenia mistrzostwa.Pamiętam tamten mecz , Jagiellonia grała jakby walczyli w finale ligi mistrzów by 4 dni później pojechać do Wrocławia i grac totalny piach czyli tak jak graja na co dzień.Za tydzień Legie czeka trudny mecz w Poznaniu i dzisiaj Wojskowi nie mogą sobie pozwolić na porażkę gdyż wspomniany Lech wygrał swój wczorajszy mecz i na ta chwilę traci do Legii tylko 1punkt.Drużyna Tomasza Hajto nie przegrała żadnego z trzech ostatnich spotkań, zdobywając w tym czasie pięć punktów. Dwa z tych meczów Jagiellonia rozegrała na wyjeździe. Najpierw bezbramkowo zremisowała z Wisłą Kraków, a następnie pokonała 2:0 Lecha Poznań. Kibice z Białegostoku na podobne rozstrzygnięcie liczą w sobotę.Patrząc jednak na bilans jaki Jagiellonia ma na Łazienkowskiej nie wydaje się żeby dzisiaj ugrali choćby 1punkt.9 ostatnich meczy to 7 zwycięstw Legii i 2 remisy.Legia w sobotnim spotkaniu wystąpi osłabiona brakiem niezmiennie Dicksona Choto, Marka Saganowskiego , Rafała Wolskiego i Kuby Wawrzyniaka. W drużynie goście zabraknie jedynie Tomasza Porębskiego.Jagiellonia przyjedzie i będzie murować , Legia będzie miała problemy ze strzeleniem szybko bramki.Wygrana Wojskowych nie podlega dyskusji i myślę że Legionistom uda się wreszcie zagrać na 0 z tył.
Typ: Legia wygra i w meczu padnie poniżej 2,5 gola
3,25 Bet365
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Legia Warszawa - Jagielonia Białystok
Legia over 1,5 gola
1,57
Bet365

Dzis o godzinie 18:30 zostanie rozegrane 3 sobotnie spotkanie polskiej Ekstraklasy.Na przeciwko siebie staną legia Warszawa i Jagielonia Białystok.
W tym meczu faworyt zdaje sie byc tylko jeden a są nim rzecz jasna gospodarze, którzy jak narazie lideruje w tabeli. Dorobek punktowy podopiecznych Urbana to 24 punkty przy bilansie: 7 zwyciestw, 3 remisy, 0 porazek. Bilans robi wrazenie. Jesli chodzi o gości to plasują sie na 9 pozycji a na koncie Jagielonia ma 12 pkt a więc o równą połowe mniej niż ich dzisiejsi rywale. Typem na dzis w tym meczu będzie zakład na gole, a konkretnie over 1,5 bramki Legii. Typ nie jest przypadkowy bowiem legionisci na 10 dotychczasowych pojedynkow aż 9 razy strzelili w swoich meczach minimim 2 gole. Bramki Legii w poszczegolnych spotkaniach ( 4, 2, 3, 2,1, 2, 2, 3, 3, 3). Jak widzimy Legia strzelała 1-krotnie 4 gole, az 4-krotnie 3 gole i 4-krotnie 2 gole. Mozna byc naprawde pelnym podziwu gry ofensywnej Legii. To zasługa całego zespołu, który stanowi zgrany kolektyw. Siła ofensywna gospodarzy jest mocna, bowiem Ljuboja, Radovic, Kosecki, Kucharczyk, a nawet wchodzący z ławki Sallinas są czolowymi graczami nie tylko w swoim zespole ale i w lidze. Imponuje skutecznoscią Ljuboja, kotry prowadzi w klasyfikacji strzelcow i na pewno dzis swoj dorobek będzie chciał poprawic. Jagielonia stracila w zeszłej kolejce 2 bramki z Widzewem, więc i dziś widze spore szanse na to,że legia pokona bramkarza gości minimum 2 razy.
 
badgeer 43

badgeer

Użytkownik
Heh mecz Śląska z Gliwicami jakiś dziwny jest. Mało tego, że spotkanie zniknęło na dobrą godzinę przed spotkaniem z oferty bukmachera (Bwin nie wiem jak w innych). To jeszcze przegrali ten mecz 1:3 gdzie kurs na Piast wynosił ok 5.50.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dziwni są właściciele Śląska którzy nie wiem na co liczyli nie wzmacniając drużyny przed eliminacjami Ligi Mistrzów. Tytuł to zasługa warsztatu Lenczyka i słabości naszej ligi. Uważam ,że jeśli nie zmieni się polityka klubu to na mistrza mogą poczekać bardzo długo.
 
badgeer 43

badgeer

Użytkownik
Już teraz widać, że na mistrza sobie trochę poczekają, jeśli w ogóle się doczekają. Ostatnia porażka z Zagłębiem też była kompromitująca. Gra Górnika mi się podoba, ale to może ze względu na Milika, który całkiem ładnie się zapowiada (nie ma przypadkiem odejść do Bundesligi?)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
A ja dziś poszukam wysokiego kursu i czerwonej kartki w Kielcach.
Doskonale wiemy jak wygląda sytuacja na linii kibiców jednej i drugiej drużyny, wiemy też jak wyglądają relacje pilkarzy z Kielc z własnymi kibicami. Po śmierci &quot;Małpy&quot;, którą zresztą kibice Wisły chełpili się na sektorze w Kielcach swego czasu, &quot;kosa&quot; nabrała na sile. No ale dobra, nic o tym.
Sędziuje nam Sebastian Jarzębak, sędzia, który tak jak większość jest słaby, nie czuje za dobrze gry, potrafi psuć ją w kluczowych momentach, pokazujący wiele kartek. W meczu przyjaźni w Szczecinie pokazał ich aż 10 (chyba), choć mecz nie był za ostry specjalnie. 35 kartek w 6 meczach, w tym 4 czerwone. Kielce na pewno będą grały agresywnie, nie wykluczam jakichś przepychanek, ale mozliwe, że Melikson będzie robił mega dużo wiatru i któryś wyleci za dwa żółtka. Czaruś aka Bieber Wilk też lubi sobie sfaulować więc możliwy jakiś kartonik. Jak dla mnie mega value
Czerwona kartka w meczu Korona-Wisła @ 4 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 1,55 -- 3,50 -- 5,75 w Betclic
W pierwszym dzisiejszym meczu niepokonany w tym sezonie Górnik podejmuje zespół z Lubina. Gospodarze są faworytami w tym spotkaniu, prezentują wyższą formę, a ich gra może się podobać. Zespół trenera Nawałki gra znakomicie w obronie, do tej pory stracili zaledwie 7 bramek, w ostatnich 3 meczach bramkarz Górnika zachował czyste konto.
Drużyna z górnego śląska gra praktycznie cały czas w tym samym składzie, co sprawia, że piłkarze lepiej się rozumieją na boisku. O takim zgraniu nie możemy powiedzieć w Zagłębiu, gdyż trener Hapal co mecz szuka optymalnego ustawienia. Zespół z Lubina rozczarowuje w tym sezonie, grają słabo i zajmują przedostatnią pozycję w tabeli.
Ja dzisiaj gram Górnik Zabrze, po kursie 1,55 w Betclic.
Nie masz konta w Betclic? Zagraj swój 1 zakład bez ryzyka - zwrot stawki gwarantowany!
Zobacz więcej informacji tutaj!
 
piotrex007 97,4K

piotrex007

Użytkownik
nie wykluczam jakichś przepychanek, ale mozliwe, że Melikson będzie robił mega dużo wiatru i któryś wyleci za dwa żółtka.
Melikson dziś nie zagra w meczu, co nie zmienia faktu, że zgadzam się z typem, choć oczywiście, to bardziej tak na wyczucie jest. Mecze pomiędzy Koroną i Wisłą zazwyczaj obfitują właśnie w starcia, przepychanki, w konsekwencji czego sędziowie w tych meczach pokazują dużo kartek.
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Co powiecie o meczu GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin? Pogoń ostatnio przegrał ze Śląskiem u siebie 0-3, no i ma w plecy 3 mecze z rzędu (BILANS: 3-2-5; 11 miejsce w tabeli - 11 pkt), zaś GKS ma tylko jedną wygraną (BILANS: 1-1-8; ostatnie miejsce w tabeli - 4 pkt). Kłopoty kadrowe GKS od razu podpowiadają, że Pogoń jest faworytem, ale czy wg Was warto stawiać na Pogoń? Zastanawiam się nad tym meczem i szczerze mimo informacji, które się są dostępne, nie jestem zdecydowany co wytypować. Do tego z tego co widzę Pogoń na wyjazdach w tym sezonie wygrał tylko raz (z Widzewem Łódź: 1-3). Zastanawiam się też nad opcją over, bo bardzo często Pogoń na wyjazdach coś strzelało (3 na 4 mecze wyjazdowe - 75%), a Bełchatów u siebie tracił w każdym meczu choć jedną bramkę.
Co byście zaproponowali na ten mecz? Mam tutaj dylemat.
 
tubul 20

tubul

Użytkownik
Ciężki mecz wg mnie do typowania. Bełchatów gdzie ma wygrywać jak nie u siebie z beniaminkiem? Jeśli chcą się utrzymać to muszą ciułać punkty w takich spotkaniach chociaż. Nie sądze, że GKS będzie przegrywał wiecznie, chociaż po tym co pokazują to pewnie spadną i tak, ale kto wie? Ile razy u nas w lidze jakaś Cracovia czy Zagłębie się wygrzebywały... 1X byłoby w miarę rozsądne, ale z drugiej strony Pogoń też może wygrać. Ja chyba odpuszczam ten mecz.
 
bryli 0

bryli

Użytkownik
Bełchatów tego meczu nie ma prawa wygrac. Gra u siebie ,ale pamiętajcie ,że tam są konflikty teraz na lini piłkarze - zarząd. Degradacje do młodej ekstraklasy Kosy, ten klub powoli upada ... problemy finansowe i różnice w wynagrodzeniach poszczególnych zawodników mają działac determinująco? Pogoń przyjeźdza z myślą o 3 pkt , bo jak nie z Bełchatowem to z kim?
 
P 32

piotrek1992

Użytkownik
GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin

Zdecydowanie się zgadzam z Bryli. Używając terminologii z Fify, morale w zespole GKSu sięgają zera. Wgl w tej chwili ciężko powiedzieć o drużynie z Bełchatowa, że są zespołem. Nie oglądałem zbyt wielu ich występów w tym sezonie, bo nie jestem maniakiem, ale z tego co ostatnio widziałem, wnioskuję że GKS nie posiada ŻADNYCH atutów.
Pogoń natomiast jest trochę nieobliczalna. Fakt, przegrali 3 mecze pod rząd, ale z nie byle kim. W porównaniu z innymi zespołami z dołu tabeli, portowcy bramki potrafią strzelać. Do składu wracają Dąbrowski, Rogalski oraz po dłuższej przerwie Ława na bramkę. Natomiast GKS zagra bez Buzały i Wrońskiego, za to wraca Nowak.
Jeżeli Bełchatów ma coś ugrać, to niech zamuruje bramkę, mooże będzie 0-0.

Może jest głębokie i szerokie, mój typ 2@2.55 Tobet✅ (kurs spada)
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin 2,55 Tobet✅

Weilu bramek w dzisiejszym spotkaniu bym sie nie spodziewał. Bełchatowianie zdobyli tylko 4 punkty w 10 spotkaniach. Atmosfera nie jest dobra. Do tego kłopoty finansowe i przesunięcie 3 zawodników do ME. Simic ma być rozwiązaniem tych problemów, ale prawdopodobnie nie zagra jeszcze w dzisiejszym spotkaniu, gdyż działacze nie zdążą go zgłosić do rozgrywek. Prawdopodobnie w ataku wystąpi za kontuzjowanego Buzałę, Tomasz Wróbel. Jeśli chodzi o Pogoń mimo wszystko widzę w niej faworyta dzisiejszego meczu. Wprawdzie nie wygrali od 3 spotkań, ale trzeba zaznaczyć, ze zmierzyli się m.in. ze Śląskiem i Legią. Po pauzie za żółte kartki wraca Dąbrowski, ale zastąpi Hernaniego, który doznał kontuzji w poprzednim spotkaniu. O sile stanowić będą dziś Edi oraz Akahoshi, a w bramce spokój zapewni Pernis. Wprawdzie Pogoń jeszcze nigdy nie wygrała na stadionie GKS, ale każda seria kiedyś sie kończy, a dzisiejsze spotkanie jest dobrym momentem aby to uczynić
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom