>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

11 Kolejka T-Mobile Ekstraklasy 09.11 - 12.11.2012

Status
Zamknięty.
amagicw 120

amagicw

Użytkownik
GKS Bełchatów vs Pogoń Szczecin typ 1x
kurs: 1.69
stawka: 4/10
+3.135
-4.00
_______________
-0.865
Analiza
Myślę że jest to jedyny obecnie moment w którym mogą przełamać słabą passę, bo z kim jak nie z Pogonią Gieksa ma szanse wygrać, później już tylko trudniejsi rywale (Zagłębie, Lechia, Jagielonia, Piast, Wisła). W meczu wystąpić mogą Nowak, Buzała, Bożok oraz możliwe że i nowy nabytek Simić.
 
addicted1 0

addicted1

Użytkownik
Ostatni mecz 11 kolejki Ekstraklasy. Nie za bardzo rozumiem dzisiejsze masowe granie na Pogoń. Biorąc pod uwagę formę z ostatnich 5 meczów, bilans punktowy obu zespołów jest identyczny. Zgromadziły po 4 punkty. Bełchatów to w tej chwili czerwona latarnia ligi. Jednak terminarz nie rozpieszczał GKS-u, potykali się z całą ligową czołówką Legią, Polonią, Lechem oraz Polonią. Dodając do tego problemy finansowe, trenerskie oraz kontuzje kluczowych piłkarzy mamy pełen obraz Bełchatowa w pierwszych 10 kolejkach. No i jeszcze mecze wyjazdowe, nie od dziś wiadomo, że GKS nie radzi sobie na obcym terenie. Sumując mecze z tego oraz z 2 poprzednich sezonów Bełchatów wygrał zaledwie 2 razy na wyjeździe na Legi i w Poznaniu. Mamy więc tu typową drużynę własnego boiska. Sytuacja kadrowa przed dzisiejszym meczem znacząco się poprawiła do składu wracają Nowak i Bożok. W tygodniu zespół wzmocnił chorwacki napastnik Simic. Powrót Nowaka oraz transfer Smicia mogą rozwiązać problemy z napastnikami w Bełchatowie. Do tej pory w ataku grali młodzi niedoświadczeni zawodnicy albo przesunięty ze skrzydła Wróbel. Pogoń po udanym początku sezonu ostatnio mocno spuściła z tonu. Trener Skowronek za bardzo uwierzył w swój trenerski geniusz -biorąc przykład z reprezentacji Hiszpanii - zaczął grać bez nominalnego napastnika, bo nie jest nim Edi (braki kondycyjne + nadwaga), ani Frączczak.
Statystyki drużyn (za &quot;Przeglądem Sportowym&quot;):
GKS - Pogoń: :
Gole strzelone: 6 - 12
Strzały: 111 - 113
Strzały celne: 33 - 41
Rzuty rożne: 40 - 55
Faule: 142 - 140
Kartki żółte/czerwone: 22/1 - 22/0.
Jasno z nich wynika że nie ma tak dużej przepaści między drużynami jak na to wskazują kursy. Dla mnie to GKS jest w tym meczu faworytem. A na koniec bilans h2h . Pogoń nigdy nie wygrała w Bełchatowie, przegrała wszystkie 4 spotkania.
typ: Bełchatów
kurs: 3.15 pinnacle
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Data: 12.11.2012 18;30
Spotkanie: GKS Belchatow - Pogon Szczecin
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1,93
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Trzy poprzednie mecze,które rozgrywane na stadionie przy ul. Twardowskiego w Poniedziałek, szczecinianie przegrywali: 0:2 z Lechią Gdańsk, 0:3 z Legią Warszawa, 0:3 ze Śląskiem Wrocław. Czy w końcu przełamią kiepską serię bez strzelonego gola? Myślę ,że tak ,a odpowiedź jest prosta: GKS Bełchatów to ostatnia drużyna w tabeli - w 10 spotkaniach zdobyła zaledwie 4 pkt i 6 goli,ale dziś w składzie zadebiutuje pozyskany kilka dni temu chorwacki napastnik Marko Šimić , który mam nadzieję poprawi ten kiepski blians. Pogoń jest lepsza - 11 pkt, bramki 12-14 , lecz w ostatnich kolejkach zespół prowadzony przez Artura Skowronka gra bardzo przeciętnie i spada w dół ligowej klasyfikacji (13. lokata).
W Bełchatowie na prawą obronę wraca Raul Gonzalez, po kontuzji w pomocy zobaczymy Miro Božoka a na lewej flance Alana Stulina. Przed Šimiciem piłkę ma rozgrywać Łukasz Madej. Natomiast w Pogoni po przymusowej pauzie do składu na poniedziałkowe spotkanie wracają Maciej Dąbrowski i Maksymilian Rogalski. Nie zagra natomiast kontuzjowany Hernani.
Myślę ,że przed własną publicznością ekipa Bełchatowian się przełamie i myślę ,że może tutaj paść niespodziewany przez większość ludzi rezultat korzystny dla gospodarzy. Typuję tutaj wynik 2-1 dla GKS-u , chociaż Portowcy także mają nadzieję na przełamanie fatalnej passy , a więc spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie , typuję w tym meczu ,że obie drużyny trafią do siatki , kurs bardzo ładny ,a typ bardzo optymistyczny , drużyny poziomem gry równe sobie , w składach kilka braków kilka powrotów ,a więc myślę ,że minimalnym faworytem są gospodarze i na pewno zobaczę ten mecz na antenie Eurosportu 2. Bilans dotychczasowych spotkań przemawia na stronę GKS-u , ostatnie 3 mecze rozgrywane między sobą to zwycięstwa 3-0 , 2-0 oraz 1-0 przez Bełchatowian , twierdzę ,że dziś tak łatwo nie będzie i stracą bramkę, gdyż w tym sezonie tracili w 10 meczach ,aż 19 bramek i mają najwięcej straconych bramek w lidze. Pogoń także ma sporo straconych bramek ,bo aż 14 co wychodzi ,że średnia na mecz to 1,4 gola , u GKS-u to 1,9 . Uważam ,że te średnie nieco pójdą do góry , chociaż GKS by musiało stracić 2 bramki :p . Wszystko jak najbardziej możliwe , liczę na otwartą grę obu zespołów i nie zabraknie bramek.
GKS Bełchatów skład:
Adam Stachowiak - Raul Gonzalez, Maciej Szmatiuk, Maciej Wilusz, Szymon Sawala - Tomasz Wróbel, Grzegorz Baran, Miroslav Božok, Alan Stulin - Łukasz Madej - Marko Šimić

Pogoni Szczecin w składzie:
Dušan Perniš - Przemysław Pietruszka, Emil Noll, Maciej Dąbrowski, Peter Hricko - Robert Kolendowicz, Takafumi Akahoshi, Maksymilian Rogalski, Edi Andradina, Adrian Budka - Adam Frączczak

Info: Transmisję z Bełchatowa przeprowadzi telewizja Eurosport 2.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, T- Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin ⛔
Typ: oba strzelą
Kurs: 1.80
Buk:Unibet
12.11.2012 18:30

Analiza:
Ciekawie nam się zapowiada ten koniec kolejki w T-mobile ekstraklasa.Oba zespoły ostatnie spotkania nie moga zaliczyć do udanych.goście aż trzy razy pod rząd musieli uznac wyższość przeciwników i tracąc przy tym osiem bramek a tylko jedną strzelili.Gospodarze ostatnie dwa spotkania ulegli i stracili siedem bramek nie strzelając żadnej.Okupują dolne partie tabeli i nie grzeszą grą defensywną.Jak widać wystarczy dobra akcja i obrona u każdej z drużyn się gubi i traci bramki.Jak będzie dziś ? Myślę że oba zespoły także nie ustrzegą się błędów i będzie to wynik bramkowy dla obu ekip.Chociaż że ostatnie pięć spotkań między tymi drużynami nie padł ani razu wynik w którym obie ekipy strzeliły to w końcu musi przyjść taki czas że to się stanie.Pogoń w tym spotkaniu jest faworytem po dużym kursie jednak ja myślę że trzeba zagrać bezpieczniej.Czyli że obie ekipy strzelą sobie po minimum jednej bramce.Pogoń gra na stadionie przeciwnika więc ma gorzej bo przewaga jest kibiców gospodarzy ale że mają taką a nie inną obronę GKS to powinni coś trafić.No a gospodarze w końcu muszą sie przełamać po dwoch meczach bez gola i strzelić upragnioną bramkę.Ten mecz jest jak najbardziej możliwy do strzelenia gola ku ucieszy swoich fanów.Kurs na wynik w którym oba zespoły strzelą wysoki i warty zaryzykowania.Tak też i ja to robię. Myślę że dziś będzie grad bramek na zakończenie kolejki.I w tym gradzie obie ekipy będą uczestniczyć.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Co do dzisiejszego spotkania Belchatowa z Pogonia to wedlug mnie spotkanie w ktorym rzeczywiscie ciezko jest wytypowac zwyciezce spotkania. Jednak do skladu wracaja podpora defensywy Dabrowski oraz czlowiek od czarnej roboty Rogalski ich nieobecnosc w skladzie byla bardzo widoczna w ostatnim spotkaniu. Dodatkowo Portowcy w koncu zagraja z napastnikem , ktorego role dzis bedzie pelnil Fraczczak, ktory w pierwszym sezonie w ktorym przybyl do Szczecina gral wlasnie wysunietego napastnika i spisywal sie bardzo dobrze bedac najlepszym strzelcem druzyny. W koncu i Skowronek zauwazyl ze gra z Edim w przodzie to chybiony pomysl. Dzis ponownie zobaczymy zespol ze Szczecina w ustawieniu z poczatku sezonu. gdzie prezentowali widowiskowy futbol i mysle, ze bedzie takze on skuteczny. Sklanial bym sie tu do grania x2 choc osobiscie odpuszczam granie tego meczu.
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Podsumowałbym tę kolejkę w ten sposób jako pasmo niespodzianek. Szczerze mówiąc nie pamiętam kiedy prawie cała stawka gości wygrała. Można było postawić na ślepo wszystkie przegrane mecze przez gospodarzy ale zawsze musi znaleźć się ktoś kto to zepsuje i tym kimś jest Wisła która prowadząc dała sobie w końcówce strzelić. No szkoda. Czekam z niecierpliwością na kolejną kolejkę Ekstraklasy. Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom