>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10 $ no deposit

squnisz 13

squnisz

Użytkownik
tez czekam na hajs 350$ jesli dojddzie to wielki plus dla tego buka.troche lipa że sie wypucowałeś ze strona działa.bo znow sie dzieciaki rzuca na bonusa i moga zbanowac nasz Kraj albo znow strona padnie.
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
mam tam konto od jakiegos czasu ale dopiero teraz mam mozliwosc postawic, mam pytanie do tych co juz to zrobili czy trzeba od razu za całą kwote grać i czy sa jakies wymagania ze kurs np 2,0 ma byc?
aha i 10$ odejmuja po rozliczeniu kuponu tak jak jest w przypadku innych freebetów?
 
M 0

maksiu78

Użytkownik
tez czekam na hajs 350$ jesli dojddzie to wielki plus dla tego buka.troche lipa że sie wypucowałeś ze strona działa.bo znow sie dzieciaki rzuca na bonusa i moga zbanowac nasz Kraj albo znow strona padnie.

A Ty sie nie rzuciłeś?
 
vipsunny 0

vipsunny

Użytkownik
ja tez zleciłem wypłatę poczekamy zobaczymy czy coś wyślą.. wg mnie to chyba czek wyślą poczta ale to sie okaże w ciągu paru dni albo tygodni..
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
czeki wysyłają? smieszny buk, ciekawe w ktorym banku zrealizują czek od bukmachera online, jezeli taka forma hazardu jest w Polsce zabroniona, druga opcja że wydrukuja jakies funny czeki i w banku będa mieli mega ubaw:-D
 
P 0

pavlinho

Gość
czeki wysyłają? smieszny buk, ciekawe w ktorym banku zrealizują czek od bukmachera online, jezeli taka forma hazardu jest w Polsce zabroniona, druga opcja że wydrukuja jakies funny czeki i w banku będa mieli mega ubaw:-D
PEKAO, BPH, BZWBK. Czeki dużo szybciej niż bank realizuje też www.euroczek.pl . Więc niby dlaczego mieliby mieć mega ubaw?
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Ja kiedys mialem tam konto .. ale jak chcialem je aktywowac to juz strona padla .
Wpisalem adres email na przywrocenie ale nic nie dalo .
A nowego jakos nie moge zalozyc .
Pisze ze servis jest niedostepny ????
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
nie wiem co jest wszedł mi wczoraj kupon postawiłem za 10$ i wygrałem 26,08 wchodzę wcześniej i patrze rozliczone jest kaska teraz chce postawić kupon i patrze a mam tylko 0,08 $ więc nie wiem co jest nie tak ...
 
Do góry Bottom