>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

100 bonów po 100 zł

impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Czy kaske z promocji mozna łaczyc z freebetami na livebettingu ?
Tzn jak sie postawi kase z promocji na jakis z pieciu meczu z livebettingu i sie przegra to zwracaja kase?
 
S 0

sporting-bet

Użytkownik
Momencik ja tutaj czegoś nie rozumiem... dlaczego ja nie dostaje do ciężkiej cholery żadnych bonów!? Co chwile czytam na forum, że &quot;tu dostałem dwa bony po 5zł&quot;, albo &quot;ja tez mam bon, i ja, ja tez, ja tez&quot; wszyscy maja tylko nie ja! Loguje sie na skrzynke pocztowa a tam ni chuja zadnego bonu z tego bet24 ???? Co trzeba zrobic by zdobyc ten bon?
 
szary 0

szary

Użytkownik
Momencik ja tutaj czegoś nie rozumiem... dlaczego ja nie dostaje do ciężkiej cholery żadnych bonów!? Co chwile czytam na forum, że &quot;tu dostałem dwa bony po 5zł&quot;, albo &quot;ja tez mam bon, i ja, ja tez, ja tez&quot; wszyscy maja tylko nie ja! Loguje sie na skrzynke pocztowa a tam ni chuja zadnego bonu z tego bet24 ???? Co trzeba zrobic by zdobyc ten bon?
A zrobiłeś wszystko tak jak było naisane na początku tego wątku? Pewnie nie albo zwyczajnie miałeś pecha i nie trafiło na Ciebie. W końcu było tylko 100 tych bonów.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
mam nadzieje ze mnie dzisaj wylosujom bo o ile sie nie myle to chyba dzisaj jest lostowanie pozostałych bonów
 
M 0

matka

Użytkownik
no i oddawali kase w promocji z livebetami. mi udało się ugrać 104zł (dwa trafione zdarzenia)
tylko Rosjanie mnie zawiedli w półfinale liczyłem na porażkę 2golami
 
K 0

kangoor87

Użytkownik
Czy wie ktos czy ta nowa promocja ze zwrotem pieniedzy za mecze towarzyskie siegnie tez tych ktorzy maja konto juz od dawna?? prosze o szybka odpowiedz to moze zdaze cos jeszcze postawic. napisalem maila do supportu ale nieodpisali. Z gory dzieki
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Czy wie ktos czy ta nowa promocja ze zwrotem pieniedzy za mecze towarzyskie siegnie tez tych ktorzy maja konto juz od dawna?? prosze o szybka odpowiedz to moze zdaze cos jeszcze postawic. napisalem maila do supportu ale nieodpisali. Z gory dzieki

100%-owy zwrot na nizej wymienione mecze - oznacza to ni mniej nie wiecej, ze lepszych kursow na te gry nie znajdziesz nigdzie indziej...


Ja tez na poczatku myslalem ze zwracaja za te mecze postawiona kase w przypadku niepowodzenia ale to jednak nie to.
100%-owy zwrot oznacza dokladnie to co napisane w haśle promocyjnym a dokladniej ze te kursy sa bez zadnej marzy jaka biora bukmacherzy czyli te kursy sa wyzsze niz u innych bukmacherow.Porownja sobie np z toto-mixem albo kazdym innym i zobaczysz ze na te mecze roznice sa wlasnie powiekszone o ta marżę.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
http://www.90minut.pl/news.php?id=382982
dla wszystkich którym mało :p
nie wiecie czy dwie osoby mieszkające pod jednym dachem mogą się rejestrować? np ja (już mam 100zł) a teraz siostra?
Jedna osoba może dostać tylko jeden bonus
czy to chodzi także o bonusy z widzewlodz.com?
Jezeli juz dostalem kaske promocyjna (z widzewlodz.com - 100zl) i teraz wysle mejla do bet24.com w temacie 90minut.pl i login do konta ktore utworzylem jeszcze w lutym to nie przyznaja mi ?

Ty o ile sie orientuje tez dostales kaske z widzewlodz.com i czy wyslales po druga promocje do tego konta co juz zalozyles wczesniej ?
 
Do góry Bottom