>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10uro bez pierwszego depozytu w iberosports.com

piotrurycz 0

piotrurycz

Użytkownik
iszpański buk daje 10 Euro za zalogowanie się http://www.iberosports.com
Kasa od razu po rejestracji. Wymagany obrót 5 razy i można wypłacić np. na Netellera.
nombre completo - pełne imię i nazwisko
pais - kraj
addressio - adres (ulica)
ciudad - miasto
codigo-postal - kod pocztowy
Teléfono - tel.
Correo Electrónico - mail
Identificación - identyfikacja, ale nie wiem o co biega. ja powrórzyłem maila
Fecha de Nacimiento - data ur.
Moneda - waluta
Por favor digite su contraseña deseada - hasło
 
G 0

gribo

Użytkownik
ten buk to jakaś porażka. Da sie obstawiać tylko single przynajmniej mi sie tylko to udało i na dodatek ten hiszpanski ????
 
lukass 0

lukass

Użytkownik
CO TRZEBA WPISAC W OKIENKO USA=UARIS I CLAVE ZEBY SIE ZALOGOWAC!!
DOSATLISCIE DODATKOWY JAKIS KOD PRY REJESTRACJI???
po zarejestrowaniu przechodzi na strone gdzie jest napisany kod pin... kod pin wpisujesz do USARIS a do CLAVE wpisujesz hasło które podawałes przy rejestracji...

ps. no fakt buk ubogi masakrycznie ???? ale czy to wazne ???? obrócic szybko 10 euro i wypłacac ???? bet24 tez nie był najlepszy ale jak bede tutaj wypłacalni jak na bet24 to nie narzekam ????
 
C 0

colorado

Użytkownik
Nowa Promocja U Bukmachera
Witam, znalazłem bukmachera, ktory jest nastepnym po winunited.com iberosports.com itp. (tamci jzu dawno zakonczyli promocje) daje bonus bez depozytu, za zarejestrowanie się na ich portalu. Promocja będzie trwała tylko kilka dni, a warunkiem wypłacenia pieniędzy jest obrócenie bonusem 4 x 10E, czyli postawieniem zakladow za 40 E, np. stawiamy 4 razy mecz po stawce 1,05...i wyplacamy na netellera, albo moneybookera, z ktorych pozniej przelewamy na konto.
Tutaj podaje http://www.mybet.com/forward.do?page=home&amp;amp;recommendedById=62998690. Udanego typowania
P.S Bonus przyznawany jest na konto w czasie od 1 do 4 dni...więc trzeba poczekać niekiedy ze wzgledu na zbyt duża liczbę chętnych, przez co wydłuża się czas oczekiwania na bonus. ????
 
novo 203

novo

Użytkownik
Niesamowicie ubogi buk ten IberoSports, bardzo mało lig, uboga oferta. Z rejestracją na szczęscie nie miałem problemów. Od razu dopisują 10E na konto, jest tam dziwny system bo można grać chyba tylko 1 mecz na kuponie. Nie wygląda to na porządnego buka, ale ważne tylko zeby byli wypłacalni .. :wink:

Colorado , trzeba pisać do supportu o przyznanie bonusa czy sami go przyznadzą ? Oczywiście chodzi o MyBet ..
 
wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
Witam co trzeba wpisac w tych polach : ( Jak sie Już kase wyplaca na Neteller )
- N. de cuenta NETELLER
- Correo electrónico *
- N. de Teléfono
- IMPORTE


I jescze jesli ktos wiec to co to oznacza ?

El retiro puede tardar hasta 48 horas después de ser solicitado para que sea debidamente acreditado en tu cuenta de NETELLER

IBEROSPORTS.COM cubrirá cualquier comisión en que se incurra al hacer esta transacción.
 
B 0

baldhead

Użytkownik
:zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: SPROSTOWANIE zeby wszyscy wiedzieli ze to jakas lypa :? czytac!!!!!! nizej wyslalem maila do gościa a ten mi przysyła:::

As described in our registration page, a ‘Welcome Bonus’ of up to 20 Euro is
offered if you open your betting account via bank transfer. By this method,
you will then receive your ‘Welcome Bonus’ of 5% of the transferred amount (up
to a maximum of 20 Euro) which is added to your betting account.

Kind regards,

Customer Care
Sabine Grech

kolejny chwyt reklamowy :zy3ou:
 
R 0

robi76

Użytkownik
Re: Nowa Promocja U Bukmachera
Colorado ty Buraku passtewny pisz sobie do rodzinki zeby cie polecali a nie ludzi w konia robisz .Juz napisalem do MYBET zeby zwrocili na Ciebie ,uwage i powiem Ci ze nawet mi odpisali .Napisali ze sa ludzie ktorzy probuja oszukac i wprowadzic w blad innych uczciwych ludzi i prawdopodobnie zablokuja Ci konto Misiu .No to pa pa
 
B 0

baldhead

Użytkownik
dokładnie NIE PODAWAĆ NIE SPRAWDZONYCH INFORMACJI I JAKIS GŁUPOT KTOS SOBIE POZAKLADA KONTA U 10 BUKÓW PRZEZ TAKICH LUDZI JAK COLORADO :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou:
 
P 0

pacholettti

Użytkownik
ja dostałem 10 euro ale stawianie zakładów jest dziwne. i to bardzo. wybieramy co chcemy wybrac klikamy apostar póżniej enviar. i wyskakuja dwa okienka arriesga to ile obstawiamy(ryzykujemy) a gana to wygrana na czysto. klikamy konfirmar. dziwne jest to że za pierwszym razem nie mogłem obstawic za 5 euro tylko musiałem za 5.5. jak ktoś juz przemnioży to niech napisze jak sie wyplaca kase!!
a zakładając konto na mybet nie dostałem listu zwrotnego!! czekam do jutra!! narta :!: :!:
 
Do góry Bottom