>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11 kolejka Primera Division 29-31.10.2011

Status
Zamknięty.
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Może nie mamy w tej kolejce hitowych starć, ale powinno być ciekawie. Czy po wyjeździe z Pampeluny seria Levante będzie nadal trwać? Czy Betis i Malaga przerwą swoje czarne serie? Interesująco zapowiada się spotkanie w Gijon, gdzie miejscowy Sporting podejmie Bilbao. Obydwie drużyny wykazują ostatnio zwyżkową formę, więc na nudę kibice narzekać nie powinni. Zapraszam do merytorycznej dyskusji na temat powyższych spotkań. Posty jednozdaniowe, które nic nie wnoszą będą natychmiast usuwane. Postarajcie się, aby wymiana zdań odbywała się zgodnie z wszelkimi zasadami ortografii. Sprawi to, że temat będzie znaczniej przejrzysty. Mile widziane ciekawostki, informacje o składach i kontuzjach.
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Witam
No to zaczne ja.
Ostatnie kolejki zupelnie mi nie wyszly.Wszystko co podawalem konczylo sie porazka i klapa.
Mysle ze tym razem wreszcie powinno byc zupelnie odwrotnie.
Na swoje przelamanie wybralem ciekawy mecz pomiedzy Villareal i Rayo Vallecano.Mam nadzieje ze nie tylko moje.
Jutro o godzinie 18 na Camp El Madrigal zmierzy sie miejscowa druzyna z beniaminkiem,ktory radzi sobie bardzo dobrze i zajmuje wysokie 9 miejsce.Gospodarze tego spotkania,wrecz przeciwnie.Druzyna trapiona kontuzjami,gra tragiczny football i gra jeden z najgorszych swoich sezonow i plasuje tuz nad strefa spadkowa,co dla kibicow Zoltej Lodzi Podwodnej napewno jest szokiem i patrza na to z niedowierzaniem.
Villareal nie wygral w lidze od 5 spotkan,notujac 3 porazki i 2 remisy.W ogole na 9 rozegranych kolejek pilkarze Villarealu zdolali wygrac tylko raz(20.09) i to u siebie z Mallorka w stosunku 2-0,a poza tym zanotowali 4 remisy i 4 porazki i aktualnie znajduja sie tuz nad strefa spadkowa.
Pilkarze Rayo po 3 slabszych wystepach ograli na wyjezdzie bedacy w kryzysie Betis i w tygodniu na swoim podworku niespodziewanie odprawili Malage z kwitkiem i awansowali z 14 pozycji na srodek tabeli.Pilkarze Rayo zdecydownie lepiej radza sobie na wyjazdach niz na swoim podworku,gdzie zanotowali 1 porazke (z Realem 6-2),2 remisy i 2 zwyciestwa.
Mysle jednak ze mimo wszystko pilkarzy Zoltej Lodzi po serii porazek i remisow wreszcie stac na zwyciestwo.Zapewne beda chcieli zmazac plame po przegranej z Realem,w ktorej nie mieli zbyt wiele do powiedzenia.Sadze ze trener i reszta oficjeli w klubie odbyla z pilkarzami meska rozmowe,ktora napewno przyniesie pozadany skutek i gospodarze wreszcie uciesza swoich fanow zwyciestwem.Stawiam na pewne zwyciestwo gospodarzy.
Moje propozycje:[/color]
Villarreal-Rayo Vallecano-1 (1,90)✅
Villarreal-Rayo Vallecano LB 2,5-2 (1,80)
⛔
 
W 4

wosh

Użytkownik
Czołowy strzelec Villarrealu Giuseppe Rossi doznal kontuzji, przewiduje sie okres jego nieobecnosci na ok 6 mies. W dodatku jak pisales kiepska forma zespolu gospodarzy... co sklania mnie na przynajmniej x2, a nawet czysta 2!
 
duo 303

duo

Użytkownik
Postanowiłem wytypować całą kolejkę ale odrazu mówię, że nie wszystkie te typy pogram, jednakże liczę, że analizy będą pomocne ;)

-


Valencia - Getafe

Na Estadio Mestalla przyjedzie dziś ekipa Getafe. Faworytem meczu bez wątpienia są Nietoperze, jednakże gospodarze mają w perspektywie mecz z Leverkusen o być albo nie być w Lidze Mistrzów. Wobec takich okoliczności podopiecznie Emery&#39;ego zadowolą się pewnie jednobramkowym zwycięstwem i nie będą zbytnio forsować tempa. Getafe mimo tego, że do tej pory na wyjazdach ma bilans 3 porażki i 1 remis wcale nie gra źle, przecież porażka z Realem czy Malagą powodem do wstydu nie jest, a w obu tych meczach strzelili 2 bramki. Z Espanyolem także grali solidnie, a gola przesądzającego o porażce stracili dopiero w końcowych minutach spotkania. Ostatnich ich mecz na wyjeździe to wreszcie zdobyty pierwszy punkt po remisie 0:0 z Realem Sociedad. Tydzień temu Getafe grało u siebie z Osasuną i choć mecz zakończył się wynikiem 2:2 to gospodarze byli stroną mocno dominującą. Valencia w tym sezonie nie gra źle, jednakże jeżeli wygrywa to zawsze skromnie 1 bramką. Połowę goli zdobytych w lidze Nietoperze zawdzięczają Roberto Soldado także, jeżeli gościom uda się go wyłączyć z gry to mogą myśleć o jakichś punktach. Na ten mecz wybieram typ dość bezpieczny moim zdaniem, a mianowicie Getafe +1.5 gola. Kurs niemal identyczny jak na zwycięstwo Valencii.

TYP: Getafe +1.5 gola ⛔⛔⛔
Getafe nie zasłużyło na tak wysoką porażkę, gdyż w miarę dotrzymywali kroku gospodarzom.
KURS: @1.53
STAWKA: 5/10

-


Villareal - Rayo Vallecano

Drugim meczem jest spotkanie między Villareal, a Rayo Vallecano. Żółta Łódź Podwodna idzie na dno - tak najkrócej można określić grę podopiecznych Garrido w ostatnim czasie. Ostatnie 10 meczy to tylko jedno zwycięstwo nad słabą Mallorcą. Szczególnie słabo przedstawia się bilans ostatnich dwóch kolejek. 0 punktów i bilans bramkowy 0:6. Na domiar złego ze składu wypadł Rossi, a wcześniej kontuzjowany był już Nilmar także siła ofensywna gospodarzy jest bardzo osłabiona. Beniaminek La Ligi bardzo dobrze radzi sobie w najwyższej klasie rozgrywkowej. 9 miejsce i bilans spotkań 3-3-3 to powód do dumy. Ostatnie wyniki także bardzo dobre, gdyż zwycięstwa na wyjeździe z rewelacją początku sezonu Betisem oraz pokonania u siebie budowanej za grube miliony Malagi (oba mecze 2:0) nie można nazwać inaczej. Trener Rayo Pepe Mel ma dziś do dyspozycji wszystkich zawodników. Dla gospodarzy jest to rywal na przełamanie dość nie wygodny także typuje, kolejne punkty dla Rayo. Dobrym wyborem wydaje się także under ✅. Villareal bez czołowych postaci ataku, a Rayo to drużyna w której meczach zbyt wiele goli nie pada.

TYP: X2 ⛔⛔⛔
A jednak przebudzenie Villareal
KURS: @1.85
STAWKA: 5/10

-


Barcelona - Mallorca

No to lecimy dalej. Mecz Barcelona - Mallorca. Faworyt jest oczywisty jednakże chyba nikt nie zadowoli się kursem 1.06. Handicap to natomiast pewne ryzyko, ponieważ ostatnio Barcelona przeżywa regres formy. W ostatnich 5 meczach bilans bramkowy to 7:0, więc pogromów niema. Mallorca pewnie jak każda inna drużyna przyjedzie na Camp Nou aby jak najdłużej bronić wyniku 0:0. Na początku chciałem tu grać zakład Mallorca nie strzeli✅, gdyż Barcelona mimo, że nie wygrywa wysoko to goli nie traci. Valdes jest bliski pobicia rekordu minut bez wpuszczonej bramki Miguela Reiny Santosa. Do rekordu brakuje mu 127 minut, więc cały dzisiejszy mecz musi zachować czyste konto. Jednakże w oko wpadł mi inny typ, a mianowicie over kartkowy. Bowiem jak Mallorca ma zatrzymać rywala pokroju Barcelony jeżeli nie faulem? Poza tym zawodnicy Barcelony, jeżeli gra nie będzie szła po ich myśli również mogą parę razy wyładować swoją frustrację co zakończy się kartką. Sędzią spotkania będzie pan Perez Montero, który w tym sezonie sędziował 4 mecze Primera Division i pokazał w nich 25 żółtych kartek (średnio 6.25 na mecz). Gracze z Majorki nóg nie odstawiają, gdyż w ostatnich 4 meczach zarobili 16 zółtych i 1 czerwoną kartkę. Barcelona jak nie idzie to też nie gra czysto co było widać z Granadą (4 kartki dla podopiecznych Guardioli). Linia 5.5 wystawiona przez Bet365 jak najbardziej do gry.

TYP: over 5.5 kartki⛔⛔⛔
KURS: @1.80
STAWKA: 7/10


ech narazie idzie jak po grudzie :;/: Over kartkowy pewnie też nie wejdzie bo Barca się za szybko rozstrzelała i Mallorce brakuje już chęci do czegokolwiek. No nic spróbuję jakoś poprawić ten tragiczny bilans jeszcze wkońcu 7 meczy przed nami

-


Real Sociedad - Real Madryt

Królewscy ostatnio są w morderczej formie. Wygrywają mecz za meczem miażdżąc rywali niezależnie od tego kto się akurat nawinie. Czy to Lyon czy Malaga czy Villareal 3 bramki różnicy to minimum. W ostatnim spotkaniu z dobrej strony pokazał się Kaka wpisując się nawet na listę strzelców. Najlepiej formę Realu zobrazuje ich bilans bramkowy w ostatnich 7 meczach który równy jest 28:3 co daje średnio 4 gole na mecz! Real znajduje się obecnie na 2 pozycji w tabeli jednakże co ciekawe podopieczni Jose Mourinho nie gonią Barcelony, a rewelację sezonu Levante. Ich przeciwnik - Real Sociedad po solidnym początku sezonu teraz zaczyna spadać w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce Levante w doliczonym czasie zabrało graczom z San Sebastian punkt. To może odbić się na psychice podopiecznych Montaniera. Spodziewam się kolejnego pogromu ze strony Królewskich.

TYP: Real -1.5 gola⛔⛔⛔
KURS: @1.75
STAWKA: 7/10​


WNIOSEK: Grać to co pierwsze przychodzi do głowy (under Villareal czy czyste konto Barcelony), a skuteczność powinna być wyższa, gdyż Real i Getafe były blisko wejścia i zadecydował brak skuteczności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nowix 174

nowix

Użytkownik
Piłka nożna, Primera Division, godz.20.00
Spotkanie: FC Barcelona - Mallorca
Typ: Barcelona (-5)
Kurs: 7,50
Buk: Bet365


Analiza:

Przed nami kolejne spotkania Primera Division.Z dzisiejszej oferty wybrałem mecz pomiędzy Barceloną i Mallorcą.Faworyt tego spotkania jest tylko jeden, oczywiście gospodarze.Pytanie tylko ile &quot;Barca&quot; wygra na Camp Nou z gośćmi.Podopieczni Guardioli zajmują 3 miejsce ze stratą dwóch punktów do Levante oraz punktu do Realu Madryt.Jest to właśnie po &quot;królewskich&quot; najskuteczniejsza drużyna ligi, która strzeliła 27 bramek w 9 spotkaniach.Do tego stracili najmniej, bo tylko 4.Ostatnie grają trochę poniżej oczekiwań i mało skutecznie.Wygrana w ostatniej kolejce z Granadą tylko 1:0 w meczu wyjazdowym, wcześniej strata punktów na Camp Nou z Sevillą.Natomiast jeszcze wcześniej nieprzekonujące zwycięstwa z Viktorią P. w LM i Gijon.być może jest to spowodowane słabszą dyspozycją Messiego w ostatnich meczach w których nic nie strzelił.Myślę że dzisiaj Barca powinna się odblokować i zaaplikować kilka goli rywalom.Zwłaszcza że dzisiaj grają u siebie.A tu na prawdę strzelają bardzo dużo.4 mecze i 21 bramek mówi samo za siebie.Do tego nie stracili żadnego gola!!!Niemoc strzelecką powinien w końcu odblokować Argentyńczyk.Do składu wracają środkowi obrońcy: Pique i Puyol, a w dalszym ciągu kontuzjowani są Sanchez, Affelay i Pedro.Z kolei Mallorca tego sezonu nie może zaliczyć jak na razie do udanych.Dopiero 13 miejsce i 9 punktów [2-3-4] na koncie.Słabo grają w defensywie, tracąc najwięcej bramek w lidze, aż 18.Na wyjazdach fatalnie i tylko 2 punkty zdobyte w 4 meczach.Do tego w ostatnim meczu u siebie przegrali z ostatnim wówczas Gijonem pozwalając wydostać się ze strefy spadkowej.Do tego trener gości ma kłopoty kadrowe.Kontuzjowani są Caceres, Kevin, Nunes, Zuiverloon, a do tego niepewny występu jest dzisiaj Pina.Tak więc w dzisiejszym meczu nie wyobrażam sobie niskiego zwycięstwa Barcelony, prawie najlepsza ofensywa i najlepsza defensywa zagra z najgorszą defensywą ligi, do tego te absencje w zespole gości będą miały wpływ na grę Mallorci.Uważam że dzisiaj w końcu wystawi najmocniejszy skład a nie taki jak w ostatnim z Granadą.Bez Maxwella i Cuenci, a z Iniestą, Adriano i Alcantarą.
 
seba1b 109

seba1b

Użytkownik
Sorki że to napisze ale to jest wręcz śmieszne co ty tu podałeś. Grają piach od 3 spotkań a ty wyskakujesz z Hendi -5??? Ja rozumiem że wygrają (sam im daje na to jakieś 70%) ale bez przesady !!
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Expekt oferuje &quot;ciekawe&quot; zakłady na spotkania z roznych lig. Na wieczor mysle ze nie ma co ryzykowac handicapow na mecze Barcy czy Realu wiec szukam szczescie gdzie indziej:
Barca - Mallorca-3 1,85 (kto wiecej fauli) ✅
Barca jak wiadomo okolo 75 % posiadania pilki co wiaze sie z czestymi faulami druzyny przeciwnej. Nie wyobrazam sobie zeby Barca byla zmuszona faulowac zawodnikow z Majorki. Oby Messi czy inni napastnicy nie przepychali sie z przodu bo o tyly sie nie martwie. Warte ryzyka biorac pod uwage wczesniejsze mecze Katalonczykow w ktorych roznica miedzy faulami byla duza.
Sociedad+5,5 - Real ( kto wiecej strzalow celnych na bramke ) 1,85
6 strzalow CELNYCH wiecej to duzo, Sociedad az taki slaby nie jest zeby dostac lanie i mam nadzieje ze pare razy wyjdzie z kontrami. Wyjazdy Realu kojarza mi sie z murowaniem bramki przez gospodarza a wiec o celne strzaly raczej trudno.
 
amadeusz94 8

amadeusz94

Użytkownik
⚽ Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Real Sociedad - Real Madryt
Typ: zwycięstwo gości 2 bramkami lub więcej
Bukmacher: Betsson
Kurs: 1,49

Stawka: 10 zł
EWK: 14,90 zł

Real w formie. 2 ostatnie mecze na wyjeździe wygrał 4:0. Sociedad jest na 16 miejscu w lidze, radzi sobie bardzo słabo. Ich bilans bramek u siebie to 4:4. Mają na koncie nawet sensacyjny remis 2:2 z Barceloną, ale myśle że to tylko wypadek przy pracy piłkarzy Blaugrany. Real na wyjazdach strzelił 14 bramek tracąc zaledwie 1 (w przegranym meczu z Levante). Spokojna wygrana Los Blancos 3,4,5 : 0 jest tutaj wielce prawdopodobna.
Skład Realu Madryt:
Casillas, Arbeloa, Ramos, Pepe, Coentrão, Alonso, Lass, Özil, Di María, Ronaldo, Higuaín.
Proponuję typ, bo kurs całkiem niezły :smile:.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
⚽ Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Real Sociedad - Real Madryt
Typ: zwycięstwo gości 2 bramkami lub więcej
Bukmacher: Betsson
Kurs: 1,49

Stawka: 10 zł
EWK: 14,90 zł

Real w formie. 2 ostatnie mecze na wyjeździe wygrał 4:0. Sociedad jest na 16 miejscu w lidze, radzi sobie bardzo słabo. Ich bilans bramek u siebie to 4:4. Mają na koncie nawet sensacyjny remis 2:2 z Barceloną, ale myśle że to tylko wypadek przy pracy piłkarzy Blaugrany. Real na wyjazdach strzelił 14 bramek tracąc zaledwie 1 (w przegranym meczu z Levante). Spokojna wygrana Los Blancos 3,4,5 : 0 jest tutaj wielce prawdopodobna.
Skład Realu Madryt:
Casillas, Arbeloa, Ramos, Pepe, Coentrão, Alonso, Lass, Özil, Di María, Ronaldo, Higuaín.
Proponuję typ, bo kurs całkiem niezły :smile:.
Też popieram ten typ ale kurs po jakim zagrałeś wygląda tragicznie. Ja grałem dzisiaj o 19.00 na Madrid-1,5 w Pinnacle po 1.83
Real ostatnio w gazie no i CR9 coś się opierdziela w strzelaniu goli, zwłaszcza że Messi dzisiaj 3 gole to Cristiano nie może być gorszy.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Dlaczego nie docenia się tutaj słabszych zespołów, które są waleczne i nie zamierzają łatwo sprzedawać skóry tak jak Real Sociedad, który do ostatnich minut walczył o remis, a Real drżał o wynik :] Ja rozumiem, że Real w absolutnym gazie, ale przecież nie będzie wiecznie wygrywał 2-4 bramkami :] Ok, piszę to po fakcie, więc średnio to wiarygodne - liczę się z tym. Niemniej, handi -1,5 nie zawsze będzie pokryte bez żadnego wysiłku. Statystyki co prawda nie grają wiem, ale np. stawiać to z Realem Sociedad, który u siebie nie przegrał meczu więcej niż jedną bramką oraz spiął się i z Barcą wyciągnął z 0-2 na 2-2, to nie jest taki oczywisty typ. Walczyli do końca o remis :] Wiem, że Real miał swoje okazje na podwyższenie, ale cóż to zmienia. Pozdrawiam
Nawiasem mówiąc brawo za typ +5,5 strzałów celnych na bramkę :]
 
duo 303

duo

Użytkownik
-


Sporting Gijon - Athletic Bilbao

Oj kiepsko idzie typowanie 11. kolejki Primera Division :-|. Czas na jakiś plus. Do Gijon przyjeżdża Athletic Bilbao, który wreszcie gra tak jak wszyscy oczekiwali. Marcelo Bielsa wkońcu poukładał zespół po swojemu i gra &quot;zatrybiła&quot;. Coraz lepiej gra Llorente, który w meczu z Atletico zdobył 2 gole. Kompletnie nie rozumiem jak można w tym meczu za faworyta uznać ekipę z Gijon. Ok ostatnio podopieczni Manuela Preciado złapali nieco wiatru w żagle i wygrali 2 mecze z rzędu, jednakże kim byli ich rywale? Granada czyli najsłabszy z beniaminków oraz Mallorca, która także ostatnimi czasy nie radzi sobie najlepiej. Teraz na El Molinón zawita Bilbao, które po nie udanym początku musi gonić czołówkę. W ekipie gości zabraknie jutro Amorebiety oraz Javiera Martineza którzy doznali kontuzji w ostatnim meczu z Atletico poza tym zabraknie także Carlosa Gurpegi. I właśnie zważywszy na brak kilku ważnych zawodników gram ten typ z podpórką. Ciekawym faktem jest też to, że Athletic jeszcze nigdy nie przegrał w Gijon.

TYP: Bilbao lub Remis
KURS: @1.50
STAWKA: 7/10 ✅✅✅ wreszcie :razz:​
 
zfnp 15

zfnp

Użytkownik
Wszystko tak jak się spodziewałem. Seba1b - napisał bym Ci to wcześniej ale mnie nie było. A właściwie masz to w mojej analizie konkursowej na dzień wczorajszy. Barcelona to wielka firma. Była podrażniona remisem z Sevilla, i Pep na pewno robił wszystko na treningach aby ta skuteczność Barcy wreszcie odpaliła. Oglądałem skrótami mecz z Viktorią oraz Sevillą i powiem tak - jeśli sytuacje które powinny zostać wykorzystane, zostały by wykorzystane to już w tych meczach mielibyśmy piąteczkę.
Na dziś ... Dziś ciężki dzień jeśli chodzi o Hiszpańską. W Pampelunie ciekawie zapowiada się pojedynek tamtejszej Osasuny z rewelacją rozgrywek czyli Levante. W tym meczu odradzam jakiekolwiek typowanie. Chodź może ma ktoś jakieś propozycje to chętnie je przeanalizuję. Jak dla mnie mecz &#39;no bet&#39;&#39;. Osasuna u siebie gra całkiem niezłą piłkę. Ich ostatnie wyniki prezentują się następująco :
Ostatnie zwycięstwo 3:0 z Zaragozą, dwa remisy z Sevillą oraz Mallorcą. Oraz wygrana 2:1 ze Sportingiem Gijon na samym początku sezonu. Czyli na razie bez porażki domowej Osasuna. Teraz Levante. Komentatorzy mówią już na nich druga Barcelona ... chodź jak to te pisamaki w naturze mają - wszystko wyolbrzymiają. Chodź może i coś w tym jest. Na razie w 9 meczach stracili zaledwie 5 bramek, co jest rewelacją. Na wyjazdach pokonali ostatni Villarreal 3:0, Betis 1:0 oraz Vallecano 2:1. A pozostałych dwóch meczach podzielili się punktami z Santanderem oraz Getafe. Czyli tak jak Osasuna u siebie meczu nie przegrała - tak Levante na wyjeździe również nie przegrało. Teraz tak mała ciekawostka odemnie. Średnia punktów zdobytych przez drużynę Osasuny w meczach domowych wynosi - 2 pkt. Levante średnią na meczach wyjazdowych ma nie wiele różniącą się od tej powyżej gdyż wynosi ona - 2.2 pkt. Reasumując. Remisowo mi się widzi.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Krótko i na temat. Betis chyba jeszcze nie dojrzał do gry w Primera, po fantastycznym początku 5 kolejny porażek z rzędu i zaledwie jedna strzelona bramka. Dzisiaj kadrowo goście dosyć osłabieni. Zabraknie defensorów Amaya (6/0), Mario (6/0), Chica(9/0) oraz młodziutkiego skrzydłowego Vadillo (4/0), który nabawił się kontuzji w meczu z Realem. Nie zagra również napastnik Santa Cruz (8/2). Wątpliwy jest występ obrońcy Nacho. Ostatni mecz Racingu w Sevilli dobrze rokuję przed dzisiejszym spotkaniem. Wiadomo o ciężkiej sytuacji finansowej klubu. Klub na gwałt szuka nowych akcjonariuszy, którzy mogą dostarczyć środków w celu przywrócenia wypłacalności klubu. Poprawa gry zespołu i odbicie się od dna może w znacznej mierze pomóc takim poszukiwaniom.

Typ: Stander win
Kurs: 2.43

 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Atletico Madyrt - Zaragoza | Typ: 1 - 1,40 Bet365 ✅

Kolejka przełamań w Primera Division? Villarealowi się udało, Barcelona też jakby odżyła po słabszym okresie. Zobaczymy, czy w ślady tych zespołów pójdzie dziś Atletico. Przewaga na papierze jest minimalna. Obie drużyny radzą sobie ostatnio podobnie, czyt. źle. Jednak dzisiaj ktoś musi zagrać lepiej, pokazać się z lepszej strony i być może zdobyć komplet punktów. Patrząc na siłę zespołu i atmosferę w drużynie mam nadzieję, że będzie to Atletico. Gospodarze wiedzą o swoich błędach z ostatnich tygodni, mają świadomość swojej kiepskiej postawy. Chcą to zmienić - to najważniejsze. Dziś jest świetny moment na przełamanie. Na własnym terenie Los Rojiblancos wygrali ostatnie trzy potyczki z Zaragozą. Sytuacji brakować nie będzie. Można się martwić jedynie o wykończenie, ale czuję, że właśnie dziś uda się wykorzystać kilka sytuacji i zdobyć nieprawdopodobnie ważne 3 punkty.
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Witam
Wczoraj przelamal sie Villareal i mysle ze podobnie bedzie dzisiaj z Atletico,ktore delikatnie mowiac ,gra jak do tej pory fatalnie.Patrzac na sklad druzyny,mozna odniesc inne wrazenie,gdyz osobowo przedstawiaja sie dosc solidnie,jednak nie przeklada sie to na wyniki i jak do tej pory graja ponizej swoich ,badz co badz duzych mozliwosci.
Dzisiaj o 20.00 na Estadio Vicente Calderón zmierza sie z druzyna z Saragossy.
Gospodarze na swoim obiekcie prezentuja sie srednio na 5 meczy 2 zwyciestwa i 3 remisy.W bramkach jest juz duzo lepiej 9-1.Goscie na wyjazdach ugrali 2 punkty,przegrali 2 spotkania i pozostaja bez wyjazdowego zwyciestwa.Patrzac na statystyki H2h zapowiada sie wyrownany mecz,jednak patrzac na sytuacje obu klubow ,wieksza szanse na zwyciestwo daje Atletico.Przewaga wlasnego boiska,niezadowoleni kibice,ktorzy wreszcie chca zobaczyc swoja druzyne zwycieska to tylko niektore czynniki ,ktore wplyna na pilkarzy i sadze ze nie zabraknie im motywacji zeby zgarnac 3 pkt.
Moje propozycje:
Atl. Madryt-Zaragoza-1(1,40) ✅
Atl. Madryt-Zaragoza H (0-1,5)-1 (2,00) ✅
Atl. Madryt-Zaragoza LB 2,5-2 (1,55) ✅
Falcao (Atl. Madryt) SN-1 (2,00) ⛔
Atl. Madryt wygra do zera-1 (2,10)
⛔
3na 5 wiec nie jest zle.Cieszy dobra przewidywalnosc a co za tym idzie zysk.Lubie ten szum pieniedzy jak wpadaja do portfela.
pozdro....
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
P.Nożna Primiera Division 12:00 30.10
Sporting Gijon - Athletic Bilbao
typ: over 3.5 gola
4.0
Bet365

Analiza
Dziś w spotkaniu dziesiatej kolejki hiszpanskiej primiera division sporting gijon na wlasnym stadionie podejmie ekipe athleticu bilbao. Gospodarze dzisiejszego spotkania zajmuja aktualnie 18. pozycje w ligowej stawce. Jednak ostatnimi czasy ich forma wyraznie rosnie. Wygrali dwa ostatnie spotkania, pokonali granade oraz mallorce w wyjazdowym meczu. Athletic Bilbao jest natomiast na pozycji numer 8. Athletic kontynuuje wspaniala serie szesciu spotkan bez porazki. Dzis jednak chcialbym sie skupic na typie overowym 3.5 gola. Ostatnie cztery spotkania zawodnikow z bilbao to az dwa takie rezultaty. 2 razy padalo w nich po 3 bramki, raz bylo ich trzy i raz dwie. W pojedynkach sportingu ich tak duzo nie pada, jednak w dwoch ostatnich meczach gijon byl w stanie zaaplikowac rywalom po dwie bramki. Ponadto ostatnie spotkanie w gijon pomiedzy obiema ekipami rowniez zakonczylo sie wynikiem overowym. Sadze, ze dzis powinno byc podobnie, lecz nie jestem w stanie jednoznacznie wskazac zwyciezcy tego meczu. Licze na conajmniej 4 bramki w tym spotkaniu.
 
kadwa 53

kadwa

Użytkownik
Spotkanie: Gijon - Ath. Bilbao
Typy:
1 DNB @ 2,00 ZWROT
1X @ 1,50 ✅✅✅
bet 365
Tak na szybko w paru zdaniach. Wiadomo mecz powinien być wyrównany i raczej ciężko wskazać tutaj zdecydowanego faworyta, więc za grubszą kasę nie można obstawiać.
Ostatnie dwa mecze pomiędzy zespołami na remis. Ja jednak osobiście skupiam się dzisiaj do gry na Gijon, bo coś jakby w tej drużynie drgnęło. Oglądałem skróty ostatnich spotkań Sportingu - ok, drużyny faktycznie były słabe, jednak Gijon grał ładną dla oka piłkę. Z Granadą na swoim boisku grali naprawdę bardzo dobrze, gorzej już na wyjeździe z Mallorcą, jednak mimo to udało im się wywieść cenne 3 punkty. Myślę jednak, że nie zmarnowali czasu na tygodniu i dodatkowo uszeregowali swoją grę, w końcu jest szansa, że wyjdą z dołu tabeli. Z Barceloną czy Sevillą porażki mogę im absolutnie wybaczyć, a bądź co bądź okazało się, że i najlepszym mogą przysporzyć trochę kłopotu. Gospodarze nie rozpieszczają swoich widzów i na 5 meczy u siebie wygrali tylko 1, sądzę, że powinni wykorzystać napięty terminarz gry Athletico oraz kontuzje gości, a atut własnego boiska dodatkowo doda im wiatru w żagle.
Wiadomo, patrząc na tabele goście prezentują się lepiej, jednak gdy dzisiaj wygra Gijon do Athletico będzie tracił już tylko 2 punkty, a to już całkiem inna perspektywa.
e: 1-1
 
amadeusz94 8

amadeusz94

Użytkownik
⚽ Hiszpania, La Liga
Spotkanie: Osasuna - Levante
Typ: 2 (zwrot przy remisie)

Bukmacher: Betsson
Kurs: 2,14

Levante to niespodzianka tegorocznych rozgrywek La Liga. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Osasuna u siebie jak dotąd nie przegrała, a Levante na wyjeździe też nie poczuło goryczy porażki. Ostatni, piękny mecz Levante z Realem Sociedad był bardzo emocjonujący, a wynik został rozstrzygnięty dopiero w ostatnich sekundach meczu. Wierzę, że i tym razem rewelacja rozgrywek podoła trudnemu, wyjazdowemu zadaniu i odniesie zwycięstwo zachowując jedocześnie pozycję lidera. Sądzę, że warto też zwrócić uwagę na ostatnie wyjazdowe zwycięstwo Levante 3:0 z Villareal. To tylko potwierdza że ci zawodnicy na wyjazdach nie boją się grać.
Bilans Levante (na wyjeździe): 5 meczów-3 zwycięstwa (3:0 z Villareal, 1:0 z Betisem, 2:1 z Vallecano)-2 remisy (0:0 z Santader, 1:1 z Getafe). BRAMKI: 7-2
Bilans Osasuna: 4 mecze - 2 zwycięstwa (3:0 z Saragossą, 2:1 z Gijon) - 2 remisy (2:2 z Mallorcą, 0:0 z Sevillą) BRAMKI: 7-3
Gram ostrożnie, bo nigdy nie wiadomo, a szkoda byłoby stracić :smile:.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Sevilla - Granada
Granada zgodnie z przewidywaniami walczy o utrzymanie, ale na razie nie wychodzi. Jednak zauważyć trzeba, że nie dostają worka bramek w każdym spotkaniu, z Barcą czy Valencią przegrali tylko po 1:0. Ogólnie stracili 11 bramek co jak na zespół na ostatniej pozycji nie jest złym wynikiem. Tylko gorzej to wygląda z przodu. W 9 kolejkach tylko 2 gole. Beniaminek jak do tej pory punktuje tylko u siebie, na wyjeździe bilans 0-0-4 bramki 0-8. Wydaje się, że dużych szans na Ramon Sanchez Pizjuan nie mają. W ostatnich 6 meczach mają 4 porażki, w tym 3 na wyjeździe i 2 remisy u siebie z Atletico Madryt i Osasuną. Sevilla też większość punktów zdobywa u siebie. Wygrali 4 z 5 meczy u siebie, na wyjazdach same remisy. Tydzień temu udało im się zremisować na Camp Nou. Można powiedzieć, że wysiłek włożony w tamto spotkanie się nie opłacił, bo na tygodniu zabrakło sił ,aby u siebie ograć Santander, a i remis wyciągnęli w końcówce. Teraz nadarza się dobra okazja na komplet punktów, aby nie pozwolić odskoczyć Valencii, która skorzystała na potknięciu Sevilli z Racingiem. Jeśli chodzi o sytuację kadrową to w Sevilli zabraknie Negredo, strzelec 3 bramek + 1 asysta grał w 7 meczach jak do tej pory, Perotti pomocnik 7 występów, 2 asysty oraz obrońcy Fazio (3 mecze). Wracają za to po zawieszeniu za czerwone kartki w meczu z Barcą Navarro i Kanoute. W Granadzie kłopoty jeśli chodzi o linię pomocy. Zawieszeni są Daniel Benitez (9 występów), Jamie Romero (5 występów), a kontuzjowani Yebda i Martins (obaj po 7 występów). Myślę, że te braki sprawią, że gościom jeszcze trudniej będzie strzelić pierwszego gola na wyjeździe, a dokładając do tego, że Sevilla straciła do tej pory tylko 6 bramek (lepszy bilans ma tylko Barcelona), uważam, że ta sztuka Granadzie się nie uda. Dodatkowo Sevilla ma dużo większy potencjał i powinni sami coś strzelić, więc typ nasuwa się sam.
Sevilla wygra do zera 2,05 ⛔ chyba muszę oglądnąć ten mecz. Sevilla pierwsza porażka, Granada podwoiła bilans bramkowy masakra :/
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
VS.
Sevilla vs. Granada typ: Granada nie strzeli @ 1.95
Beniaminek rozgrywek La ligi może i dużo by chciał zdziałać ,ale jak widać po wynikach niewiele na razie są w stanie wskórać i co tu nie mówić są głównym kandydatem do spadku. Okej może w 9-meczach ugrali te pięć oczek ale strzelili tylko dwie bramki co jest najgorszym rezultatem spośród wszystkich ekip Primera Divvision. Warto na początek od razu wspomnieć ,że goście ostatnio strzelili bramkę jeszcze pod koniec Września w meczu zremisowanym z Osassuną i to na swoim terenie. Potem może i minimalnie przegrywali w kolejnych czterech meczach ale zdaję się to być jeszcze za mało na ten poziom. Goście na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán przyjadą osłabieni brakiem zawieszonych kartkowiczów jeszcze z meczu z Barceloną ,czyli dwójką pomocników Jaime Romero (5/0), Dani Benítez (9/0) oraz kontuzjowanego Carlos Martinsa (7/0). Sevilla z kolei póki co ma dużo bardziej udany początek tego sezonu niż poprzedniego ,w lidze nie zaznali jeszcze porażki a ogólnie rzecz biorąc ostatni mecz przegrali w LE w meczu z Hannoverem 96 jeszcze w Sierpniu. Zdarza się ekipie Marcelino często remisować ze słabszymi zespołami co jest niewątpliwie największą bolączką tego zespołu w walce o powrót na miejsca dające grę eliminacjach ligi mistrzów. Gospodarze dziś bez Perotti-ego (7/0) oraz Guarente (0/0) obaj to pomocnicy. Sądzę ,że dziś wygrają miejscowi a przy okazji Granada znów nic nie strzeli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom