>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 17.09.2014 - środa

Status
Zamknięty.
psychonauta 3

psychonauta

Użytkownik
Chelsea v Schalke

W poprzednim sezonie Chelsea zaszła najdalej ze wszystkich Angielskich drużyn w LM odpadając w półfinale z Atletico. W tym sezonie apetyty są dużo większe, ponieważ drużyna Jose Mourinho zaliczyła świetne okienko transferowe sprzedając Davida Luiza za aż 50 mln i Lukaku. Mourinho w końcu może się cieszyć z klasowego napastnika jakim jest Diego Costa. Do tego dochodzą Fabregas, Luis, Remy. Ale myślę, że kadry Chelsea nie muszę przedstawiać. Londyńczycy zaliczyli kapitalny start w Premier League zdobywając jak dotąd maksymalną liczbę punktów. Drużyna Schalke może pochwalić się tylko jednym meczem w tym sezonie - remisem 1-1 z Bayernem. Pozostałe 2 mecze to 2 przegrane i drużyna z Galsenkirchen zajmuje miejsce spadkowe w niemieckiej Bundeslidze. Do tego kadra Schalke zmaga się z kontuzjami podstawowych gracz. Ostatnio nie mogli zagrać Farfan, Obasi, Meyer, Ayhan a także Kolasinic. W dodatku problemy mają Fahrmann, Korchoff i Santana. Nie jest pewne czy zagra Howedes. Schalke do tej pory zawodzi a Chelsea wręcz przeciwnie. Liczę na wysokie zwycięstwo zespołu z Londynu.
Chelsea (-1,5) @1.93 bet365​
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Konar25
Absurd to pisanie, że Bayern zamienił Kroosa na Alonso. Transfer Xabiego nie ma nic wspólnego z odejściem Niemca. A już pisanie, że Guardiola to śmieszna opcja.. Chłopie, nie ośmieszaj się. Bayern wygrał w cuglach Bundesligę i Puchar Niemiec oraz był w półfinale LM. Bayern ma problemy na początku sezonu, ponieważ 3/4 zawodników podstawowego składu nie przeszło normalnego okresu przygotowawczego i tak naprawdę dopiero teraz budują formę fizyczną.
Dobrze posłuchać fana klubu ale ... rok temu równo 1 na Bayern i co ?
Przegrali 2-3 ! Nie, żebym był jakiś kozak ale ja właśnie wtedy zacząłem progresję od 1 zł i weszło. Wtedy moja główka zaczęła świtać, że kursy poniżej 2 są do d*** :cool:
 
D 0

dolot0

Użytkownik
A co myślicie panowie o meczu
Maribor-Sp. Lizbona
Mniejszy kurst jest na lizbone aczkolwiek patrząc teraz po meczach mariboru to stawiam na niego myśle ze poradzi sobie w tym meczu i wynik bedzie 2/1
typ - Maribor @sts 4.07
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Bayern - Man City
Obie strzelą |1.61|
Betsson !

Jeden z najciekawszych meczy środowych Champions League. Myślami już wędruję do Allianz Arena gdzie gospodarze będą gościć u siebie zespół z Manchesteru. Tutaj poluje jednak na BTS, mimo że kurs już trochę spadł aczkolwiek jest bardzo interesujący jak dla mnie żeby go zagrać. City, w lidze i Lidze Mistrzów gra zupełnie inaczej. Mam czasem wrażenie, że to właśnie w Premier League radzi sobie znacznie lepiej niż w Champions League. Choć z takimi ekipami jakim są Mistrzowie Niemiec, na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Defensywa Monachium będzie miała trudne zadanie ,żeby powstrzymać Aguero, bo i ten potrafi bardzo dużo namieszać. Natomiast Bayern z Lewandowskim w składzie, bo powinniśmy zobaczyć go w podstawowym to również będzie czyhał na bramkę gości. Lekkim faworytem są gospodarze, bo oni są bardzo silnie produktywnym zespołem, choć są na papierze faworytem to łatwej przeprawy mieć nie będą. Obie ekipy jak najbardziej stać na gole, także spodziewam się wyrównanego meczu z nawiązką bramek dla obu ekip.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Bayern - Man City
Powyżej 3.5 kartek 1.61

bet365

Jutro będzie się działo , jednego poza golami obu drużyn wydają mi sie kartki ,linia na taki mecz niska ,za niska .Sędzia meczu Alberto Undiano Mallenco z tego co widzę spoglądając na statystyki lubi pokazywać kartki ,a tak powinno być wlaśnie jutro . Manchester City w ostatnich meczach łapie po 2-3 kartki .w ostatnim starciu sędzia pokazał 5 kartek . Na pewno nieporozumieniem jest kurs na czyste zwycięstwo Niemców .
Zastanawiam się rownież na typami :
Man City powyzej 3.5 rożnych 1.66
Man City +3 rożne 2.10 kurs
 
V 91

vnm

Użytkownik
Maribor-Sporting
typ: 2
kurs: 2,02

Chyba troche przeceniamy Słoweńców po zwycięstwie z Celticiem, a tam obie druzyny graly na takim samym żenującym poziomie. Wiadomo, Sporting po dołku wraca do wielkiej piłki, a Maribor do niej dopiero wchodzi. Nie widze, jak Maribor miałby wygrać, a nawet zremisowac to spotkanie. Celtic był żenujący, kolejna druzyna grajaca w zielono-białych strojach napewno błędy bedzie wykorzystywać.

Jeszcze na dziś:

Bilbao 1(typ dnia)
Chelsea -1
Ajax-PSG BTS
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Czy wy wyciągacie jakieś wnioski z tego co widzicie czy jesteście jakoś oślepieni???
Piszecie że to skandal jakie kursy są wystawione na Bayern przecież on nic nie gra????Nie przypomina wam to czegoś??? a dokładniej pisząc czy nie przypomina wam to chociażby toku myślenia z wczorajszego dnia??? przecież dokładnie to samo pisaliście wczoraj o meczu Monaco-Leverkusen!!! Przecież to Monaco nic niegrało ani przed meczem z Leverkusen ani nawet tak naprawdę w trakcie tego meczu. Więc po co przytaczać argument który jeszcze kilka godzin temu został brutalnie obalony przez rzeczywistość.. Jeden z dziennikarzy określił to co wydarzyło się w meczu Monaco mianem psychologia sportu......jest to w moim przekonaniu próba racjonalizowania w przez ludzki sposób myślenia tego czego nie rozumiemy. A według mnie działają tu nadal nie zrozumiałe przez ludzi siły które wpływają bardzo precyzyjnie na wyniki tak by obalić kupony grających. A wy nie jesteście w stanie przewidzieć jaki będzie wynik meczu Bayern-City.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 11

arnoldzik-117664

Użytkownik
Barcelona - APOEL
Gospodarze strzelą w obu połowach
kurs - 1.41
Betsafe
Jak dla mnie to będzie mecz dla Barcelony typowo na &quot;podbicie&quot; statystyk. Myślę, że taki typ wejdzie na spokoju i bez problemów.
Chelsea - Schalke
Drużyna gospodarzy strzela pow. 1,5
kurs - 1.46
Betsafe
Chelsea rozpędzona wraz z Diego Costą i Fabregasem na czele. Schalke bardzo słabo pokazuje się na początku sezonu w Niemczech. Chelsea powinna roznieść Schalke, tym bardziej, że grają w końcu na swoim stadionie
Roma - CSKA
pow. 2,5
kurs - 1.97
Betsafe
Jak dla mnie Roma i CSKA mają bardzo dobrą siłę ofensywną (CSKA: Musa, Tosić, Doumbia, Emerenko, Dzagoyev) , jednak zespół ze stolicy Rosji ma bardzo słabą obronę. W 4 z 5 ostatnich meczy drużyna CSKA Moskwa straciła przynajmniej jedną bramkę i to nie zawsze z dobrymi przeciwnikami (Arsenal Tula, Anzhi Machaczkała). Natomiast Roma ma bardzo stabilną drużynę. Myślę, że stracić bramkę przy takiej sile ofensywnej jaką ma CSKA to nie będzie dla nich wstyd, wstydem będzie jak nie strzelą 2 lub 3 bramek stołecznej drużynie z Rosji.
Łączny kurs - 4.06
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Bayern Monachium - Manchester City +1 1,781 zwrot 1:0
Idzie grubo.
Bayern bez formy póki co. Nazwa nie gra i trzeba to brać pod uwagę, bo kursy naprawdę to gruuuuba przesada ale wiem, że rynek tutaj będzie grać tak a nie inaczej. Sam Pep powiedział, że runda jesienna może być dla nich strasznie ciężka ze względu na te kontuzje i MŚ, które spowodowały że masa graczy ma teraz problem z przygotowaniem się do sezonu i wejściem w niego, gdyż praktycznie nie mieli czasu na odpoczynek. Wiadomo, że w lidze ten zespół nie musi grać tak jak w LM ale jednak nie wierzę, że tak się maskowali. To nie tego typu zespół.
City może też bez jakiegoś błysku ale jednak ich wyniki i przede wszystkim gra daje poczucie, że forma jest niezła i będzie rosnąć. Prócz wpadki ze Stoke wygrali dwa ciężkie spotkania z Newcastle oraz Liverpoolem oraz zremisowali wyjazd z Arsenalem.
Nie chce mi się wierzyć w pogrom Bayernu w obliczu kontuzji i obecnej formy. City dysponuje ogromnym potencjałem i wiadomo jak ich gra w LM wyglądała do tej pory, dlatego na pewno 110% pójdzie na ten mecz nawet kosztem meczu z Chelsea bo liga jednak to ponad 30 spotkań a w LM trzeba w tych 6 spotkaniach dać totalne maksimum i wierzę, że dzisiaj wywiozą z Niemiec bardzo dobry rezultat a kursy wg. mnie to nieporozumienie.
Maribor - Sporting -1 2,85 ⛔ 1:1
Kombinowałem i szukałem tutaj jakiegoś info. Generalnie oddsy w postaci ok @2 dawały wydaje mi się ok value, jednak Maribor to solidnie poukładana ekipa w defensywie a Sporting właśnie z takimi parkującymi autobus ekipami mają spore kłopoty, szczególnie że ostatnio ze skutecznością kiepsko.
Tak więc dlaczego to gram ? Otóż w ekipie gospodarzy zabraknie Marko Sulera. Ostoja defensywny nie zagra w tym spotkaniu a to ogromne osłabienie drużyny(tak przynajmniej wyczytałem od fanów Mariboru, gdyż ligi tej nie śledzę w ogóle). W takim wypadku back na gości jest ok, ale wg. mnie lepszą opcją jest ta którą wybrałem, gdyż w tym spotkaniu widzę kilka scenariuszy:
1. Sporting męczy się ale wpada coś w 2 połowie, ew. pod koniec spotkania i wygrywają skromnie.
2. Męczą się nic nie wpada i kończy się 0:0 bądź wpada kontra i jest 0:1.
3. Wpada w miarę szybko bramką a to otwiera worek z bramkami. Oczywiście gdy Maribor straci bramkę w 15 minucie nie rzuci się do ataku, jednak to powinno skutecznie podciąć im skrzydła.
Oczywiście jest masa innych scenariuszy, ale brak Sulera bardziej skłania mnie do trzeciego. Sporting gra przede wszystkim szybko, sporo skrzydłami a to powinno dosyć dobrze rozbijać zasieki gospodarzy i ja raczej jak widziałbym wygraną gości to jednak najczęściej będzie to wygrana spokojna i min. 2 bramkami.
Poza tym warto dodać w jakich okolicznościach Maribor awansował. Celtic, któy został rozbity przez Legię to nie rywal. Jak myślicie jakie dalibyście oddsy na wygraną Sportingu z Legią ?? Bo jednak z całym szacunkiem dla Mariboru to jednak są zdecydowanie najsłabszą ekipą w tym roku.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Athletic-Szachtar
Bardzo dobry kurs mamy na Basków i nie zamierzam tego przepuścić. W ostatnim czasie widać dysproporcje pomiędzy domowymi i wyjazdowymi meczami Athletic, bo w tym sezonie tak średnio wygląda gra poza San Mames. Dzisiaj jednak mecz domowy, a tam póki co dwa bezproblemowe i mega zasłużone wygrane z Levante i Napoli. W obu tych spotkaniach zaaplikowali rywalom po 3 sztuki i tak powinno być. Skład wyjdzie prawie taki sam jak z Barceloną w lidze, ale jak czytałem być może Ibai Gomez zamieni Markela Susaetę na prawej pomocy, co moim zdaniem byłoby dobrym posunięciem, bo Markel gra cienko, a Ibai w tym sezonie, co dostawał szansę to wykorzystywał je raczej dobrze. Ciekawi mnie czy znowu zagra De Marcos na prawej obronie, czy jednak Valverde wybierze Iraole.
Goście z bardzo mocną linią pomocy - głównie Brazole - którzy będą wspierać Luiza Adriano. Obrona jednak w mojej ocenie nie wygląda jakoś bardzo mocno. Owszem Rakitskiy jest w stanie nią dobrze pokierować wraz z Srną, ale mimo wszystko czy Marcio Azevedo(bo jego spodziewam się na lewej stronie) czy Kucher(chyba na środku zagra) to nie są dla mnie mega pewniacy. Wiadomo też, że gospodarzom powinien odpowiadać styl Szachtara czyli otwarty futbol, gdzie łatwiej zaatakować. Ale ostatnio Baskowie popełniają sporo prostych błędów w defensywie i dlatego nie zagram czystej &quot;1&quot; tylko over po podobnym kursie.
Athletic over 1,5 @ 1,99 Betsafe
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Pisałem już ten post chyba w poniedziałek, ale w złym miejscu go umieściłem, więc wklejam jeszcze raz. Kursy trochę poleciały, zresztą wspominałem, ze tak będzie, ale może ktoś skorzysta.


Chelsea - Schalke 04
Chelsea -1,5 ⛔
1,961
Pinnacle​




Kurs już poleciał, a do meczu myślę, że zostaną ości, więc jeśli grać to teraz. Goście zaczęli ligę od falstartu. Na ten moment prezentują się po prostu mizernie, a to nie zwiastuje dobrze przed pojedynkiem na Stamford Bridge. Chelsea po wzmocnieniach jest zespołem kompletnym. Costa i Fabregas to dokładnie to, czego brakowało ekipie z Londynu w poprzednim sezonie, czyli wyrachowania i skuteczności w polu karnym, które zapewnia ten pierwszy oraz kreatywności i spokoju w środku pola, co zapewnia z kolei Hiszpan. Fabregas gra w końcu tam, gdzie powinien bo pomoc to jego naturalne środowisko, a eksperymenty z &quot;fałszywa 9&quot; na pewno nie powinny odbywać się jego kosztem. Reszta funkcjonuje bez zarzutu. No może w obronie jest jakiś margines do poprawy, ale w tej chwili Chelsea to dobrze naoliwiona machina, która powinna odesłać gości z Niemiec z bagażem kilku goli. Różnica klas znacząca. Schalke pewnego poziomu nie przeskoczy i potwierdzenie tego powinniśmy ujrzeć w środowy wieczór.


Athletic Bilbao - Szachtar Donieck
Bilbao ⛔
2,030
Pinnacle




Ciekawa grupa, w której moim zdaniem faworytem jest drużyna z Hiszpanii. Nie ma co przytaczać wyników Ukraińców z własnego podwórka ligowego bo poziom tamtych rozgrywek znacząco odbiega od poziomu, z którym mamy do czynienia w LM. Szachtar to stały uczestnik LM, bazujący na zawodnikach z Brazylii. Niejednokrotnie potrafili oni rywalizować, jak równy z równym z teoretycznie silniejszymi przeciwnikami, jednak zazwyczaj miało to miejsce na własnym stadionie. Dodatkowo w moim subiektywnym odczuciu nie są już tak silną ekipą, jak jeszcze dwa sezony temu, gdzie potrafili wyjść z grupy. Osłabienia w postaci Fernandinho i Williana były znaczące i choć została w zespole plejada graczy z Ameryki Płd to Ci dwaj byli trzonem drużyny. O gospodarzach można powiedzieć wiele dobrego, tym bardziej, kiedy grają u siebie, gdzie są wspomagani przez fanatycznych kibiców. W lidze są postrachem każdej ekipy, bez wyjątku. W poprzednim sezonie na San Mames przegrała Barcelona, Real wyrwał szczęśliwy remis, a jedynie Atletico odniosło tu zwycięstwo, choć kto oglądał tamto spotkanie wie, że to gospodarze przez większość część meczu byli stroną dominującą. Dlaczego przytaczam akurat te spotkania? Bo one obrazują na co stać Athletic. Dobra, ofensywna gra to ich znak rozpoznawczy, w szczególności na własnych śmieciach. W kwalifikacjach do LM rozprawili się z Napoli, mając u siebie znaczącą przewagę. Dla mnie są dość wyraźnym faworytem w tej konfrontacji.


Ajax Amsterdam - PSG
over 2,5 ⛔
1,909
Pinnacle​



Na początku myślałem, by zagrać coś w stronę gości, jednak wolę over po lepszym kursie, a ryzyko zawodowe jest na porównywalnym poziomie. ;) Dlaczego tak? Ajax na pewno nie będzie u siebie bronił bo po prostu nie jest stworzony do takiej gry. Sporo u nich braków szczególnie w defensywie, co widać praktycznie w każdym ich meczu. Z przodu wygląda to lepiej i są spokojnie w stanie coś ustrzelić. PSG... co tu dużo pisać. Co roku udowadniają, że są blisko wdarcia się do ścisłej europejskiej czołówki. Dwa razy z rzędu odpadali w ćwierćfinałach po dobrej i ciekawej dla oka grze. W ataku mają siłę rażenia, jakiej nie ma prawie nikt. Za to w obronie niby nazwiska o statusie gwiazd, aczkolwiek widać niedociągnięcia. Szczerze powiedziawszy, jeśli w miarę szybko padnie gol dla jednych bądź drugich to w tym meczu możemy ujrzeć większy over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Ajax - PSG
Moim zdaniem w tym meczu obejrzymy trochę goli. Ajax to drużyna typowo overowa, w ostatnich pięciu meczach w czterech padało więcej niż dwa gole. Z kolei w meczach przed własną publicznością wygląda to jeszcze lepiej ponieważ w trzech dotychczas rozegranych spotkaniach we wszystkich przypadkach linia over 2,5 była pokryta. Jeśli chodzi o PSG to z czterech meczów jedynie w jednym przypadku padało więcej niż 2 gole, w wygranym 5:0 meczu na Parc de Princes przeciwko St Etienne. Jednak to Laurent Blanc ma wśród swoich podopiecznych jednych z najlepszych napastników świata, mowa oczywiście o Ibrahimovicu i Cavanim, którzy są gwarancją bramek. Moim zdaniem bramki padną z obu stron dlatego moje propozycje na to spotkanie to:
Over 2,5 @ 1,83
BTS @ 1,83

Unibet

Bayern Monachium - Manchester City
O meczu zostało już bardzo dużo napisane i na dobrą sprawę niewiele nowego mogę dopowiedzieć. Bayern na początku sezonu boryka się z wieloma kontuzjami. Jak słusznie napisał to jeden z użytkowników, na dobrą sprawę dopiero budują formę fizyczną i pewnie zajmie im to jeszcze trochę czasu. W składzie na dzisiejsze spotkanie na pewno nie znajdzie się Badstuber, Rafinha, Javi Martinez, Schweinsteiger i Thiago. Dodatkowo prawdopodobnie nie zagra również Ribery i Robben. Oczywiście do gry z przodu nadal są tacy zawodnicy jak Muller, Gotze czy Lewandowski więc można powiedzieć klasa światowa i na pewno defensywa &quot;Obywateli&quot; musi się mieć na baczności. Jeśli chodzi o &quot;The Citizens&quot; to początek sezonu również nie rozpoczęli go jakoś wybitnie. Na inaugurację sezonu dostali baty od Arsenalu 3:0 w meczu o Tarczę Wspólnoty. Następnie wygrali dwa ligowe spotkania, 2:0 z Newcastle i 3:1 z Liverpoolem. Następnie przyszła niespodziewana porażka na Etihad Stadium ze Stoke 0:1, żeby w ostatniej kolejce zremisować z Arsenalem 2:2. Jeśli chodzi o nieobecnych to nie zagra Zabaleta, Fernando oraz Jovetic.
Większej pikanterii dzisiejszej potyczki dodaje fakt, że w ubiegłym sezonie obie drużyny spotkały się również w fazie grupowej i w obu przypadkach wygrywali goście. Najpierw w Manchesterze wygrali Bawarczycy 3:1, następnie &quot;Obywatele&quot; wygrali na Allianz Arena 3:2. Warto zaznaczyć, że w tym drugim spotkaniu Bayern po 12 minutach prowadził już 2:0, a mimo to nie potrafił dowieźć korzystnego wyniku do końca spotkania.
Moim zdaniem w dzisiejszym meczu również zobaczymy jakieś gole, tak jak w poprzednich potyczkach.
Manchester City lub remis @ 2,25
Over 2,5 @ 1,61
Aguero strzeli gola @ 2,62
(obecnie 3,45 na Unibet)
Bet365
 
U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
Jako, że zostało już dużo napisane, tylko krótkie komentarze:

PSG w każdej formacji wygląda lepiej od Ajaxu. Poziom ligi holenderskiej jest z roku na rok coraz słabszy. Brak w Ajaxie kogoś, kto mógłby tę grę kreować, atak z Milikiem na szpicy raczej nie wystraszy defensorów PSG, dodatkowo bardzo dziurawa obrona. Ostatnio Ajax zanotował wyrównany mecz z latarnią ligii Heraclesem (bilans br. 3-12). Wszystko przemawia na korzyść klubu ze stolicy Francji.
Bilbao prezentuje fajną, ofensywną piłkę. U siebie, co pokazują wyniki w lidze hiszpańskiej, to zawsze groźny zespół, który nie daje się zdominować. Shakhtar to hegemon ligi ukraińskiej, jednak poziomu lig nie ma sensu porównywać. Do tego dochodzą problemy na Ukrainie, które pewnie w jakiś sposób odbijają się również na samych zawodnikach. Z Napoli wygrali bez większych problemów, czemu mieliby nie poradzić sobie z osłabionym Shakhtarem ?
Sporting... Patricio, Slimani, Carvalho, Nani. Można by tak wymieniać, widzę przepaść pod względem klasy. O Mariborze specjalnie nie ma co napisać. W składzie 5 reprezentantów Słowenii, która potencjał pokazała choćby z Estonią. Jeśli by na siłę szukać, Tavares i Ibraimi prezentują jakiś poziom, reszta jest po prostu słaba. Wygrana z Celtikiem to dla zespołu ze Słowenii i tak duży sukces. Dzisiaj jednak sen pryśnie, Sporting to zupełnie inna liga.
O Chelsea zostało już tyle napisane, że nie uważam, by dodatkowy komentarz był potrzebny.
Roma - CSKA Moskwa, długo zastanawiałem się czy i jak ugryźć ten mecz. Roma w ostatnim meczu z Empoli, pokazała po prostu padakę, mam nadzieję, że jest to związanie z przygotowaniami do występu w LM, po długiej przerwie od tych rozgrywek. Potencjał drużyn w ofensywie jest podobny, jednak uważam, że to Roma, z uwagi na znacznie lepszą defensywę oraz atut własnego boiska wyjdzie z tej potyczki zwycięsko. Dodatkowo dotychczasowe mecze CSKA w LM potwierdzają, że nie jest to drużyna pucharowa, a w obecnej dyspozycji, Rosjanie mnie nie przekonują.
Na osobnym kuponie spróbuję pograć coś w kierunku Manchesteru City z uwagi na znaczne osłabienia w &#39;tworzonym na nowo&#39; Bayernie. Kurs ponad 5 na City to potencjalne value.
 
piotrex 36

piotrex

Użytkownik
FC Bayern Monachium vs Manchester City FC​

Dzisiejsze spotkanie pomiędzy Bayernem, a Manchesterem City sędziował będzie Alberto Undiano Mallenco. Jego &quot;statystyki&quot; kartowe prezentują się następująco: w ostatnich 9 meczach jakie sędziował Hiszpan linia którą zamierzam zagrać została przekroczona aż 8 razy. Mecz grupy E będzie obfitował w sporne sytuacje i na pewno będzie w nim dużo fauli, każda z drużyn będzie walczyła o pełną pulę.
Mój typ na to spotkanie to Powyżej 3.5 kartki @ 1.61 w Bet365 ✅(ewentualnie over 4 @ 1.95)
Poniżej statystyki sędziego:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Maribor - Sporting
2 @1,95

Unibet
Nie wiem skąd takie kursy.. Przecież te dwa zespoły dzieli przepaść ???? Wydaje mi się że buki przeceniają Maribor bo awansował do LM kosztem Celticu ale chyba wszyscy tu wiemy jaki poziom sportowy reprezentowała drużyna ze Szkocji w ostatnich miesiąch. Sporting jeśli chce walczyć o awans z grupy musi ze Słoweńcami wygrać dwa razy i zainkasować 6 punktów potem czeka Chelsea i Schalke.
Powodzenia.
w ostatnich sekundach typ poszedł się je***
 
M 40

mareczek666

Użytkownik
No to i ja cos dorzuce.
Fakt, mozna zauwazyc potencjalne value w meczu City. Bayern w oslabieniu, ale u siebie. Bayern bez formy, fakt ale nie przesadzajmy, po prostu nie jest to dyspozycja taka jaka prezentowali jakis czas temu. Z drugiej strony City, ale czy City teraz jest w doskonalej formie ? Remis z Arsenalem, skromna bo skromna porazka ze Stoke. Kusi mnie postawienie na czysta 2 , a jeszcze bardziej na remis. Dlatego bardziej zachowawczo:
Bayern - Manchester City X2 2.33 efortuna

Kolejny meczyk to mecz Porto. Porto faworyt bez dwoch zdan, ale swietnym betem jest tutaj under 2,5 bramki, podejrzewam, ze bedzie to wynik podobny do wczorajszego wyniki Juve. Stawiac na 2-0 odeagi nie mam, ale pobieram : under 2,5 bramki po kursie 2.10 efortuna.


I na koniec cos co chodzi mi po glowie od momentu ujrzenia spotkania.ROMA - CSKA. Grajsca u siebie Roma wydaje sie byc zdecydowanym faworytem. Ciulaja sobie punkciki w lidze, nawet ogladalem ich ostatni ligowy mecz, nie cierpie wloskiej pilki, po prostu denerwuje mnie juz sama atmosfera tam, a na dodatek nie przepadam za stylem gry wloskich druzyn. CSKA, mozna pomyslec, ze w lidze srednio, kandydatami do zwyciestwa LM to oni nie sa. Ale dla mnie kursy na ten mecz to jest cos nie tak. Ruskie jak ruskie, nie ma co chlopcow skreslac na starcie, potrafia i to wiem, sa w stanie powalczyc z ekipa Romy, fakt nie dopatruje sie tutaj porazki Romy, a Remisu. dlatego :

X po kursie 4.15 efortuna
oraz bezpieczniej za wieksza stawke:
X2 po kursie 2.58 efortuna
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Roma - Cska 1 1.53 fortuna ✅✅✅
Wedlug Mnie powinno wejsc. Zarowno Roma jak i CSKA graja w swoich ligach tak jak na nich powinno czyli dobrze. Lecz teren włoski jak wiadomo nie nalezy do najprzyjemniejszych zwlaszcza dla rosyjskich zespołów. Wedlug Mnie Roma u Siebie jest bardzo grozna i wlasnie z zespolem jak CSKA powinni szukac punktow a najlepiej kompletu. Sorki ze bez takiej doglebnej analizy ale tak bynajmniej mi sie wydaje i sprawdzimy pozniej jak to sie okaze mam nadzieje ze tak jak napisalem.
Ajax - PSG 2 1.7 fortuna ⛔⛔⛔ troche szkoda
Wedlug Mnie rowniez to powinno wejsc. Ajax w tym roku nie zachwyca. Przegrana w Pucharze, Porazka z PSV u siebie 1:3. To niby odlegla przyszlosc ale sam Milik nie pomoze zwlaszcza ze on raczej pewnie nie wystapi. A po 2 stronie? Zlatan Cavani i inni znakomici gracze. W Ajaxie rowniez sa dobrzy pilkarze ale wedlug Mnie PSG to wyzsza polka. I powinni wygrac a i Sam Zlatan jesli bedzie miec swoj dzien upolowac minimum 2 bramki. Wiec rowniez mozna dac ze Zlatan strzeli po kursie 1.80
Bilbao - Szachtar 1X 1.23 Fortuna ✅✅✅
Tu rowniez. Przemawia za Mna atut wlasnego Boiska. Wiadomo u Baskow goracy teren i nie chcieli by w debiucie przegrac zwlaszcza u Siebie. Lecz Szachtar wiadomo to gracz obeznany w LM od dawna i tanio skory nie sprzeda. Spodziewam sie tu zacietej rywalizacji. Podsumowujac krotko: Bilbao nie bedzie chcialo przegrac w Debiucie u Siebie a Szachtar nie stracic punktow lub wywalczyc chociaz 1 na tym goracym terenie.
Maribor - Sporting X2 1.25 Fortuna ✅✅✅
Najwieksza niewiadoma wedlug Mnie. Maribor to zespol &quot;egzotyczny&quot;. Jak w poprzednim meczu stawiam ze Maribor chcialby dac prezent kibicom w postaci chocby 1 punktu no ale ze Sportingiem nie wiadomo. Fakt Sporting teraz dupy nie urywa ale napewno chcialby wyrwac zwyciestwo nowemu w LM i pokazac co to znaczy byc ciagle w Elicie Europy. Dla Mnie Maribor to Dawid a Sporting Goliat (moze troche przesadzilem no ale ok) Podsumowujac jak w Bilbao choc troche inaczej: Maribor nie bedzie chcial przegrac debiutu a Sporting bedzie chcial wygrac no ale nie wiadomo czy da sobie rade na tym terenie. Zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ja też liczę na wygraną Bilbao, ale widzę tu analogię do meczu Szachtara
rok temu z innym zespołem z La Liga - Realem Sociedad.
Ekipa z Doniecka dzięki swojemu olbrzymiemu doświadczeniu w LM wygrała na trudnym terenie 2-0,
na nim niedawno nawet wielki Real się utopił.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Ponownie atakuję duże kursy. Najpierw o meczu Bayern - Manchester City. Buki widzą tu wyraźnego faworyta w postaci Bawarczyków, własne boisko, więcej tytułów. No ale chyba nikt nie dostrzega poważnych problemów kadrowych. Guardiola nie będzie mógł skorzystać między innymi ze: Schweinsteigera, Badstubera, Javiego Martineza czy Francka Ribery&#39;ego. Pod dużym znakiem zapytania stoi występ Robbena i Benati. To oznacza, że przeciwko City mogą zagrać w takim zestawieniu:
Neuer - J. Boateng, Dante, Gaudino - Xabi Alonso - Juan Bernat - Lahm, Alaba - M. Götze - T. Müller, Lewandowski - jak na Bayern to dupy nie urywa.
W City takich problemów nie mają. Absencje: Jovetic, Fernando i Zabaleta.
Biorąc pod uwagę obecną formę Bayernu oraz braki kadrowe i pamiętając spotkanie z poprzedniego sezonu kiedy to The Citizens wygrali na Alianz Arena 3:2 skłaniam się do typu:

Man City over 1.5 gola ⛔
kurs: 3.25
stawka 5/10


Drugi mecz jaki wziąłem sobie pod lupę to Bilbao - Szachtar. Na Bilbao nie zagram bo w poprzednim sezonie się kilka razy na nich boleśnie wyjeb....Robią czasem tak kardynalne błędy w obronie, że aż ciężko uwierzyć że to zespół z Primera Division. Ukraińcy mają swoje problemy. W związku z konfliktem zbrojnym na wschodzie kraju, przenieśli bazę do Kijowa, tam trenują i rozgrywają swoje spotkania. Są pogłoski jakoby część zawodników (zwłaszcza Brazylijczycy) chcieli odejść do innych klubów. Jeżeli tak to wypadało by się przypomnieć szerszej publiczności w Europie. A dobrych ofensywnych zawodników, którzy potrafią grać kombinacyjnie i strzelać bramki tam nie brakuje: Fred, Douglas Costa, Bernardo, Alex Teixieria, Ilsinho, Dentinio, Luiz Adriano, Taison. Trener od lat ten sam, czyli M. Lucescu, który pewnie po tylu latach współpracy z Brazylijczykami, języka portugalski opanował na poziomie native speakera ;)
Jestem przekonany, że Szachtar w dzisiejszym meczu nie raz ukłuje chimeryczną defensywę Bilbao, dlatego gram

Szachtar over 1.5 gola ⛔
kurs:3.5
stawka: 5/10


I już bez analizy wkleję AKO (prawie @14)które sobie zrobiłem za stawkę 4/10 - może będzie natchnieniem dla kogoś ???? ⛔

PSG over 1.5 gola (1.72)
Bilbao - Szachtar over 2.5 gola (2.00)
Man City over 3.5 rzutu rożnego (1.66)
Chelsea -1,5 (1.72)
Manchester City strzeli (1.4)
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Barcelona - Apoel
Na ten typ składają się dwa czynniki - pierwszy to co najmniej trzy gole Barcy.Myślę,że to takie minimum po prostu.Apoel to nie są chłopcy do bicia ale na Camp Nou są bez szans.Powinno się skończyć na paru bramkach dla FCB.Drugi to czyste konto i tutaj liczę,że nie pozwolą im na wiele i będą szybko rozbijać ich ataki co spowoduje,że zagrają spokojnie na zero z tyłu.Fajny bet jak dla mnie.

Suma goli/Obydwie drużyny strzelą gola - Powyżej 2,5 i Nie @ 1.83
⛔
Maribor - Sporting
Mi w oko wpadł BTS w tym spotkaniu.Widziałem trochę spotkań Mariboru w tym sezonie i poprzednim.Mają w przodzie paru ciekawych zawodników i na ogół nie mają problemów ze strzelaniem bramek.Pamiętam choćby mecz z Sevillą w LE u siebie zremisowany 2:2.Mają potencjał w ofensywie aby strzelać bramki takim zespołom jak ich dzisiejszy rywal ale defensywa pozostawia wiele do życzenia co było widać nawet z Celtami czy wcześniej z Maccabi.W końcu udało im się awansować do fazy grupowej,pierwszy mecz u siebie więc będą na pewno bardzo zmotywowani.Sporting nie najlepiej rozpoczął rozgrywki ligowe.Oglądałem ich ostatnie spotkanie i gra w przodzie,na czele z Nanim może się podobać.Co prawda zremisowali 1:1 ale stwarzali bardzo dużo okazji.Liczę dzisiaj na ciekawe spotkanie i gole z obu stron a kurs na BTS jest w mojej opinii bardzo atrakcyjny.
BTS @ 2.10 ✅
Oprócz tego próbuję lekko takie ako : Bilbao+Roma+Porto+Chelsea @ 5 ⛔
Kursy Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom