>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10 euro w totosi.com

W 2

wislak

Forum VIP
kurde a mi sie niechce ta strona załadowac wogole nie wiecie czemu ;/;/ pomozcie :zy3ou:
ja mam to samo ale wali mnie to bo przeciez depozyt trzbea polozyc i tak a to nie pewne jest :/ a do tego 2 miechy czekania
dzieki ale nie dzis; )
 
K 0

kusiu

Użytkownik
A mnie jedno dziwi .. bo sprobowalem wyplacic 10 Euro na konto .. i przyjal bez problemow to zlecenie. Zadnych oplat za transakcje.

Gdyby nie szlo wyplacic z bonusa, to system od razu by odrzucal takie zlecenia.

Jeszcze dostalem maila : YOUR WITHDRAWAL WAS ACCEPTED!
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
A mnie jedno dziwi .. bo sprobowalem wyplacic 10 Euro na konto .. i przyjal bez problemow to zlecenie. Zadnych oplat za transakcje.

Gdyby nie szlo wyplacic z bonusa, to system od razu by odrzucal takie zlecenia.

Jeszcze dostalem maila : YOUR WITHDRAWAL WAS ACCEPTED!
nie uda Ci sie zobaczysz! kasa jest tylko na zaklady a nie do wyplaty
 
K 0

kusiu

Użytkownik
A wlasnie ze bez problemu da sie wyplacic ????

Napisali do mnie przed chwila z supportu (chcialem dla proby 10 Euro) wyplacic, a na koncie mialem 19 Euro .. i pytaja sie czy na pewno chce wyplacic .. bo oplaty za przelew to u nich 10 Euro. Zasugerowali mi zebym ugral jeszcze wiecej bo sie nie oplaca :p lol
 
L 237

lookash

Użytkownik
no to juz nie rozumiem tej calej sytuacji.do jedych pisza ze trzeba najpierw zdeponowac srodki a pozniej wyplacja a do innych ze bez problemu moza.
dziwny buk
 
hali 3

hali

Użytkownik
najpierw trzeba coś ugrać, a później sie okaże co z wypłata...miejmy nadzieje że bedzie OK :spokodfhgfh:
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
najpierw trzeba coś ugrać, a później sie okaże co z wypłata...miejmy nadzieje że bedzie OK :spokodfhgfh:
odpisali ze wyplata po 2 mcach plus depozyt i nie ma co sie podniecac jak wplacisz to jak ugrasz to wyplacisz..proste i nie ma co wałkowac tego tematu...
 
G 0

grzybek6

Użytkownik
Jedni mowia tak drudzy tak!Porsze o jedna jakas pewna informacje!Bo nie wiem czy sie podniecac i angazowac i porbwac pwoeiskzac depozyt czy jka to jest proszeo odpowiedz!
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
A wlasnie ze bez problemu da sie wyplacic ????

Napisali do mnie przed chwila z supportu (chcialem dla proby 10 Euro) wyplacic, a na koncie mialem 19 Euro .. i pytaja sie czy na pewno chce wyplacic .. bo oplaty za przelew to u nich 10 Euro. Zasugerowali mi zebym ugral jeszcze wiecej bo sie nie oplaca :p lol
jak wyplacisz to sie wypowiesz.....narazie to napisali ze kasa ma byc 2 mce w obrocie...buk jest niestety niepewny ...stronka sie zawiesza co chwila...a kazdemu odpisuja co innego :przeklina: JAK NIZEJ GOSC NAPIAŁ ADRES TEN SAM ALE JUZ KŁOPOTY!!!!!
 
D 0

dziubek_juve

Użytkownik
totosi.it jest tylko dla italiańców a totosi.com jest dla wszystkich krajów, wiec to nie te same strony...my nie mozemy sie zalogowac na totosi.it 8)
 
Do góry Bottom