>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10 darmowych spinw w nowym automacie do gry Lost City na bwin:)

Status
Zamknięty.
pietras-pl 269

pietras-pl

Użytkownik
No niestety trzeba poczekać troszkę na instalację kasyna, a poźniej pobranie samej gry. Ale moim zdaniem się opłaca, ja wyjąłem równe 50 zł i już jest na koncie gracza :wink:
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Napisałem Raz -koniec Chwalenia Się Nabijając Tylko Przy Tym Posty-proszę Pisać O Konkretnych Sprawach Tylko.I Ostatni Raz Proszę.
 
D 0

djork

Użytkownik
Nie znam się na tym, ale miałem 151 żetonów po 10 spinach, potem zakręciłem za wyższą stawkę, przegrałem i zostało 5. Po wyjściu z gry napisali mi ze mam 2,50 euro. Czy to oznacza że te 151 żetonów to dużo było? ????
 
W 0

warka12

Użytkownik
Mam mały problem przy logowaniu, wyskakuje mi taka informacja:

&quot;Wprowadzona nazwa użytkownika lub hasło jest niepoprawne. Kod błędu(205)&quot;

Może ktoś pomóc?
Pozdrawiam.
 
peter06 0

peter06

Użytkownik
nie wie ktos moze czy jak sie teraz zarejestruje to mi dadza tez te spiny ??
Dadzą ja przed chwilą się zarejestrowałem i dostałem te darmowe 10 spinów, automat wygrał mi 1,85 euro, potem zamykasz włączasz jeszcze raz i masz już tą kasę na koncie w bwin. Graty kitinhoo!!!
 
L 147

luminat

Użytkownik
Chyba każdy ma prawo wyrazić swoją opinie na temat promocji. Jak ktoś nie rozumie pojęcia &quot;Web 2.0&quot; to z czym do ludzi?(rozszerz to bo chyba próbujesz kogoś z uzytkowników prowokować?)
Co do promocji, to radziłbym jednak zamienić żetony na pieniądze zanim całkiem wyłączycie program do casina od bwin, bo żebyście sie nie zdziwili jak nic nie będziecie mieli.
I jak już przejdziecie te darmowe 10 spin to lepiej przelać na zakłady, a jak ktoś lubi ryzyko i stwierdzi ze chce sie bawić dalej to czemu nie :-D
Taka mała uwaga z mojej strony. Pozdrawiam
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
bartekf84 -tak dadzą CI.Luminat nie myl pojęć opinia ...a chwalenie i nabijanie postów(ale prosił po raz trzeci już nie będę).
warka12 -prawdopodobnie jak Ci wyskakuje taki błąd 205 to masz konto zablokowane.
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie co ludzi, którzy dobrze znają buka Bwin.
Wygrałem poprzez darmowe spiny w grze Lost City 13 złotych.
Przelałem na konto gracza, zagrałem w virtual bet (dokładnie w Euro Football Champion) i na koncie mam prawie...130 złotych.
pytanie brzmi: wypłacą??
Wszystko zdobyłem na grach (najpierw Lost City , potem te virtuale)
Nie wpłacałem swoich pieniędzy...i nie grałem na normalnych zakładach.
Stad moje pytanie.
Proszę o odpowiedź. Z góry dzięki ????
 
R 0

remior

Użytkownik
Siemka włączyłem grę i na moim koncie nie ma żadnych darmowych spinów:kwasny4565: Co muszę zrobisz żeby otrzymać te spiny?
Z góry dzięki za odpowiedź,
Pozdro
 
drago 108

drago

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie co ludzi, którzy dobrze znają buka Bwin.
Wygrałem poprzez darmowe spiny w grze Lost City 13 złotych.
Przelałem na konto gracza, zagrałem w virtual bet (dokładnie w Euro Football Champion) i na koncie mam prawie...130 złotych.
pytanie brzmi: wypłacą??
Wszystko zdobyłem na grach (najpierw Lost City , potem te virtuale)
Nie wpłacałem swoich pieniędzy...i nie grałem na normalnych zakładach.
Stad moje pytanie.
Proszę o odpowiedź. Z góry dzięki ????
Na tych virtual betach to grałeś wirtualnie czy za realną kasę?
Jeżeli za real to nie powinno być większych problemów z wypłatą. W końcu to co wygrałeś na spinach jest twoje a obrót tego nie był wymagany.
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Dzięki Bodi i Drago za odpowiedź.
Mam nadzieje , ze będzie tak jak piszecie ????
Trochę jednak przegrałem...i muszę parę złotych odrobić:razz:
Drago - oczywiście grałem za realną kasę.
Pozdrawiam i jeszcze raz thx ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom