>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10€ za darmo

C 0

checkraiser_pl

Użytkownik
Witam! Jako przedstawiciel firmy Checkraiser poker chciałbym przedstawić nastepujące promocje dla polskich graczy!

1. Promocja 10€ za darmo
Aby otrzymać 10€ należy:
- wejść na stronę http://www.checkraiser.eu
-ściągnąć oprogramowanie Checkraiser
- użyć bonus code: POL10
-wypełnić prawidłowo dane osobowe
- gdy konto zostanie założone nalezy wysłać emaila na adres email:
[email protected] wpisując nickname i w temacie &quot;10€ FREE POL10&quot; i dołączając skan dokumentu tożsamości.
- bonus zostanie dodany w ciągu 48 godzin(wykluczając weekendy) na konto gracza
- 1 konto na gospodarstwo domowe/adres IP/komputer/adres Moneybookers/Neteller
- wypłata możliwa po zdobyciu 1500FPP
-PROMOCJA TYLKO DLA NOWO ZAREJESTROWANYCH GRACZY!
-Checkraiser zastrzega sobie zmiany w regulaminie promocji bez podania przyczyny.

2. 500 % bonus od depozytu
Wpłać po 1 Maja i zyskaj 500% aż do 5000€!
Wpłacając użyj BONUS DEPOSIT KODU &quot; BONUS500&quot;
- promocja ma czas określony
- w promocji biorą udział depozyty miedzy 1-31 Maja.
- bonus będzie wypłacany za każde wyrobione 2400FPP po 20€
- czas na wyrobienie bonusa wynosi 90dni od 31 Maja.
- Checkraiser zastrzega sobie zmiany w regulaminie promocji bez podania przyczyny.
3. 20 000 € DEPOSITORS MONSTER FREEROLL
Wpłać minimum 20€ między 1-25 Maja i zyskaj możliwość gry w turnieju z pulą 20 000€.
- Turniej odbędzie się 28 Maja 18: 00GMT
- Udział w turnieju biorą użytkownicy , którzy dokonali depozytu w dniach 1-25 maja
- Opcja przlew między użytkownikami nie będzie brany pod uwage jako forma depozytu
-Checkraiser zastrzega sobie zmiany w regulaminie promocji bez podania przyczyny

Wszelkie pytania proszę kierować na:
email: [email protected]
MSN: [email protected]
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
to troszkę sobie pewnie poczekasz, firma w porządku, chociaż mało znana(soft niezależny chyba, to samo Mc poker), ogólnie niewielu graczy, ale za free zawsze można pograć)
Ogólnie support ciężki ja dostałem kaske po ok 7dniach(była to inna promocja)
mało ciekawych promo odnoście depo, swoich pieniędzy bym tam nie wpłacił ale trzepcie kaske od lolków.....powodzenia
wypłacalni
 
W 27

witekp20

Użytkownik
to troszkę sobie pewnie poczekasz, firma w porządku, chociaż mało znana(soft niezależny chyba, to samo Mc poker), ogólnie niewielu graczy, ale za free zawsze można pograć)

Ogólnie support ciężki ja dostałem kaske po ok 7dniach(była to inna promocja)

mało ciekawych promo odnoście depo, swoich pieniędzy bym tam nie wpłacił ale trzepcie kaske od lolków.....powodzenia

wypłacalni
Kaska już na koncie, więc tak długo nie czekałem. ????
Zobaczymy co dalej.
 
W 27

witekp20

Użytkownik
A odnośnie warunków to rozmawiałem z supportem:
należy ugrać 300 FPP i wypłatę można zlecić najwcześniej po 10 dniach od otrzymania bonusu.
Minimalna wypłata 10 euro i nie trzeba robić depozytu wcześniej.
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Dzięki Bogu że nie 1500 FPP, bo te punkty to za szybko nie lecą grając na małych limitach ale 300 spróbujemy ugrać ????
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
Poker Room jak najbardziej wypłacalny. Wygrałem tego freerolla pieniądze miałem po godzinie na moneybookers. Jedyny minus bardzo mała liczba graczy na cash.
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Najpierw na livechacie napisałem im że czekam już 1 godzinę i nie dostałem meila aktywującego z kodem. Napisał mi koleś że wysłali ponownie ale również nic nie dostałem. Dlatego kazali wysłać meila do ich supportu.
 
Do góry Bottom