>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 13.09.2011 - wtorek

Status
Zamknięty.
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik





kursy: Expekt

13 września rusza 1 faza grupowej ligi mistrzów. Bardzo ciekawy pojedynek czeka nas na Camp Nou, gdzie Barcelona podejmuje Ac Milan. Kurs na gospodarzy to tylko 1.30 i raczej nie warty ryzyka. Uważam, że Rossoneri nie są na straconej pozycji.
Bukmacher Expekt nie daje dużych szans zespołowi Wojtka Szczęsnego w potyczce z Borussią Dortmund. Bardzo ciekawe spotkanie. Arsenal bardzo słabej dyspozycji. Borussia też nie gra rewelacyjnie.

Zapraszam do analiz i dyskusji na temat nadchodzących spotkań !
 
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Moim zdaniem kurs wart ryzyka to zagranie na OM:
W lidze nie idzie im za dobrze i muszą jakoś uspokoić kibiców, ponadto to bardzo ciekawy kurs na Zenit i Szachtar... z kursami na AFC i Milan grubo przesadzili, kurs na BATE po tym jak dziś pozyskali Keżmana też prezentuje się ciekawie... ogólnie widzę tu trend dwójkowy...
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
No expekt przyznam dał bardzo fajne kursy. U innych buków wygląda to o wiele nie ciekawiej, przynajmniej bwin czy kilka innych na których patrzyłem. Pewnie się zmienią dzień, dwa przed spotkaniami ale i tak wygląda to dobrze ???? Warto dodać ze jutro tam przechodzę.
Typy pewnie podamy przed meczami, więc teraz można spokojnie sobie podyskutować.
Dla mnie osobiście będzie ciekawsza środa. Z wtorkowych typów może się podobać Chelsea, może coś w meczu Dortmundu.
Ciekawe co będzie na Polsacie, jak dla mnie i pewnie nie tylko któryś z meczów Barcelony i Borussi. Oby zarząd stacji zdecydował się na na ten drugi choć szczerze w to wątpię.
 
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
Borrusia Dortmund - Arsenal


Typy : 1 - 2.15 , X - 3.30 , 2 - 3.30
Bukmacher : Bet-At-Home


Analiza :

Moim zdaniem mecz między dwoma faworytami do wyjscia z grupy F, mistrzowie Niemiec podejmą na własnym boisku Londyńskich kanonierów. Fatalny początek sezonu Arsenalu stąd wziął się ten kurs, do tego utrata Fabregasa i Nasriego napewno jest odczuwalna, ale jak Arsene Wenger obiecał tak zrobił. W ostatnich dniach okienka transferowego Arsenal zakontraktował doświadczonych zawodników a mowa tu o Metersackerze, Santosie i Artecie. Naprawde dobre zakupy, teraz kanonierzy mogą spowrotem wrócic na tory i być dalej jednym z najlepszych klubów europy. Jeśli wszyscy będą zdrowi to myśle że Arsenal stać tu aby wywieźć 3 oczka z Niemiec. Ich skład zapowiada się naprawde interesująco :

----------------Szczęsny----------------
--Sagna--Vermaelen--Metersacker--Santos
-------------Wilshere----Song------------
------------------Arteta------------------
---Gervinho-------V.Persie-----Walcott----

Mój typ tego spotkania to zwycięstwo kanonierów.​
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Złamanego grosza bym na Arsenal nie dał.To co oni teraz grają to jest prażka.Wątpie czy zmieni się to na lepsze do meczu z Dortmundem.Czy skład taki imponujący???Nie sądzę.Imponujący to on był w tamtym sezonie jeszcze.Nie ma co porównywac jakiegoś Artety do Cesca cz Nasriego a Santosa do Clichego.Załatac dziury bedzie bardzo ciężko.Jak dla mnie w tym meczu overek 2,5 jak się patrzy.Arsenalowi strzelic bramkę jest teraz bardzo łatwo
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Znowu o Arsenalu i znowu głupoty.
Imponujący skład Kanonierów w zeszłym sezonie? zwłaszcza bez Vermalena i z kontuzjowanym co chwile Fabregasem oraz Skłilaczjim i Djourou w obronie.
Clichy? hah widziałeś jak on grał? z pierwszej drużyny był najsłabszym ogniwem Kanonierów, ogromnie cieszę się, że odszedł. Póki co to i Gibbs spisuje się lepiej, a Santosa nie chce na razie oceniać. Teraz Arsenal wreszcie ma jakąś obronę i jakąś ławkę. Arteta umiejętnościami nie dorównuje Fabregasowi, ale jak już wspomniałem z Cesca Wenger miał niewiele pożytku.
Odczuwalny będzie natomiast brak Nasriego, który jak wiemy zaliczył świetną połowę sezonu...później było już gorzej. Obudził się Rosicky, więc ze środkiem pomocy nie powinno tak być źle, zwłaszcza jeśli wróci Wilshere. Gorzej natomiast moim zdaniem wyglądają skrzydła...(nie wiem na co będzie stać Benayouna), ale Walcott i Gervinho są bardzo podobnymi piłkarzami i myślę, że razem tworzą średnią parę skrzydłowych.
Dziury to były w zeszłym sezonie, zwłaszcza w obronie i na środku pomocy, gdzie wtedy jeszcze bardzo słabo dysponowany Rosicky musiał zastąpić kapitana drużyny.
Nie wiem kto zagra z Borussią, ale jeżeli wyjdzie skład podany powyżej to myślę, że Kanonierzy wywiozą 3 pkt
Arsenalowi łatwo strzelić bramkę? oczywiście ktoś kto nie ma większego pojęcia spojrzy na spotkanie na Old Trafford, jednak wystarczy pomyśleć i dojść do wniosku, że:
--Sagna--Vermaelen--Metersacker--Santos
-------------Wilshere----Song------------
żaden z tych piłkarzy, czyli cały &quot;podstawowy&quot; blok defensywny nie zagrał z United.
Problemem mogą być ewentualne kontuzje i brak zgrania z nowymi piłkarzami, nie wiadomo również jak morale zawodników.
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecz BVB z Arsenalem i powyższe kursy wystawione na to spotkanie, to muszę powiedzieć, że jestem zaskoczony. Myślałem, że kursy na wygranie obydwu drużyn będą mniej więcej równie, bo tak właśnie oceniam szanse w tym spotkaniu - 50/50.
Arsenal może ostatnio jest w dołku, ale wydaję mi się, że nie powinniśmy się sugerować tymi wszystkim zawirowaniami jakie mają miejsce obecnie wokół całej drużyny. Z czasem wszystko się tam powinno poukładać, pytanie tylko czy do czasu meczu z BVB.
Jeśli chodzi o klub z Dortmundu, to gra BVB nie wygląda już tak efektownie jak to miało miejsce w tamtym sezonie, ale to było do przewidzenia, nie można grać tak pięknie i do tego efektywnie sezon w sezon. Jednak co by nie mówić transfery były przemyślane i co najważniejsze zrobione dużo wcześniej co daje nowym zawodnikom czas na zgranie się z resztą zespołu. Wiadomo jak to wyglądało w zespole Arsenalu, wszystko finalizowane na ostatnią chwilę, dlatego też na pewno ekipa nie będzie zgrana.
Podsumowując mecz otwarcia w Dortmundzie będzie prawdziwym piłkarskim świętem (już teraz zostały wykupione wszystkie bilety!), BVB wraca do LM po kilkuletniej przerwie dlatego przed własnymi fanami będzie chciała to zrobić jak najlepiej, lecz wiadomo, że doświadczenie gry w pucharach przemawia za Kanonierami. Jak napisałem, dla mnie kursy trochę za niskie na Borussię, ja oceniam szanse 50/50, nie zdziwi mnie jak w meczu tym padnie bramkowy remis .. ;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Podsumowując mecz otwarcia w Dortmundzie będzie prawdziwym piłkarskim świętem (już teraz zostały wykupione wszystkie bilety!), BVB wraca do LM po kilkuletniej przerwie dlatego przed własnymi fanami będzie chciała to zrobić jak najlepiej, lecz wiadomo, że doświadczenie gry w pucharach przemawia za Kanonierami. Jak napisałem, dla mnie kursy trochę za niskie na Borussię, ja oceniam szanse 50/50, nie zdziwi mnie jak w meczu tym padnie bramkowy remis ..
W Dortmundzie trudniej o bilety niż w Barcelonie, pobili własny rekord w ilości sprzedanych karnetów (50 coś tysięcy) wiec dziwi mnie, że brałeś to jako argument skoro to standard od kilku lat ;). Na dzień dzisiejszy BVB jest lepszą wersją Arsenalu, bo coś wygrali. W Dortmundzie chyba też mają lepszych piłkarzy, może nie wszystkich ale na pewno żaden Londyńczyk nie zbliża się do poziomu Götze. Obrona BVB nadal jedna z lepszych w BL, poszerzyli skład i trener BVB podkreśla, że w tym roku bardzo mu zależy na LM. Barrios nie gra i to jest chyba główna przyczyna mniejszej ilości bramek, ale miał wrócić we wrześniu wiec może na Arsenal się załapie. Co do stylu gry BVB to nadal grają to samo co rok temu, z tym że teraz bazują już na większym doświadczeniu i chcą być bardziej efektywni niż efektowni co widać po wynikach. Na dzień dzisiejszy Arsenal musi szukać punktów gdzie indziej, bo z tym co zaprezentowali z Udine bo te mecze akurat oglądałem, BVB przygniecie ich posiadaniem piłki, strzeli co ma strzelić i będzie po meczu. Bliżej samego spotkania postaram się napisać coś więcej i bo jeszcze zależy jak wszyscy będą wyglądać po przerwie na reprezentacje.
 
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
Na dzień dzisiejszy BVB jest lepszą wersją Arsenalu, bo coś wygrali. W Dortmundzie chyba też mają lepszych piłkarzy, może nie wszystkich ale na pewno żaden Londyńczyk nie zbliża się do poziomu Götze. Obrona BVB nadal jedna z lepszych w BL, poszerzyli skład i trener BVB podkreśla, że w tym roku bardzo mu zależy na LM. Barrios nie gra i to jest chyba główna przyczyna mniejszej ilości bramek, ale miał wrócić we wrześniu wiec może na Arsenal się załapie. Co do stylu gry BVB to nadal grają to samo co rok temu, z tym że teraz bazują już na większym doświadczeniu i chcą być bardziej efektywni niż efektowni co widać po wynikach. Na dzień dzisiejszy Arsenal musi szukać punktów gdzie indziej, bo z tym co zaprezentowali z Udine bo te mecze akurat oglądałem, BVB przygniecie ich posiadaniem piłki, strzeli co ma strzelić i będzie po meczu..
Chłopie, co ty piszesz, to że &quot;coś wygrali&quot; w Bundeslidze to nic wartosciowego w porownaniu do Premier League, nie porownoj Borussi do Arsenalu. Dostali się do Ligi Mistrzów dzięki dobrej grze w zeszłym sezonie, Arsenal gosci w Lidze Mistrzow od wielu wielu lat i jest od wielu wielu lat jednym z najlepszych klubów europy co o borussi powiedziec raczej nie mozna. Tak jak pisałem w analizie Arsenal wzmocnił się piłkarzami którzy uzupelnią luki w brakach. Także jesli porownywac piłkarzy obu klubów to niewiem czy Borussia chociaż dwoma piłkarzami dorownóje jedenastce kanonierów. Proszę was o obiektywne wypowiedzi, pozatym posiadanie piłki w BL a w PL to przepaść, jezeli nowi piłkarze kanonierow wkomponują się w styl gry Arsenalu to napewno będzie jak do tego nas przyzwyczaili Londyńczycy czyli powyżej 60% posiadania dla Arsenalu. Tego spotkania napewno Borussia nie wygra
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Chłopie, co ty piszesz, to że &quot;coś wygrali&quot; w Bundeslidze to nic wartosciowego w porownaniu do Premier League, nie porownoj Borussi do Arsenalu. Dostali się do Ligi Mistrzów dzięki dobrej grze w zeszłym sezonie, Arsenal gosci w Lidze Mistrzow od wielu wielu lat i jest od wielu wielu lat jednym z najlepszych klubów europy co o borussi powiedziec raczej nie mozna. Tak jak pisałem w analizie Arsenal wzmocnił się piłkarzami którzy uzupelnią luki w brakach. Także jesli porownywac piłkarzy obu klubów to niewiem czy Borussia chociaż dwoma piłkarzami dorownóje jedenastce kanonierów. Proszę was o obiektywne wypowiedzi, pozatym posiadanie piłki w BL a w PL to przepaść, jezeli nowi piłkarze kanonierow wkomponują się w styl gry Arsenalu to napewno będzie jak do tego nas przyzwyczaili Londyńczycy czyli powyżej 60% posiadania dla Arsenalu. Tego spotkania napewno Borussia nie wygra
Fakt, iż wygrali mistrzostwo przez gruby kryzys Bayernu i nie mających siły ich doganiać piłkarzy Leverkusen nie zmienia poglądu, że grali bardzo ładnie i równo przez cały sezon. Arsenal jest jednym z najlepszych klubów w Europie powiadasz, jak zwykle teoretyka przewyższa praktykę, bo prócz dość dawnego finału i niedawnego półfinału szału nie było. Ale nie ma co porównywać tamten skład z obecnym.
Odeszli: Clichy, Nasri, Fabregas
Przyszli: Arteta, Benayoun, Mertesacker, Park C-Y, Oxlade, Santos
Braki mogą wypełnić, ale na razie to tylko na papierze. Bo aspektami piłkarskimi są bardzo daleko od wyprzedanych. Dochodzi do tego jeszcze zgranie, co łatwą rzeczą nie jest na przestrzeni tygodnia. Fakt, iż są w strefie spadkowej (mniej ważne która kolejka) motywująco na nich nie działa. Zanim Arteta zastąpi Fabregasa, a dwójka Benayoun/Park Francuza to minie co najmniej sezon, więc bez szaleństw.
Co do posiadania piłki - oglądałeś chociażby mecz z Liverpoolem? Nie podaje przykładu United bo nie ma sensu. U siebie ledwo dotykali piłkę i jeśli Nasri bądź Ramsey nie uderzyli z daleka, to nie mieli żadnych szans na zagrożenie bramki, a co mówić o sednie. A The Reds nie zagrali nic specjalnego, jednak na tak żenujących Kanonierów starczyło.
Gwarantuje Ci, że wielu piłkarzy z Dortmundu dorównuje piłkarsko Londyńczykom. Po to jest Liga Mistrzów, żeby takowy fakt udowodnić i wypromować swoje nazwisko.
Na pewno to umrzemy, a wynik pozostaje sprawą otwartą.
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Wątpie aby Arsenal wywiózł jakieś puntky z &quot;Signal Iduna Park&quot;, jaką mają obronę pokazał mecz z &quot;Czerwonymi Diabłami&quot; gdzie Wojtek Szczesny puścił 8 bramek a mimo to przez wielu zostal uwazany za zawodnika spotkania. Wzmocnienia Arsenalu? Jakie to wzmocnienie jak przychodzi zawodnik z drużyny która miala prawie najwiecej puszczonych bramek w Bundeslidze chodzi tu o Mertesackera. Po za tym będa grali na wyjeździe gdzie zasiadze ponad 80 tys widzow. Będe stawial na Borussie...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Dobra trochę sprostuje to co napisałem wcześniej o BVB-Arsenal bo jestem świadomy, że mój post był jednostronny i co za tym idzie nieobiektywny - mój błąd :zoltakartka:

Wiec tak spotkanie na pewno będzie bardzo ciekawe, rywalizują ze sobą dwie młode drużyny z dwóch wyrównanych i fizycznych lig. Atuty BVB to na pewno własny stadion bo to jeden z większych na świecie i ma trybunę stojąca na 20 parę tysięcy, która na pewno zrobi wrażenie na piłkarzach Arsenalu. Borussia trochę dojrzała, gra piłkę trochę mniej efektowną bo tego wymaga sytuacja w BL. Ma poważne braki w ofensywie, Lewandowski wcale mnie nie przekonuje :-(, ciężko będzie mu strzelić bramkę Szczęsnemu bo ten już nieraz udowodnił, że jest w formie. Ogólnie mam wrażenie, że kilku piłkarzy się spaliło po pierwszym sezonie i taki impuls jak mecz z Arsenalem może w nich wyzwolić dodatkowe możliwości. Arsenal jest na pewno rywalem trudnym, lecz ostatnimi czasy przezywają kryzys, cała wina spada na trenera co za tym atmosfera nie jest najlepsza. Mimo to chłopaki z Londynu przewyższają BVB doświadczeniem, ograniem, a w kluczowych sytuacjach będzie to bardzo ważę. Myślę, że będzie to bardzo wyrównany mecz, będzie wiele się działo poza szesnastką ale raczej piłka często wpadać do bramek nie będzie, w końcu Arsenal ma Szczęsnego - który zrobił na mnie ogromne wrażenie w meczu z Niemcami, a BVB najlepszą obronę w BL. Pozdro :razz:
 
B 0

bdzium

Użytkownik
co do borusi
moje spostrzeżenia na mecz B. Dortmund-Arsenal L. jest tak obstawiam tu remis ponieważ po dzisiejszych meczach w lidze można dużo wywnioskować , Arsenal męczył się z beniaminkiem wygrał tylko 1:0 , borusia dzisiaj przegrała tak samo . Obstawił bym remis ponieważ oba zespoły rozczarowują na początku sezonu i są bez formy. Ten mecz może wyglądać tak że borusia będzie atakować a szczęsny bronić . lewy konta szczęsny .A po drugie to żaden z zespołów nie zaryzykuje gry ofensywniej w pierwsze rudzie fazy grupowej. Obstawiam remis 0:0 lub 1:1 więcej bramek w tym meczu nie przewiduje.
 
mikems22 1

mikems22

Użytkownik
Benfica - Manchester United. Kurs na mistrzów Anglii oscyluje w okolicach 2.0. Aktualnie diabły niszczą Bolton, więc forma nie spada, kurs warty zaryzykowania, bo na dniach pewnie trochę spadnie.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
BVB -Arsenal
Bardzo ciekawy mecz ze względu na obecną formę obu drużyn .Jednak kurs 3.5 na Arsenal jest tragicznie przesadzony .Owszem Arsenal wyprzedał kluczowych graczy ,stracili sporo na jakości w dodatku pogrom z MU 2-8 .
Jednak transfery w ostatnim dniu okienka wydają sie bardzo dobre czas pokaże jak to będzie dalej .
BVB pod jeszcze większą kreską niż Arsenal ,drużyna nie gra nic z poprzedniego sezonu ... nie ma tej lekkości i zabawy w grze no ale nic dziwnego cały poprzedni sezon grali jak z nut to teraz przyjdzie zapłacić za to .
W mojej opinii oddanie Sahina było głupotą widać brak dobrego rozgrywającego ... każdy się podnieca Gotze fakt dzieciak gra solidnie ,ale ost. dniami sodówka lekko uderza do głowy za bardzo jest chwalony .
O ile BVB ma w miare solidną defensywę z Piszczkiem na czele i środek stabilny (Gotze ,Kagawa ).. to atak mierny bo Lewandowski nie jest żadnym gwarantem bramek życzę mu jak najlepiej ale nie w tym meczu ????
Co do Arsenalu ... Obrona ... właściwie nie wiadomo jak ją określić ... środek już nieco lepiej no i atak najmocniejsza formacja nie można zapomnieć o Szczęsnym który jest w gazie .
Sumując Polski mecz w LM Szczęsny na zero z tyłu zapewne ..Arsenal tego nie przegra X będzie najsprawiedliwszy jednak szanse rozkładam 45%-55% dla Kanonierów
Arsenal X2 @1.66 ✅1-1✅

Chelsea - Leverkusen

Tutaj krótko Niebiescy faworytem w tym meczu i nie ma co się dziwić ,lepsi kadra piłkarska ,doświadczenie na inauguracje LM wygrana &quot;mus być&quot;
Chelsea win @1.40 ✅2-0✅

Porto - Shakhtar
Tutaj także króciutko w Portugalii ciężko wygrać porto to niedoceniany zespół w europie .Mają świetnych piłkarzy niemal na każdej pozycji chociażby Hulk koleś wygląda jak mini czołg a dysponuje zarówno znakomitą szybkością jak i techniką uderzenia mu nie brakuje .
Pod znakiem zapytania występ lewego obrońcy Alvaro Pereiry.
Mimo wszytko Porto powinno zacząć sezon LM od wygranej .
Porto win @1.61 ✅2-1✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Przeglądałem ofertę na wtorkowe spotkania LM. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to mecz Barcelony z Milanem. Kurs na wygraną Barcelony śmieszny, a Milan wcale na straconej pozycji nie stoi. Mistrz Włoch ma mocną kadrę, i dobrego trenera. Grają fajną piłkę i mają czym postraszyć rywali. Ibra grał w Barcelonie, wie jak można ich zatrzymać i na pewno przekaże swojemu trenerowi kilka wskazówek. Biorąc pod uwagę, że to początek sezonu, i zespołu dopiero wchodzą w rytm meczowy, upatruję szansę na niespodziankę. Tym bardziej, że Barca nie pokazała się z dobrej strony w ostatnim meczu ligowym remisując 2-2 z Realem Sociedad. Handi na Milan +3 po kursie 1.40 ? Biorę w ciemno, bo pogromu w tym meczu nie przewiduję. Pamiętajmy, że drużyny Włoskie zawsze słynęły z dyscypliny i dobrej grze defensywnej.
Barca - Milan
typ: 2 (+3)
kurs: 1.40
stawka: 9/10
buk: bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Jeśli chodzi o spotkanie Barcy z Milanem, zgodziłbym się ze snoopdoggiem który nie upatruje wysokiego zwycięstwa gospodarzy. Ostatnie spotkania oba zespoły zremisowały, szczególnie niespodzianką jest remis Barcy z Realem Sociedad. Mam wrażenie że chcieli wygrać to spotkanie najmniejszym nakładem sił a spotkała ich niemiła niespodzianka. Dlatego w tym spotkaniu zaryzykowałbym nieco mniejsze handi na Milan.

Barcelona - Milan (handicap 0:2) 2:2 ✅
typ: 2
kurs: 1.65
buk: Pinnacle

Inne typy, które według mnie są warte polecenia:

Chelsea - Bayer 2:0
Chelsea -1 @ 1.70 ✅
Chelsea -1,5 @ 2.27 ✅

Porto - Szachtar 2:1
Szachtar +1 @ 1.80 zwrot
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Kurs na wygraną Barcelony śmieszny, a Milan wcale na straconej pozycji nie stoi. Mistrz Włoch ma mocną kadrę, i dobrego trenera. Grają fajną piłkę i mają czym postraszyć rywali. Ibra grał w Barcelonie, wie jak można ich zatrzymać i na pewno przekaże swojemu trenerowi kilka wskazówek.
Miejcież litośc który zespół jest w stanie coś ugrać na Camp Nou ?? Moja odp to żaden. ;) Skoro Real z galaktycznym składem jest zatrzymowany co sezon to co ma do powiedzenia Milan ?? Może im Ibra coś powiedziec ale jego odp będzie wyglądała tak(z Barceloną nie można grać otwartej piłki,trzeba wyłonczyć z gry Xaviego i Inieste)wszyscy o tym dokładnie wiedzą a mimo to dalej popełniają te same błędy,mecz będzie wyglądał następująco Barcelona będzie grać swoje a Milan będzie grał z kontry i się bronił innej opcji nie widze jesli jeszcze barca włonczy 3 i 4 bieg to naprawde to sie może skonczyć klęską rossonerich na camp nou .Warto dodac że barcelona nie jest jeszcze u szczytu formy a ich wynik w cale nie musi być okazały licze na 3:1 bądz 2:0,jedno jest za tem pewnie Barcelona wygra. ;)
 
enceladus 0

enceladus

Użytkownik
a co myslicie o meczu Viktoria Plzen- Bate Borysow?? Zanosi się ze w grupie z Barceloną i Milanem bedą dostarczycielami punktow...osobiscie w tym meczu upatruje zwyciestwa Czechów. Pokazali ambicję , wyeliminowali Kopenhagę....dodatkowo mecz u siebie, gdzie szukac pełnej puli jak nie w tym meczu ????
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
CHELSEA LONDYN - BAYER LEVERKUSEN
2:0
W pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów Chelsea zmierzy się z Bayerem Leverkusen. Gospodarze dokonali przed sezonem kilka ciekawych transferów. Roman Abramowicz sprowadził przede wszystkim nowego trenera, który już w młodym wieku osiągnął triumf prowadząc FC Porto do zwycięstwa w Lidze Europejskiej. Na pewno wzmocnieniem też będzie sprowadzenie takich zawodników jak Raul Meireles, Mata czy perspektywiczny młody talent Lukaku. The Blues oczywiście są faworytem w tym spotkaniu. Anglikom w premiership idzie bardzo dobrze gdyż po 4 kolejkach nie przegrali jeszcze spotkania. Fani oczekują jak zwykle więcej, ale z meczu na mecz gra Chelsea wygląda naprawde lepiej. Mecz na pewno nie będzie spacerkiem, gdyż Aptekarze to solidna drużyna co pokazala w ostatnim meczu Bundesligi ogrywając dosyć pewnie beniaminka Augsburg 4:1. Jednak kadrowo uważam że drużyna z Londynu jest lepsza i w końcu gra u siebie co może jej pomóc. Statystyki są równiez na korzyść Chelsea, a mówią że nie przegrali u siebie z druzyna niemiecką. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy.

Moje propozycje:
Typ: 1✅
Kurs: 1,40
Bukmacher: Betclic
-------------------------------------------------------------------------
BORUSSIA DORTMUND - ARSENAL LONDYN
1:1
Drugim meczem jakim postaram się zanalizować jest pojedynek Borussi z Arsenalem. Według mnie faworytem są gospodarze, aktualni mistrzowie Niemiec. Arsenal się skompromitowal w meczu z Manchesterem tracąc 8 bramek,gdyby nie Wojtek to pewnie byla by dwucyfrówka. Przeciwnik byl wymagający ale na takim poziomie nie powinno się tracić tyle bramek. Odejście Fabregasa i Nasriego z Arsenalu to bardzo duze osłabienie w dodatku tych braków nie zastąpiono innymi graczami. Borussia w tym sezonie tez nie radzi sobie najlepiej, ale na porażke z Hoffenheim mozna patrzyc z przymrużeniem oka gdyż w tamtym sezonie tez z nimi mieli problemy. Na co chcialem zwrocic uwage to to że BVB gra praktycznie tym samym skladem, moze maksymalnie z dwoma zmianami co na pewno jest dużym pozytywem. Borussia będzie się chciała przełamac i w końcu rozegrac dobry mecz, a Klopp dobrze zaingurować w LM, co na pewno będzie dobrą okazją gdyz graja przed własną kilkudziesięciotysieczną publicznością. Stawiam na zwycęstwo BVB!

Moje propozycje:
Typ: 1⛔
Kurs: 2,15
Bukmacher: Betclic
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom