>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

10 darmowych spinów na Betsson

P 58

pyzza

Użytkownik
Ja nie rozumiem tutaj w ogóle dyskusji: Po co wszyscy CIĄGLE się pytają jak to jest z tym bonusem, czy obracać, czy można wypłacać?

PRZECIEŻ BETSSON CIAGLE ROBI JAKIES PROMOCJE I ZASADY SĄ CIĄGLE!! TAKIE SAME.

To co ponad bonus przelewamy i luz (albo obracamy bonus w kasynie x razy).

PS.turlaj - żeś się popisał
 
chelsea 0

chelsea

Użytkownik
Ja nie rozumiem tutaj w ogóle dyskusji: Po co wszyscy CIĄGLE się pytają jak to jest z tym bonusem, czy obracać, czy można wypłacać?
PRZECIEŻ BETSSON CIAGLE ROBI JAKIES PROMOCJE I ZASADY SĄ CIĄGLE!! TAKIE SAME.
To co ponad bonus przelewamy i luz (albo obracamy bonus w kasynie x razy).
PS.turlaj - żeś się popisał
Dokładnie, gó.wno nas to obchodzi kto ile wygrał. Te same zasady, wystarczy tylko poinformować na jakiej grze sa spiny i dziekujemy.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Wystarczy, że jedna osoba napisze, ile wygrała. Wiedzą już wszyscy, że spiny są dostępne na dwóch nowych grach, wiedzą też zapewne, że &quot;nawet siada&quot; na nich ????
 
pawsonoks 0

pawsonoks

Użytkownik
i mi sie w koncu udalo cos wygrac ;) na tej pierwszej gierce 40 euro, na drugiej 1 ???? obrocik zrobiony i troszke kaski wyplacone ???? szkoda tylko, ze ruletka nie dala mi ani razu wygrac a do tego 2 ostatnie ruchy w obrocie (stawialem czarne+czerwone 10/10) to.... 0 ;] wiec moglo byc 40 euroskow wiecej ale tak czy siak humor sie poprawil ???? super promo ????
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Wystarczy, że jedna osoba napisze, ile wygrała. Wiedzą już wszyscy, że spiny są dostępne na dwóch nowych grach, wiedzą też zapewne, że &quot;nawet siada&quot; na nich ????



i mi sie w koncu udalo cos wygrac na tej pierwszej gierce 40 euro, na drugiej 1 obrocik zrobiony i troszke kaski wyplacone szkoda tylko, ze ruletka nie dala mi ani razu wygrac a do tego 2 ostatnie ruchy w obrocie (stawialem czarne+czerwone 10/10) to.... 0 ;] wiec moglo byc 40 euroskow wiecej ale tak czy siak humor sie poprawil super promo



Normalnie jak krew w piach. Możesz sobie gadać pisać a ludzie i tak będą patrzeli tylko na swoje posty.
 
S 0

sotomajor

Użytkownik
10+10 spinów po 3 linie za 0,01 = 0,60 EUR.. a wy robicie rozkmine jak kot srający na pustyni...
opanujcie się sępy...
 
G 0

godel

Użytkownik
lol
zlecilem w piatek wyplate na konto bankowe dzis chce wejsc na betsson-a i mi wyskakuje ze nie ma takiego uzytkownika OoO co najdziwniejsze zmienic haslo moge i na działa na uzytkownika + maila ... wyslalem do suportu maila ale nie wiem kiedy odpisza a wychodze teraz ;/ miał ktos podobnie?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
lol
zlecilem w piatek wyplate na konto bankowe dzis chce wejsc na betsson-a i mi wyskakuje ze nie ma takiego uzytkownika OoO co najdziwniejsze zmienic haslo moge i na działa na uzytkownika + maila ... wyslalem do suportu maila ale nie wiem kiedy odpisza a wychodze teraz ;/ miał ktos podobnie?
Wychodzi na to, że zablokowali Ci konto, tylko pytanie pozostaje, z jakiego powodu?
 
E 59

exploser

Użytkownik
Ja miałem podobnie, napisałem do nich meila &quot;o co chodzi?&quot; odpisali że potrzebują dokumenty potwierdzające tożsamość, wysłałem i konto odblokowali ???? .
 
G 0

godel

Użytkownik
MI ODPISALI
Drogi Panie Mateuszu ,

Dziękujemy za kontakt z Betsson.

Uprzejmie informujemy, że Departament Kontroli Gier po szczegółowej analizie Pana konta podjął decyzję o jego zamknięciu. Decyzja ta jest ostateczna. Wszelkie apelacje oraz zażalenia prosimy bezpośrednio kierować do Agencji LGA (Lotteries and Gaming Authority) [URL='http://www.lga.org.mt/lga/home.asp']http://www.lga.org.mt/lga/home.asp[/URL]), która odpowiedzialna jest za licencję firmy Betsson.
Jednocześnie informujemy, że Betsson nie udzieli odpowiedzi na żadne ewentualne pytania dotyczące tej sprawy.


OMG ! ???? NIBY Z FREESPINOW;D ALE NA SRODE PRZYDALO BY SIE TE 93 ZL BO IDE NA IMPREZE;D

 
pawsonoks 0

pawsonoks

Użytkownik
w czwartek zlecilem wyplate ale moglem ja jeszcze anulowac. W piatek mozliwosc anulowania wyplaty zniknela a pieniedzy nadal nie ma na koncie :/
 
Do góry Bottom