>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 Liga Polska - 2012

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Gniezno-Grudziądz:Grudziądz +10,5 @1,80 Tobet✅✅45-45

Szlagier 1.ligi.Według Tobet zdecydowanym faworytem jest Start.Nie wiem w sumie dlaczego.Składy moim zdaniem wyrównane,złożone głównie z najemników podążających jedynie tam gdzie im więcej zapłacą.Na 10 seniorów mamy &quot;aż&quot; dwóch Polaków-Skórę i Kościucha.Dla mnie obaj ten sam poziom.Reszta to stranieri-Lindbaeck,Bjarne,Nicholls i Zorro kontra Andersen,Ljung,Watt i Karpov.Straszne przeciętniactwo. W Gnieźnie jak na razie słabo jadą Zorro i Pedersen,w Grudziądzu na pewno więcej spodziewali się po Andersenie.Pary juniorskie bez rewelacji,ostatnio gnieźnianie przegrywali z juniorami z Lublina więc czemu dziś mieliby ogrywać grudziądzkich młodzieżowców? W Gnieźnie pogoda jak w Bydgoszczy,a więc handicap toru znika.40 punktów jak najbardziej w zasięgu gości,no chyba że nagle 3 z 5 seniorów pojedzie tragiczny mecz.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Spotkanie. Start Gniezno - GTŻ Grudziądz(+10 pkt)
Typ.2
Kurs.1.7
Bukmacher.Tobet
Data.06.05.2012 g.17.00
Analiza.

Dzisiaj na torach 1 ligi zuzlowej zostanie rozegrana nastepna runda spotkan.O godzine 17.00 w Gnieznie zostanie rozegrany hit tej kolejki spotkan,bowiem spotkaja sie tu najsilniejsze ekipy(przynajmniej na papierze).Start Gniezno byl obok GTZ zaliczany do faworytow rozgrywek...tymczaem jada oni slabiutko i co prawda po 3 meczach maja oni na koncie 4 pkt-dzieki wymeczonym wygranym u siebie ze slabeuszami.Najpierw pokonali na inauguracje Orzel Lodz 50-40,a potem sie bardzo meczyli ze slabym Lubelski Węgiel KMŻ 47-43.Natomiast o sile GTZ trudno cokolwiek powiedziec,bowiem jak dotad jechali oni raz i podejmowali u siebie slabeuszy z Ostrowa Wlkp. i rozgromili ich u siebie 61-29.A Start w tym sezonie mial byc postrachem wszystkich,tymczasem tacy zawodnicy jak Antonio Lindbaeck,Bjarne Pedersen,Magnus Zetterstroem czy Adam Skornicki co chwila zawodza.Na poziomie jada jeszcze juniorzy i Anglik Scott Nicholls.W dodatku w Starcie nie pojedzie z powodu kontuzji najlepszy z juniorow Oskar Fajfer co jest sporym oslabieniem.Natomiast ekipa GTZ to calkiem niezly zespol;Hans Andersen, Norbert Kościuch,Davey Watt czy w koncu jezdzacy w ostatnich latach w Gnieznie Peter Ljung latwo skory dzisiaj nie sprzedadza.W dodatku ekipa GTŻ Grudziądz w Gnieznie zawsze dobrze sobie radzila,dlatego sadze,ze dzisiaj mecz bedzie na styku.Taki handicap w strone Grudziadza,przy nie najlepszej formie miejscowych uwazam za male nieporozumienie.Stad tez typuje 2 w tym zdarzeniu.
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Pojawiły się kursy na 1 i 2 lige.
Mi na pierwszy rzut oka spodobało się poki co:
Davey Watt over 9,5, co wy na to? Jakies inne propozycje? Kursy sa na Tobet.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Damian Adamczak-Adrian Osmólski(+4,5) 1 @ 1,55 Tobet⛔6:2ajj tak mało zabrakło...

Zazwyczaj unikam takich wysokich handicapów ale tutaj moim zdaniem jest fajny bet. Na początek wrzucę występy w I lidze obu panów:

Osmólski: 3pkt(3 biegi) przeciwko Ostrovii(dom), 1pkt(3 biegi) przeciwko Startowi(wyjazd) oraz 2pkt(3 biegi) przeciwko Orłowi(dom)

Adamczak:
7pkt(4 biegi) przeciwko KMŻ(dom), 10pkt(5 biegów) przeciwko Ostrovii(wyjazd), 4pkt(3 biegi) przeciwko Lokomotivowi(dom), 9pkt(5 biegów) przeciwko GTŻ(wyjazd)

Widać jak na dłoni, który z zawodników robi punkty. Adamczak z tego co pamiętam jest wypożyczony z Polonii i robi świetną robotę w barwach Orła. Na początku za kolegę w parze miał Jamroga, także tracił trochę startów jak i punktów na nim ale dzisiaj jedzie z Wawrzyniakiem w składzie więc raczej będzie spokojnie. Do tego można liczyć na jak największą ilość jego występów, bo zapewne mecz będzie wyrównany i do ostatniego biegu będzie się toczyć walka o zwycięstwo, a rezerwy ze strony Adamczaka to coś pewnego. Z kolei Osmólski na wyjeździe zapewne będzie woził ogony więc od niego cudów się nie należy spodziewać. Czytałem, że ten mecz ma być jedną z ostatnich szans dla niego oraz dla Cyrana, gdyż jest to obok lubelskiej najgorsza juniorska para w lidze. Jak dla mnie ten zakład to pewniak, bo Adamczak zakręci się w granicach 8-10pkt, a Osmólski jak zrobi więcej niż 2pkt to będzie sukces.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Tobet zaskakuje nocnym wystawianiem kursów... ????
Na rozkładzie mamy starcie dwóch najmocniejszych ekip zaplecza Ekstraligi - Grudziądz podejmuje Gniezno. Wspomnieć należy na starcie o absencji Nicholls&#39;a czyli jednego z najpewniejszych ogniw Startu w tym sezonie. Gnieźnianie zawodzą od początku, Zorro i Bjarne nie są w stanie sprostać stawianym im wymaganiom, a Skóra niczym nikogo nie zaskakuje... Zostaje Lindback, który też jest bo jest... Niby ok, ale bez błysku. Vis a vis jest dwójka solidnych liderów - Ljung i Watt. Andersen podobno trenował dziś w Grudziądzu, jest ciśnienie miejscowych na tą konfrontację. Karpow w tym sezonie nie zawodzi, a po Norbim też można się spodziewać 6-7 oczek. Nie widzę innej możliwości jak zwycięstwo GTŻ-u nad przereklamowanymi nazwiskami przyjezdnych. Kurs bardzo zachęcający. Jedynym czynnikiem dla którego stawka wystawiona przeze mni jest stosunkowo niska to poziom rozgrywkowy + moje nikłe zaangażowanie pierwszoligowym frontem (chyba 1 post tutaj w tym sezonie), aczkolwiek przeczucie i przekonanie zdecydowanie za miejscowymi! Mecz meczowi niby nierówny, ale skoro Grudziądz zremisował w Gnieźnie to atut własnego toru + nieobecność Scott&#39;a powinna być solidnymi argumentami w tej konfrontacji na korzyść GTŻ-u.
Grudziądz @ 1.5
6/10
Tobet
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
I jeszcze jeden typ z tego samego spotkania. Chodzi o h2h pomiędzy zawodnikami gości, jadącymi pod nr 3 i 4. Zestawienie Skóry z Zorro bez żadnych dodatkowych handi i równymi kursami? Patrząc na dyspozycję i umiejętności obu zawodników wydaje się to być na korzyść Szweda. Skóra w zeszłym roku nie miał okazji jechać w Grudziądzu, natomiast Magnus jechał dwukrotnie i za każdym razem objeżdżał tam dobre spotkanie w barwach Wybrzeża. Skórnicki znacznie obniżył loty, pojechał tylko raz w tym sezonie na poziomie gromiąc u siebie Ostrovię. Dziś będzie dużo trudniej o punktowanie, bo vis a vis rywale z wyższej półki. 3krotny występ w parze utwierdza mnie w przekonaniu, że już wtedy Szwed nabije sobie spokojną przewagę punktową nad Adamem.
Skórnicki v Zetterstroem @ 1.85
4/10
Tobet
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Lokomotiv Daugavpils-Orzeł Łódź(+16) 1 @ 1,85 Tobet
Przyznam się, że jestem miło zaskoczony linią handicapu na Łotyszy, bo spodziewałem się handi w granicach 20pkt albo i kilka więcej, a tutaj proszę mamy &quot;marne&quot; 16. Lokomotiv u siebie jak wiemy leje każdego jak chce i nie ma z tym większego problemu. Rozumiem, że Orzeł w tym sezonie pozytywnie zaskakuję ale już nie tacy polegli w Daugavpils. Loko to przede wszystkim liderzy w osobach Maxa, Ropy i Poudżuksa. Do tego u siebie Wadim Tarasienko coś przywiezie, a Andrzej Lebiediev też solidnie punktuję, a dzisiaj jego pojedynki z Damianem Adamczakiem powinny dodać smaczku tej rywalizacji. Goście niby mają w dobrej formie Linusa Sundstroema, Peter Kildemanda czy braci Szczepaniaków ale to jednak jest zupełnie inna bajka pojechać na Łotwę i tam cokolwiek powalczyć. Żeby to był inny tor, jak chociażby w Gnieźnie czy Grudziądzu to by powalczyli ale tor Loko nie został jeszcze odczarowany i dzisiaj będzie podobnie i liczę na jakieś 55:35.
Davey Watt-Bjarne Pedersen(+1) @ 1,75 Milenium
Miło mnie zaskoczyła taka para wystawiona przez Milenium. Ten buk chyba się sugeruję tym, że Bjarne jeździ w cyklu GP ale to nie jest zawodnik na GP jak dla mnie. Do tego w tym sezonie Bjarne jedzie naprawdę cieniutko w lidze i baaardzo zawodzi w barwach Startu ale z resztą jego koledzy lepiej nie jeżdżą. Za to Davey pokazuję, że ma świetny sezon i póki co to jego postawa jest decydująca przy dobrych wynikach GTŻ-u. Co prawda dzisiaj Bjarne dostał parę z juniorami co jest dobre dla niego, gdyż raczej koledzy z drużyny punktów mu zabierać nie będą ale jakoś specjalnie bym się nie napalał na jego dobry wynik. Uważam, że Davey przywiezie dzisiaj coś w granicach 11-12, a jak Bjarne przekroczy 9pkt to będzie już dobrze, dlatego uważam, że warto na Kangura pograć.
 
masilbn 61

masilbn

Użytkownik
Lubelski Węgiel KMŻ (-12.5) - Ostrovia Ostrów Wlkp. 1 1.95 Tobet ✅ 58:32 lokata ????

Mega lokata. Lublinianie tydzien temu tylko przez defekt Jeleniewskiego na 3 miejscu gdy jechali w trzech stracili remis, a dzisiaj jada u siebie.
Ostrovia to najsłabsza drużyna ligi, nie ma się co oszukiwać, dzisiaj jakiekolwiek punkty gwarantuje tylko Karlsson o ile będzie w Lublinie, bo w awizowanym pod 4 wygląda to dziwnie, a poza tym na wyjazdach nie błyszczy. Juniorzy to jeden punkt zdobyty z urzędu, Staszewski i Jamroży na przyczepnym torze jaki dziś będzie w Lublinie nie mają szans. Powalczyc może Giza. Niewiadomą jest Larsen, ale skoro do tej pory nie jeździł to na więcej niż 8 pkt nie ma co liczyc. Ovia na wyjazdach nie istnieje i dzisiaj do 33 nie dobije.
Lublinianie w mocnym składzie, za Miesiąca jedzie Baran i za Jelenia Korneliussen. Pierwsza zmiana na pewno na plus, druga zobaczymy, ale Dun wygrał z Jeleniem miejsce na treningu, więc źle być nie może. Na juniorce Łukaszewski i Michalski jako gość więc jest ok.
Spodziewalem się handicapu w granicach 18-20 i wtedy tez bym grał, a taki kurs to po prostu miodzio! Polecam!
 
masilbn 61

masilbn

Użytkownik
Trzecie podejście do meczu LW KMŻ - GTŻ, może w końcu uda się odjechać - pogoda na razie świetna ????
W Lublinie mecz nazywany nawet meczem sezonu i rzeczywiście zapowiada się ciekawe i dosyć wyrównane widowisko. W składzie gospodarzy chyba będzie jedna zmiana i za Barana pojedzie Miesiac, co dla mnie byłoby błędem, pomimo, ze na treningach lepszy był Miesiac, ale on w meczu wyżej niż 6-8 pkt nie pojedzie, a Barana stać na wszystko. Pozostała czwórka seniorów to pewniaki na sowim torze - Miesiac i Stachyra w kapitalnej formie, Woodward 9 średnia w lidze, a Jeleniewski u siebie to super napieracz (szkoda tylko, ze nie na wyjazdach...:roll ???? . Juniorzy to Łuakszewski, pewniejszy z meczu na mecz i Borowicz, który wraca po kontuzji.
grudziądz na papierze mocny strasznie, ale na torze już niekoniecznie, zwłaszcza na wyjazdach. Dzisiaj powinni pojechać Watt i Kościuch ale reszta to już raczej będzie słabizna. Na trudnym i przyczepnym torze Hansik czy Ljung nie poszaleją. Juniorzy totalna padaczka cyran i Jóźwik ajko gośc, który raczej tez nie pomoże.

Dlatego gram sobie tak:
Lubelski Węgiel KMŻ - GTŻ Grudziądz 1 1.30 Tobet ✅ 51-39
Daniel Jeleniewski over 9.5 1.85 Tobet
✅ 13 ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
W składzie gospodarzy chyba będzie jedna zmiana i za Barana pojedzie Miesiac, co dla mnie byłoby błędem, pomimo, ze na treningach lepszy był Miesiac, ale on w meczu wyżej niż 6-8 pkt nie pojedzie, a Barana stać na wszystko.
Po pierwsze to zmiana na dobre, bo jak pisałeś Barana stać na wszystko ale moim zdaniem temu panu powinni podziękować raz na zawsze. Po pierwsze primo uważa się za nie wiadomo kogo i odbija mu coś w głowie, a tak po prawdzie, to jest on najsłabszym punktem zespołu. Po drugie jeździ jak dzikus, czego przykładem było wjechanie w Larsena w meczu z Ostrovią, a po trzecie primo ultimo to ja dalej mam w pamięci, to co zrobił kiedyś z Orłem tutaj, gdy dostał wykluczenie na całe zawody więc dla mnie to nie jest poważny człowiek do składu.
Na trudnym i przyczepnym torze Hansik czy Ljung nie poszaleją.
Tak obaj nigdy nie jeździli na przyczepnym torze... Człowieku w Szwecji, Danii czy Anglii obaj na co dzień mają do czynienia z takimi torami więc nie wiem dlaczego takie cuda na kiju tu wypisujesz. Nie mówię też, że dzisiaj zdobędą mnóstwo punktów od razu ale jakoś od Ljunga to myślę, że można oczekiwać coś koło &quot;dychy&quot;.
Nie mniej jednak faworytem jest KMŻ i myślę, że spokojnie powinniśmy wygrać tak w granicach 51:39, gdyż juniorzy w Grudziądzu to dno i na nich przynajmniej punktów nie będziemy tracić, a przy okazji przyda się wysokie zwycięstwo, bo bonus potrzebny jak woda.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
KMŻ Lublin-Start Gniezno 1 @ 1,90 Tobet✅50:40
Jak dla mnie bardzo fajny kurs na gospodarzy. Fakt, że Start Gniezno to lider oraz faworyt do awansu ale dzisiaj moim zdaniem polegną w Lublinie. Przede wszystkim mają za mało zawodników punktujących, bo o ile Bjarne i Lindbaeck zrobią ponad 10, a przynajmniej tego się spodziewam, to już zbyt wielu punktów od Skóry i Zorro to bym nie oczekiwał. Miał jechać Nicholls ale nie pojedzie, bo się źle czuję ale zz też nie będzie, bo się zasłania tym, że w następnym tygodniu ma dwa mecze w BEL więc nie będzie sobie zamykał drogi do nich... Jego miejsce zajmie Wojtuś Lisiecki i wraz ze Skórą stworzą parę marzeń dla gospodarzy, bo dopóki nie będzie tam zmian to będą dostawać i to możliwe, że po 5:1. Juniorzy niby lepsi ale nie wiadomo jak na trudnym torze spiszę się powracający dopiero po kontuzji Oskar Fajfer. Jeśli chodzi o gospodarzy to tutaj będzie trójka liderów Miśkowiak, Jeleniewski oraz Woodward. Ten ostatni był wczoraj na treningu więc powinien od początku być dopasowany więc zero na początek nie wchodzi w grę. Od tej trójki ja oczekuję w okolicach 33pkt. Poza tym też myślę, że ta druga linia w postaci Miesiąca, Barana i Łukaszewskiego zrobi spokojnie te brakujące 13pkt. Jednak liczę na więcej, bo wiadomo, że bonus też do zrobienia, bo potrzeba wygranej 48:42. Ja się spodziewam, że KMŻ po raz kolejny pokaże, że własny tor, to ich największy atut i wygrają za 3pkt, a jak nie to co najmniej za 2.
 
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Rider points handicap Daniel Jeleniewski +2 1.68 ,Antonio Lindback -2 2.05
Kurs na Jeleniewskiego spadł z 1,90 a szkoda, dla mnie faworyt tego pojedynku. Tydzień temu pobijał rekord toru, był aż tak szybki że rywale sprawdzali jego sprzęt po meczu. Wygląda na to że poradził sobie z problemami z początku sezonu. Poprzednie mecze na własnym torze to 13,13,11 pktów dodając +2 daje już ładne rezultaty. Jedyną przeszkodą może być zmiana taktyczna w Starcie...Taka może być i to dość szybko a wtedy pewnie Toninho pojedzie za Skóre/Lisickiego. Tor w Lublinie jest specyficzny a Jelen zna go chyba najlepiej z wszystkich startujących w tym meczu zawodników.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Roman Povazhny over 9,5 @ 2,15 Tobet⛔7pkt

Ropa jak wiadomo to lider Lokomotivu i to od jego postawy w głównej mierze zależy jak Loko pojedzie. O ile w Daugavpils może liczyć na wsparcie Puodżuksa, o tyle tutaj myślę, że wraz z nim jeszcze Max i Lebiediev zapunktują w miarę, a reszta pewnie przywiezie jakieś ochłapy. Fakt, że wczoraj jakoś nie najlepiej spisał się w DPŚ ale tam byli zupełnie inni zawodnicy i to lepsi. Dzisiaj przede wszystkim dostanie tor, który lubi, po drugie zapewne pojedzie 6 razy, a po trzecie rywali ma do objechania. Wiadomo, że Bjarne, Toninho i Scott powinni liderować gospodarzom ale Skóra czy Zorro są spokojnie do objechania, gdyż ich forma w tym sezonie jest naprawdę niska. Tak więc jeśli ktoś ma punktować wśród gości, to będzie to Ropa i dlatego liczę na jego 10pkt, gdyż w 6 startach jakie sądzę, że będzie miał to nie powinien być problem, gdyż wystarczają 4x po 2pkt i 2x po 1pkt.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Nic z ekstraligowej oferty jeszcze mnie nie przekonało to spróbuję uderzyć w drugoligowy front (I liga to dla mnie II liga ???? ).
Spotkanie w Gnieźnie zapowiada się na mecz do jednej bramki, gdzie miejscowy Start powinien rozbić Łotyszy. Tego nie kwestionuje, handi w granicach 14-16 bym pobrał, ale 20.5 to za wysoki jak dla mnie. Postanowiłem pograć sobie over Ropy, linia wyjątkowo niska, kurs do tego sowity, a Rosjanin ma świetny sezon jak dotychczas. Dodatkowy start jest niemal pewny, bo jest to lider swojej drużyny, nieźle punktuje na wyjazdach (11, 6, 12, 13) zatem spore value po stronie overowej. Do pokonania na pewno Zorro, Bjarne i Skóra + juniorka, do tego Romek w parze z juniorami to też wpadnie kilka oczek z tego tytułu. Bambo czy Hot Scott to też nie są zawodnicy, z którymi walki nawiązać nie można. Jak dla mnie linia wystawiona oczko za niska i kurs za wysoki zatem gram.
Povaznyj over 9.5 @ 2.15
Tobet
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin - Orzeł Łódź H(0 - 20.5) @1,70 tobet
35 punktówmusi zdobyć Łódź by wygrać zakład. 37 punktów potrzebne do bonusa więc jest o co jechać. Bracia Szczepaniaki Trojanowski i dwójka zagraniczniaków jest w stanie zdobyć po 6 pkt do tego kolejne 6 muszą dołożyć juniorzy, co w przypadku Adamczaka który ma sezon życia jest bardzo realne. 36pkt w Lublinie myślę, że zdobędą bez problemowo.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin - Orzeł Łódź H(0 - 20.5) @1,70 Tobet
w Lublinie bez Woodwarda, bo wczoraj nabawił się urazu i za niego Baran, co jest z całą pewnością osłabieniem, więc gramy...
Słońce przebija się zza chmur, ale w godzinach meczu i tuż przed może padać, a skoro deszcz w Lublinie = przełożenie meczu w dodatku połączone z brakiem Cama, więc czyżby kolejny przełożony mecz... :)?)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Orzeł Łódź-Start Gniezno: Orzeł @4,50 Tobet

Po kompromitującej postawie w Lublinie zespół Orła dziś nadal walczy o TOP 4 i przedłużenie sezonu.Warunki są dwa: wygrana minimum 11 pkt ze Startem i wygrana Lokomotivu u siebie z Ostrovią. W składzie Orła zabraknie młodszego z braci Sz.którzy zbłaźnili się tydzień temu.To już duży plus dla gospodarzy.Na papierze to skład Startu prezentuje się o wiele lepiej,gdyż znajdują się w nim doświadczeni zawodnicy o określonym poziomie sportowym.W Orle mamy dwójkę doświadczonych Polaków i trzech młodych skandynawów. Ta trójka właśnie zdecyduje dziś o obliczu Orła.Na juniorce rewelacyjny Adamczak(zmęczony podróżą,ale da radę-znam chłopaka osobiście) i prawdopodobnie Jamróg(kwestia dogadania się Skrzydlewskiego z Azotami). W Łodzi pojawiają się głosy,że prezes nie ma kasy na p/o i stąd taka postawa ostatnio. Jednak dziś pojedzie Sundstroem,czyli teoretycznie nie poddają się Orły. Z drugiej strony moim zdaniem Start dziś odpuści mecz,żeby w p/o nie jechać do Daugavpils. I głównie dlatego gram Orła po bardzo smakowitym kursie;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
GKM Grudziądz-LW KMŻ Lublin(+10,5) 2 @ 2,00 Tobet✅49-40
Jak dla mnie piękny poranny prezent ze strony Tobet-u. Ja rozumiem, że wszyscy są zachwyceni tym zwycięstwem GKM-u w Ostrowie ale tak po prawdzie to pokonali najsłabszą drużynę ligi więc aż tak nie ma się co podniecać. Dzisiaj u gości kilku pewniaków jest: Miśkowiak to wiadomo najlepszy zawodnik ligi, Stachyra lepiej jeździ na wyjazdach, Jeleniewski już chyba dogadany ze swoim sprzętem. Miesiąc i Baran to tutaj raczej zbyt dużej roli nie odegrają ale jeśli Baran się na startach skupi i będzie mu to wychodziło to może coś zrobić. Juniorzy obu ekip porównywalni ale z lekką przewagą gospodarzy ze względu na tor. GKM ma mocny skład to nie ulega wątpliwościom ale Ljung jakby ostatnio jechał w dół z formą, Andersen to cały sezon cieniuję. Tutaj pewniakami bym nazwał Watta, Kościucha i Karpova. Moim zdaniem goście mają szansę nawet powalczyć o komplet punktów ale bonus to absolutne minimum z czym muszą wyjechać z Grudziądza, także taki handicap to ja pobieram z pocałowaniem ręki, gdyż 40pkt to lekko powinni zdobyć.
Orzeł Łódź(+8)-Start Gniezno 1 @ 1,95 Tobet✅46-44
Jak dla mnie to jest mecz o być albo nie być dla łódzkiego żużla. Orzeł musi tutaj wygrać za 3pkt żeby mieć szansę na awans. Jeśli wygrają za 3pkt to muszą liczyć na zwycięstwo też za 3 Lokomotivu, a to raczej trudne nie będzie... Orzeł u siebie ostatnio zanotował wpadkę o jakiej nikomu się nie śniło ale dzisiaj myślę, że powinni się już pozbierać szybko. Szczepaniakowie czy Trojanowski u siebie to zupełnie inni zawodnicy, aniżeli na wyjazdach, do tego w formie jest Kildemand, a ja też liczę na Sundstroema. Ogromna przewaga powinna być na juniorce, gdyż Adamczak swoje jak zwykle zrobi, a do tego jako gość ma jechać Jamróg więc obaj powinni gości objeżdżać, a do tego bym liczył, że będą objeżdżać Zorro i Skórę, którzy na wyjazdach cieniują i to strasznie. U gości to wszystko zależeć będzie o Toninho, Hot Scotta i Bjarne ale i tak nawet jeśli oni swoje zrobią, to nie spodziewam się tutaj jakiegokolwiek pogromu. Jak dla mnie to będzie wyrównany mecz i ja osobiście spodziewam się minimalnej wygranej gospodarzy ale wolę pobrać sam handicap na nich.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Mikael Max-Peter Karlsson 1 @ 1,75 Tobet✅11-7
Braterski pojedynek mamy w tym meczu ale faworytem tej pary zdecydowanie jest gospodarz czyli Max. On jedzie dzisiaj w parze z Karawakcisem i na nim punktów tracić nie będzie. W czwartym swoim biegu pojedzie z Giruckisem więc też żaden problem, chociaż zachodzi ryzyko, że Lebiedievs może zastępować swoich kolegów. Jednak Max moim zdaniem z gośćmi przegrywać nie może, bo po prostu nie ma z kim. Pikej dzisiaj debiutuję w Daugavpils, a tam pierwszy raz jest zazwyczaj strasznie trudny dla zawodników. Na wyjazdach Pikej jeździ katastrofalnie, bo jedynie w Łodzi liderował swojemu zespołowi, a występy w Gnieźnie czy Lublinie to były klapy kompletne, a w Grudziądzu niby zdobył 10pkt ale jechał 7 razy więc też nie był to super występ. Dzisiaj zapewne pojedzie nawet 6 razy ale mając jeden występ więcej od brata i tak uważam, że będzie od niego gorszy.
Lokomotiv-Ostrovia: http://www.ostrow24.tv/
Po meczu do usunięcia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom