>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10 $ no deposit

M 0

marcinello16

Użytkownik
bana mają tez inne kraje na forum litewskim mają to samo!!!! a wygrałem 942.50 przedtem pomyliłem sie zamiast 2 dałem 5 zobaczymy co z tego bedzie wydaje mi sie ze mają jakieś problemy ze stronką bo tak naprawde powinienem wygrać 72.50 tylko policzyło mi to razy 13 postawiłem na mecz benfica - Metalist Charków był kurs 7.25 na 2
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Nie mają problemów, jak ktoś zna angielski to zauważy że nasze IP zostały poblokowane ???? Polacy się rzucili pewnie masa pozakładała po 10 kont i po grze mamy..
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Tak to jest z nami wygra ktoś 10$ i zaraz 100 pytań do supportu jak wypłacić jak wypłacić , czemu mi nie wypłacacie, co mam zrobić aby wypłacić i w ten sposób nas banują ..
 
T 0

tomao2

Użytkownik
Może i szansa jakaś jest, ale w miare dobry buk nie powinien mieć takiej długiej przerwy. Buk mieści się w San Jose, Meksyk (pisało Meksyk)

Tak więc, już sam kraj kojarzy mi sie z kombinacjami ...
 
vipsunny 0

vipsunny

Użytkownik
bana mają tez inne kraje na forum litewskim mają to samo!!!! a wygrałem 942.50 przedtem pomyliłem sie zamiast 2 dałem 5 zobaczymy co z tego bedzie wydaje mi sie ze mają jakieś problemy ze stronką bo tak naprawde powinienem wygrać 72.50 tylko policzyło mi to razy 13 postawiłem na mecz benfica - Metalist Charków był kurs 7.25 na 2
to moze tylko kraje graniczace z Polska.. moze np w USA sie uda zalogowac i wyplacic ;) jak ktos ma dostep z innego kraju to niech sprawdzi.. moze polonia irlandzka albo angielska..:-D
 
vipsunny 0

vipsunny

Użytkownik
moze chodzilo im tylko o to aby wyludzic nasze dane osobowe ktore potem moga zostac wykorzystane do jakichs nielegalnych celow.. brr.. no ciekawe jak cala sytuacja sie zakonczy..
 
K 6

koziuch

Użytkownik
Dear,

Our betting system was attacked by hackers and under repair. We will email you as soon as we are ready and running. Your players info and balance is safe.

Sincerely,
Shirley Latvin
Cusotmer Support

więc chyba tragedii nie ma i i buk nam wszystko spłaci, zobaczymy kiedy sie z tym uporają i otworzą stronę znów ????
 
K 0

kojak

Użytkownik
The service is temporarily unavailable due to the planned maintenance
Please try again later

Wiec czekajmy cierpliwie , cos ruszylo hehe :)
 
vipsunny 0

vipsunny

Użytkownik
no to juz chyba mozemy sie pozegnac z nasza kasa w tym buku.. juz 5 dni strona jest niedostepna i nie zanosi sie zeby to szybko naprawili jesli wogole chca naprawic ta stronke.. a szkoda bo moje 60 dolcow pojdzie sie je***c ;(
 
adi1026 0

adi1026

Użytkownik
UWAGA UWAGA !!!!!!!! stronka czynna !!!! nawet mogłem sie zalogowac na moje dane tylko że kupon w którym wygrałem 70 dolców nie rozliczony!!!
 
Do góry Bottom