>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10uro bez pierwszego depozytu w iberosports.com

P 0

pacholettti

Użytkownik
niestety nie ma ale wiesz jak sie rejestrowałem i tam gdzie mi kazali czekać na maila albo zmienic parametry mojego adresu mailowego jak wciskałem go to nic się z tym oknem nie robiło tylko wyskakiwało mi nowe okienko mybet.com?? czy tak w ogóle powinno byc :?: :?: nata :!: :!:
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Re: Nowa Promocja U Bukmachera
Witam, znalazłem bukmachera, ktory jest nastepnym po winunited.com iberosports.com itp. (tamci jzu dawno zakonczyli promocje) daje bonus bez depozytu, za zarejestrowanie się na ich portalu. Promocja będzie trwała tylko kilka dni, a warunkiem wypłacenia pieniędzy jest obrócenie bonusem 4 x 10E, czyli postawieniem zakladow za 40 E, np. stawiamy 4 razy mecz po stawce 1,05...i wyplacamy na netellera, albo moneybookera, z ktorych pozniej przelewamy na konto.
Tutaj podaje http://www.mybet.com/forward.do?page=home&amp;amp;recommendedById=62998690. Udanego typowania
P.S Bonus przyznawany jest na konto w czasie od 1 do 4 dni...więc trzeba poczekać niekiedy ze wzgledu na zbyt duża liczbę chętnych, przez co wydłuża się czas oczekiwania na bonus. ????
Jedyną promocją jaką widze jest 20 euro od wniesionego depozytu...
Cos wydaje mi sie ze chcesz nabic refferali... :?: :idea:
 
N 31

nazz

Użytkownik
Na netellera. Po co mi to do banku wypłacać? Lepiej wpłacić do jakiegoś buka, który ma np. promocję podwajania depozytu i sobie jeszcze więcej kasy z tego zrobić ????
 
novo 203

novo

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie IberoSports, ile razy trzeba obrócic przed wyplatą i czy mozna wyplacic na polski bank. Jesli nie to jesli ktos ma konto na netellerze i chce zarobic 1 Euro na przesylce na moje konto , to prosze o kontakt.
 
N 31

nazz

Użytkownik
Obrócić należy 5 razy, nie jestem pewien czy całą kasą, jaką się dysponuje, czy nie. Da się wypłacić na polskie konto. W tym celu wyślij im maila ze wszystki potrzbnymi informacjami (dane banku i skan dowodu).
 
B 0

barteko

Użytkownik
Zostałem bez wirtualnej kasiorki więc zarejestrowałem się przed chwilą w tym oberosports. I powiem tak: oferta straszliwie ubaga, razi brak języka angielskiego ale... najważniejsze, że płacą ???? I mam pytanko: Czytałem gdzieś na początku tego tematu, że bonus trzeba obrócić 5razy i dopiero można wypłacać czy to prawda?
 
Do góry Bottom