>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 17.09.2014 - środa

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


Kursy od Unibet:

Wielki hit w środowym rozdaniu spotkań w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów. Ubiegłoroczny triumfator, Bayern Monachium podejmie Manchester City. Czy Bawarczycy ponownie zaczną dominować w LM :?: Ponadto bardzo interesująco zapowiada się mecz Ajaxu z PSG. Mimo, iż Francuzi są faworytami, to Ajax już niejednokrotnie potrafił zaskoczyć teoretycznie silniejszego rywala w europejskich pucharach. Ponadto kilka spotkań, w których przewidziany jest tylko jeden scenariusz - wygrana faworyta. A takimi pojedynkami będą: Barca vs. APOEL, Roma vs. CSKA, Portos vs. Bate czy też Chelsea vs. Schalke.

Zapraszamy do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Athletic Bilbao - Shakhtar Donieck

Typ : Bilbao
Kurs : 2.00
Buk : BetClic

Spotkanie Basków z Ukraińcami, zostanie rozegrane w środę na San Mames. Ten mecz to pierwszy mecz Athleticu Bilbao w Lidze Mistrzów, aż od 16 lat ! Awansowali w bardzo ładnym stylu, remisując w Neapolu 1:1 i u siebie ogrywając Napoli aż 3:1. Wtedy kurs był podobny i również pograny przeze mnie, więc czemu nie grać i teraz, skoro zadanie WYDAJE SIĘ być nominalnie łatwiejsze. Nie mówię, że tak będzie - wcale nie musi. Baskowie na swoimi obiekcie, na San Mames, grają bardzo dobry futbol. Póki co w lidze grali u siebie tylko raz, ale pewnie zwyciężyli 3-0 z Levante. No i wspomniane zwycięstwo nad Napoli 3-1. Ostatnie 15 meczy u siebie to aż 10 winów 2 remisy i 3 porażki. Porażki z Atletico x2, i wpadka z Espanyolem, remisy z Realem i Sociedad. Aż 8 na 10 wygranych to wygrane minimum 2 bramkami. Ogólnie to widać, ale też podpowiedział mi to Maciek, że Baskowie strasznie harują w środku pola, i są w stanie zatrzymać takie ekipy jak Barcelona czy Real w lidze, więc myślę, że jeśli w środę uda im się to zrobić, to i z Shakhtarem też wygrają. Ekipa z Doniecka, u siebie w lidze góruje nad resztą ekip. Fotel lidera, komplet pkt, bilans 15:1. W lidze grali na wyjeździe z Chernomorcem Odessa 0:2, Olimpik Donets 0:5 i Vorskla Poltava 1:2, nie są to potentaci, aczkolwiek wrażenie może robić. Myślę, że w środę tak łatwo im nie będzie. Baskowie będą strasznie zmotywowani aby dobrze wejść w LM po takiej przerwie, a jeśli chcą awansować - gdzie szanse są bardzo możliwe, bo w grupie jeszcze Porto i BATE - muszą to spotkanie wygrać. Shakhtar jak wiele ekip na Ukrainie ma problemy kadrowe, wielu piłkarzy nie chce tam wracać w obliczu zaistniałych tam sytuacji, rozwiązują kontrakty itd, prócz tego czeka ich długa podróż. Trzeba pokonać Całą Europę - to na pewno pozytywnie nie wpłynie na graczy. Oprócz tego, inny klimat, dużo cieplej, inna wilgotność to też raczej nie wpłynie dodatnie na ekipę z Donbass Arena. Mimo wszystko sytuacja polityczna w kraju też pewnie jakoś wpływa. Na dodatek gra na podwórku Basków, przy ich dopingu. Wątpię aby Ukraińcy wygrali, czy nawet zremisowali, dlatego skłaniam się w stronę Athleticu, a kurs bardzo dobry. Sądzę, że dadzą radę
 
wertastable 47

wertastable

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Spotkanie: Chelsea-Schalke
Typ: 1 (handicap 0:1)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365

Zaczynamy rozgrywki Champions League. :cool:
Środa, Stamford Bridge, Chelsea podejmuje Schalke. Sądzę, że londyńczycy spokojnie wygrają to spokojnie. Widać, że Mourinho poukładał zespół, genialnie wprowadził do niego Fabregasa, a przede wszystkim Costę. Wreszcie The Blues mają rasowego snajpera, który od samego początku seryjnie zdobywa gole. W 4 kolejkach Premier League Chelsea nie dała szans rywalom. Genialny początek sezonu.
Na zupełnie innym biegunie jest zespól Schalke. Zaledwie jeden zdobyty punkt, słabiutka gra. Oglądałem ich mecz z Borussią... i chciałbym jak najszybciej o nim zapomnieć. Babole w obronie, problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy, zero koncepcji z przodu. Nawet wejście Draxlera niewiele pomogło. Nieciekawie to wygląda.
Myślę, że Schalke czeka lekcja futbolu. Stawiam na 3:0 dla The Blues.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chelsea v Schalke
Chelsea AH: -1,-1,5 kurs: 1,80 buk: Bet365 ⛔ (dlaczego MOU nie dał Costy od początku ??? Może mi to ktoś wytłumaczyć. Na szczęście po I poł widząc co wyrabia Chelsea i jak gra Schalke skontrowałem na 2x po zacnym kursie 8,00)
Bayern Monachium v Man City
Man City AH: +1,5 +2 kurs: 1,35 buk: Bet365 ✅ (zgodnie z planem)
kurs łączny: 2,43 buk: Bet365 ⛔
Zgadzam się z użytkownikiem wyżej, pograłem AH:-1,-1,5 na Chelsea zanim jeszcze pojawił się ten wątek po kursie 1,925, dzisiaj dołożyłem do AKU. Dla mnie najpewniejszy bet na LM to właśnie Chelsea (moim zdaniem zwycięzca LM w tym sezonie). Hiszpanie przybyli i odmienili oblicze tego klubu, wraz z solidnymi graczami z wcześniejszego okresu z genialnym MOU - taktykiem zespół idzie jak burza. Schalke prezentuje fatalny futboll i nie wiem co by musiało się stać aby przeciwstawić się tak dysponowanej Chelsea.
Teraz 2 mecz Bayernu. Poczekam jeszcze na inne głosy, ale myślę aby pograć coś bardziej w stronę Man City bo kursy 1,57 do 5 to jakiś absurd. Bayern to nie jest ten Bayern za czasów Juppa Heynckesa. Dla mnie w tym zespole zawsze liczyli się Robben i Ribery. Ten pierwszy wyautowany, drugi po kontuzji. Zespół z tiki-taką, Lewym i Goetze to jakiś twór co widać już w spotkaniach ligowych. To wszytsko im idzie jak idzie. Defensywa to jakiś żart, a Neuer po mundialu uwierzył chyba, że jest bogiem. Jeszcze w sezonie 12/13 pisałem o lepszej piłce niemieckiej od angielskiej, wiodłem tutaj wielkie spory. Tak wtedy tak było, obecnie to jednak nie to samo. Co do Man City, długo czekają na swój moment. W moim typie mogą przegrać nawet 2:0 i ja nadal wygram, a po cichu liczę, że City chociaż zremisuje. Prezentują się poprawnie, są w przeciwieństwie do Bayernu zgrani bo było mało transferów. Aguero, Dżeko robią wciąż dobrą robotę, no i ostatni mecz obu drużyn zakończył się 2:3, kiedy Bayern był o wiele lepszy. Fakt, że zlekceważenie, mieli zaliczkę, ale i tak to bardzo dobrze świadczyło o Man City.
Myślę jeszcze żeby pograć BTS w tym meczu i może coś jak AH:+1 a może nawet DNB czy czystą 2. Poczekam na inne opinie.
 
R 75

richi

Użytkownik
Teraz 2 mecz Bayernu. Poczekam jeszcze na inne głosy, ale myślę aby pograć coś bardziej w stronę Man City bo kursy 1,57 do 5 to jakiś absurd. Bayern to nie jest ten Bayern za czasów Juppa Heynckesa.
Zgadza się ale MC też nie gra tego co powinni mnie nie zdziwi tu nawet 3-0.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Bayern jest kompletnie bez formy i gra słabo. Gdyby Stuttgart miał więcej szczęścia to mógłby nawet zgarnąć remis. Bayern grał wolno i bez jakiejś iskry. Nie wiem, czy to oszczędzali siły na City, bo mają duże problemy kadrowe, czy po prostu zwykły brak dyspozycji. Guardiola mówił, że po MŚ Bayern będzie miał problemy przez całą rundę jesienną. Na tę chwilę jego słowa się potwierdzają.
Ja też grałbym w stronę City, zwłaszcza po takich kursach. Bayern na pewno gra bez: Schweinsteigera, Thiago, Martineza, Badstubera, Rafinhi. Pod sporym znakiem zapytania występ Robbena, do tego w pełni przygotowany nie jest Benatia i trudno powiedzieć, czy Ribery jest gotowy na 90 minut..
Co do Schalke to zespół jest kompletnie rozbity. Grają TRAGICZNIE w obronie co widać w tabeli Bundesligi, gdzie są jedną z najsłabszych ekip. Remis Chelsea w tym meczu to byłaby dla mnie sensacja.
 
corrny 1

corrny

Użytkownik
Chelsea- Schalke 04: czy Diego Costa strzeli bramkę?
Tak- 1.75
Betsson

Jedyne ryzyko jakie tutaj występuje to: ile minut zagra Costa? Mourinho raczej nie będzie ryzykował i od początku wystawi najmocniejszy skład z Costa na szpicy. Jeżeli wynik będzie korzystny, to pewnie dość szybko go zmieni, ale już wtedy Diego będzie miał bramkę na swoim koncie ;) Tak jakby ktoś jeszcze nie słyszał, statystyki Costy z tego sezonu: 4 mecze, 7 bramek.
 
bryli 0

bryli

Użytkownik
Ciekawy jest kurs na Arsenal, wszyscy widzimy co się dzieje w BVB, kontuzje kluczowych zawodników, a kanonierzy po transferach dobrze się w lidze prezentowali. Dodajmy ,że w dortmundzie cały czas problem jest ze stabilizacją pozycji napastnika.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
A dodam cos od siebie.
Wraca upragniona LM gdzie wrazen jak co rok zapewne nie zabraknie.
Typerzy juz maja swoich pierwszych faworytow - np . Chelsea.
Chelsea gra w lidze wysmienicie a Schalke slabiutko dostaja ... ostatnio caly czas.
Patrzac na h2h Chelsea lezy Schalke i zapewne bedzie tak i w tym meczu.
Mysle ze -1,5 to takie solidne minimum.
Bayern z obywatelami bedzie miec ciezki mecz.
Pellegrini dal ostatnio odpoczac najwazniejszemu jego ogniwu - Yaya.
Co do Bayernu to nie podoba mi sie to co prezentuja a to byc moze przez zmiany formacji co chwile.
Chlopaki maja potencjal ale nie beda pasowac do wszystkich wariantow swiata.
Mysle ze citizens sa tutaj w stanie napsuć krwi bawarczykom.
Handi +1,5 na City po 1.48 do jakiegos kuponu w sam raz.
Ostatni mecz AJAX-PSG
Ajax od porazki z PSV notuje kryzys formy a ostatnia wgrana 2-1 to wcale nie powod by podniesc glowe do gory.
W strone PSG nie ma co mowic w samych superlatywach bo takze lubia potracic punkty.
Ale... no wlasnie ale Ajax to nie ten sam Ajax.
Ekipa jest fatalna - brak dobrego napadziora nie zdziwie sie jak Milik wyjdzie w 1 skladzie bo nie wygrac rywalizacji z Kolbeinem? Milik takze sie nie popisal bo z kelnerami na reprezentacji zagral blado.
Prawda jest taka ze Paryzanie wygraja z Ajaxem.
Moje typy over 1.5 gola PSG 1.72 / Wygrana PSG 1.75 / Handi -1,5 2.85
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Zgadzam sie z Adamo80 widać ze kolega trochę dojrzał po serii ataków ;)
Te kursy to absurd.Bayern sie zmienia Alonso w środku zamiast Kroosa Lewy za Mandzukicia czy sa to zmiany na lepsze? Lewy moim zdaniem tak chociaż widać ze jeszcze nie jest do końca zgrany z kolegami.Alonso w środku to jednak dziura w środku pola.Pamietam co wyczyniał w przedsezonowych spotkaniach w Realu mi sie wydaje ze wiek powoli daje o sobie znać.Osoba trenera Guardiola to dla mnie śmieszna opcja dla Bayernu pisałem juz o tym i zdania nie zmienię.City stabilizacja formy jeszcze brakuje ale moim zdaniem na ten mecz bedą gotowi.Moim zdaniem City jest w stanie ten mecz nawet wygrać ale ja zagram City lub remis 2.30 Unibet a City +2 gram grubo w treblu z Realem i Barcelona ale to jutro wrzuce.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Konar25
Absurd to pisanie, że Bayern zamienił Kroosa na Alonso. Transfer Xabiego nie ma nic wspólnego z odejściem Niemca. A już pisanie, że Guardiola to śmieszna opcja.. Chłopie, nie ośmieszaj się. Bayern wygrał w cuglach Bundesligę i Puchar Niemiec oraz był w półfinale LM. Bayern ma problemy na początku sezonu, ponieważ 3/4 zawodników podstawowego składu nie przeszło normalnego okresu przygotowawczego i tak naprawdę dopiero teraz budują formę fizyczną.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Djzjee
Wiem tak jest Alonso za Martineza przyszedł ale moim zdaniem strata Niemca to osłabienie Bayernu.
Co do Guardiola nie zgodzę sie.Powiedz jak Bayern z takim składem miał tej ligi nie wygrać?
To samo z pucharem Niemiec sory ale ja tam przeciwnika w poprzednim sezonie nie widziałem bo chyba nie Dortmund przetrzebiony kontuzjami.
Co do LM to taki skład mistrzowie swiata +Robben najlepszy zawodnik Holendrów po prostu musieli dojść wysoko.Real jednak udowodnił im miejsce w szeregu.
Miejsce Guardioli jest w Barcelonie.Byc moze to moja prywatna niechęć do wszystkiego co barcelonskie :p Ale ja go w gronie najlepszych trenerów nie postawie.
Jak dla mnie kurs na Bayern powinien wynosić 1.80 ale jak kto chce.
Wystawiłem jeszcze jeden kupon na LM zapraszam do mojego tematu.
Jeszcze jedno a propos City ja mysle ze oni sa gotowi na cos wiecej niż wyjście z grupy LM.
Wydaje mi sie ze angielskie zespoły zaczną odzyskiwać swoje miejsce w Europie w tym sezonie.Jak bedzie zobaczymy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Konar25
Absurd to pisanie, że Bayern zamienił Kroosa na Alonso. Transfer Xabiego nie ma nic wspólnego z odejściem Niemca. A już pisanie, że Guardiola to śmieszna opcja.. Chłopie, nie ośmieszaj się. Bayern wygrał w cuglach Bundesligę i Puchar Niemiec oraz był w półfinale LM. Bayern ma problemy na początku sezonu, ponieważ 3/4 zawodników podstawowego składu nie przeszło normalnego okresu przygotowawczego i tak naprawdę dopiero teraz budują formę fizyczną.
No, ale jak wygrali to odpuścili po całości: z lenistwa ?, ze zmęczenia ?, a może po prostu słabej formy ?. Po powrocie w tym sezonie nadal to nie wygląda za dobrze. Tiki-taka została rozpracowana i nawet Barcelona gra teraz strzałami zza pola karnego, zmieniają taktykę czy to samo będzie w Bayernie - nie widać. Ciągłe tłumaczenie zmęczeniem po mundialu to też przesada bo drużyny grające do półfinałów ostro dawały. Czy Messi albo Neymar są zmęczeni ? Zresztą przecież co najmniej połowa zawodników Bayernu nie grała w MŚ, albo grała w zespołach, które poodpadały. Zresztą nie ma sensu analizować przyczyn - na teraz Bayern nie gra dobrze. Może jak wróci Robben i Ribery do pełnych sił i się zrozumieją z Lewym i Goetze to coś z tego będzie. A przede wszystkim muszą poprawić defensywę bo bardzo im kuleje.
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Chelsea - Schalke
Gra &quot;Die Knappen&quot; to obecnie jest obraz nędzy i rozpaczy i 4:1 z Gladbach w ostatnim meczu to był najniższy wymiar kary. Aż dziw, że Kellera nie wywalili po błazenadzie z Realem, mija sezon, a on nadal jest, no cóż. Nic tylko korzystać z tego, bo The Blues są na przeciwległym biegunie, gra się świetnie klei, w porównaniu z ubiegłym sezonem, a i tak oba mecze w grupie z Schalke wygrali po 3:0. Nie widzę żadnego argumentu przeciw by to się nie powtórzyło. Będzie strzelanina.
Chelsea powyżej 2.5 | 2.37 Bet365 4/10

PSG bym nie tykał, na wyjeździe kurs 1.75 to nieporozumienie, biorąc pod uwagę, że z Ajaxem bardzo dużo zespołów się męczy w Holandii. Zamiast tego poszukałbym czegoś w stronę Romy.
 
walt 33

walt

Użytkownik
Alonso został sprowadzony do Bayernu by wprowadzić spokój w środku pola. Myślę, że jeśli do gry wróci Bastian, Thiago i Javi Martinez to Alonso straci miejsce w podstawowym składzie ale swoim doświadczeniem będzie wspierał klub w wielu spotkaniach. ???? Słowa Guardioli, że początek sezonu będzie ciężki się sprawdzają, dlatego stawianie handicapu +1,5 na City po kursie 1,48 jest moim zdaniem bezsensowne. W zeszłym sezonie City wygrało na tym stadionie 2:3 choć wiemy, że Bayern wtedy za bardzo się rozluźnił(wygrywał 2:0). Jednak, zwróćmy uwagę na to, że w każdym meczu w tym sezonie Bayern wygrywa na krawędzi. Mało brakuje by rywal mógł z nimi co najmniej zremisować. Ja w tym spotkaniu typuję remis, oba zespoły dadzą z siebie wszystko a z tego powodu, że jest to początek sezonu to widać, że nie grają u szczytu swoich możliwości, szczególnie gospodarze ????
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Oglądałem kilka meczów Bayernu w ostatnich tygodniach i zgadzam się z przedmówcami, że ich forma jest daleka od optymalnej. Oczywiście problemy kadrowe, odpoczynek po MŚ, sprzedanie Kroosa do Realu, no i brak Robbena oraz Riberiego, ale mimo wszystko i tak spodziewałbym się więcej po takiej drużynie. Jak wszyscy wrócą do pełni zdrowia i formy to na pewno będzie lepiej, ale na tę chwilę Bayern gra bardzo przeciętnie.
Ribery zagrał ostatnie 20 minut w meczu ze Stuttgartem i nawet strzelił bramkę, przy asyście Roberta, spodziewam się, że zagra z MC, choć może nie cały mecz, ale on sam tego meczu nie wygra. Nie zanosi się na to, żeby miał zagrać Robben, a nawet jeśli by zagrał to czy od razu odmieni to całkowicie grę Bayernu, zwłaszcza, że nie wiadomo jak z formą? Nie wydaje mi się, bo problem nie polega jedynie na braku jednego, czy dwóch piłkarzy, przynajmniej ja tak uważam. Myślę, że minie trochę czasu zanim Bayern zacznie zdecydowanie lepiej grać i będzie to raczej stopniowy proces, a nie nagły wybuch formy, więc MC ma dobrą okazję żeby skorzystać ze sprzyjających okoliczności i przynajmniej urwać punkt Bawarczykom (dla przypomnienia rok temu wygrali w Monachium). Nie bardzo mam okazję śledzić Premier League i nie wiem jak wygląda gra MC w tym sezonie (mogę kierować się jedynie statystykami), więc mój typ oparty jest głównie na słabej formie Bayernu i po prostu będę liczył, że MC zaprezentuje troszkę wyższy poziom od Stuttgartu, czy Wolfsburga, co pozwoli ugrać przynajmniej remis. Myślę, że granie na zwycięstwo City przy tych kursach również ma sens i niewykluczone, że sam to pogram, ale pewniejszy jest typ z podpórką, który dodam do jakiegoś kuponu.
Bayern - Manchester City X2 |2,25 - bet365
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Ibra strzeli + PSG wygra @ 2.85 Betsson ⛔

Koło takiego kursu nie sposób przejść obojętnie. PSG w poprzednim sezonie stawiało mocno na LM. Mówiło się o tym otwarcie i wszystko miało odbicie w wynikach. Teraz sądzę że będzie podobnie. Drużyna została dodatkowo wzmocniona co zwiększa jeszcze bardziej szansę na osiągniecie celu (jaki by on nie był). Zlatana przedstawiać nie trzeba. Zdążył już strzelić 3 bramki w 5 meczach. Był to jeden hat-trick co jeszcze bardziej skłania mnie ku temu, że właśnie w Lidze Mistrzów podgoni swój dorobek. Ajax u siebie pewnie powalczy o korzystny wynik ale to będzie tylko woda na młyn dla gości z Francji. Drużny mające tak kreatywnych zawodników w przodzie jak PSG uwielbiają grać z zespołami które nie murują bramki. Robi się więcej przestrzeni na boisku co sprawia że można swobodniej pograć piłką, trochę dłużej zastanowić nad jakimś niekonwencjonalnym zagraniem chociażby w stronę Ibry. Karne też są jego więc to dodatkowy atut dla tego typu. Biorąc wszystko do kupy, widzę trzy punkty dla PSG i chociażby jedną bramkę nieobliczalnego (pod każdym względem) Zlatana ????
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Ajax - PSG

Bramek w tym meczu na pewno nie zabraknie. Obrona Ajaxu jest tragiczna, nie wyobrazam sobie zeby Zlatan i inne gwiazdki nie wsadzily tam kilka bramek. Zlatan wraca na stare smieci, gdzie zaczynal swoja kariere, mysle ze bedzie chcial sie pokazac z jak najlepszej strony i ukuje nie raz. Ajax popelnia na prawde kardynalne bledy w obronie i tacy klasowi snajperzy jak Zlatan czy Cavani na pewno wykorzystaja swoje sytuacje. W ofensywie oprocz Schone nie widze wiekszego zagrozenia, pewnie zamiast Milika w pierwszym wybiegnie Sigthorsson i tyle.
Dla mnie peffka dnia i warto przylozyc w win PSG mocniej :spokodfhgfh:
PSG win @1.75
ov 2.5 @1.80
Zlatan gol @1.72
PSG -1.5 @2.9
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Bayern - Manchester City
Bayern na początku sezonu szuka formy. Mają trochę problemów z kontuzjami. Dodatkowo nie wiadomo czy zagra Robben, Ribery raczej nie jest gotowy na 90 minut. Mimo to i tak dysponują dużą siłą ofensywną. Są przecież Gotze, Muller i Robert. City podobnie, jak Bayern, przede wszystkim ma ogromną moc w przednich formacjach. Aguero świetna forma, ma wsparcie w kolegach, Yaya w weekend odpoczywał, więc będzie świeży, w pełni sił. Mają mocne szybkie skrzydła, więc będą mogli wyprowadzać groźne kontry. Zgadzam się, że można próbować coś w stronę gości. Ja jednak, biorąc pod uwagę przede wszystkim duże możliwości ofensywne obu drużyn oraz ich problemy w defensywie, widzę tutaj także dużo bramek. Mecz powinien być szybki, z dużą ilością sytuacji podbramkowych. W zeszłym sezonie, również w fazie grupowej LM, w meczach pomiędzy tymi zespołami padało odpowiednio 4 i 5 bramek (wygrana City w Monachium 3:2 i wygrana Bayernu 3:1 w Manchesterze).
Proponuję:
Powyżej 2,5 gola i BTS @ 1,95 Bet365
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Barcelona - APOEL
Team 2 bez gola @1.40
Porto - BATE
Team 2 bez gola @1.72
AKO@ 2.41 bwin
✅ ✅
Dwa zespoły, które lubią pograć piłeczką, a więc rywale bardzo rzadko będą przy piłce. Raczej przyczajeni na kontry, choć i APOEL i BATE (co pokazali w eLM) na wyjazdach tracą większość atutów.
Warto pograć jakieś posiadanie w ich stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom