>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

100 free spin Expekt c.d.

Status
Zamknięty.
M 0

mrozik90k

Użytkownik
UWAGA: 100 darmowych Spinów w grze Tomb Raider – Secret of the Sword Slot może być wykorzystane TYLKO w opcji kasyna download.

Wiec jak widac nie mozna grac w przegladarce.
 
M 0

mrozik90k

Użytkownik
Moze i grales,ale w regulaminie jest napisane,ze tylko w kasynie download.

Wiec moglbys nie wyplacic hajsu przez to,ze grales przegladarką
 
S 0

sebollo

Użytkownik
- Oferta Darmowych Spinów ważna jest wyłącznie dla klientów zakładów sportowych, którzy nie grali jeszcze w Nowym Kasynie Expekt.com
- Oferta ważna jest 48 godzin, od środy 5 sierpnia (godz. 00.00) do piątku, 7 sierpnia (godz. 23.59).
- Oferta zawiera 100 darmowych spinów w grze Tomb Raider Secret of the Sword, o wartości 10 EUR. Darmowe spiny zostaną przyznane na konto kasyna, po otrzymaniu od klienta maila zgłoszeniowego, na wskazany w promocji adres. Darmowe spiny zostaną przyznane na konto w ciągu 24 godzin od wysłania zgłoszenia. Darmowe spiny wygasają po upływie 48 godzin.
- WAŻNE: 100 darmowych spinów w grze Tomb Raider Slot nie może zostać zamienionych na kredyt w kasynie.
- Wszystkie wygrane uzyskane z darmowych spinów będą wpływały na konto bonusowe.
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Ja wysyłałem maila okolo 19:30 i tez nic. Ale po sciagnieciu kasyna ukazala sie reklama na ktorej pisalo o 100 darmowych spinach o wartosci 10 euro w kazda niedziele na Tomb Raiderze. Oczywiscie reklama byla po angielsku. To chyba swiadczy ze promocja trwa moze jutro nam dopisza.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Panowie ja wygrałem 20E na spinach poszedłem na Ruletke za 20E zagrałem siadło 20E przelałem na zakłady obstawiłem OM na 2 siadło i teraz mogę od razu na MB wypłacać czy nie?


właśnie na live czacie pytałem czy mogą być problemy że ktoś grał w przeglądarce odpisali że nie bo oni dopiero teraz dodali to do regulaminu
czyli ci co teraz otrzymają spiny w przeglądarce nie zobaczą spinów tylko na sofcie
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Wysłałem maila około 13:00, przed 20 dostaję zwrotny, że spiny mi dopisali, wchodzę i... nic nie mam ;/
Oczywiście wersja pobierana, napisałem do nich.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom