>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 13.09.2011 - wtorek

Status
Zamknięty.
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Trzeba przyznać że OM w tym sezonie gra kompletną lipę. W lidze nadal bez zwycięstwa. Ostatnio w weekend porażka u siebie z Rennes. Zwichnięcia kolana doznał w tamtym meczu Valbuena, lecz dzisiaj jest w kadrze meczowej. Ciężko wywnioskować do końca czy zagra. W dalszym ciągu w OM nie ma André Ayew oraz Stéphane Mbia. Gignac chyba nadal szuka formy. Ogólnie cały zespoł prezentuję się bardzo mizernie w porównaniu z poprzednim sezonem. W ich grze nie widać nowej jakości, przed sezonem nie było poważnych wzmocnień. Chyba w Marsyli nikt nie myślał o walce w LM. No ja im nie wróże w tym roku żadnego spektakularnego sukcesu.
O gospodarzach dużo nie da sie napisać, ponieważ jeszcze nie zagrali meczu o punkty w tym sezonie. Mecz odbędzie się na tle sytuacji jaka obecnie panuję w Grecji. Atmosfera na trybunach będzie na pewno niesamowita, zresztą Grecy jak wiadomo są bardzo żywiołową publicznością. Liczę tutaj troche tutaj na dzisiejszych gospodarzy, którzy mimo całego zamieszania jakie panuje w kraju będą chcieli udowodnić coś i zagrać dla swoich fanów. Tym bardziej, że OM kompletnie bez formy.
Przypuszczalne składy:
OP: Franco Costanzo – Vasilis Torosidis, Avraam Papadopoulos, Olof Mellberg, Ivan Marcano – Ariel Ibagaza, Ljubomir Fejsa, Francois Modesto, David Fuster – Kevin Mirallas, Rafik Djebbour
OM: Mandanda - Azpilicueta, Diawara, N&#39;Koulou, Morel, L.Gonzalez (Kabore), A.Diarra, Cheyrou, J.Ayew, Amalfitano, Remy
Typ: 1X
Kurs: 1.45
Buk: Bet-at-home
Typ: OP strzeli
Kurs: 1.40
Buk: Bet-at-home
Typ: 1
Kurs: 2.60
Buk: Bet-at-home
 
raper 26

raper

Użytkownik
Witam
Moze niektórych dzisaj zaskoczę ale szukając w miare pewnych typow wpadlem na dość ciekawy kurs fakt faktem bylo 1,75 teraz jest na bwin 1,62 ale i tak zachęca do grania.
Mianowicie w meczu Barcelona - AC Milan stawiam na to ze sedzia pokaze zawodnikowi Barcy zołta kartke w 2 polowie spotkania.!
Dlaczego? Mysle ze Barca w pierwszej połowię zdobędzie 1 bramkę i w 2 połowie będzie to mecz walki. AC Milan posiada szybkich zawodników tak wiec będą próbować ograć coś z kontry a wiemy chyba wszyscy ze kontra to najlepszy sposób chyba z możliwych na Barce. Ponadto we wszystkich oficjalnych meczach w tym sezonie FC Barca dostała wiecej niz 0,5 zoltej kartki w 2 polowie w Meczu z Realem , FC Porto, Villarealem i Realem Sociedad. Tak wiec mysle ze i tak AC Milan nie bedzie sie bronil caly mecz a napewno nie w 2polowie.
FC Barcelona - AC Milan Ile żółtych kartke otrzyma zespol 1 w 2 połowie?
typ: 1 Wiecej niz 0,5
kurs 1,62 Bwin
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyspcyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Mecz: Borussia Dortmund - Arsenal (połowa/koniec meczu)
Data: 13.09.2011 20:45
Typ: Arsenal
Kurs: 6.75
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dzisiaj rozpoczyna się faza grupowa Ligi Mistrzów, czyli najbardziej elitarnych rozgrywek na świecie wśród klubów. Niestety, po raz kolejny bez udziału polskiej drużyny, jednak ta szansa w tym roku rzeczywiście była bardzo blisko, jednak Wisłę od fazy grupowej dzieliło kilka minut. Na pierwsze spotkanie wybrałem starcie Borussii Dortmund z Arsenalem Londyn. Wiele ludzi jak widze stawia tutaj na drużynę przyjezdnych i tak też i ja postanowiłem, lecz wybrałem, że Arsenal już w pierwszej połowie udowodni swoją wyższość i wygra pierwszą część spotkania oraz, że &quot;dowiezie&quot; zwyciestwo do końca meczu wyśmienicie zaczynając rozgrywki grupowe. Arsenal to jeden z pretendentów do wygrania Ligi Mistrzów, więc kurs na nich rzeczywiście jest bardzo pokaźny i grzechem było by z niego nie skorzystać ;) Na początku sezonu Arsenal nie grał za najlepiej, żeby nie powiedzieć, że wogóle nie grał. Borussia też nie jest w wyśmienitej formie i to właśnie z tego chcę dzisiaj skorzystać. W kwalifikacjach do Ligi Mistzów Arsenal rozpoczął od ostatniej - czwartej rundy kwalifikacji, wygrywając z Udinese: najpierw u siebie 1:0, aby później na wyjeździe wygrać 2:1. Jednak należy podkreślić, że gdyby Udinese wykorzystało rzut karny w drugiej połowie przy stanie 1:0 dla gospodarzy, dzisiaj moglibyśmy nie podziwiać gry jednej z najlepszych drużyn na świecie, a już na pewno w Anglii. Arsenal ostatnio po niezbyt dobrej grze sprowadził do drużyny trzech znaczących graczy, którzy zapewne pomogą jej w osiągnięciu dobrego wyniku, a takim dzisiaj jest właśnie zwycięstwo. W lidze angielskiej, Arsenal po trzech meczach bez zwycięstwo wygrał ostatnio ze Swansea u siebie 1:0. Wczesniej zremisował bezbramkowo z Newcastle na wyjeździe oraz przegrał u siebie 0:2 z Liverpoolem no i 8:2 na Old Trafford z &quot;czerwonymi Diabłami&quot;. Jednak liga rodzima, a liga mistrzów czy chociażby liga europejska to dwie różne sprawy, co w tamtym roku udowodnił chociażby Lech Poznań. Ja wierzę, że młodzi zdolni grający w Arsenalu nie zawiodą, a Polacy grający w Dortmundzie dzisiaj nie zaliczą tego meczu do udanych. Oby... ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
:

Na Cypr przyjedzie dziś faworyzowana drużyna Zenitu. Kursy na gospodarzy wydają się bardzo ciekawe. Wystarczy przypomnieć jak radzili sobie w swoim ostatnim sezonie w LM, gdy min. remisowali z Chelsea i Atletico Madryt.
Dziś gości z Rosji przywita kocioł, podobny do tego jaki kibice zgotowali Wiśle Kraków. Zenit to inna półka, trudniejszy rywal... ale czy to znaczy, że nie można ich zabiegać? APOEL to mądrze budowana drużyna, którą potrafi grać na własnym stadionie. Przed Zenitem trudna przeprawa a ostatnia wyjazdowa porażka 2-4 tylko mnie w tym utwierdza.

APOEL - Zenit Petersburg
APOEL
+ 0,5
7/10 @ 1,60 (w temacie jeszcze po 1,70 ;) )
Bet365
✅
✅✅
:

W drugim spotkaniu tej samej grupy, zmierzą się faworyci (przynajmniej dla mnie) do awansu. Porto i Szachtar to dwa zespoły grające w bardzo efektowny sposób. Ci pierwsi to aktualni triumfatorzy Ligi Europejskiej, Ci drudzy to akurat ostatni zwycięzcy Pucharu UEFA, którego następcą są nowe rozgrywki - LE. W Lidze Mistrzów obydwa zespoły nie odnoszą już jednak sukcesów - przynajmniej ostatnio. Kibice Porto chcieliby już wymazać z pamięci klęskę z Arsenalem w marcu zeszłego roku. Wynik 0:5 chluby nie przynosi...
Rywale w ostatniej edycji odpadli dopiero w kwietniu - po dwumeczu z Barceloną. Wcześniej odprawili z kwitkiem Romę (dwa zwycięstwa!) i w spotkaniach grupowych Partizan oraz Bragę. W grupie udało się też wygrać z Arsenalem, który był jeszcze wtedy groźną drużyną ;)
Dzisiaj kursy na gości są bardzo zachęcające więc i gra na nich kusi.

FC Porto - Shakhtar
Shakhtar
+ 0,5
3/10 @ 2,25
Bet365

⛔⛔⛔





Ostatnim spotkaniem, które dziś typuje jest pojedynek dobrze już tutaj opisany.
:

Dla mnie obrona BVB jest mocno przereklamowana... defensywa Arsenalu to z kolei przede wszystkim nasz &quot;cudotwórca&quot;. Nie ma co popadać w samozachwyt ale Wojtek pokazuje świetną formę i dziś może wygrać ten mecz dla Arsenalu.
Kursy bardzo kuszące:

Dortmund - Arsenal
Arsenal + 0,5

7/10 @ 2,03
Pinnacle
✅
✅✅
Dortmund - Arsenal
Arsenal

3/10 @ 4,30
Pinnacle

⛔⛔⛔
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Nie mam nic przeciwko, żeby Porto dzisiaj wygrało. Ale myślę, że Ukraińcy trochę pomieszają. W ostatnim meczu ligowym trener Lucescu dał odpoczać kilku zawodnikom [Srna, Hubschmann, Pyatov, Dentinho i Eduardo (tylko 60min)]. Porto dzisiaj w mocno okrojonej defensywie. Rolando i Guarin sa zawieszeni po meczu z Barceloną, a kontuzjowani są brazylijski lewy obrońca Alex Sandro i rumuński prawy obrońca Cristian Sapunaru.
Kadra Porto:
Bramkarze: Helton i Bracali;
Obrońcy: Fucile, Otamendi, Maicon, Mangala i Alvaro Pereira;
Pomocnicy: Souza, Fernando, Defour, Belluschi i João Moutinho;
Napastnicy: Kléber, Hulk, Rodriguez, Varela, James i Djalma.
Uważam, że drużynie gospodarzy będzie dzisiaj bardzo ciężko zachować czyste konto. Maicon jeśli już gra w obronie to bardzo sztywno, a Otamendi jest nieograny.
Typ: Shachtar strzeli
Kurs:1.55
Buk:Bet-at-home
 
misiek111232 16

misiek111232

Użytkownik
FC Barcelona - AC Milan over 2.5 1,55
Mój typ na strzęście wszedł.

Ale gryzie mnie jedno jak to się stało że Barca straciła gola w 1 minucje meczu i ostatniej.?
Kurcze jak by ktoś znalazł skrót tego meczu, a najlepiej cały na necie to poproszę linka!
Niestety ale nie miałem możliwości obejrzenia tego meczu , a musi być interesujący.
Panowie kiedy ostatnio padł remis na boisku Barcelony.?

Ps jak dostane odp to można usunąć mojego posta ???? nawęd o to bym prosił
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Widać Barca z Milanem polubili wynik 2-2. Bądź co bądź ktoś śmiał się z typu Milan+3 i wziął Barce po mniejszym kursie. Gratuluje typu. Co do mnie to wtopilem naprawde dużo na Olimpiakosie. Zdziwiło mnie że slabo spisujący sie OM potrafil się przeciwstawic i wogole wygrać. Jednak Grecja jeszcze nie należy w pełni do Europy, przynajmniej piłkarsko. Szkoda drużyny z Doniecka i nie utrzymanego prwadzenia Arsenalu. A tak ogolnie to ciekawe wyniki...
 
mikems22 1

mikems22

Użytkownik
Sam skorzystałem z typu Milan +3, który na pewno wydawał mi się pewniejszy niż zwycięstwo Barcy z handicapem. Milan to jednak milan, zespół klasowy, a w takich meczach wszystko jest możliwe. Powyższy typ + zwycięstwo Porto i Chelsea i wszedł kuponik z przyzwoitym kursem.
do hama niżej:
mam swój temat w dziale kupony, więc jeżeli masz wątpliwości to zapraszam.
 
hama 11

hama

Użytkownik
Sam skorzystałem z typu Milan +3, który na pewno wydawał mi się pewniejszy niż zwycięstwo Barcy z handicapem. Milan to jednak milan, zespół klasowy, a w takich meczach wszystko jest możliwe. Powyższy typ + zwycięstwo Porto i Chelsea i wszedł kuponik z przyzwoitym kursem.
Tak po spotkaniu to każdy może pisać że wysłał to i tamto i siamto...

Cóż niepotrzebnie skusiłem się na Barce, mimo, że widziałem ich nienajlepszy ligowy mecz, na szczęscie przynajmniej overa dali rade pokryć.:cool:
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Ale gryzie mnie jedno jak to się stało że Barca straciła gola w 1 minucje meczu i ostatniej.?
Kurcze jak by ktoś znalazł skrót tego meczu, a najlepiej cały na necie to poproszę linka!
Niestety ale nie miałem możliwości obejrzenia tego meczu , a musi być interesujący.
Panowie kiedy ostatnio padł remis na boisku Barcelony.?
http://www.youtube.com/watch?v=TMLky4-rvYA

Barca zagrała naprawdę piękne spotkanie - piłkarsko zmiażdżyli Milan, jednak zabrakło skuteczności i koncentracji bo powinno to się skończyc 4:1 lub 5:1 dla Barcelony. Milan miał dwie szanse i obie wykorzystał - brawo im za to, dlatego piłka nożna to piękny sport - nie ma nic pewnego :p
Messi znowu na swoim wielkim poziomie mimo, że nie strzeli bramki. Wspaniała akcja Pato...
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Milan miał furę szczęscie,gdyby nie to schodziliby z bagażem bramek do szatnie jednak błędy z początku ustawiły mecz pod Włochów.Mieli szczescie i tyle.Barcelona była w tym meczu klase lepsza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom