>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

10 darmowych spinw w nowym automacie do gry Lost City na bwin:)

Status
Zamknięty.
pietras-pl 269

pietras-pl

Użytkownik
No niestety trzeba poczekać troszkę na instalację kasyna, a poźniej pobranie samej gry. Ale moim zdaniem się opłaca, ja wyjąłem równe 50 zł i już jest na koncie gracza :wink:
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Napisałem Raz -koniec Chwalenia Się Nabijając Tylko Przy Tym Posty-proszę Pisać O Konkretnych Sprawach Tylko.I Ostatni Raz Proszę.
 
D 0

djork

Użytkownik
Nie znam się na tym, ale miałem 151 żetonów po 10 spinach, potem zakręciłem za wyższą stawkę, przegrałem i zostało 5. Po wyjściu z gry napisali mi ze mam 2,50 euro. Czy to oznacza że te 151 żetonów to dużo było? ????
 
W 0

warka12

Użytkownik
Mam mały problem przy logowaniu, wyskakuje mi taka informacja:

&quot;Wprowadzona nazwa użytkownika lub hasło jest niepoprawne. Kod błędu(205)&quot;

Może ktoś pomóc?
Pozdrawiam.
 
peter06 0

peter06

Użytkownik
nie wie ktos moze czy jak sie teraz zarejestruje to mi dadza tez te spiny ??
Dadzą ja przed chwilą się zarejestrowałem i dostałem te darmowe 10 spinów, automat wygrał mi 1,85 euro, potem zamykasz włączasz jeszcze raz i masz już tą kasę na koncie w bwin. Graty kitinhoo!!!
 
L 147

luminat

Użytkownik
Chyba każdy ma prawo wyrazić swoją opinie na temat promocji. Jak ktoś nie rozumie pojęcia &quot;Web 2.0&quot; to z czym do ludzi?(rozszerz to bo chyba próbujesz kogoś z uzytkowników prowokować?)
Co do promocji, to radziłbym jednak zamienić żetony na pieniądze zanim całkiem wyłączycie program do casina od bwin, bo żebyście sie nie zdziwili jak nic nie będziecie mieli.
I jak już przejdziecie te darmowe 10 spin to lepiej przelać na zakłady, a jak ktoś lubi ryzyko i stwierdzi ze chce sie bawić dalej to czemu nie :-D
Taka mała uwaga z mojej strony. Pozdrawiam
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
bartekf84 -tak dadzą CI.Luminat nie myl pojęć opinia ...a chwalenie i nabijanie postów(ale prosił po raz trzeci już nie będę).
warka12 -prawdopodobnie jak Ci wyskakuje taki błąd 205 to masz konto zablokowane.
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie co ludzi, którzy dobrze znają buka Bwin.
Wygrałem poprzez darmowe spiny w grze Lost City 13 złotych.
Przelałem na konto gracza, zagrałem w virtual bet (dokładnie w Euro Football Champion) i na koncie mam prawie...130 złotych.
pytanie brzmi: wypłacą??
Wszystko zdobyłem na grach (najpierw Lost City , potem te virtuale)
Nie wpłacałem swoich pieniędzy...i nie grałem na normalnych zakładach.
Stad moje pytanie.
Proszę o odpowiedź. Z góry dzięki ????
 
R 0

remior

Użytkownik
Siemka włączyłem grę i na moim koncie nie ma żadnych darmowych spinów:kwasny4565: Co muszę zrobisz żeby otrzymać te spiny?
Z góry dzięki za odpowiedź,
Pozdro
 
drago 108

drago

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie co ludzi, którzy dobrze znają buka Bwin.
Wygrałem poprzez darmowe spiny w grze Lost City 13 złotych.
Przelałem na konto gracza, zagrałem w virtual bet (dokładnie w Euro Football Champion) i na koncie mam prawie...130 złotych.
pytanie brzmi: wypłacą??
Wszystko zdobyłem na grach (najpierw Lost City , potem te virtuale)
Nie wpłacałem swoich pieniędzy...i nie grałem na normalnych zakładach.
Stad moje pytanie.
Proszę o odpowiedź. Z góry dzięki ????
Na tych virtual betach to grałeś wirtualnie czy za realną kasę?
Jeżeli za real to nie powinno być większych problemów z wypłatą. W końcu to co wygrałeś na spinach jest twoje a obrót tego nie był wymagany.
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Dzięki Bodi i Drago za odpowiedź.
Mam nadzieje , ze będzie tak jak piszecie ????
Trochę jednak przegrałem...i muszę parę złotych odrobić:razz:
Drago - oczywiście grałem za realną kasę.
Pozdrawiam i jeszcze raz thx ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom