>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10€ bez depozytu za free!

risto44 0

risto44

Użytkownik
dokladnie, moze i ten buk ruszy, ale juz na poczatku zriazil wszystkich do siebie i podejrzewam ze to bedzie buk pokroju: wygrasz kaske z freebeta, wplacisz potem kaske, poblokuja bonusami, ktorych sie nie bedzie dalo wyrobic, a jak wyrobisz to CI konto zablokuja:p potem kza wyslac skany dowodow, rachunkow, probke spermy i odciski palcow u stop i po miesiacu laskawie wyplaca ????
P.S.: obym sie mylil!!!!!
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Teraz po wklepaniu ich adresu tj. http://www.betexperience.com , przekierowuje na inny adres, ale czy to jest buk powiązany z nimi to nie mam pojęcia, gdyż zapomniałem swojego loginu do tamtej strony, ale może ktoś pamięta i sprawdzi to.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Z ciekawości zalogowałem tam się z moim loginem i hasłem z rejestracji w betexperience i oczywiście błędne dane, szkoda że nie działa chat bo bym na ten temat pogadał, ale pewnie ci się odetną od wszystkich promocji obiecanych przez betexperience. A tak a propos to widzę mają bonus od pierwszej wpłaty 100% do 100e, może warte uwagi, to w końcu ponad 400zł.
 
marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik
Z ciekawości zalogowałem tam się z moim loginem i hasłem z rejestracji w betexperience i oczywiście błędne dane, szkoda że nie działa chat bo bym na ten temat pogadał, ale pewnie ci się odetną od wszystkich promocji obiecanych przez betexperience. A tak a propos to widzę mają bonus od pierwszej wpłaty 100% do 100e, może warte uwagi, to w końcu ponad 400zł.
Only accumulator bets with at least 3 selections and having a total odd of 2.00 or more count for this turnover. Selections on Tennis, Volleyball and Ice Hockey are not accepted in these bets.
warunki strasznie drakońskie mają:kwasny4565:
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Mail od BMAX1, więc jak ktoś rejestrował się w betexperience może otrzymać bonus free 10E:
Dear user,
due the increasing demand of the bonus promised by betexperience in his moment, the manager of bmax1, according with marketing department, decided to grand an extra bonus of 10 euros for all those who subscribe to BMAX1 at the longest on May 30.
The conditions to receive the bonuses are the following ones:
1) To have received this bulletin to confirm the fact of having subscribed in his time to Betexperience. BMAX1 will not be accepted asked by persons not included in the list of subscribers Betexperience.
2) To subscribe to BMAX1 and make a first deposit that will be able to take refuge in any type of promotion of our own page.
3) Send an email to [email protected] with the user&#39;s name you has been registered.
The extra 10€ bonus you will be received in approximately 24 hours after receiving the mail by us.
Likewise, there arranges that:
The bonus must be brought into play at least three times with a few minimal odds of 1,7 for multiple bets, 1,7 odd for each one of the singular events on multiple,. The exceptions are the individual sports, or in general all those sports where the possibility of tie exists.
This bonus will be valid for two months and, later, the bonus already they will not have value.

Attentivly
BMAX1
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ale trzeba sie zarejestrowac u tego buka bmax1 i pogadac z supportem aby to dostac tak?
Moje dane do logowania z betexperience nie działają, więc założyłem nowe konto w BMAX1 i wysłałem im na podany adres maila z informacją, że rejestrowałem się kiedyś w betexperience i obiecali bonus i teraz zakładam nowe konto u nich i aby przyznali mi bonus. Zawsze za 10e można puścić jakąś taśme, jak dadzą to tak właśnie zrobie jak nie to nie.
 
S 24

snuz123

Użytkownik
trochę zagłębiłem się w temat i te 10 e nikomu nie dadzą, jest wymagany depozyt najpierw a potem wysłanie do nich maila i dopiszą w ciągu 24h.
Nie ulega wątpliwości , że tylko wyłudzili masę danych oczywiście bez skanów ,ale jednak adresy do spamu się komuś przydadzą. Następnym razem olać nowe buki.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
trochę zagłębiłem się w temat i te 10 e nikomu nie dadzą, jest wymagany depozyt najpierw a potem wysłanie do nich maila i dopiszą w ciągu 24h.
Nie ulega wątpliwości , że tylko wyłudzili masę danych oczywiście bez skanów ,ale jednak adresy do spamu się komuś przydadzą. Następnym razem olać nowe buki.
Heh, no właśnie też tak przeczytałe dokładnie jeszcze raz ten regulamin, więc wcześniej trzeba robić depozyt, czyli niech spadają na drzewo.
 
Do góry Bottom