>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

100 bonów po 100 zł

impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Czy kaske z promocji mozna łaczyc z freebetami na livebettingu ?
Tzn jak sie postawi kase z promocji na jakis z pieciu meczu z livebettingu i sie przegra to zwracaja kase?
 
S 0

sporting-bet

Użytkownik
Momencik ja tutaj czegoś nie rozumiem... dlaczego ja nie dostaje do ciężkiej cholery żadnych bonów!? Co chwile czytam na forum, że &quot;tu dostałem dwa bony po 5zł&quot;, albo &quot;ja tez mam bon, i ja, ja tez, ja tez&quot; wszyscy maja tylko nie ja! Loguje sie na skrzynke pocztowa a tam ni chuja zadnego bonu z tego bet24 ???? Co trzeba zrobic by zdobyc ten bon?
 
szary 0

szary

Użytkownik
Momencik ja tutaj czegoś nie rozumiem... dlaczego ja nie dostaje do ciężkiej cholery żadnych bonów!? Co chwile czytam na forum, że &quot;tu dostałem dwa bony po 5zł&quot;, albo &quot;ja tez mam bon, i ja, ja tez, ja tez&quot; wszyscy maja tylko nie ja! Loguje sie na skrzynke pocztowa a tam ni chuja zadnego bonu z tego bet24 ???? Co trzeba zrobic by zdobyc ten bon?
A zrobiłeś wszystko tak jak było naisane na początku tego wątku? Pewnie nie albo zwyczajnie miałeś pecha i nie trafiło na Ciebie. W końcu było tylko 100 tych bonów.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
mam nadzieje ze mnie dzisaj wylosujom bo o ile sie nie myle to chyba dzisaj jest lostowanie pozostałych bonów
 
M 0

matka

Użytkownik
no i oddawali kase w promocji z livebetami. mi udało się ugrać 104zł (dwa trafione zdarzenia)
tylko Rosjanie mnie zawiedli w półfinale liczyłem na porażkę 2golami
 
K 0

kangoor87

Użytkownik
Czy wie ktos czy ta nowa promocja ze zwrotem pieniedzy za mecze towarzyskie siegnie tez tych ktorzy maja konto juz od dawna?? prosze o szybka odpowiedz to moze zdaze cos jeszcze postawic. napisalem maila do supportu ale nieodpisali. Z gory dzieki
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Czy wie ktos czy ta nowa promocja ze zwrotem pieniedzy za mecze towarzyskie siegnie tez tych ktorzy maja konto juz od dawna?? prosze o szybka odpowiedz to moze zdaze cos jeszcze postawic. napisalem maila do supportu ale nieodpisali. Z gory dzieki

100%-owy zwrot na nizej wymienione mecze - oznacza to ni mniej nie wiecej, ze lepszych kursow na te gry nie znajdziesz nigdzie indziej...


Ja tez na poczatku myslalem ze zwracaja za te mecze postawiona kase w przypadku niepowodzenia ale to jednak nie to.
100%-owy zwrot oznacza dokladnie to co napisane w haśle promocyjnym a dokladniej ze te kursy sa bez zadnej marzy jaka biora bukmacherzy czyli te kursy sa wyzsze niz u innych bukmacherow.Porownja sobie np z toto-mixem albo kazdym innym i zobaczysz ze na te mecze roznice sa wlasnie powiekszone o ta marżę.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
http://www.90minut.pl/news.php?id=382982
dla wszystkich którym mało :p
nie wiecie czy dwie osoby mieszkające pod jednym dachem mogą się rejestrować? np ja (już mam 100zł) a teraz siostra?
Jedna osoba może dostać tylko jeden bonus
czy to chodzi także o bonusy z widzewlodz.com?
Jezeli juz dostalem kaske promocyjna (z widzewlodz.com - 100zl) i teraz wysle mejla do bet24.com w temacie 90minut.pl i login do konta ktore utworzylem jeszcze w lutym to nie przyznaja mi ?

Ty o ile sie orientuje tez dostales kaske z widzewlodz.com i czy wyslales po druga promocje do tego konta co juz zalozyles wczesniej ?
 
Do góry Bottom