>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

11 kolejka Primera Division 29-31.10.2011

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
W meczu kończącym 10. kolejkę Primera Division, Sevilla na własnym stadionie podejmą zespół beniaminka, Granadę. Czy drużyna z Andaluzji po dwóch remisach, przełamie się i zdobędzie komplet punktów, co tym samym oznaczać będzie brak straty kontaktu do Barcelony i Realu? Poniższe cytaty wszystko wyjaśniają...
Wracają za to po zawieszeniu za czerwone kartki w meczu z Barcą Navarro i Kanoute. W Granadzie kłopoty jeśli chodzi o linię pomocy.
Goście na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán przyjadą osłabieni brakiem zawieszonych kartkowiczów jeszcze z meczu z Barceloną ,czyli dwójką pomocników Jaime Romero (5/0), Dani Benítez (9/0) oraz kontuzjowanego Carlos Martinsa (7/0).
To są najważniejsze informacje przed tym spotkaniem, no i właśnie tutaj upatruję pewnego zwycięstwa gospodarzy! Wszystko zostało już opisane bardzo pięknie, więc dzisiaj cała Sevilla się cieszy i bawi ze zwycięstwa.

Fc Sevilla - Granada Cf 1:2

Typ: 1
Kurs: 1.40


 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Czy ma ktoś jakieś słowa wytłumaczenia... Nie wiem w jakich kategoriach określić to co zrobiła Sevilla... ????????????Uznanie dla bramkarza Granady, zapewne przy 2:0 byłoby po meczu... coś czuję, że nie tylko ja straciłem na tym meczu. Pozdrawiam

A tak na chłodno, abstrahując od straconej kasy, niesprawiedliwość i piękno sportu w jednym meczu :] Niesprawiedliwość mam na myśli oczywiście okazje Sevilli niewykorzystane, choć całkiem uczciwie to Granada też swoje miała to prawda :] a piękno to chyba wiadomo dlaczego - któż by przypuszczał przed meczem, że Granada wygra ten mecz strzelając przy tym dwie bramki, przegrywając 0-1 po pierwszej minucie...
 
B 0

boczekk

Użytkownik
@kabacik nie tylko ty straciłeś na tym meczu;/ Sevilla zagrała jeden z gorszych meczy w sezonie.Jak zobaczyłem jak Grenada ma co chwile żuty rożne i w 1 jak i 2 połowie a Sevilla tylko się obroniła wiedziałem że ten mecz może nie wejść.No cóż uznanie dla piłkarzy Grenady pokazali że zawsze trzeba grać do końca;]
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Ja podzielę się inną refleksją. 4 kolejki temu Barcelona miała na wyjeździe zmiażdżyć Sporting Gijon, wygrali skromnie, 1-0 i w kolejnych 4 meczach Sporting zdobył 7 ze swoich 8 punktów. Barcelona miała wygrać z Granadą milion do zera, wygrała skromnie i kolejny mecz to już pierwsze zwycięstwo Granady, pierwszy gol na wyjeździe i pewnie parę innych &#39;pierwszych&#39; spraw.
Przypadek czy tak mobilizuje małe kluby fakt, że Barca nie profanuje ich zwłok?
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP





Właściwie w każdym meczu poza tym na Sanchez Pizjuan wygrywali faworyci. Kto wie czy do nie dawna dobrze grająca Sewilla nie wpada właśnie w jakiś kryzys. Betis konsekwentnie pikuje w dół. Wygrało w końcu Atletico co prawdopodobnie ocaliło głowę Manzano. W tabeli strzelców na zdecydowane przodownictwo wysunął się Messi.

Dziękuje wszystkim za dyskusję i analizy w tej kolejce. Oby było ich jak najwięcej bo przecież to właśnie posty z Waszymi przemyśleniami napędzają ten dział ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom