>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 kolejka Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Oto mecze:



Zachęcam do pisania swoich analiz ,komentarzy, swoich uwag do meczów I kolejki Orenge Ekstraklasy.nie piszmy suchych typów bo to aż wstyd ;)

Czeka nas napewno bardzo emocjonujący sezon...
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
-

Typ : Lech Poznan ✅ 4-2
Kurs : 1.47

Analiza:Same logo mowi kto wygra(haha) Moze to nie jest jakis duzy kurs ale raczej pewny typek. Lech w tym sezonie bez zakrzewskiego ale z peruwianskim napastnikiem Hernan Rengifo . Graja z beniaminkiem wiec sadze ze przy pelnych trybunach powinni spokonie pokonac przyjezdnych . Nie ma za bardzo o czym tu pisac tak wiec zakoncze post .
 
Q 0

qlawy

Użytkownik
Zagłebie - Widzew 1 - miedziwocy powinni bez problemu poradzic sobie z widzewem - musi sie dotrzec przed srodowa steaua
Jagielonia-Polonia 1x - w debiucie nie powinni przegrac
Lech - Sosnowiec 1 - wg mnie najpewniejszy mecz w 1 kolejce z dobrym kursem o ile dojdzie do skutku
Legia - Cracovia 1 - w warszawie legia zawsze ogrywa i wisle i cracovie i tym razem nie powinno byc inaczej
+ 2 mecze z 2 ligi i typy na weekend sa
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Zagłebie - Widzew 1 - miedziwocy powinni bez problemu poradzic sobie z widzewem - musi sie dotrzec przed srodowa steaua
Jagielonia-Polonia 1x - w debiucie nie powinni przegrac
Lech - Sosnowiec 1 - wg mnie najpewniejszy mecz w 1 kolejce z dobrym kursem o ile dojdzie do skutku
Legia - Cracovia 1 - w warszawie legia zawsze ogrywa i wisle i cracovie i tym razem nie powinno byc inaczej
+ 2 mecze z 2 ligi i typy na weekend sa
Bardzo zaciekawiła mnie twoja ostatnia analiza,mianowicie że Legia zawsze na Łazienkowskiej ogrywa Wisłe 8) otóż Legia u siebie nie wygrała z Wisłą od dwóch sezonów co do meczu z Craxą są faworytem jednak z racji ostatnich zamieszan i osłabien kadrowych w klubie z pod znaku ( L ) moze dojsc przynajmniej do remisowej niezpodzianki.

PS&gt; nazwy klubow piszemy z duzej litery

PZDR
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Odra Wodzisław - ŁKS Łódź
W tych ekipach nie doszło do spektakularnych zmian i zapewne w obecnym sezonie będą zajmować środkową strefe.ŁKS w poprzednim sezonie okazał się od Odry lepszy tylko o jeden punkt zajmując dziewiąte miejsce jej rywal z pierwszej kolejki tóż za nim.W bezpośredniej konfrontacji Łodzianie wygrywali w Wodzisławiu 1-2 lecz zremisowali w Łodzi 1-1.Sądze że będzie to raczej wyrównaany mecz porównując obie ekipy nie można wskazac faworyta dlatego wynik remisowy będzie poprawnym typem.

/Typ:X/kurs:3.20/
 
krijse 0

krijse

Użytkownik
Groclin Dyskobolia-Ruch Chorzów X (3,5)

Jak co roku w każdej lidze żaden beniaminek nie chce przegrać pierwszego spotkania a dodatkowo Ruch ma coś do udowodnienia panom z PZPN-u.Remis powinien zadowolić każdą ze stron.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Orange Ekstraklasa czas zacząć. Jest to pierwsza kolejka, więc może dojść do paru niespodzianek.
Pierwsze spotkanie już w piątek. Groclin podejmuje Ruch Chorzów. Dla mnie faworytem są gospodarze, którzy to spotkanie powinni wygrać. W drużynie z wielkopolski nie doszło do dużych roszad. Przyszedł bardzo dobry trener, Zieliński który moim zdaniem zrobi znakomitą ekipę. W sparingach spisywali się pozytywnie. Myślę, że bez problemu pokonają Ruch, który ma bardzo przetasowany skład i potrzebują trochę czasu na zgranie.
W kolejnym spotkaniu Zagłębie Lubin zagra u siebie z Widzewem. Zagłębie pokazało w ostatnim meczu z Bełchatowem, że jest bardzo dobrze przygotowane do sezonu. Tutaj dla mnie 1
Lech również powinien pokonać Zagłębie Sosnowiec, jeżeli zostaną dopuszczeni do rozgrywek. Natomiast kurs na Odrę jest zaniżony. Wg mnie Wodzisławianie będę mieli ciężko u siebie pokonać ŁKS. Tego meczu nie obstawiam, ale gdybym musiał dałbym x2, najpewniejszy typ
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Natomiast kurs na Odrę jest zaniżony. Wg mnie Wodzisławianie będę mieli ciężko u siebie pokonać ŁKS. Tego meczu nie obstawiam, ale gdybym musiał dałbym x2, najpewniejszy typ
Ja mam zupełnie inne zdanie na temat tego meczu.Dla mnie osobiście pewna 1.Odra wzmocnił się pprzed sezonem mysle tutaj o Sewerynie,Jakoszu może Aleksander się odkuje bo w Widzewie grał padake ale u nas miał bardzo dużo presję ze strony kibców i temu nie podołał.Natomaist ŁKS dla mnie bedzie jednym ze słabszych zespołów OE zadnego dobrego wzmocninia a ile osłabien bardzo wiele Hajto,Kizys,Marciniak,Wilk,Magiera to zawdonciy z podstawowej 11 tamtej rundy a odszedł jeszcze Kmiecik.Wg mnie ŁKS bedzie grał słabo do tego zmiana trenera który zabrał ze sobą z KSZO jakis Kiczyńskich,Woźniczke i Trałkę,testowani są Sikora młodszy brat Adriana i Bednarz który siedział na łąwie w Górniku Zabrze.Dla mnie pewne zwyciestwo gospodarzy i myśle ze Marcin bedziesz z tego zadowolony ????
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1 1.40


Zagłębie od hmm chyba 24 kolejek nie przegrało u siebie. Przed meczem eliminacji LM muszą pokazać się z dobrej strony. W poprzednim sezonie wygrana Zagłębia 4:2. Patrząc na transfery Zagłębie straciło Piszczka ale mocno wzmocnili środek Golińskim. W Widzewie odeszło kilku znaczących zawodników z zeszłego sezonu. Mam na myśli Rzeźniczaka i Wawrzyniaka. Mistrzowie Polski pokazali sie dobrej strony w niedzielnym meczu z GKS-em. Pozwolili stworzyć tylko jedną dogodną sytuacje Botowi. Zwłaszcza w pierwszej połowie grali ładną piłkę z klepki. Piłkarze z Bełchatowa co chwilę przerywali grę faulami. Zagłębie jest b. dobrze przygotowane pod względem fizycznym co od razu widać no zwinności zawodników. Dla mnie pewne 1. Choć ciekawy typ to 1 do przerwy. Gdyż moim zdaniem gracze z Lubina będą chcieli szybko strzelić bramkę lub najlepiej dwie i kontrolować mecz nie przemęczając się.
 
-adamo- 0

-adamo-

Użytkownik
Na pierwszy ogień w tym sezonie idzie mecz
Groclin - Ruch

Absolutnym faworytem jest zespół gospodarzy. Kurs 1.65 nie zachwyca ale tragiczny też nie jest...

