>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 kolejka Primera Division 23.08 - 25.08.2014

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Celta Vigo - Getafe
Celta Vigo over 1.5 @2.00 bet365 [3/10]
To mój główny bet na inaugurację sezonu na Estadio Balaidos. Celta w sparingach nieźle się prezentowała. Grali fajny, ofensywny futbol i strzelali dużo bramek. Gospodarze grali na wyspach i osiągali dobre wyniki, jako że Anglia zaczyna wcześniej swe ligi, to mogą one napawać lekkim optymizmem. Do składu doszedł rosły Larrivey, który dobrze wkomponował się w zespół nowego trenera zespołu z Galicji - Berizzo (asystent Bielsy - więc gra wygląda podobnie - ofensywnie, długie utrzymywanie się przy piłce). Formacja ofensywna wygląda bdb, gorzej za to defensywa, a jeszcze odszedł 1 bramkarz ubiegłego sezonu - stąd wolałbym pograć overa, aniżeli wygraną (i to po lepszym kursie).
Goście próbowali swoich sił na krajowym podwórku, grając z zespołami Secunda Division i gra wyglądała słabo. Właściwie skład wiele się nie zmienił od zeszłego, niezbyt udanego sezonu gości. Jednak strata takich piłkarzy jak Gavilan, Lisandro i Moya może być odczuwalna. Tego ostatniego ma zastąpić ten śmieszny Guaita z Valencii, który puszczał babola w co drugim spotkaniu Nietoperzy.
Kursy spadają, ale nie ma się czemu dziwić i trzeba brać jak najszybciej, bo do meczu na zwycięstwo spodziewam się około 1.65-1.70 na Celtę.

Sevilla - Valencia
Typ: BTS @1.73 bet365 [2/10]
Ofensywa transferowa Valencii po przejęciu większości praw przez Singapurskiego miliardera Petera Lima trwa w najlepsze. Dość długo musieliśmy czekać na oficjalną wiadomość i nie sądzę, by było to z korzyścią dla zespołu. Trzeba przyznać, że Nietoperze mają kilka ciekawych zawodników w ofensywie jak Rodrigo, Paco i paru innych młodych zawodników. Jednak defensywa nadal cierpi i to mocno. Wszak doszedł Otamendi, a i Gaya dobrze zastępuje Bernata, to jeszcze brakuje zgrania.
Sevilla bez szału okienko. U siebie zawsze są groźni, choć już bez Rakitica, to nadal jest siła w ofensywie, no i nie za ciekawie w formacji obronnej.
Strata Mbii, Moreno osłabiła ten zespół z tyłu. Coke jest zbyt słaby, nie mówiąc o dziadku Navarro. Będą mieli nie małe kłopoty z zawodnikami Los Che. Będziemy z pewnością obserwować postępy naszego zawodnika - Grześka Krychowiaka, który dobrze prezentował się w sparingach zespołu z Andaluzji.
Typ wydaje się być oczywisty. Siła ofensywna obu zespołów jest porównywalnie mocna. Tak samo jak i defensywa i tu i tu kuleje. Mecz powinien być otwarty i to chyba najciekawszy mecz 1 kolejki La Liga.

Granada - Deportivo La Coruna

Typ: Ile goli strzeli team 2? zero @2.40 bwin [1/10]
Czytałem wiele opinii, że Deportivo ma ciekawy team i mogą być czarnym koniem rozgrywek, ale ja nie widzę w ofensywie nikogo, kto mógłby przykuć moją uwagę. W mojej opinii dużo lepiej prezentuje się formacja defensywna. Młody Insua, to ciekawy stoper, a obok niego ma grać doświadczony Lopo. Transfer Canelli z Gijonu też na plus. Ofensywa mnie nie przekonuje, kompletnie.
Zagrają z Granadą, a więc z zespołem - o właśnie ... Caparrosa, bo został on nowym trenerem tego klubu. Wiadomo od lat, że buduje on swoje drużyny od tyłu, a w Levante świetnie to pokazywał. Zmienił Żaby, tam skończył mu się kontrakt - Navas odszedł, właściwie potencjał tej drużyny mocno spadł, bo wydaje się, że wycisnął z nich już niemal wszystko. Teraz dostał nową, bogatszą zabawkę, z większymi możliwościami w ofensywie. Podoba mi się skład Granady, ale rok temu też tak było i nie wypalili. Teraz mają lepszego trenera i myślę, że w końcu zagrają na swoim poziomie i wskoczą na top8 ligi.
Wartościowa defensywa Roberto w bramce. Nyom - Mainz, Murillo - Sissoko. Tak powinna wyglądać defensywa gospodarzy. Bardzo obiecujący jest Kolumbijczyk Murillo. Już widziałem go kilkanaście razy w zeszłym sezonie i myślę, że długo tu nie zostanie. Defensywa wspierana będzie przez dwóch typowych przecinaków Iturrę i Javiego Marqueza.
Myślę, że ciężko będzie Deportivo strzelić im bramkę. Myślałem nad BTS - NIE (choć typ świetny na taki mecz), ale kursy naprawdę żałosne i jak już kombinować to polecam w tę stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Sevilla bez szału okienko
A wg mnie własnie Sevilla zrobiła bardzo ciekawe ruchy na rynku. Monchi sprowadził ciekawych graczy, kilku tylko na wypożyczenia więc po sezonie ich straci, ale są to gracze naprawdę dobrzy. Denis Suarez w meczu o Superpuchar Europy z Realem pokazał już, że ma to coś, przegląd pola, inklinacje do prostopadłych piłek, będzie miał Emery z niego dużo pociechy.
Krychowiak walczak, jest w stanie uzupełnić lukę po M&#39;Bia. Wiadomo, że Rakiticia nie zastąpi nikt, ale to spowoduje, że teraz ciężar gry będzie rozłożony nieco inaczej, pewnie skrzydłowi więcej będą szarpać czyli Sevilla wróci do swojego stylu sprzed paru sezonów kiedy to Perotti, Jesus Navas itp kręcili na skrzydle i dośrodkowywali. A teraz też skrzydła mają dobrze obsadzone. Przede wszystkim Deulofeu, w Evertonie robił bardzo dobrą robotę w poprzednim sezonie, myślałem, że Luis Enrique da mu pograć w Barcelonie, ale przy Suarezie, Neymarze i Pedro w sumie to dobrze, że przyszedł na Pizjuan, tutaj się ogra w realiach Primera Division, a to chłopak o talencie pokroju Jese. Myślę, że spokojnie jest w stanie wypracować ok 15 goli dla zespołu (gole +asysty). Iago Aspas również swoje dołoży. A i niewiadoma co z Banegą, potencjał wiadomo ma, tylko czy przełoży to na swoją grę ? ostatnie miesiące w Valencii, potem w Newell&#39;s Old Boys naprawdę słabe. Ale kto wie, ja w Evera wierzę.
Sevilla ma potencjał i zadatki na walkę o miejsca 5-6.
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Sevilla ma potencjał i zadatki na walkę o miejsca 5-6.
Sevilla ma potencjal na top4

Jak na razie to Valencia stracila 5-6 czolowych pilkarzy a pozyskala glownie mlodych albo niedoswiadczonych w lidze hiszpanskiej grajkow, wiec w 1kolejce Sevilla DNB 1,55 jest b.dobra opcja do grania dla mnie
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Malaga - Athletic Bilbao
Typ: Pierwszy rzut rożny przed 8:00 minutą. @1.83 bet365 [2/10] ⛔

Inauguracja sezonu PD 14/15 na La Rosaleda. Malaga u siebie podejmie Basków z Bilbao, którzy sporo sił włożyli i pewnie nie będą grali cały mecz na największych obrotach, bo w tygodniu rewanż i szansa na coś więcej aniżeli 3 punkty w ligowej tabeli.
Początek meczu powinien być szybki, bo obie drużyny nastawione stosunkowo ofensywnie. Gospodarze mają nowego trenera, po odejściu Schustera, przejął ich Javi Gracia - ten sam co spuścił Osasunę do SD. Chciał grać piękny futbol z Pampeluńczykami, ale tam nie było do tego potencjału. Tu ma większe pole do popisu. W zespole nie ma już Super Willego, ale tu powinien go zastąpić Ochoa. Jesusa Gameza ma zastąpić Miguel Torres, a Eliseu - Arthur Boka. Jakby nie patrzeć wszędzie jest jakieś zastępstwo, kasa wpłynęła do klubu, jakość z pewnością spadła, ale nie sądzę, by notowali gorsze wyniki. W sparingach prezentowali się solidnie. Jest wypożyczony Luis Alberto, który się nie przebił w LFC.
Los Leones w mojej opinii i nie tylko mojej mają większe możliwości, potencjał i są faworytami, ale trzeba pamiętać, że mają dużo ważniejszy mecz w środę. Myślę, że będzie parę rotacji, wszak nie zawsze ma się szanse na taki zastrzyk gotówki z LM, oraz prestiż grania w najlepszych rozgrywkach klubowych w Europie. A rywal nie byle jaki, bo Napoli, a wynik jest korzystny, ale trzeba być przygotowanym na 101%.
Zatem według mnie Baskowie lekko odpuszczą ten mecz, bądź szybko postarają się na strzelenie bramki. Gospodarze z pewnością myślą o tym samym i jest duża szansa, że to właśnie Malaga urwie punkty gościom.
Kornery to dobry typ na to spotkanie. Tak jak ten, tak i wszelkie overy, bowiem obie ekipy potrafią konsekwentnie atakować bocznymi strefami.

Almeria - Espanyol RCD
Typ: Over 2.5 @2.30 Pinnacle [2/10] ⛔

A to ostatni sobotni mecz. O 23:00 polskiego czasu Almeria podejmie Espanyol. Kompletnie niezrozumiały dla mnie kurs na overa w tym meczu. Toż Almeria to dość ofensywna ekipa z cieniutką defensywą - prawie jak Rayo. Atak mają znacznie lepszy, choć odszedł Vidal, to doszedł Hemed, który zna smak gry w PD i potrafił strzelać gole grając dla Mallorki.
Espanyol też ma kim straszyć. Właściwie skład niewiele się zmienił. Nie ma już Aguirre i to chyba największa strata. Cordoba ładnie się pokazywał, jednak nie przekonał zarządu, by go wykupić, a to poszedł do Granady.
Natomiast wykupili Alvaro i Montanesa z Saragossy. Za darmo przyszedł również Caicedo i to on jest awizowany do pierwszego składu w napadzie z SuperSG. Jest kim straszyć, ale nie jestem aż tak przekonany do defensywy. Brak Moreno, który był filarem tej formacji będzie odczuwalna. Ciekawi mnie ich postawa, bo w sparingach prezentowali przeciętne wyniki i to ze słabymi zespołami.
Ciężko jednoznacznie wskazać zwycięzcę, ale kilka goli powinno wpaść.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Początek sezonu to trudne wybory. Lecimy trochę na czuja, ale damy radę.
Malaga - Athletic
W Maladze zmienił się trener. Liczę na to, że nada trochę charakteru tej drużynie i spodziewam się efektownej gry, bo zawodników do takiego stylu nie zabraknie. To może być coś w stylu Bilbao za czasów Bielsy, chociaż tego samego schematu powielić się nie da. U siebie powinni mocno zacząć, bo dobrze gra się przy takiej publiczności. W Maladze cieszy mnie to, że Schuster nie jest już trenerem. Reszta sama przyjdzie.
Athletic ma przed sobą ważny mecz z Napoli. Na wyjeździe ugrali w miarę korzystny wynik, ale defensywa momentami spisywała się fatalnie. W meczu z Malagą będą chcieli wygrać jak najmniejszym nakładem sił, a to oznacza, że gospodarze będą mogli trochę pograć piłką i na pewno nie raz będą gościć w polu karnym baskijskich piłkarzy.

Malaga powyżej 5,5 rzutów rożnych 1,83 Bet365
⛔ 5

Granada - Deportivo
Obie drużny z nowymi trenerami. Na papierze faworytem są tu gospodarze. Mają zgrany skład i Caparrosa, który ma mało efektowny styl, ale potrafi sporo wyciskać z zawodników. Spodziewam się jednak mocno defensywnej taktyki i bazowanie na kontrach.
W drużynie gości sporo zmian, a w tym sezonie będą walczyć o utrzymanie podobnie jak dwa lata temu. Czy znowu będą grali przyjemnie dla oka i fatalnie w defensywnie? Brakuje tu takich katów jak Riki i Pizzi. Zobaczymy czy ze słabej mąki będzie chleb. Moim zdaniem znowu spadną.
Granada -0,5 2,15 Bet365 ✅ 2:1
Eibar - Real Sociedad
Eibar będzie kopciuszkiem Primera Divsion. Transfery głównie za darmo. Chyba zapłacili tylko za bramkarza. Kto z Was się bardziej interesuje to z pewnością dużo słyszał co działo się po tym jak drużyna wywalczyła awans do PD. To była walka z czasem o kasę. Fajny, mały klubik nada kolorytu w lidze.
W starciu z rywalem z regionu nie daję im jednak sporych szans. Na pewno to Sociedad będzie cisnąć dlatego gram ich rogi.

Real Sociedad powyżej 5,5 rzutów rożnych 2,00 Bet365
✅ 6
Rayo - Atletico
Kupiłem już garnitur na pogrzeb Rayo. W starciu z Atletico nie daję im żadnych szans. Paco nie zmieni taktyki. Będzie ura do przodu i skończy się kilkoma bramkami w plecaku. Filary obrony odeszły, a bez tego nawet armia i dziadkowie rodziny Baptistao w ataku nic nie zmienią.
Wiem, że Atletico się dociera. Wiem, że są po batalii z Realem. Wiem, że poza Calderon przeważnie kończyli na skromnym zwycięstwie. Mam jednak kilka argumentów ku temu, by zaryzykować. Mandzukić spokojnie zastąpi Diego Costę w tym sezonie. Gość od selfie z czasem też się rozkręci. To jest po prostu niemożliwe, by skończyło się na jednej czy dwóch bramkach. Mocno zaczną i wszystko się posypie. Naprawdę warto zaryzykować! Już nawet patrząc na tą głupią historię to w dwóch ostatnich meczach Atletico strzeliło im 9 goli. Warto, warto!
Zróbmy im Wolfsburg!

Atletico over 3,5 gola 6,50 Bet365
Atletico over 4,5 gola 17,00 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Atletico over 3,5 gola 6,50 Bet365 Atletico over 4,5 gola 17,00 Bet365
Nie zapominaj, że Atletico to najwięksi minimaliści w Primera Division. W taktyce Simeone nie ma znaczenia, kto gra w ataku, i tak priorytetem jest gra na 0 z tyłu. Nie wierzę, że przy szybkim 2-0 gracze Atletico będą dążyli za wszelką cenę do następnych goli. To po prostu nie jest ich filozofia. Tym bardziej, że będą odczuwali dzisiejszy mecz.
Osobiście bardzo szanuję tą drużynę i ich dokonania i zawsze lubiłem Atletico, ale czasami po prostu nie mogę patrzeć na ich minimalizm i uważam, że stawianie na grad bramek, kiedy grają na wyjeździe to wyrzucanie pieniędzy. Oczywiście za małą stawkę zawsze można zagrać.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie zapominaj, że Atletico to najwięksi minimaliści w Primera Division. W taktyce Simeone nie ma znaczenia, kto gra w ataku, i tak priorytetem jest gra na 0 z tyłu. Nie wierzę, że przy szybkim 2-0 gracze Atletico będą dążyli za wszelką cenę do następnych goli. To po prostu nie jest ich filozofia. Tym bardziej, że będą odczuwali dzisiejszy mecz.
Osobiście bardzo szanuję tą drużynę i ich dokonania i zawsze lubiłem Atletico, ale czasami po prostu nie mogę patrzeć na ich minimalizm i uważam, że stawianie na grad bramek, kiedy grają na wyjeździe to wyrzucanie pieniędzy. Oczywiście za małą stawkę zawsze można zagrać.
Ja uważam, że można spokojnie pograć w tym meczu over 2,5 goli i więcej np pow 2,75 co osobiście pograłem po kursie ok 2,00. Ramzesa ma rację, może tak nie będę szaleć ale w/w typ jest do grania. Rayo zawsze się odsłania, zawsze idzie do przodu, szczególnie z czołówką PD i to u siebie i nie wykluczone, że samo strzeli, a Atletico też powinno dołożyć po kontrze. Pytanie na ile będą zmęczeni dwumeczem z Realem, ale do poniedziałku jest trochę czasu. Można też pograć AH:-1 na Atletico. W tej chwili po 1,975. Myślę, że teraz bo za moment kursy polecą jak odbiorą Superpuchar. Do tego w PD zawsze się kręcą wysokie wyniki. Atletico może i jest minimalistyczne, ale to raczej wynika z gospodarowania siłami. Obecnie nie mają LM. Są na fali wznoszącej, myślę, że się pobawią z Rayo. Kurs na ten mecz over 2,5 gola po 1,80 to jak dla mnie świetny kurs.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Sevilla-Valencia

Hit pierwszej kolejki w stolicy Andaluzji. Teoretycznie po ostatnim udanym sezonie Sevilla powinna przystępować do tego meczu w dobrych nastrojach, ale jest burdel w klubie. Fazio wymusił odejście do Tottenhamu i tuż przed końcem okienka transferowego robi się dziura na środku obrony ogromna. Odszedł Alberto Moreno, ale tutaj Fernando Navarro powinien dać sobie radę z jej załataniem, a przyszedł ostatnio jeszcze Benoit Tremoulinas znany z gry w Bordeaux i Dynamie Kijów. W ataku na pewno zabraknie Gameiro, który wypada na 6 kolejek, ale sprowadzono Iago Aspasa, Deulofeu czy Aleixa Vidala, co w połączeniu z Vitolo i Baccą daje ciekawą linię ofensywy w zespole. W środku pola dużo gorzej, bo Krychowiak za M&#39;Bie to nie jest odpowiednie zastępstwo, gdyż Kameruńczyk dawał dużo więcej przy rozegraniu piłki, ale i pod bramką rywala. Rakiticia nie ma, a jego miejsce zajmuje z tego, co widziałem Denis Suarez, ale to też nie ten poziom dla mnie. Dla mnie to przy takich skrzydłach teraz powinni jeszcze bardziej pójść w stronę gry tymi skrzydłami, bo tam jest mega potencjał.
Valencia po sporych przejściach i wreszcie zaczyna w klubie być w miarę normalnie. Niezłe transfery - przede wszystkim ściągnięcie Otamendiego i Rodrigo. Do tego inne wzmocnienia jak: de Paul, Andre Gomes, Cancelo czy Bruno Zuculini oraz powracający z wypożyczenia Carles Gil. Wygląda to ciekawie i moim zdaniem przy dobrym zgraniu jest szansa powalczyć o najwazniejszy cel czyli LM.

Wiemy jak grają obie ekipy i że nie jest to gra defensywna. Pierwszy mecz po przerwie, więc liczę, że jeszcze tutaj nie jest wszystko dograne. W obu ekipach spore zmiany, a zatem spodziewam się, że będzie jednak chaos po obu stronach. Ja gram swój ulubiony zakład czyli tzw. składak. Teraz kurs już dość niski, ale złapałem, gdy było trochę wyżej i jestem zadowolony.

BTS + Over 2,5 @ 2,10 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Z początku miałem grać na Sevillę, ale odpuściłem. Kolejny rok pracy z Emerym może zaprocentować. Pamiętajmy, że oni przed sezonem 2013/2014 przeszli rewolucję kadrową. Teraz sytuacja jest stabilna. Rakitić odszedł, ale poradzą sobie i bez niego.
W Valencii sporo zmian, ale ofensywa będzie opierać się na tych co byli już rok temu. Nie wiadomo jak wytrzyma defensywa. Moim zdaniem typ Kapsztiego jest rozsądny, ale w ostatnich latach na Pizjuan tylko raz było gradobicie. Pewnie jak ktoś zobaczy ostatni ligowy wynik i zobaczy 0:0 to pomyśli - eeee, nudy. To było jedne z najlepszych 0:0 w tamtym roku i spokojnie przebiło mecze, gdzie było sporo bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Barcelona - Elche
Elche powyżej 2,5 rożnego @ 1,83 Bet365


Teoretycznie dla Barcelony w pierwszej kolejce trafia się słabeusz do &#39;skopania&#39;. Jednak jak to bywa na początku sezonu, gra do końca się nie klei, umiejętności zawodników nie idą w parze z odzwierciedlaniem ich na boisku, występuje sporo niedociągnięć w założeniach taktycznych. W przypadku Dumy Katalonii dochodzi do tego jeszcze nowy trener. Można powiedzieć, że jest on w drążony w DNA drużyny, jednak myślę, że i tak potrzeba czasu, aż Enrique to wszystko poskleja według własnej myśli trenerskiej.
Barca przeprowadziła transfery-bomby, jednak w dzisiejszym spotkaniu większości gra jeszcze nie będzie dana. Nieobecnymi ze sprowadzonych tego lata będą Ter Stegen, Vermaelen, Luis Suarez. Do tego dochodzą kontuzjowani i zawieszeni, czyli Adriano i Pique. Niepewni występu na tą chwilę są Pedro i Neymar. Większe szanse jednak daję się Hiszpanowi na występ w spotkaniu z Elche.
Zielone Pasy natomiast w tym sezonie na pewno będą bić się o utrzymanie tak jak i w poprzednim, a czy coś więcej będzie im dane na tą chwilę, czyli przed sezonem jest ciężko stwierdzić. Podopieczni Frana Escriby świetnie wypadli w meczach przedsezonowych. Na 8 spotkań, nie przegrali żadnego. Zdołali wygrać z Villarreal po karnych, a także zremisować z Levante, czyli z drużynami teoretycznie lepszymi.
Elche pod względem transferów można powiedzieć, że się wzmocniło. Na pewno sporym wzmocnieniem powinien być Przemek Tytoń, który został wypożyczony z PSV. Wypożyczeni także zostali Milos Krasic z Fenerbache, Mario Pasalic z Chelsea, Enzo Roco z Universad de Chile, a także Jonathas z Pescary. Kupieni natomiast zostali doświadczeni gracze hiszpańskich boisk, mowa tu o Mosquerze, Viktorze Rodriguezie i Adrianie Gonzalezie.
Obie drużyny spotykały się tylko dwukrotnie, były to spotkanie w tamtym sezonie, gdzie Barca u siebie wygrała 4:0, a na wyjeździe Elche utrudniła walkę o mistrzostwo wtedy Dumie Katalonii i padł wynik bezbramkowy. Co ciekawe, Blaugrana w tamtym sezonie wygrała w 1 kolejce z Levante 7:0, jednak skład był wtedy bardziej optymalny.
Nie wydaje mi się, aby Elche, które spisywane jest na pewno na straty w spotkaniu z Barcą, ustawiło tak zwany autobus. Na pewno będą szukać swoich szans w atakach z kontrataku, co może prowadzić do narożników boiska. Wydawać by się mogło, że Zielone Pasy trafiły najgorzej jak mogły na początku sezonu, jednak patrząc z drugiej strony, drużyna Luisa Enrique jeszcze się nie rozpędziła i zdecydowanie łatwiej będzie ją zatrzymać. Myślę, że 3 rzuty rożne będą w zasięgu piłkarzy Elche.
 
iwooo 72

iwooo

Użytkownik
Barcelona - Elche

Mecz wprawdzie w niedziele ale wg mnie już warto zainwestować bo kursy polecą zapewne w dół. Barca się wzmocniła i nie ma wątpliwości co do tego. Nowy trener widać wbił nowego ducha walki w zawodników. Oglądałem mecz o Puchar Gampera i wkońcu widać było skuteczną Barcelonę, taką jaką dawniej oglądałem. Messi biegał jak nigdy, Rakitić widać głodny zwycięstw, współpraca Neymar-Messi jakby zdecydowanie lepsza. I co najważniejsze może wreszcie w obronie będzie spokojniej, doświadczony francuz (Mathieu) i Vermaelen myślę, że w tym pomogą. Barcelona po prostu winna jest swoim kibicom dobrego sezonu. Rozumiem, że to początek sezonu ale Barcelona na inauguracje zawsze dobrze sobie radziła. Typuję wysokie zwycięstwo Barcelony.

Barcelona -2.5, kurs: 1,83 (buk: bet365).

3-0 FT. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stary-chlop 318

stary-chlop

Użytkownik
Barcelona vs Elche
Typ : strzelec gola Rafinha ⛔
Kurs : 2.15
Buk :WilliamHill
Barcelona na Camp Nou podejmuję w 1 kolejce Elche. Podopieczni Enrique wyjdą na to spotkanie trójką w ataku Rafinha - Messi - Munir. Ten pierwszy wrócił na Camp Nou z Celty razem z Luisem Enrique. Świetne występy Elche
w sparingach + transfery z którymi równa się na pewno coś więcej niż tylko walka o utrzymanie w Premiera Division, między innymi dla tego nie widzę sensu gry na zwycięstwo Barcy a co do piero po takim kursie. Rafinha jest ograny z PD, Enrique wie czego może od niego wymagać. Kurs 2.15 na jego gola biorę bez zastanowienia i na prawdę polecam!
Przewidywane :

Barcelona
: Bravo - Alves, Masche, Mathieu, Alba - Busq, Rakitić, Iniesta - Rafinha, Messi, Munir.

Elche :
Tytoń, Damian, Lomban, Pelégrin, Cisma, Mosquera, Faical Fajr, Adrian, Pasalić, Rodrigues oraz Jonathas.​
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
skad masz pewnosc ze wyjdzie Rafinha , a nie Neymar lub Pedro ??
Neymar kontuzja stawu skokowego, a Pedro miał problemy z żołądkiem i nie trenował na pełnych obrotach cały tydzień. Najprawdopodobniej jak kolega pisał, że partnerami w ataku Messiego będzie Munir i Rafinha.
Ja bym się zastanawiał nad typem , że właśnie Munir strzeli ;)
Trochę rozwinę posta.
Ja typuję over 3,5 Barcelony 2,38 Unibet
Skład nie jest jeszcze optymalny, głównie przez kontuzję, ale początek ligi, pełne trybuny, młodzież w składzie, która pewno będzie się chciała pokazać nowemu trenerowi, że warto na nich stawiać.
Edyta2: Jak stawiałem kilka dni temu taki był kurs, teraz spadł do 2,18. Sorry za zamieszanie.

Barca dobrze startuje w ostatnich sezonach i liczę na to że teraz też tak będzie.
2013/2014 Levante u siebie 7-0
2012/2013 Sociedad u siebie 5-1
2011/2012 Mallorca wyjazd 4-1
Mam nadzieję, że nie będzie klepania do porzygania i chłopaki dobrze wejdą w sezon z dużą ilością bramek. Na samo zwycięstwo kurs mizerny, handi ewentualnie można poszukać. Ja jednak wybrałem bramki gospodarzy.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Przez cały sezon mamy te same bety w dziale. Barcelona -x. Poczekajmy co ta drużyna pokaże w meczu o punkty, bo w składzie była ogromna rewolucja. Enrique zmieni trochę styl gry, a w meczu, gdzie rywal będzie tylko się murował licząc na punkt, może być różnie.
Linia na rożne wysoka jak zawsze, a nie wiem jak u Enrique będzie to wyglądać. Do tego miałem zasadę z poprzedniego sezonu, że nie gram rożnych przeciwko Elche.
Będzie sędziował Teixeira Vitienes, Fernando, który pokazuje sporo kartek. Sędziował mecz obu drużyn w poprzednim sezonie, gdzie Elche zremisowało u siebie 0:0. Dziś chyba też proponuję pójść w stronę kartek. Goście w poprzednim sezonie zajęli wysokie miejsce w klasyfikacji kartek. Przez cały sezon zebrali 111 żółtych i 8 czerwonych kartek. Dało im to wysokie 4 miejsce w lidze kosynierów. Obrońców mają bardzo kartkowych.
W maratonie mam limity, więc biorę kurs z Paddypower. Żółta kartka - 10 punktów, czerwona 25. Linia bez zwrotu.
Barcelona - Elche
Elche powyżej 20 punktów za kartki 1,90 Paddypower ⛔ 10
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ja chyba wybiorę sobie opcje na rogi Elche, które wydają się być ciekawie. W ubiegłym sezonie wielokrotnie nabijali ich sporo - owszem głównie u siebie - ale 3 sztuki to nie jest liczba nadzwyczaj trudna do osiągnięcia. Wystarczy jakiś strzał z dystansu czy akcja skrzydłem i wpadnie. Jeden róg na pół godziny gry to nie jest majątek, że tak powiem i myślę, że powinno siąść.
Z pozostałych meczów chyba nic nie ruszam. Zastanawiałem się nad pucharowiczami czyli Realem Sociedad i Villarrealem, ale odpuszczam. RSSS ma za kilka dni trudny wyjazd do ZSRR na rewanżowy mecz z Krasnodarem, a z kolei Villarreal wraca stamtąd, gdzie ogolili Astane 3:0, a warunki mniej więcej mieli podobne jak Legia i też grali podstawowym składem. Zobaczymy na co ich stać, bo rywale dużo słabsi, ale mimo wszystko jeszcze forma nie do końca znana, bo do sparingów nie przykładam dużej uwagi, tzn. do wyników.
Ciekawi mnie jak Celta zagra, bo Berizzo w O&#39;Higgins doprowadził do perfekcji obronę i obawiam się by tego samego nie zrobił w Vigo, gdyż potencjał ofensywny nawet po odejściu Rafinhii jest wysoki. Reszta pozostała, a doszedł jeszcze Larrivey, a to dobrze wróży i oby ten sezon był podobny dla nich jak końcówka ubiegłego, to będzie fajnie, bo miło się ich oglądało.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Przez cały sezon mamy te same bety w dziale. Barcelona -x. Poczekajmy co ta drużyna pokaże w meczu o punkty, bo w składzie była ogromna rewolucja.
Przecież nikt Ci nie karze grać handi w stronę Barcelony. Każdy ma swój rozum, swoje pieniądze i gra to co mu się podoba.
Barcelona - Elche
Ja również nie widzę tutaj większych szans dla Tytonia i spółki. Owszem, w Barcelonie miała miejsca prawdziwa rewolucja, a ze względu na MŚ LE nie miał jeszcze okazji przetestować niektórych wariantów. Z nowo przybyłych zawodników na pewno nie zagra ter Stegen, Vermaelen i Suarez. Dwaj pierwsi leczą uraz, z kolei Urus odbywa karę za pamiętne ugryzienie Chelliniego. Z przewidywań przedmeczowych wynika, że w pierwszym składzie szanse dostanie aż 4 zawodników, którzy przybyli przed nowym sezonem. Jest to Bravo, Mathieu, Rakitic oraz Rafinha. Do tego pod znakiem zapytania stoi występ Pedro, który w ostatnich dniach miał problemy z żołądkiem i dopiero od dwóch dni trenuje z resztą zespołu. Jeśli Kanaryjczyk nie znajdzie się w wyjściowym składzie to zamiast niego możemy się spodziewać jedną z największych perełek La Masii - Munira El Haddidiego. Ten młokos wywarł na Lucho, i pewnie nie tylko na nim, ogromne wrażenie w okresie przygotowawczym. Właściwie już w poprzednim sezonie w UEFA Youth Leauge zaprezentował się z bardzo dobrej strony kiedy to poprowadził swój zespół do wygrania pierwszej edycji młodzieżowej Ligi Mistrzów, a on sam został królem strzelców. Widać, że chłopak ma &quot;papiery&quot; na klasowego zawodnika, a widać jak Luis Enrique lubi stawiać na młodych, to może być jego szansa. Trudno powiedzieć coś o nowej Barcelonie ponieważ w miarę optymalnym składzie zagrali oni jedynie w Pucharze Gampera przeciwko Club Leon, który zdemolowali 6:0. Oczywiście nie jest to żaden wyznacznik jednak oglądając to spotkanie widać było ogromne zaangażowanie w pressing począwszy od napastników, a kończąc na środkowych pomocnikach. A pamiętajmy, że był to tylko mecz towarzyskich. We wcześniejszych sparingach również było widać tą zmianę w odróżnieniu do poprzedniego sezonu. Jestem pewien, że Barca wyjdzie naładowana na to spotkanie w 200% i będą chcieli dobrze rozpocząć sezon ligowy, jak to miało miejsce przez ostatnich pięć lat. Nie wydaje mi się, że Elche było w stanie zagrozić tu w jakiś sposób Blaugranie. Oczywiście to jest sport, a piłką nożna jest najbardziej nieprzewidywalną dyscypliną więc wszystko może się zdarzyć jednak ja o dzisiejsze spotkanie jestem wyjątkowo spokojny.
Barcelona wygra obie połowy @ 1,72 ✅
Ponad 1,5 gola w pierwszej połowie @ 1,78 ⛔
Messi strzeli pierwszego gola @ 3,00
✅
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Barcelona - Elche 2-0 a to dlaczego ? Jak wszyscy doskonale wiemy jest to inauguracja ligi , na Camp Nou więc faworyt może być oczywiście tylko jeden.Przewijały się już głosy , że Barca ma rozgromić Elche jako za argument podając poprzednie inauguracje ligi w wykonaniu Barcy u siebie , przypomne 2012 Sociedad i 5-1 do przerwy już 4-1 , rok póżniej 7-0 z Levante do przerwy już 6-0.Barcelona w dwóch ostatnich sezonach z łatwością gromiła wszystkich ligowych rywali na Camp Nou stąd nie dziwią dzisiejsze wystawione kursy sugerujące pogrom Elche.
Tamta Barcelona zawodziła z największymi rywalami w finalnych częściach sezonu ale na średniaków to wystarczało i gromienie ich.Dziś jako trener Barcy debiutuje Luis Enrique i jak wiadomo zechce coś swojego wnieść do nowej Barcy , w ataku zabraknie zawieszonego Suareza i Neymara , sam Messi nie wiadomo co bedzie prezentował w nowym sezonie po rozczarowaniu na mundialu , linie napadu zatem Barca będzie miała eksperymentalną z Pedro badz jednym z wychowanków , w drugiej linii powinniśmy ujrzeć Rakiticia dla którego też bedzie to debiut ligowy w barwach FCB.Zakładając , że Elche mające spore umiejętnośći jak na średniaka w defensywie całkowicie wszystkie siły skupi na obronie kosztem nawet śmiałych ataków co wiele drużyn próbowalo stosować wobec przewidywanych strat w defensywie , zadebiutuje także Mathieu , prawdopodobnie bramkarz Bravo.Elche szanse na gola jedynie może upatrywać w stałym fragmencie gry lub jakimś po prostu ofensywnym wypadzie , które i tak bedą ograniczone , ewentualnie za sprawą sporego błędu defensywy FCB najprawdopodobniej po prawej flance gdzie dowodzić będzie wypalony ultra ofensywny Alves , lewa strona wygląda o wiele pewniej za sprawą Jordiego Alby , na defensywnym pomocniku zobaczymy Busquetsa nie radzącego sobie tylko z wymagającymi przeciwnikami w odbiorze.
Podsumowując i zakładając czyste konto Barcy w ofensywie w liczbie goli i sporych nowości Barcy kontra Elche długo może trwać zdobycie bramki na 1-0 , jeżeli takowa padnie Barcelona zagra spokojniej i na większym luzie w zależności w jakim fragmencie meczu będzie miało to miejsce , Elche chcąc jeszcze coś zdziałać na Camp Nou lekko się otworzą i jeśli i tym razem nie zdobędą bramki Barca powinna dobić rywala podwyższając na 2-0 i spokojnie przy pewnym wyniku dotrwać do końca meczu i bardziej pobawić się już piłką.Taki właśnie scenariusz na otwarcie sezonu najbardziej mi pasuje i po kursie 7.50 na BWIN gram dokładny wynik 2-0.Teorie , że Barca rozgromi Elche coś mnie nie przekonują.Inną opcją jest wynik 1-0 , 2-0 lub 3-0 na BWIN po kursie 3.00
Barcelona - Elche dokładny wynik 2-0 7.50 BWIN
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Eibar - Sociedad
Kursy na Real poszły już o 0,3, to mnie zachęciło do pogrania na nich. Zagrali dobrze w pierwszym meczu z Krasnodarem, stworzyli dużo sytuacji, brakło trochę skuteczności i szczęścia. Czeka ich ciężki wyjazd bo wynik pierwszego meczu nie pozwala odpuścić rewanżu ale zapewne chcą też dobrze zacząć sezon i zdobyć 3 punkty. Przeciwnik do tego celu chyba najlepszy, Eibar skazywany jest na natychmiastowy powrót do zaplecza PD. Arrasate dokonał kilku zmian ale moim zdaniem nawet to nie pozwoli beniaminkowi na triumf.
Składy:
Eibar: Xabi Irureta; Bóveda, Navas, Albentosa, Abraham; Errasti, D.García; Capa, Lara, Arruabarrena; Ángel.
Sociedad: Zubikarai; Carlos Martínez, Íñigo, Mikel, Yuri; Elustondo, Granero; Zurutuza, Canales, X.Prieto; Agirretxe
Gram bardzo bezpiecznie po bardzo dobrym kursie.
Sociedad 0 HA
Kurs: 1.725
BET 365

e: 1:0, Sociedad tragedia, więcej podań do przeciwnika niż kolegi z drużyny, z drugiej strony nie doceniłem beniaminka.
 
iwooo 72

iwooo

Użytkownik
Real Madryt – Cordoba

Superpuchar Hiszpanii nie dla Realu Madryt. Chyba nie trzeba więcej pisać w tym temacie bo każdy kto interesuje się tą ligą doskonale o tym wie i oglądał te spotkania. A przed Realem Madryt już dziś inauguracja. I nie ma co się martwić, że 3 dni temu dużo sił zostawili na boisku. Nie oszukujmy się, tacy klasowi piłkarze na pewno z tym nie mają problemu tym bardziej, że to początek zmagań. W końcówce sezonu taki terminarz byłby pewno odczuwalny ale nie teraz. Drużyny Realu nie trzeba reklamować. Klasa sama w sobie. Dwa spektakularne transfery Kroosa i Rodriqueza robią wrażenie. Wyczytałem, że Ronaldo najprawdopodobniej zagra od pierwszych minut mimo ostatnich lekkich dolegliwości.

Carlo Ancelotti powołał 20 zawodników na pierwszy mecz w nowym sezonie z Córdobą.

Bramkarze: Casillas, Keylor Navas, Pacheco.
Obrońcy: Varane, Pepe, Ramos, Marcelo, Carvajal, Arbeloa, Nacho.
Pomocnicy: Bale, Khedira, Kroos, James Rodríguez, Xabi Alonso, Modric, Isco, Illarra.
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Benzema

Jeśli chodzi o Cordobę to ten sezon dla nich jest wyjątkowy. Od 1972 roku nie grali w La Liga. Sądzę, że będzie ciężko im utrzymać się w lidzę chociaż nie należy ich skreślać bo sporo zawodników wypożyczyli i lepiej poczekać z tym typowaniem.

Albert Ferrer ogłosił listę powołanych na mecz przeciwko Realowi.

Bramkarze: Juan Carlos, Saizar
Obrońcy: Gunino, Iago Bouzon, Inigo Lopez, Pantic, Crespo, Pinillos
Pomocnicy: Ekeng, Lopez Garai, Rossi, Abel Gómez, Fidel, Fede Cartabia, López Silva
Napastnicy: Ryder Matos, Xisco, Havebaar

Myślę, że Ancelotti wystawi najmocniejszą jedenastkę by solidnie zacząć rozgrywki tym bardziej, wiedzą, że Barcelona również rozpoczęła bez większych problemów. Dlatego też typuję:

Real -2.5, kurs: 1,65 (buk: bet365). 2-0 FT. ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom