>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

100 bonów po 100 zł

W 0

wibuca

Użytkownik
Wszystkich zainteresowanych zapraszam na http://www.widzewlodz.com , gdzie znajdziecie informacje, które pozwolą Wam wziąć udział w losowaniu o 100zł na grę za dosłownie pare minut, a gdy ktoś jest zarejestrowany w bet24 wystarczy wyslać do nich maila wg instrukcji na łamach serwisu. Jest to prezent od firmy bet24 dla czytelników widzewlodz.com
pozdrawiam

ps. na razie udział w zabawie wzięła bardzo mała ilość osób, tak więc szanse są duże... :wink:
 
pewniaczek 2

pewniaczek

Użytkownik
Coś Mi Się Nie Chce w To Wierzyć... Aby Na Jeden Portal Przeznaczono 10000zł...
To Chyba Jakaś Kpina(Żart)... Pożyjemy Zobaczymy... :wink:
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Coś Mi Się Nie Chce w To Wierzyć... Aby Na Jeden Portal Przeznaczono 10000zł...
To Chyba Jakaś Kpina(Żart)... Pożyjemy Zobaczymy... :wink:
Znam portale co przeneznaczaja znacznie wiecej na nagrody co prawda nie pieniezne ale nagrody ktore tez kosztuja wiec suma sumarum czy nagroda pieniezna czy niepieniezna podobne koszty.

Dla przykladu podam ci ze pewien portal zorganozowal konkurs. I 150 osob wygralo zespawy kosmetykow po 170 zl za komplet...

Co szkodi sprawdzic.Duzo nie tracisz.Wiecej mozna zyskac.
 
pewniaczek 2

pewniaczek

Użytkownik
Znam portale co przeneznaczaja znacznie wiecej na nagrody co prawda nie pieniezne ale nagrody ktore tez kosztuja wiec suma sumarum czy nagroda pieniezna czy niepieniezna podobne koszty.

Dla przykladu podam ci ze pewien portal zorganozowal konkurs. I 150 osob wygralo zespawy kosmetykow po 170 zl za komplet...

Co szkodi sprawdzic.Duzo nie tracisz.Wiecej mozna zyskac.
A Znasz Moze Inne Stronki Od Tego Portlalu... Co Przeznaczają Tak atrakcyjne Nagrody... :mrgreen:
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
a co jak nie mam karty kredytowej a sie chce zarejestrowac ?? przeciez tam jest napisane ze nie trzeba miec ale przy rejestracji trzeba podac nr karty itp. :?:
 
W 0

wibuca

Użytkownik
takie pytania kierujcie do obsługi Bet24. Zapraszam do wzięcia udziału w zabawie. Mam nadzieje, że dzięki tami konkursom serwis zyska na atrakcyjności.

pzodrawiam
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
a co jak nie mam karty kredytowej a sie chce zarejestrowac ?? przeciez tam jest napisane ze nie trzeba miec ale przy rejestracji trzeba podac nr karty itp. :?:
I co udalo ci sie jakos obejsc niewpisanie numeru karty i rodzaju karty?
 
W 0

wibuca

Użytkownik
losowanie na pewno już niedługo, aczkolwiek bet24 jeszcze chwile poczeka, bowiem zainteresowanie nie było zbyt duże, teraz rośnie na szczęście :wink:
zapraszam do wzięcia udziału w zabawie i pozdrawiam
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
I co udalo ci sie jakos obejsc niewpisanie numeru karty i rodzaju karty?

no napisalem do nich maila tak jak to tam bylo napisane przy rejestracji :Napisz do nas jeśli nie posiadasz karty kredytowej - pomożemy Ci otworzyć konto i depozyt będziesz mógł złożyć za pomocą przelewu bankowego. Na adres [email protected] wyślij następujące informacje : Full name/imię i nazwisko ; address/adres pocztowy ; Username and password/nazwa użytkownika i hasło. Prosimy użyć powyższego szablonu (łącznie z angielskimi słowami) - przyspieszy to proces rejestracji)

i jeszcze nic nie odpisali...
 
M 0

matka

Użytkownik
źle że rośnie :p najlepiej jakby było 100osób :p każdy by dostał...zobaczymy czy to prawdziwa promocyja
 
K 0

kangoor87

Użytkownik
Faktycznie juz po losowaniu i ???? wylosowali mnie ???? teraz mam nadzieje ze to nie byla lipa i dostane tego maila z bonusami :mrgreen: jesli tak to jestes mistrzem za info!! jak ktos dostanie jusz maila to niech da znac ????
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
mnie tez wylosowali ???? ????
Mam nadzieje ze dzis przysla takze maila z kodem :mrgreen: :mrgreen:


Jak ktos dostanie juz voucher z kodem niech da cynk :twisted: :twisted:
 
Do góry Bottom