>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1 kolejka fazy grupowej ME u-21 [16-18 czerwca 2017]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


1 kolejka fazy grupowej



Promocja w Totolotek - 100% do 700PLN plus 10zł freebet bez depozytu!


O meczu Polski ze Słowacją dyskutujemy w osobnym temacie -&gt; https://forum.bukmacherskie.com/f581/polska-slowacja-mme-u-21-piatek-16-06-2017-godz-20-45-a-145870.html

Resztę spotkań będziemy analizować i rozbierać na czynniki pierwsze dyskutując właśnie w tym temacie.
Szykują się ciekawe starcia i wielkie emocje. Może i to piłka młodzieżowa, ale w akcji zobaczymy wielu uznanych i klasowych już piłkarzy.

Macie już swoich pierwszych faworytów na mecze 1 kolejki fazy grupowej?
Zachęcamy do wyrażania swoich opinii i dyskusji merytorycznej na ten temat ;)
 
leszczu5 10

leszczu5

Użytkownik
Hiszpania-Macedonia
typ: 1/-1.5
kurs: 7.1
bukmacher: fortuna
Wiadomo, Hiszpania to Hiszpania i jeden z głównych faworytów do zwycięstwa. W swoim pierwszym meczu zagrają z mało doświadczoną ekipą Macedonii. Na pierwszy rzut oka można się zastanowić co ta drużyna robi na ME, ale to nie przypadek że wygrali oni swoją grupę eliminacyjną zostawiając w tyle mocniejsze na papierze Francję czy Ukrainę. Hiszpania to natomiast duże rozczarowanie, dopiero drugie miejsce w grupie za Szwecją. Awansowali po dwóch remisach z Austrią w barażu. Umiejętności czysto piłkarskie po stronie Hiszpanii, zawodnicy też lepsi. Warto jednak zauważyć że Macedonia wygrała 8 ostatnich spotkań oraz straciła w ostatnich 10 meczach zaledwie jednego gola. Ta seria pewnie się skończy ale moim zdaniem po ciężkim meczu dla faworytów. Macedonia może nadrabiać walką, nieustępliwością i determinacją z czego znane są bałkańskie drużyny. Przewiduję skromne 1:0 dla Hiszpanów. Po takim kursie warto zaryzykować. A kto wie może Macedonia też coś ukłuję, 2.15 na bts kusi.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Szwecja - Anglia ----&gt; 2 @@ 1,80 Fortuna
W pierwszym meczu Anglicy zagrają ze Szwedami, co prawda Anglia przyjechała bez wielkiego nieobecnego czyli Delle Alliego jednak nie ma się co dziwić zawodnik ma świetny sezon za sobą w Premier Leauge i odpoczywa. Jednak skład Anglików wygląda nawet bez Alliego bardzo ciekawie poniewaz mamy takich piłkarzy jak Gray, Baker, Ward-Prowse, Chalobah, Chambers, Holding, Pickford i wiele innych obiecujących graczy którzy zapewne będą chcieli się pokazac na tym turnieju. Szwedzi przyjeżdżają bez swojej największej gwiazdy Victora Lindelofa który podpisał kontrakt z Manchesterem United i dostał wolne od tego turnieju, największa gwiazda według mediów jest Asoro który na codzień występuje w Sunderlandzie. Doskonale zna go wspomniany Pickford więc będzie to niezwykle ciekawy pojedynek. Oprócz wspomnianego Asoro mamy kilka perełek w składzie Szwedów jednak czy będą w stanie się pokazać na tle Anglików ?, Fakt jest jeden Szwedzi przed dwomia laty w Czechach wygrali cały turniej i będą go bronić w tym roku. Jak wiadomo jest to pierwszy mecz na tym turnieju więc trzeba podchodzić do niego z lekką rezerwą jednak osobiście upatruje tutaj zwycięstwo Anglików.
 
B 16

bosiu92

Użytkownik
Witam!
Do tej pory przyglądałem się wszystkim analizom. Natomiast od przyszłego sezonu postanowiłem również podsuwać swoje typy. Zaczynamy od ME U21.

Szwecja - Anglia
typ - Kto więcej rzutów rożnych: 2
kurs: 1,52 ✅ (7:1 dla Anglików)
bukmacher: Expect

Na pierwszy swój typ biorę spotkanie Anglików. Jeśli chodzi o specyfikę futbolu angielskiego to jednym z podstawowych aspektów są rzuty różne i w tym meczu idę w kierunku Anglików. Jestem zdania, że młodzież, która przechodzi cały system szkolenia w Anglii jest uczulona na twardą grę i korzystania z możliwości zdobycia bramki poprzez rzuty różne.

Poza tym widzę dwa pewne zwycięstwa : Niemców oraz Włochów w swoich pierwszych meczach. Tutaj analiza bardzo skromna. Opieram swoje typy na meczach towarzyskich rozegranych z reprezentacją Polski. Niemcy grając praktycznie drugim składem z reprezentacją Polski potrafili ją całkowicie zdominować. Uważam, że są reprezentacją która wytrzyma presję faworyta i poradzi sobie z młodymi Czechami. Podobnie sytuacja ma się z Włochami. W meczu towarzyskim z Polakami było widać doświadczenie, wyrachowanie oraz spokój w ich grze. Nie znam realiów młodzieżowych zarówno Czechów jak i Duńczyków, dlatego przestrzegam przed graniem wysokich stawek. Spotkania reprezentacji młodzieżowych często zależą od dyspozycji dnia bądź całego turnieju. Należy pamiętać, że część piłkarzy ma w swoich nogach cały sezon i mogą nie osiągnąć swojej optymalnej formy.

Niemcy - Czechy
typ - Wynik meczu : 1
kurs: 1,58✅ (2:0)
bukmacher: Expect

Dania - Włochy
typ - Wynik meczu : 2
kurs: 1,7✅ (0:2)
bukmacher: Expect

Komentować, pisać uwagi, zapraszam do dyskusji ;)
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Szwecja - Anglia @1.85 bet365 ⛔⛔
Nie ma co się czaić, bo kurs i tak już trochę spadł. Anglia według mnie to jeden zaraz przy Hiszpanii i Włochach kandydat do wygrania tego turnieju. Z powołaniami zawodnicy, którzy już teraz grają w podstawie topowych angielskich drużyn lub rozegrali dobry sezon na wypożyczeniach w drużynach z niższych/słabszych lig. Drużyna Szwedów według mnie ligowe średniaki obijający się albo w swoim kraju, albo klubach z środka tabeli w Holandii. W połowie są to zawodnicy, którzy można powiedzieć, że nic w swoich drużynach nie znaczą i gdyby nie grali w ogóle to i tak żaden klub by na tym nie ucierpiał. Jeżeli największym zagrożeniem ma być 18-letni Asoro (gracz Sunderlandu, ah, już się przestraszyłem), który w seniorskiej piłce przez cały poprzedni sezon powąchał 10 minut i w drużynie rezerw strzelił tylko 2 gole w 16 meczach to proszę Was, nie oszukujmy się. Jeżeli już miałbym porównywać zawodników obu reprezentacji to Anglicy na każdej pozycji mają zawodnika na pewno lepszego o klasę lub dwie i tutaj nawet nie ma co dyskutować. Ta drużyna jest po prostu lepsza i każdy inny wynik niż ich wygrana będzie moim zdaniem mega sensacją. Jeżeli trener przed turniejem nie konsultował się co do gry z pseudotrenerkiem, szpecem i taktykiem Southgatem ( ???? ) to jestem spokojny o ich zwycięstwo.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Właśnie Szwecja to typowa drużyna turniejowa powtarzam drużyna, nie zlepek gwiazd. Obrońca trofeum to jedno, ale zobaczmy z jakiej awansowali grupy w kwalifikacjach. 1 miejsce w zdecydowanie najtrudniejszej grupie przed Hiszpanią i mocną Chorwacją. Nie przegrali nawet jednego meczu(!), to musi budzić szacunek. To taka Anglia mająca w swojej grupie Kazachstan, Bośnię, Szwajcarię czy &quot;najgroźniejszą&quot; Norwegię nie idzie porównać.
Jeżeli największym zagrożeniem ma być 18-letni Asoro (gracz Sunderlandu, ah, już się przestraszyłem), który w seniorskiej piłce przez cały poprzedni sezon powąchał 10 minut i w drużynie rezerw strzelił tylko 2 gole w 16 meczach to proszę Was, nie oszukujmy się.
Śmiejesz się z Asoro, który zagrał niecałe 3 mecze w kwalifikacjach i jest najmłodszym zawodnikiem tej kadry.
Drużyna Szwedów według mnie ligowe średniaki obijający się albo w swoim kraju, albo klubach z środka tabeli w Holandii. W połowie są to zawodnicy, którzy można powiedzieć, że nic w swoich drużynach nie znaczą i gdyby nie grali w ogóle to i tak żaden klub by na tym nie ucierpiał.
A tu trzeba sobie zadać podstawowe pytanie co jest lepsze w tym wieku. Pełen sezon w twardej i nie wcale takiej słabej lidze szwedzkiej czy niższe ligi w Anglii? Zachowując odpowiednie proporcje, gra w pierwszym zespole to jest zupełnie co innego od rezerw wielkich klubów czy wypożyczenia do niższych lig.
Taki 20 letni Wahlqist jest już po 3 pełnych sezonach w Norrkoping, gdzie w drugim sezonie jawnie przyczynił się do mistrza. I takich zawodników jest o wiele więcej. Lundqwist i Nilsson defensorzy z Elfsobrga też po kilku dobrych sezonach tak samo jako kolejna trójka zawodników Djurgardens czy ta trójka stranierich co już przed wyjazdem do Holandii/Szwajcarii rozegrała sporo meczów w I drużynie. Nie będę tu wszystkich po kolei wymieniał bo to nie o to chodzi by teraz się licytować z każdym kolejnym zawodnikiem z osobna.
Jeżeli już miałbym porównywać zawodników obu reprezentacji to Anglicy na każdej pozycji mają zawodnika na pewno lepszego o klasę lub dwie i tutaj nawet nie ma co dyskutować.
Nie zgodzę się z tym.
-------
Jak już miałbym grać Anglików to wolałbym to zrobić ze Słowacją @1,7 w drugiej kolejce jak dzisiejsze @1,85 z niedocenianą Szwecją. Podobno jutro ma być najazd Szwedów na Kielce i ponad 3 tysiące ludzi. Tak naprawdę nie zdziwi mnie remis. Pierwszy mecz turnieju do tego od razu grają ze sobą dwie drużyny, które powalczą tutaj o awans.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Ciężko się nie zgodzić z którymś z was. Z jednej strony Szwedzi obrońcy tytułu, z drugie Synowie Albionu którzy w tamtym turnieju w fazie grupowej pokonali dzisiejszych rywali 1:0. Moim zdaniem będzie to zacięty mecz w którym nie padnie zbyt dużo bramek

Szwecja - Anglia under 2,5 gola @ 1.70 STS ✅
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Szwecja - Anglia
Typy:
BTS @ 1.88
Gustev Engvall strzeli gola @ 4.50
buk: unibet


Spotkanie dwóch ekip, które wraz z Polską i Słowacją będą się biły o awans z grupy. Szwedzi przyjechali do Polski bez swoich największych gwiazd, ale nie należy zapominać, że to obrońcy tytułu. Ta ekipa to dalej solidna drużyna, która w eliminacjach nie przegrała żadnego spotkania i dzielnie awansowała dalej. Po takim zespole można spodziewać się solidnej gry. Młodzieżowa reprezentacja Anglii ma spory potencjał, a przede wszystkim dysponuje bardzo solidnymi zawodnikami. Pokazali to przynajmniej zawodnicy w ostatnich dniach na MŚ do U-19. Dużo osób stawia Anglię w roli faworyta, ale łatwo o zwycięstwo &quot;Wyspiarzom&quot; nie będzie. Ich ostatnie wyniki są imponujące bowiem Jeszcze w marcu „Wyspiarze“ pokonali Danię 4:0, a kilka dni temu ograli 3:0 Islandię. Dwie ostatnie potyczki Anglików pokazały, że drużyna dobrze radzi sobie w ofensywie. Szwecja na pewno nie stoi tu na przegranej pozycji, bo na strzelenie przynajmniej jednego gola ich stać. Pozostaje pytanie czy presja związana z tym, że są to obrońcy tytułu okaże się pomocna, czy może zaszkodzi piłkarzom. Liczę, że od początku tego turnieju zobaczymy dobry i solidny futbol. Obie ekipy stać na to bowiem są to zespoły z górnej półki, które mogą pokazać dobry show. Gustev Engvall strzeli gola?. Myślę, że warto pograć po takim kursie. Gość ma za sobą epizod w seniorskiej reprezentacji, a w młodzieżówce jest czołowym graczem. Do tej pory strzelił dla niej trzy bramki. Ma za sobą udany sezon w Djurgardens IF. W jego barwach zagrał w 22 meczach, strzelił osiem goli i zanotował cztery asysty.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Szwecja - Anglia 2 1,80 eFortuna
Dużo typów i każdy ma inne swoje przemyślenia, każde warto przeczytać.
Ja idę w stronę Anglików, kurs nie najgorszy.
Ok Szwecja broni tytułu tylko, że każde Mistrzostwa Europy U21 trzeba oddzielać grubą kreską i tutaj Szwedzi raczej nie mają szans na obronę tytułu.
Tak jak ktoś wspomniał, Szwecja na tym turnieju zagra bez swoich największych gwiazd. Ich plusem to zespołowość, którą pokazali w kwalifikacjach.
Anglia to drużyna z gwiazdami, faworyt turnieju . Mają takich piłkarzy w swojej kadrze jak: Chambers, Holding, Chalobah, Ward-Prowse, Gray czy Redmond ...
Bramek dużo tutaj także nie powinno paść, ja typuję wygraną Anglii 1:0 bądź 2:0.
Powodzenia.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Oj żebyście się nie przejechali na tej Anglii, co rok od wielu lat Anglia występuje w turniejach i czy to seniorzy czy młodzi a nic wielkiego nie osiąga, a wielu przed turniejem typuje ich za faworytów, dlaczego bo macie mentalność anglikańską! Co z tego ze wiekszosc graczy anielskiej reprezentacji gra w podstawowym składzie zespołu z premierleague jak są to kluby srodka tabeli, gdzie tu macie graczy chelsea, manchesteru city czy uunited czy tottenhamu, pewnie stwierdzicie ze liga angielska jest silna i gra w kazdym angielskim klubie to juz znaczy ze kadra jest mocna, tylko ze angielskie kluby cze reprezentacja od lat nic nie osiagnela, i uwazanie Anglii za jednego z faworytow jest wedlug mnie pomylką, tak na marginesie to wartość jedenastki anglii u21 to okolo 68 mln euro, gdzie są daleko w tyle za hiszpania, 180 mln, niemcami ok 100mln i włochami coś ponad 100, angielska piłka za trzymała sie w szkoleniu juz dekade temu ????
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Nie mam czasu na analizy bo jestem na urlopie i dzisiaj trochę poczytalem i mam taką teorię , wszystko fajnie Anglia ma fajny skład to jest pierwszy mecz i wydaje mi sie, że drużyny będą ostrożnie grać i ja stawiam tutaj na remis po ładnym kursie

Szwecja - Anglia remis 3.35 forbet✅✅✅✅ łatwo i przyjemnie
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Szwecja - Anglia @1.85 Bet365

Nie ma co się czaić, bo kurs i tak już trochę spadł. Anglia według mnie to jeden zaraz przy Hiszpanii i Włochach kandydat do wygrania tego turnieju. Z powołaniami zawodnicy, którzy już teraz grają w podstawie topowych angielskich drużyn lub rozegrali dobry sezon na wypożyczeniach w drużynach z niższych/słabszych lig
Czy aby na pewno tu nie ma ironii? ;)
Szczerze to według mnie przesadzasz z tym hurraoptymizmem, Anglicy nie mają z pewnością takiego potencjału i doświadczenia jak wymienione przez Ciebie reprezentacje Hiszpanii i Włoch, a i według mnie Portugalia ma dużo lepszą pakę, nie bez przyczyny używam słowa paka, bo takowej nie widzę u Anglików.

Anglicy raptem mają kilku zawodników, którzy coś tam liznęli, ale już cała kadra i nawet jedenastka nie wygląda tak kolorowo.
No bo kto gra w tych czołowych klubach zespołów Premier League?
Pickford za 30 mln? Żart jakiś... Ale no jest utalentowany, tego mu nie odmawiam, ale bez przesady z taką kasą. Za tyle to Donnarumma jest do sprzedania, a i tak nie wiadomo czy Milan za niego tyle dostanie, jeżeli ten odejdzie.

W obronie mamy Holdinga, super prezentował się u boku Kościelnego czy Mertesackera w finale FA Cup, do tego kilku obiecujacych graczy jak Chilwell czy Chambers, który jednak nie uczynił zakładanego kroku. Tak więc szału ni ema w tej formacji.

Pomoc to, Chalobah na defensywnym, Ward Prowse zawsze dobry przy stałych fragmentach gry, Grealish ma potencjał, ale i luźne podejśćie, nie ma głowy do gry w piłę na wysokim poziomie póki co jeszcze nie dojrzał, chimeryczny jest. Ale też umówmy się jego nazwisko dla przeciętnego kibica nic nie mówi.

Jedyną gwiazdą w tym zespole jest Nathan Redmond, który już w Norwich grał dobrze, a w Southampton to potwierdza.

Na mnie nawet na papierze ten skład nie robi wrażenia. Mogę się mylić oczywiście bo jeśli Gray odpali to może być dobrze.

Szwedzi jak @Grac45 wspomniał to kolektyw, gracze z ligi holenderskiej to zawodnicy pierwszego składu.
Może i według mnie to będzie ciężki sprawdzian dla Anglików dzisiaj, poza tym nie chcę od razu przekreślać ich, dlatego wolę ich mecz dziś obejrzeć, ale też troszkę przesadziłeś moim zdaiem z takim wywyższaniem ich od razu ;) Poczekajmy, moze i masz rację, ale póki co ta kadra szału nie robi jednak, nawet na papierze.
Przy Hiszpanach, Włochach, Portugalczykach czy nawet Niemcach wygląda słabiej, ale Anglicy mają ten plus, że ich grupa wygląda słabiej niż te w których gra wspomniana czwórka, zobaczymy czy ów atut wykorzystaja jeszcze ;)

W każdym razie powodzenia wszystkim grajacym życzę!

PS. Dyskutujmy na argumenty, bez przepychanek słownych oczywiście ;) Po to tu jesteśmy by toczyć polemikę na poziomie jednak, a nie bulwersować się tym co kto napisał i odbierać to osobiście, dlatego proszę o zachowanie kultury.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Szwedzi jak @Grac45 wspomniał to kolektyw, gracze z ligi holenderskiej to zawodnicy pierwszego składu.
Z tego co wiem to tylko 1 piłkarz z 1 składu gra w lidze Holenderskiej, S. Tibbling w Groningen, reszta z ligi Szwedzkiej. Coraz bliżej meczu jestem bardziej zdecydowany, że Anglia jednak wygra to spotkanie spokojnie.
Oczywiście przekonamy się po meczu i powodzenia dla każdego grającego.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Euro U 21
Godz: 18:00
Spotkanie Niemcy-Czechy
Typ: Niemcy wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.50
Buk Unibet
Analiza: W dniu jutrzejszym Niemcy oraz Czesi rozpoczną swoją rywalizację w młodzieżowych mistrzostwach europy do lat 21 . Niemcy według mnie są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu, w ostatnich 10 spotkaniach zanotowali 8 zwycięstw oraz zaledwie 2 porażki, jedną z kadrą młodzieżowej Portugalii drugą zaś z naszą młodzieżówką, pokonali między innymi takie ekipy jak : Słowacja, Rosja, Anglia na pewno w starciu z Czechami zaatakują od pierwszych minut, bowiem to oni powinni prowadzić tutaj grę , goście natomiast są zespołem nierówno grającym i to właśnie moim zdaniem jest ich największy problem, wygrali z naszą ekipą ,ale ponieśli porażki z młodymi Belgami oraz Portugalczykami , nie liczę dwóch wygranych spotkań z zespołem Azerbejdżanu bowiem rywal to był raczej na poprawienie morale w zespole aniżeli na porządne spotkanie. Myślę że ekipa Czech w tym spotkaniu będzie miała sporo problemów z młodymi Niemcami , którzy jak wiadomo na turniejach zazwyczaj radzą sobie bardzo dobrze, stawiam na wynik 2:1 dla naszych zachodnich sąsiadów bowiem z tego co widzę to w ostatnich latach obie ekipy za każdym razem minimum jeden raz pokonywali bramkarzy swoich rywali.
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Portugalia - Serbia BTS 1,75 forbet

Ciężko wskazać tutaj zwycięzcę myślę, że dobra opcją będzie BTS bo obie drużyny mają mocną kadrę i może być fajny meczyk ⛔⛔⛔
Oglądałem trochę meczu i widziałem że Serbia miała dużo okazji szkoda

A Hiszpania myślę że wbije kilka brameczek dzisiaj Macedoni


Robson// prosimy na przyszłość pisać więcej argumentów za danym typem. Co znaczy według Ciebie mocna kadra Serbii? Rozwiń to. Pozdrawiam
 
nightbuk 3K

nightbuk

Użytkownik
Dania - Włochy
Typ: Włochy
Ako: 1.80
Stawka: Dowolna ;)
Włosi co roku mają bardzo silną drużynę i są stawiani w roli faworytów do triumfu mistrzostw. Nie muszę raczej nikomu przedstawiać jacy piłkarze grają w tej reprezentacji a w dodatku są w grupie wraz z Niemcami, Czechami oraz Duńczykami. Każdy mecz rozegrany na 100% swoich możliwości w moim skromnym zdaniu są raczej faworytami do wygrania i jeżeli dobrze rozpoczną turniej obawiam się że nie będzie ekipy, która mogła by ich zatrzymać w tej grupie ;)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ulala co za gole dla Hiszpanów, najpierw przepiękne przewrotka Saula na 1:0 by za 5 minut Asensio strzelił przepięknego gola z 25 metrów ? w samo okienko ???? 18 minuta 2:0.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ulala co za gole dla Hiszpanów, najpierw przepiękne przewrotka Saula na 1:0 by za 5 minut Asensio strzelił przepięknego gola z 25 metrów ? w samo okienko ???? 18 minuta 2:0.
Dobry mecz do oglądania dzięki Macedonii. Gra Hiszpanów jest taka, jak tu większość przewidywała. Asensio szczególnie się wybija poziomem. Macedonia fajnie że nie broni się zażarcie tylko podjęła walkę i dzięki temu mamy ładne spotkanie. Ten Babunsky dobrze się prezentuje. Mam nadzieję, że w drugiej połowie dalej będą grać tak otwarcie, bo przed przerwą było blisko na gola na 3-1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom