>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11 kolejka Primera Division 29-31.10.2011

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
W meczu kończącym 10. kolejkę Primera Division, Sevilla na własnym stadionie podejmą zespół beniaminka, Granadę. Czy drużyna z Andaluzji po dwóch remisach, przełamie się i zdobędzie komplet punktów, co tym samym oznaczać będzie brak straty kontaktu do Barcelony i Realu? Poniższe cytaty wszystko wyjaśniają...
Wracają za to po zawieszeniu za czerwone kartki w meczu z Barcą Navarro i Kanoute. W Granadzie kłopoty jeśli chodzi o linię pomocy.
Goście na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán przyjadą osłabieni brakiem zawieszonych kartkowiczów jeszcze z meczu z Barceloną ,czyli dwójką pomocników Jaime Romero (5/0), Dani Benítez (9/0) oraz kontuzjowanego Carlos Martinsa (7/0).
To są najważniejsze informacje przed tym spotkaniem, no i właśnie tutaj upatruję pewnego zwycięstwa gospodarzy! Wszystko zostało już opisane bardzo pięknie, więc dzisiaj cała Sevilla się cieszy i bawi ze zwycięstwa.

Fc Sevilla - Granada Cf 1:2

Typ: 1
Kurs: 1.40


 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Czy ma ktoś jakieś słowa wytłumaczenia... Nie wiem w jakich kategoriach określić to co zrobiła Sevilla... ????????????Uznanie dla bramkarza Granady, zapewne przy 2:0 byłoby po meczu... coś czuję, że nie tylko ja straciłem na tym meczu. Pozdrawiam

A tak na chłodno, abstrahując od straconej kasy, niesprawiedliwość i piękno sportu w jednym meczu :] Niesprawiedliwość mam na myśli oczywiście okazje Sevilli niewykorzystane, choć całkiem uczciwie to Granada też swoje miała to prawda :] a piękno to chyba wiadomo dlaczego - któż by przypuszczał przed meczem, że Granada wygra ten mecz strzelając przy tym dwie bramki, przegrywając 0-1 po pierwszej minucie...
 
B 0

boczekk

Użytkownik
@kabacik nie tylko ty straciłeś na tym meczu;/ Sevilla zagrała jeden z gorszych meczy w sezonie.Jak zobaczyłem jak Grenada ma co chwile żuty rożne i w 1 jak i 2 połowie a Sevilla tylko się obroniła wiedziałem że ten mecz może nie wejść.No cóż uznanie dla piłkarzy Grenady pokazali że zawsze trzeba grać do końca;]
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Ja podzielę się inną refleksją. 4 kolejki temu Barcelona miała na wyjeździe zmiażdżyć Sporting Gijon, wygrali skromnie, 1-0 i w kolejnych 4 meczach Sporting zdobył 7 ze swoich 8 punktów. Barcelona miała wygrać z Granadą milion do zera, wygrała skromnie i kolejny mecz to już pierwsze zwycięstwo Granady, pierwszy gol na wyjeździe i pewnie parę innych &#39;pierwszych&#39; spraw.
Przypadek czy tak mobilizuje małe kluby fakt, że Barca nie profanuje ich zwłok?
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP





Właściwie w każdym meczu poza tym na Sanchez Pizjuan wygrywali faworyci. Kto wie czy do nie dawna dobrze grająca Sewilla nie wpada właśnie w jakiś kryzys. Betis konsekwentnie pikuje w dół. Wygrało w końcu Atletico co prawdopodobnie ocaliło głowę Manzano. W tabeli strzelców na zdecydowane przodownictwo wysunął się Messi.

Dziękuje wszystkim za dyskusję i analizy w tej kolejce. Oby było ich jak najwięcej bo przecież to właśnie posty z Waszymi przemyśleniami napędzają ten dział ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom