>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

10 $ no deposit

M 4

mariuszxxx6

Użytkownik
State- inaczej tłumacz jako województwo (na przykładzie Polski). Dziwny ten buk, jakoś nie jestem przekonany że to co się ugrało będzie można wypłacić...
 
D 0

darkog

Użytkownik
czy ktoś jeszcze przy rejestracji ma problem że ciągle wyskakuje mu serwis czasowo niedostępny? już 3ci dzień nie moge się zapisać :/
 
T 0

tomkasz

Użytkownik
czasowo jest też dostępny - ja zakładałem tam wcześniej konto, ale po problemach ze stroną zniknęło. założyłem dziś jeszcze raz. trzeba próbować - czasem działa rejestracja.
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
patrzcie co znalazlem w FAQ:

17. Can I have my payout credited to my credit card?
If you make an deposit using a Visa Card, then you may transfer funds directly from your betting account into the same Visa Card/MasterCard account at any time. This process may take between 2-5 working days to reach your account.


Czyli jesli zrobisz depozyt karta debetowa albo kredytowa to mozesz zlecic wtedy wyplate przez te karte i trwa to 2-5 dni
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
darkog jak wczytasz stronke i masz wybor jezyka to wybierz Angielski .
Mi to pomoglo bo mialem taki sam problem jak ty ????
pozdrawiam,
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
...
ja tam takie bonusy traktuje jako zabawę, nie potrzebuje wygrać 100 czy 200 złoty za wszelką cenę, komfortu zycia mi to nie zmieni. A tak przynajmniej jeszcze ciekawiej będzie mi się mecze Lecha w Uefa oglądać.

Edit:
miedzioryt, Ty zanim się za angielski weźmiesz, najpierw naucz pisać się po polsku ????
 
drzewiaty 0

drzewiaty

Użytkownik
A mi odpisali, że w ciągu dwóch tygodni uruchomią wypłaty przez Moneybookers. Znając ich opóźnienia to różnie z tym może być, jednak ja poczekam :jezora: Tak więc jak ktoś nie chce się bawić w czeki to jest dla niego szansa :spokodfhgfh:
 
D 0

damian545

Użytkownik
No dobrze by było jakby dali możliwość wypłaty przez Moneybookers, bo jakoś nie widzi mi się płacić 30zł za realizacje czeku...
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Mi tez napisali ze maja uruchomic w najblizszym czasie Moneybookers i jescze jakies inne motody wypłaty.Mozna jescz zrobic depozyt karta 20$ min i pozniej mozna wyplacic wszystko ale poczekam na moneybookers ????
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
mi napisali takiego maila:

Dear,

Withdraw is cancelled. The only methold of withdraw at this time is Bank Check. We will ahve moneybookers in 2 weeks. We are updating software so you will be ableto use that.

Wiec ja sie tam wstrzymuje z wyplata bo na czeki sie czeka baaardzo dlugo na realizacje a MB za tygodnie to moze pare milionow z tych 40$ ugram ???? .
 
crosis 0

crosis

Użytkownik
...
Edit:
miedzioryt, Ty zanim się za angielski weźmiesz, najpierw naucz pisać się po polsku ????
Może sam najpierw poćwicz ten polski, zanim innych zaczniesz nauczać? ;) Kropkę przy skracaniu, przecinek i &quot;pisanie się&quot;już pominę ;)
Postawiłem że lech wygra p.Uefa ???? mam prawie 10 tys złotych do wygrania o_O :grin:
ja tam takie bonusy traktuje jako zabawę, nie potrzebuje wygrać 100 czy 200 złotych za wszelką cenę,
 
Do góry Bottom