>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami 1. Liga Żużlowa w szonie 2023

Status
Zamknięty.
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Ja zagrałem sobie

Szlauderbach mniej 7.5 Szymon dzisiaj ciężkie biegi w parze ze Szczepanem więc i on może mu pkt zabierać bo jeździł w Rybniku kurs 1.55 superbet

Buszkewicz wiecej 2.5 kurs 1.57 sts nie jedzie przyjemski więc zadanie łatwiejsze a tkocz wikler nie sa zawodnikami z którymi przegrać musi w biegu juniorkim licze na 2 pkt i w 12 wiklera powinien przywieź za sobą uff na ostanim luku

Jescze dałem bellego mniej 4.5 oraz lyager mniej 9.5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
A 51K

a.kondrat

Użytkownik
Matias Nielsen poniżej 5.5 @1.8 STS ⛔ niestety wypadek Musielaka pokrzyżował plany

Pierwsze trzy biegi ma bardzo ciężkie więc liczę że będzie rezerwa za niego w czwartym
W sezonie regularnym pojechał tu 3 pkt
Konkurencja ma dwa punkty niżej linie
Post automatycznie złączony:

Kurtz over 12.5 @1.75 forbet ( wszystkie starty) ✅

Kurtz będzie pierwszym do rezerwy taktycznej więc zapewne pojedzie 7 razy
 
Ostatnia edycja:
maniek81 323,2K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Curzytek - Krawczyk (-0.5 pkt.) [2] 1.70 forbet
Bezbarwny dzisiaj Krawczyk

Krawczyk w ostatnich dniach dobrze się prezentuje. W serii zasadniczej wykręcił w Zielonej Górze 7 punktów i liczę, że dziś zbliży się do tego wyniku, co pozwoli być lepszym od Curzytka, który jest typowym średniakiem wśród formacji juniorskich.
 
Ostatnia edycja:
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dziś na wyjeździe,więc nie było czasu i kiedy,pograłem tylko over Walaska ale nie było czasu napisać niestety ani analizowac
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Idealne typy do dubli mi się wydaje z innymi dyscyplinami np.koszem😉
K.Buczkowski over 8.5 kurs 1.55 STS
P.Pawlicki over 10.5 kurs 1.57 STS

Niewiem naprawdę skąd takie linie niskie,myślę że Falubaz dziś będzie cisnął do samego końca żeby u siebie juniorów trochę wpuścić....Row bez Kvecha nie ma szans się postawić za bardzo....
 
Ostatnia edycja:
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
Buczkowski under 10.5 | forbet | 1.72 (wszystkie starty)

Ja typuje under Buczka, ostatnie kilka meczów nie wdziałem u niego pewności w jeździe, sporo upadków i niepewna jazda, a od kilku spotkań nie przekroczył bariery 10 punktów, liczę na to, że dziś parę punktów zgubi

edit: No i 3 gleby w meczu...8 oczek
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1114
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
Dziś rewanżowe spotkanie finałowe więc trzeba coś pograć:

#1 R Tungate under 9 | betfan | 2.0 (pierwsze 5 biegów)

Typ głównie pod tajemniczą premię, która rzekomo jest zapisana w kontrakcie Rohana, którą klub musiałby mu wypłacić w przypadku przekroczenia 190 punktów w sezonie. Wydaje się, że faktycznie jest coś na rzeczy bo w pierwszym wyjazdowym spotkaniu finałowym został odsunięty od biegów nominowanych mimo tego, że był w czwórce najlepiej punktujących w meczu. Do progu 190 oczek brakuje 12, aczkolwiek liczę, że dzisiaj też w nominowanych nie pojedzie, a jeden start więcej dostaną juniorzy. Nie patrząc przez pryzmat premii, Rohan jeździł u siebie w kratkę, jednakże patrząc na jego ostatnią dyspozycję, chociażby z września, to zdobycze punktowe nie powalają... 6 w Rybniku, 5 w meczu domowym z Ostrowem czy zaledwie 1 oczko na wyjeździe.

#2 Michał Curzytek over 5.5 | 1.75 | betclic (pierwsze 5 biegów)

Wydaje się, że dostanie dzisiaj 4 starty, z juniorami z Rybnika raczej nie powinien mieć większych problemów, w meczu fazy zasadniczej 9+2 w czterech startach, liczę na dzisiejszy dobry występ Curzytka, ostatni w roli młodzieżowca oraz prawdopodobnie ostatni w barwach Falubazu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1098
maniek81 323,2K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Curzytek - Borowiak [1] 1.80 betclic

Idę w stronę Michała, który ostatnie tygodnie miał trochę lepsze od kolegi. W zasadzie we wszystkich finałowych zawodach DMPJ punktował lepiej, całkiem przyzwoicie wypadł podczas IMPJ, więc dzisiaj także mu zaufam. Maksym miał udany mecz z Ostrowem, ale tam juniorzy Ostrowa chyba nie dojechali na mecz, co było zaskoczeniem. Poza tym faktem trochę lepiej prezentuje się Michał i to jemu dziś zaufam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1640
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom