>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

10 darmowych spinów na Betsson

K 0

kolednik

Użytkownik
Na betsson nigdy nic nie wplacalem a z 2 promocji wyplacilem kolejno 80 i 120 zl, za 1 razem chcieli skan dowodu i rachunku i bez problemu , za 2 razem nic
 
E 0

eldoctoro

Użytkownik
jak się przeleje na zakłady np.80zł to trzeba obrót robić czy można to wypłacić od razu??? na kasynie anulowałem bonus 2.9ojro i przelałem na konto podstawowe właśnie ok 80 zeta, czyli kwotę minimalną do wypłaty..
 
K 0

kolednik

Użytkownik
mozna odrazu wyplacac, ja z 3 promocji na betssonie ostatnich za 1 razem 80 za 2 120 a teraz mam 73 z groszami , musze do 80 dobic ale nie wiem jak, jakies rady? zagrac cos po kursie 1,15? za wszystko
 
rostu 0

rostu

Użytkownik
dzieciaki &quot;wyciagnely&quot; po 5 baniek, a mnie dala 0,10€ izzzzzi ????
100% 2ojro wyplata 300 ???? ????
 
J 0

jedi_2008

Użytkownik
Ze spinów 3.60 grałem na devil delight i uzbierałem tych 15 dusz przy najnizszej stawce zgarnałem ponad 10 ojro. Obecnie ponad 14 ojro i 40 % wykonanego bonusu ( można by wypłacic tą dyche ale spróbuje to obrócić ). Do tego zostało mi jeszcze 10 spinów na tym drugim slocie czyli luz.
 
P 0

pavlinho

Gość
Ugrałem 23.60, grałem z 10 losowań na ruletce i zero obrotu, o co kaman?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
dlaczego zawsze jest tyle postow jak sa spiny? przeciez wystarczy poczytac poprzednie tematy bo warunk isa takie same co do wyplat i obrotow jak jedna firma je robi..
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
ja ugralem 0.32E - jaki jest obrot zeby wyplacic? ????
dlaczego zawsze jest tyle postow jak sa spiny? przeciez wystarczy poczytac poprzednie tematy bo warunk isa takie same co do wyplat i obrotow jak jedna firma je robi..
Najpierw piszesz,że ludzie bez sensu pisza posty jak wszystko o obrocie jest napisane na poprzednich stronach...potem z kolei pytasz sie o obrót? Wszystko z Toba w porządku? ;)
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
dla jaj tak napisał ????
także myślę, ze wszystko w porządku z Nim ????
chociaż...
skoro je jogurt, to może ma problemy z zaparciem ????
nie wiadomo ????
 
Do góry Bottom