>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10 euro w totosi.com

D 0

dandi1

Użytkownik
myslalem ze kasy nie ujrze bo juz 3 tygodnie minely i nic ale dzisiaj ku mojemu zdziwieniu sami napisali do mnie choc ja nic nie pisalem :
Dear Client,


Kindly be informed that your payment request has been processed. Your funds shall be credited to your bank account next Wednesday at the latest.


Please do not hesitate to contact us once again in case you would require further assistance.

Regards,
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
29/12/2006 21:39:08 - zlecenie wypłaty
02/01/2007 17:51:24 - info o kosztach przelewu + prośba o skan dokumentów
03/01/2007 10:51:31 - mail, ze dokumenty dotarły
05/01/2007 20:22:34 - info, ze kasa bedzie na koncie w wtorek 09.01.07
?? - kasa na koncie

umnie to tak wyglądało, nie jest aż tak źle jeśli bedzie ta kasa w wtorek
 
szary 0

szary

Użytkownik
Ta opłata bankowa zawsze wynosi 12 euro czy to jest jakiś procent od wypłaty? Jakbym przykładowo wypłacił 30 euro to dostałbym tylko 18?
 
M 0

maxxx

Użytkownik
Witam.
Mi napisali że jak wypłata w UE to zabierają 10 Euro a jak poza EU to 15. Jak dziś dostałem przelew to się okazało że zabrali 13,5 a PKO jeszcze zabrało 8zł za przewalutowanie
 
rykos 0

rykos

Użytkownik
Troche czasu minelo i zwrocili mi 40 euro :|, a w mailu napisali ze mam ugrac 50 euro, albo wiecej to wtedy wyplaca. Postawilem na Graafschap i mam 73 euro, wiec zobaczymy czy teraz wyplaca kase :p.

EDIT: Zwracam honor Totosi ???? . 230 zeta na koncie :p.
 
Do góry Bottom