>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 darmowych spinów na Betsson

kriters 43

kriters

Użytkownik
Wie ktos czy nadwyrzke mozna przelac na zaklady bez straty bonusa ? czy po przelaniu bonus sie kasuje ?
 
T 31

tmkksc

Użytkownik
Jeanette
You have completed the bonus and can now either transfer the winnings to another product or you can make a withdrawal.

czyli wyglada na to ze to co ze spinów to juz nasza kasa ????
 
T 31

tmkksc

Użytkownik
no ale z tego co mi napisała jasno wynika że moge juz wypłacic albo przelac gdzie chce, a nie kręciłem nic po spinach
 
T 31

tmkksc

Użytkownik
ja również namieszała troche ta pani z supportu angielskiego bo napisałą że moge przelac na zaklaady oraz zlecic wypłate a tu wchodze w aktywne bonusy i rzeczywiscie widac potrzebny obrot, to jak wkoncu? wie ktoś ?
 
kriters 43

kriters

Użytkownik
musisz wykonac obrot jesli niechcesz to mozesz nadwyzke przelac ale tracisz bonus i jest odejmowany... ja juz 60 euro przelalem na zaklady
pozdro
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Skoro opcja transferu na zakłady jest aktywna to można przelewać bez obrotu. Jeszcze spytam na czacie ;)

EDIT:
A co się stanie jak klikne w &#39;Anuluj bonus&#39; ? ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Potwierdzam bonus jest mi niestety się udało wygrać zaledwie 2,64 które potem przegrałem ;) ale śmiesznie te gry wyglądają.
 
C 3

cinek

Użytkownik
Czyli jeśli mam 7E z darmowych spinów, to mmoge zagrać (obojętnie jaka gra?) i jeśli coś wygram to przelać na zakłady?
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
jeśli ktwota nie będzie zarezerwowana w bonusie można ją przelać na konto główne tyle sie dowiedziałem
 
Do góry Bottom