>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10uro bez pierwszego depozytu w iberosports.com

zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
Tak teraz daj tylko! albo i aż 5 euro. Trzeba dobic do 60 e zeby wyplacili? mam obecnie 11 e zlecilem wyplate na nettelera i tylko potwierdzili. Jak to jest?
 
N 31

nazz

Użytkownik
Ja się rejestrowałem kiedy jeszcze było 10 e bonusu, a więc pewnie te 5 euro poszło na jakieś opłaty manipulacyjne.
 
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
Na netellera przelałem 60 euro, a pojawiło się 55$ ????

60eu - 5eu bonusu ????

ja slyszalem ze trzeba obrocic 30eu.no to w koncu jak to jest? 30 czy 60 ?

Hello from iberosports.com


Mr. ***** *******
Thank you for using our website.

The minimun payout you can request through NETeller is 30 euros.
Moneybookers is a new method we intend to have shortly.

**Remember**
In order to process a payout we need you to send us an e-mail with your complete address and a scan or copy of your id.


best regardings
iberosports.com
Customer Service
BoS PLC
 
sioux 0

sioux

Użytkownik
Jesli ktoś jeszcze zainteresowany, promocja dalej obawiazuje, tyle ze daja 5 euro, hehe masakryczny ten hiszpanski ????
 
rotare 1

rotare

Użytkownik
Mógłby ktoś przedstawić proces stawiania zakładów (niewiele rozumiem z tego hiszpańskiego).
Z góry bardzo serdecznie dziękuje ????
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Ktoś ostatnio wypłacił od nich i wogóle okolo 200E, bo przy takiej kwocie słyszałem, że mogą być problemy... :roll:
Ile czasu idzie wypłata na neteller? I czy cała kwota co do grosza dochodzi, bo np w winunited to o 50zł się u mnie pomylili :roll: a też z promo wypłacane było.
 
D 0

danbog11

Użytkownik
ja mialem 68 Euro i mi wyplacili 56.92 EURO bez zadnych problemow ale musialem wyslac im skan paszportu. najlepiej skontaktuj sie z suportem i spytaj co musisz zrobic aby wyplacic...
wszystko trwalo ok 10 dni...
 
koper 29

koper

Użytkownik
słuchajta! postawiłem na remis portugalnia niemcy do przerwy jak mi siądzie to już moge wypłacić? a tam jest masakra na tej stronie nie można dojść końca!!!!!!!! aha miałem 5 euro bonusa
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
A ja jak wchodze w zaklady to mi sie wiesza net :| .
Ogolnie niepodoba mi sie ta strona i tak mam tylko 3 $ wiec niewarto sie denerwowac.
 
koper 29

koper

Użytkownik
wygrałem w tej promocji ale tam za cholere nie można wejść nie wiadomo gdzie i do tego komp się wiesza, ma ktoś jakiś pomysł?

Uff dzięki za google translate, jakimś cudem udało mi się puścić kupon! uruchomcie OPERĘ to komp się nie będzie wieszał jak klikniecie w zakłady!!!!

Postawiłem na PAVLA z WAWRINKĄ za 3,20 mam nadzieję że przegram i będe miał spokój!!! serio!!!!

Pozdro ten buk to najgorszy buk!

P.S. No i Pavel wygrał w tiebrejku mam już 32EUR, no nieźle ......

no i jak wysłałem skan dowodu to nie moge się połączyć! czyżby nie chcieli wypłacić?

Połączenie zostało zresetowane

Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas ładowania strony.

* Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.

* Jeśli nie możesz otworzyć żadnej strony, sprawdź swoje połączenie sieciowe.

* Jeśli Twój komputer jest chroniony przez zaporę ogniową lub serwer proxy, sprawdź, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.


Ja to mam pecha, wcześniej z wygranej w promocji okradli mnie BAW, a teraz chyba ibero nie mogę się zalogować (wczoraj wysłałem im skan mojego ID mejlem):

Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error &#39;80004005&#39;

Server does not exist or access denied.
 
koper 29

koper

Użytkownik
El retiro puede tardar hasta 48 horas después de ser solicitado para que sea debidamente acreditado en tu cuenta de NETELLER

IBEROSPORTS.COM cubrirá cualquier comisión en que se incurra al hacer esta transacción

czy to oznacza, że wypłata poszła ok?
 
T 0

tmos

Użytkownik
Gdy wypłacałem od nich pieniądze na netellera też mi sięcoś takiego wyświetliło. Później dostałem maila, żeby im przysłać skan dowodu i dokładny adres. Wysłałem pod wskazany adres skan i wyjaśniłem jeszcze sprawę numeru dowodu, gdyż podczas rejestracji nie wiedziałem co mam tam wpisać w pole &lt;Identification&gt; i wpisałem coś innego. Gdzieś po dwóch dniach kasa wpłynęła na netellera. Wypłacałem 122 euro i tyle samo pojawiło się na koncie neteller ???? .
 
Do góry Bottom