>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

100 bonów po 100 zł

W 0

wibuca

Użytkownik
spokojnie, wszyscy dostaną swoje nagrody :wink:
i zapraszam do wzięcia udziału w drugim losowaniu :wink:
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
ja mysle ze pewnie zaczna wyplacac dopiero jak juz wylosuja te 100 osob , a poztym jakby teraz dostaly te osoby te bony i skozystaly z tej promocji z CL ze zwrotem kasy to bet24 by musialo troche powyplacac i to by im sie az tak nie oplacalo...
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
ja mysle ze pewnie zaczna wyplacac dopiero jak juz wylosuja te 100 osob , a poztym jakby teraz dostaly te osoby te bony i skozystaly z tej promocji z CL ze zwrotem kasy to bet24 by musialo troche powyplacac i to by im sie az tak nie oplacalo...
W sumie masz racje.
Mogliby tez zrobic zastrzezenie ze promocja z promocja sie nie wiaze ale to by wymagalo wiekszej pracy... wiec pewnie bedzie tak jak mowisz, ze dopiero za jakis czas wyplaca.
 
pewniaczek 2

pewniaczek

Użytkownik
Z Tego co Wiem Bony Mają Byc w Weekend Ponieważ Obchodzą 5 Urodziny i Ma Byc Oferta Specjalna... Na Te Dni... :mrgreen:
 
szary 0

szary

Użytkownik
Czy w tym losowaniu wezmą udział wszyscy użytkownicy którzy się zarejestrowali i wysłali maila czy tylko Ci którzy sie zarejestrowali po ostatnim losowaniu?
 
M 0

matka

Użytkownik
kasy ni ma i stronki widzewa też nie...szkoda że nie wiedziałem o promocji na wyżej wymienionych stronkach może tam też bym się załapał :p
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
co jest ze stronka widzewa, mam nadzieje ze kasa bedzie bo juz sie przygotowalem na przyjecie 100zl :mrgreen: :mrgreen:
Dostałem od nich dzis mejla ze jutro 24 (piatek) obchodzą 5-lecie istnienia wiec mniemam ze z tej okazji jutro posypia sie mejle z bonami ???? ????

Dodatkow dawaj 5 free betów na gre w systemie livebetting na nastepujace mecze
(kazdy freebet warty 40 zl lub jak kto woli 10 euro)

Piatek 21.00 Hokej - polfinal IO Finlandia - Rosja

Sobota 16.00 Blackburn - Arsenal
Sobota 22.00 Saragossa - Barcelona

Niedziela 14.05 Hokej - final IO
Niedziela 16.00 Manchester United - Wigan; Carling Cup-final

Wyjasnie dla niewtajemniczonych o co biega.
Na te wyzej wymienieone mecze jezeli postawiny w systemie live 40zl/10euro i nie wygramy po wyslaniu do nich mejla zwroca w ciagu 48 godzin postawiona kase.
Wiec piec szans jest w ktorych w razie niepowodzenia zwracaja kase.
W sumie nie ma nic do stracenia. ???? ????
 
K 0

kangoor87

Użytkownik
Sa bony!!!!!!!!!!!!!!! gratuluje zwyciezca dziekuje wibucy za namiar i pozdrawiam wszystkich bogatszych o stowke ???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Wibuca jak obiecalem dla mnie jestes the besciak i masz u mnie piwo ???? ????
 
szary 0

szary

Użytkownik
Heh ja też dostałem ???? ???? ???? 100zł na zakłady - wspaniały prezent na urodzinki. :mrgreen:
 
M 0

matka

Użytkownik
nom na te urodziny szaleją :p ja bym jednak chciał żeby za 2 tygodnie była podobna promocja jak z meczami Realu i Barcy ;)
 
Do góry Bottom