Na wstępie spójrzmy na kadre Groclinu...Wielu utalentowanych młodych zawodników wraz z kilkoma doświadczonymi graczami. Na bramce Sebastian Przyrowski aspirujący do kadry, w obronie Błażej Telichowski, Vlade Lazarevski i wielu innych klasowych defensorów. W pomocy mamy jedno z odkryć ubiegłego sezonu Jarosława Lato. Zaś o bramki powinien się martwić Bartosz Ślusarski wracający do Orange Ekstraklasy.
W zeszłym sezonie gdyby nie ogromny pech Groclinu zaszliby oni zapewne dużo wyżej ale liczne kontuzje sprowadziły razem ze sobą ciągłe remisy... W tym sezonie sytuacja nie powinna się powtórzyć sie ta sytuacja i Groclin powinien walczyć o Europejskie Puchary na boiskach ligowych!!!

Sytuacja w Chorzowie jest bardzo napięta, do końca piłkarze nei wiedzieli w której klasi rozgrywkowej przyjdzie im walczyć. W końcu zagrają w 1 lidze, walcząc o utrzymanie. To już nie jest ten sam zespół który walczyl o najwyższe cele kilkanaście lat temu. Teraz boryka się z kłopotami finansowymi. I nie było mowy o sprowadzeniu klasowych piłkarzy do walki w lidze...

Mecz ten zapewne będzie bardzo ciekawy ale czysta 1 jest bardzo pewna. Życze wszystkim powodzenia!!!
 
-adamo- 0

-adamo-

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź

Mój typ w tym meczu to X2 . Kurs 2,67.

Jest to bardzo ryzykowny typ ale nie bez szans ????
Zagłebie zagra niemalze w przeddzien meczu w Lidze mistrzów, więc moze tym razem troszke odpuścić oszczędzając swoich piłkarzy...
Zresztą Lubininie nie zachwycili nas w Superpucharze...pomimo niemal optymalnego składu. Widzew zagra tu na maximum możliwości sportowych. A wiemy że potrafi wiele. Mają kilku niezłych graczy i spokojnie stać ih choćby na remis w tym spotkaniu, a nawet WIN...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
W Widzewie odeszło kilku znaczących zawodników z zeszłego sezonu. Mam na myśli Rzeźniczaka i Wawrzyniaka.
Zupełnie sie z Tobą nie zgodzę jak Rzeźniczak może byc znaczącym zawodnikiem jak całą runde wisoenną przesiedział na ławce rezerwowych,a Wawrzyniak owszem grał w pierwszej &#39;&#39;11&#39;&#39; ale naprawdę niczym szczególnym sie nie wyrózniał w poprzedniej rundzie w II lidze grał duzo lepiej.Znaczącymi piłkarzami w Widzewie to są:Napoloeni,Oschadogan,Fabiniak.

pozdRo
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
.Dla mnie pewne zwyciestwo gospodarzy i myśle ze Marcin bedziesz z tego zadowolony ????
Wiesz Sutek, ale Odra w poprzedniej rundzie miała innego trenera, oraz miała takich znakomitych zawodników jak Skaba (objawienie wśród bramkarzy OE), dobrą, stabilną obronę. Wszystko działało OK. Teraz mamy kilku nowych zawodników, którzy wg mnie są słabsi od swoich poprzedników. Jakosz na obronie gra bardzo nie pewnie. Nowy trener, Mariusz Kursa jest słabszym szkoleniowce niż pan Zieliński i będzie miał problem z poukładaniem zespołu. Doskonale obrazują to sparingi gdzie gra jest szarpana i monotonna. Ale to tylko sparingi. Liga pokaż kto jest w jakiej dyspozycji.
Obyś miał rację.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tutaj się zgodzę ale mecze kontrolne każdej drużyny jak sama nazwa wskazuje. Jest od próbowania nowych wariantów Taktycznych itp. spraw. Sprawdzenia zawodników na danej pozycji. A nie dla wyniku ! Od tego jest mecz ligowy. Sądzę że odeszło 3 znaczących zawodników ale w Odrze wielu zawodników się odbudowuje czy też promuję już od kilkunastu sezonów tak było. Więc typuje w tym spotkaniu 1x a analizę zamieszczę jutro.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
[center:f428e3c725]Jagiellonia Białystok - Polonia Bytom
Typ:X
Kurs:1,75
Expek
[/center:f428e3c725]t

[center:f428e3c725]
[/center:f428e3c725]

W pierwszym meczu w Jagi w Białymstoku gospodarze podejmwoac bedą Polonię Bytom oba zespoły jak wszyscy wiemy są beniaminkami Orange Ekstraklasy.Jaga przed rozgrywakmi pozsykała następujacych piłkarzy:Jacka Falkowskeigo(z rezerw),Dariusza Jareckeigo(Łęczna),Radosława Kałużnego(AEL Limassol),Bartłomieja Niedziele(Ruch Wysokie Maz.),Dawida Sołdeckiego(Łęczna),Iwo Zubrzyckiego(ŁKS Łomża) wzmocnienia może nie powalają na kolana ale nikt znaczący z Jagi nie odszedł a jak wyglada sytuacja ruchów tranferowych w Poloni Bytom już pisze pszyszli:Grzegorz Bochenek,Karol Drej,Tomasz Owczarek,Hubert Robaszek,Mateusz Rosół,Arkadiusz Sojka,Jakub Wierzchowski,Janusz Wolański.Jak wiemy w Białymstoku przy wypełnionym po brzegi stadionie jest bardzo cięzko wygrać,oba zespoły są beniaminkami i jeszcze nie raz mogę się na tym złapac.Jaga po

W pierwszym meczu w Jagi w Białymstoku gospodarze podejmwoac bedą Polonię Bytom oba zespoły jak wszyscy wiemy są beniaminkami Orange Ekstraklasy.Jaga przed rozgrywakmi pozsykała następujacych piłkarzy:Jacka Falkowskeigo(z rezerw),Dariusza Jareckeigo(Łęczna),Radosława Kałużnego(AEL Limassol),Bartłomieja Niedziele(Ruch Wysokie Maz.),Dawida Sołdeckiego(Łęczna),Iwo Zubrzyckiego(ŁKS Łomża) wzmocnienia może nie powalają na kolana ale nikt znaczący z Jagi nie odszedł a jak wyglada sytuacja ruchów tranferowych w Poloni Bytom już pisze pszyszli:Grzegorz Bochenek,Karol Drej,Tomasz Owczarek,Hubert Robaszek,Mateusz Rosół,Arkadiusz Sojka,Jakub Wierzchowski,Janusz Wolański.Jak wiemy w Białymstoku przy wypełnionym po brzegi stadionie jest bardzo cięzko wygrać,oba zespoły są beniaminkami i jeszcze nie raz mogę się na tym złapac.Jaga po [przyjsciu nowego trenera prezentuje się imponujaco choidz mi o grę jeszcze w II lidze zaś przełomowym momentem że polonia Bytom gra teraz w OE moim zdnaiem było utrzymanie zespoły nie w tym ostatnim a jeszcze wcześniej sezonie II ligi odrazu po wejsciu z III do II ligi mieli po prostu bardzo słaby skład wtedy byli najpewniejszym kandydatem do spadku ale młody ambitny trener czyli Michał probierz nie spodziewnaie utrzymał ten zespoł w II lidze i potem szło juz tylko z górki.Napewno czeka nas mecz walki kto w nim zwcyięzy moim zdaniem nikt padnie raczej remis ze wzkazaniem na Jage która u siebie moze być groźna
 
S 11

support75

Użytkownik
Groclin Dyskobolia-Ruch Chorzów X (3,5)

Jak co roku w każdej lidze żaden beniaminek nie chce przegrać pierwszego spotkania a dodatkowo Ruch ma coś do udowodnienia panom z PZPN-u.Remis powinien zadowolić każdą ze stron.
Bardzo krótka analiza.
Dodam swoj trzy gorsze chodz tego spotkania raczej nie analizowalem.
Groclin zagra praktycznie w niezmienionym składzie niż w poprzednim sezonie, co jest wielkim plusem dla tej druzyny. Ruch Chorzów ? 2 liga - 1 liga znow 2 liga, to zle wplywa na atmosfere druzyny, człowiek nie jest pewny czy zagra z Groclinem czy moze z Polonia, te wszystkie czynniki bardzo zle wplywaja na druzyne oraz na przygotwanie jej do seoznu.
Wiadomo, ze na boisku wszystko jest mozliwe, jednak sadze ze Groclin wygra tutaj skromnie 1-0.
doberman90 w jakims stopniu masz racje, jednak jesli druzyna gra bardzo słabo w sparingach, nie jest nawet w stanie w grach kontrolnych strzelic gola to w lidze tez moze miec z tym powazne problemy. Mecz pomiedzy Odra a ŁKS&#39;em przeanalizowalem dosc porzadnie, uwazam ze bedzie 0-0, badz remis. Obie druzyny grały fatalnie w sparingach
05.07 Odra - Lech 0:0
07.07 Odra - Piast G. 1:2
11.07 Odra – Trzyniec 1:0
14.07 Odra – Jastrzębie1:1
18.07 Odra – Pelikan 1:4
21.07 Odra – Ruch 0:0
ŁKS
07-07-04 sparing Tur Turek - ŁKS Łódź 3:3
07-07-07 sparing Lech Poznań - ŁKS Łódź 0:0
07-07-11 sparing Warta Poznań - ŁKS Łódź 0:0
07-07-11 sparing Victoria Koronowo - ŁKS Łódź 0:0
07-07-14 sparing Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź ?:?
07-07-18 sparing ŁKS Łódź - Polonia Warszawa 0:4
07-07-21 sparing Podbeskidzie - ŁKS Łódź 1:0

Sparingi nigdy nie pokaza nas calego obrazu druzyny, jednak sa jakims punktem zaczepienia przy pierwszych kolejkach sezonu.

P.S. Od tej rundy postaram aktywnie wypowiadac sie w tym pokoju. 8)
 
krijse 0

krijse

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź X (4,1)

W jedynym poważnym meczu przed rozpoczynającym się sezonem Zagłębie pokonało W meczu o tzw Superpuchar rezerwy GKS-u Bełchatów 1:0. Nie jest to żadną wykładnią ich siły ale obnaża ich słabą formację ofensywną i luki w obronie.Widzew mimo,że pokonało w sparingu Wisłę Kraków 1:0 również nie powala na kolana swoją grą.Uważam,że remis w tym spotkaniu nikogo nie skrzywdzi i obie jedenastki zejdą z boiska usatysfakcjonowane.

Mecze z ubiegłego sezonu :

Widzew - Zagłębie 0:2
Zagłębie - Widzew 4:2
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Ruch Chorzów -----&gt; x2 2,26 ⚽

Analiza: Jest to pierwszy mecz sądzę że 14 krotny mistrz Polski (Czyt. Ruch) będą chcieli na debiucie w lidze pokazać że nie będą się liczyć o spadek lecz o Puchary! Jak mówią zawodnicy i trenerzy zamieszanie jakie było wokół nich jeszcze bardziej ich zmotywowało do pracy. Jak wiadomo Dusan Radolsky zna dobrze Groclin... i podobno ma na nich już patent sądze że padnie tutaj remis. Dyskobolia nie zabłysła ostatnio w Pucharze Uefa. Sądzę również że obie ekipy nie dokonały spektakularnych wzmocnień. Sądzę że debiut gości będzie udany dlatego mój typ x2.
 
krijse 0

krijse

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Polonia Bytom X (3,3)

Drużyna Jagiellonii po zaangażowaniu do drużyny Radosława Kałużnego, skutecznie realizuje plan trenera polegający na dobrej grze obronnej i wybijaniu z rytmu przeciwników w środku pola.Jednak Polonia Bytom ,której silnym punktem jest stabilny skład a w graniu przeszkadzał im tylko brak funduszy, po pozyskaniu sponsora stała się automatycznie niewygodnym przeciwnikiem nawet dla potentatów polskiej ligi. I pomimo niepewności dotyczącej przyznania im licencji na grę w ekstraklasie jest w stanie skutecznie wywieźć z Białegostoku remis.Tak więc w spotkaniu beniaminków powinien paść remis.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom