>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10€ bez depozytu za free!

kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Dear Mr Krzysztof ,
Thank you for the time spent registering and activating your BetExperience.com account, your future favourite betting web! You has signed up with the following data access:
User (email): *******
Password: *********
Club dei primi 1000
Join this club gives you several advantages like:
DinastyClubLogo.jpg
tip.png 10€ Bonus
¡To play in a single bet!
tip.png Lost money 2,5% cashback
Betexperience wants the members of this club win always, so we are going to repay the 2,5% of all your bets lost! You will always have a chance to try luck again!
tip.png 4% additional income bonus
Betexperiece wants to have a special treatment to you for being one of our first users. Every time you make an income, BetExperiece adds an additional 4%! Do not miss this opportunity!
tip.png Special treatment
Unlike other bookmakers, you&#39;re not a simple number for us! You have become one of our first customers, those who we will appreciate his confidence by giving them preferential treatment and special attention.

More information
We hope you enjoy all the action and recommend BetExperience to your friends. Our friendly support team is available for any questions in [email protected]
* You can get more information of the promotion in the http://www.betexperience.com bonus section
* Keep an eye on your e-mail account regularly because we will notify you when the portal is launched


ja dostałem takiego emaila czyli potwierdzenie jak sie domyslam???????ale nie widze zadnego linku przez ktore mogł bym potwierdzic rejesracje .........
 
D 0

duch1988

Użytkownik
Ta strona rusza dopiero za 47 dni. Masz Login i hasło i bonus więc trzeba teraz spokojnie poczekać. Jak stronka ruszy to się zalogujesz i zaczniesz grać za te 10Euro!
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Po tym jak zobaczą ile osób sie zarejestruje ile będą musieli `niby` dać pieniędzy szybko zakończą działalność ;)
 
R 0

reizbo

Użytkownik
Hehe a co Ty jesteś księgowym ich ,że wiesz ile maja kasy...Jak zaczna swoja zdziałalnośc okaże się jak to będzie, narazie czekajmy....chociaz swoją droga długo każą czekać na otwarcie.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
co do tego czy im starczy pieniędzy to przecież promocja nie jest dla nieograniczonej liczby userów, wolne miejsca w promocji są ściśle określone, na pewno mają oszacowane możliwości finansowe i na tej podstawie określili liczbę userów, którzy mogą skorzystać z promo
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
jeszcze 8 dni i 10 godzin! ???? i będę miał 25 euro do dyspozycji jak chce ???? . Załapałem się do pierwszego promo te 2 to tylko 10 euro i od razu trzeba postawić.
???? już chce tego buka
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
jeszcze 8 dni i 10 godzin! ???? i będę miał 25 euro do dyspozycji jak chce ???? . Załapałem się do pierwszego promo te 2 to tylko 10 euro i od razu trzeba postawić.

???? już chce tego buka
Jesteś tak jak ja w &quot;First 1000 club&quot;, i będziesz miał nie 25E a 20E, dodatkowo jakieś zwroty procentowe za przegrane kupony i za depozyty, zobaczymy jaką ofertę będą mieli.
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
no ???? 20 euro pomyliło mi się. Buk zapowiada się ciekawie
bojan - na początku ;) dla pierwszych 1000 osób bylo promo 20 EURO free do dyspozycji
teraz po zakończeniu tego dali nowy promo 10 euro ale musisz całość postawić na jakieś spotkanie
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
no ???? 20 euro pomyliło mi się. Buk zapowiada się ciekawie

bojan - na początku ;) dla pierwszych 1000 osób bylo promo 20 EURO free do dyspozycji
teraz po zakończeniu tego dali nowy promo 10 euro ale musisz całość postawić na jakieś spotkanie
chyba jestem nie w pełni oswiecony tym promo 10 euro czyli musze obstawic chociaz raz te 10 euro na dane spotkanie ? obojetnie jaki kurs? nie moge obstawiac po 2-3-5 euro na spotkanie tylko pierwszy kupon za 10 e?
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
no dokładnie ;) musisz postawić za 10 EURO obojętnie jaki kurs.

Exclusive to members of the Club, BetExperience offers a 10€ gift to use on your first bet. Then all you´ll need is luck and intuition to win.
 
Do góry Bottom