>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 13.09.2011 - wtorek

Status
Zamknięty.
ronaldinho1991 27

ronaldinho1991

Użytkownik
Apoel-Zenit

Jutro rusza w koncu Liga Mistrzów, juz tradycyjnie zabraknie w niej polskiej druzyny, ale chyba wszyscy patrzacy trzezwym okiem na polska piłkę wiedzą, że nie zabrakło 3min jak uwazaja niektorzy, ale zabraklo przed wszystkim umiejetnosci zeby pokonac mistrza Cypru - Apoel. Jutro przed własną publicznoscia grają ze Zenitem St. Petersburg i wg. mnie kursy na cypryjczyków sa troche zawyzone. Wiadomo ze nie mozna rosyjskiej ekipy mierzyć z białą gwiazdą, jednak Apoel już w swoim poprzednim epizodzie w Lm pokazał, że szczególnie przed wlasna publicznoscia sa zespolem bardzo groznym i u siebie sa w stanie wygrac ze średniakami jak na realia LM a takim wg. mnie jest Zenit. Goście tego spotkania nie graja skutecznie na wyjazdach. W lidze na 11 meczy na obcych boiskach, aż pięć razy gubili pkt. Na Cyprze liga dopiero ruszyła, Apoel zagrał dwa mecze, w miniony weekend wygral u siebie 3-1 z Alki. Nie ma co ukrywać, że jeżeli Apoel chce cos ugrac w LM (przynajmniej 3 miejsce zeby awansowac do LE) to musi sie skupic głownie na grze przed wlasna publicznoscia. Ciagle, przy meczach tej druzyny mowi sie takze o czynnikach klimatycznych, nie jestem zwolennikiem takich argumentow, jednak jakaś mała korzyść dla gospodarzy też na pewno w tmy jest. Według mnie Apoel tego meczu nie przegra, pokazali w meczach kwalifikayjnych, że maja ciekawa druzyne z pilkarzami grajaca techniczna pilke i jestem przekonany ze nie dadza sie stlamsic przez rosyjska ekipe jak dla mnie spokojne typy na jutro to:

Apoel-Zenit 1 dnb 2,4 expekt ✅
Apoel-Zenit 1x 1,65 7/10 expekt ✅

Chelsea-Leverkusen

Jutro w Londynie jeden z ciekawszych meczy 1 kolejki Lm. Na Stamford Bridge przyjezdza ekipa z Leverkusen. Obie ekipy sezon zaczely calkiem dobrze i od poczatku plasuja sie w czubie tabeli. Ten dojdzie im wieksze natezenie meczowe i z pewnoscia przyda sie szeroka ławka rezerwowych. Ogladalem w tym sezonie 3 mecze Chelsea pod wodza nowego trenera Andresa Villas Boasa. Widac ze ten szkoleniowiec ma jakas wizje prowadzenia zespolu, jednak jak wiadomo potrzeba troszke czasu, aby wprowadzic do gry wszystkie swoje zmiany, dlatego wazne jest zeby mimo budowy nowego stylu druzyny, zespół nie tracil od poczatku ligi pkt jak np. Arsenal. Własnie z tego wzgledu ze gospodarzom przydarza sie jeszcze calkiem duzo bledow w obronie licze na to ze Leverkusen bedzie staralo sie co jakis czas zagrozic bramce The Blues.

Chelsea-Leverkusen obie strzelą 2,05 expekt ⛔
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Arsenal się skompromitowal w meczu z Manchesterem tracąc 8 bramek,gdyby nie Wojtek to pewnie byla by dwucyfrówka.
Borussia w tym sezonie tez nie radzi sobie najlepiej, ale na porażke z Hoffenheim mozna patrzyc z przymrużeniem oka gdyż w tamtym sezonie tez z nimi mieli problemy.
Chłopie piszesz kompletne bzdury, na porażkę Borussi można patrzeć z przymrużeniem oka? a na mecz ManUtd-Arsenal, gdzie Kanonierzy wyszli kompletną rezerwą już nie?
poza tym o ile się nie mylę to Dortumnd przegrał ostatnio z Hertą, ale może o jakiś inny mecz chodzi.
&quot;Borussia będzie chciała rozegrać dobry mecz&quot; co to za argument? a Arsenal zapewne twoim zdaniem pragnie zagrać słabo.
Dla mnie najrozsądniejszy typ to x2 po kursie 1.66
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Według ciebie Van Persie, Walcott, Ramsey, Szczesny, Djouru i Koscielny to rezerwa? A zobacz w jakim skladzie gral Manchester gdzie na codzien na pewno nie gra Cleverly, Jones, Welbeck czy bodajze Smalling.
Gratuluje wiedzy :cool:
...na przyszłośc jak kogos krytykujesz to podaj dobre uzasadnienie.
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Według ciebie Van Persie, Walcott, Ramsey, Szczesny, Djouru i Koscielny to rezerwa? A zobacz w jakim skladzie gral Manchester gdzie na codzien na pewno nie gra Cleverly, Jones, Welbeck czy bodajze Smalling.
Gratuluje wiedzy :cool:
...na przyszłośc jak kogos krytykujesz to podaj dobre uzasadnienie.
tak Ramsey i Djourou to rezerwa, w Manchesterze póki co Cleverley rozegrał wszystkie spotkania bodajże, poza tym Ferguson wyjątkowo balansuje wyjściowy skład, ale nie mówmy o Manchesterze bo
nawiązując do straty 8 bramek automatycznie nawiązujesz do formacji defensywnej, to jeszcze raz spójrz jak ona wyglądała a potem pogratuluj wiedzy sobie.
---------------Szczęsny----------------
--Sagna----Per------Koscielny-----Gibbs--
---------Song----------Frimpong-------
----------------Arteta-------------------
----Walcott-----------------Gervinho--
-----------------Robin-------------------
to jest prawdopodobna jedenastka na Borussię, porównaj ją sobie do tej z Old Trafford.
Nie twierdzę, ze Borussia przegra to spotkanie, tylko, że dajesz beznadziejne argumenty
 
legia 122

legia

Użytkownik
Widzę że jeden mecz zdominował tą dyskusję ;) Wszystko już chyba zostało powiedziane na ten temat. Ja w tym meczu stawiam X2 na wyspiarzy. Kursy tak wysokie ze względu na sławetne &quot;8:2&quot;. W normalnych okolicznościach przyrody kursy na Kanonierów wynosiłyby ok 2,8. Kurs mocno przeszacowany. W to mi graj pobieram value i dokładam do tego Zenit.
Zenit ma ciężkich przeciwników w grupie - o awans powalczy z Porto i Szachtarem. Także Rosjan interesują jutro tylko 3 punkty. Oglądałem sporo meczów Zenitu i nie mam wątpliwości że po ich stronie jest zdecydowana przewaga w umiejętnościach czysto piłkarskich. To co starczyło na słabą Wisłę w starciu z rosyjskim gigantem nie wystarczy.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów UEFA
Spotkanie: FC Porto - Shakhtar Donetsk
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.86
Bukmacher: Betsson

Zespołu gospodarzy nikomu przedstawiać nie trzeba, znakomita gra w lidze, szczególnie w poprzednim sezonie gdzie nie przegrali ani razu oraz wygrali Ligę Europejską - to na prawdę spore osiągnięcia, godne odnotowania. Po drugiej stronie Shakhtar, drużyna zajmująca aktualnie 1 miejsce w Ukraińskiej Premier League. Jak na razie spisuje się bardzo dobrze, w tym sezonie nie zaznali jeszcze goryczy porażki. Początkowo miałem typować w tym meczu zwycięstwo Porto, jednak po głębszej analizie i kilku istotnych informacjach uważam, że typ na over bramkowy wydaje się pewniejszy. Na swoje ostatnie 4 mecze ligowe (tyle odbyło się dotychczas kolejek w portugalskiej lidze) Porto zdołało zdobyć aż 12 bramek, co daje znakomitą średnią na mecz 3 bramki, stracili z kolei 3 tak więc sami byli by w stanie pokryć over, jednak to nie te same progi, a przeciwnik dużo lepszy od dotychczasowych zespołów, z którymi ostatni przyszło się mierzyć smokom. Tak czy inaczej potencjał ofensywny jest spory i niewątpliwie europejskiej klasy, a i czasem zdarzają się błędy w defensywie, które będą nieuniknione. Prawdopodobnie Porto będzie lepsze jeżeli chodzi o posiadanie piłki i będzie konstruować atak pozycyjny na połowie ukraińskiego zespołu, co oczywiście zaskutkuje nie tylko sytuacjami dla Porto, ale i groźnymi kontratakami Shakhtaru. A i po stronie ukraińców ma kto szczelać bramki (mam na myśli Adriano, czy Eduardo, Dentinho), zresztą strzelili w tym sezonie na 9 meczy aż 24 bramki, tracąc przy tym 6. Kolejną ważną informacją jest, że w zespole gospodarzy prawdopodobnie nie zagra obrońca - Alvaro Pereira, ponieważ podczas spotkania z Vitorią Setubal nabawił się urazu prawej nogi. Co ważne oba zespoły przyzwyczajone są głównie do ofensywnego stylu gry, co powinno spowodować, że gra stanie się otwarta, bynajmniej po 1 golu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
N 3

norbis

Użytkownik
uważam, ze arsenal wygra to spotkanie, choć będzie im bardzo ciężko.
za moim typem przemawia fakt, iż Kanonierzy mają o wiele większe doświadczenie w takiego typu pucharach i zawsze byli groźni a w tym roku, po transferach będą chcieli utrzymać dalej swą pozycję.
mój typ: 2
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jeśli dyskutujemy o BVB, to wręcz trzeba wspomnieć o kibicach tego klubu, bo to jest jedno z tych spotkań w którym doping odgrywa ogromne znaczenie.

Ala Wikipedia:
Borussia nie tylko dzięki sportowym sukcesom jest postrzegana jako jedna z największych i najlepszych drużyn piłkarskich świata. Jej wizytówką są kibice, którzy przez wielu są uznawani za najlepszych i najbardziej oddanych fanów drużyn piłkarskich świata. Przez wiele lat trybuny na Westfalenstadion gościły największą ilość kibiców w całych Niemczech. Rok po roku systematycznie rosła ilość widzów oglądających regularnie spotkania czarno-żółtych. Obecnie Borussia ma największą w Europie średnią liczbę widzów na swoich meczach. Warto wspomnieć o największym obecnie serwisie fan-zine w Niemczech, serwisie Schwatzgelb.de, skupiającym wokół siebie fan-cluby Borussii na całym świecie (m.in. z Polski). Corocznie karnet sezonowy wykupuje ponad 45 tysięcy ludzi. W 2007 sprzedano prawie 50 000 karnetów[4]. Oficjalnie zarejestrowanych jest prawie 650 fan clubów Borussii Dortmund na całym świecie. Należy do nich ponad 25 tysięcy osób.

Kibice Borussii sympatyzują z fanami Celticu Glasgow. W 1966, gdy Borussia wygrywała mecz finału PZP z Liverpoolem FC to właśnie szkoccy kibice wsparli dopingiem klub z Dortmundu. Tak nawiązała się przyjaźń kibiców, która trwa po dziś dzień. Na trybunach Westfalenstadion często można ujrzeć podwójne szaliki – właśnie Borussii i Celticu.
Signal Iduna Park ma trybunę stojącą na 27 tysięcy widzów. Jeśli istnieje coś takiego jak dwunasty zawodnik to kibice w Dortmundzie są nawet trzynastym. Pytanie retoryczne: Czy przegrywa się dwa mecz pod rząd na takim stadionie? :razz: Jeśli ktoś zdecyduje się na typowanie Arsenalu to polecam to jeszcze dobrze przemyśleć, bo to nie jest zwykłe spotkanie, a drużyny poziomem i formą są zbliżone.

Kicker podał już składy:

BVB: Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - S. Bender, Gündogan - M. Götze, Kagawa, Perisic - Lewandowski

Arsenal: Szczesny - Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs - Arteta, Song, Frimpong, Arshavin - Walcott, van Persie


A i przypominam, że Wenger siedzi na trybunach :].
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Barcelona(-1) - AC Milan 1 @1,75
Zupełnie nie widzę Milanu w tym meczu. Przed sezonie nie wzmocnili się nikim szczególnym, mało sie o tym mówi ale musieli przecież jeszcze zapłacić za całkowity transfer Ibrahimovica sporo kasy oraz wykupić 2 połowę karty Boatenga. Do obrony przyszedł Mexses i Taiwo, wypożyczono słabo spisującego się w Juve Aquilaniego, oraz Nocerino przeciętnego pomocnika. W tamtym sezonie nie tracili głupio punktów ze słabszymi drużynami oraz wykorzystali fakt słabszej dyspozycji reszty &#39;czołowych&#39; klubów dlatego myślę postrzeganie Milanu jest nieco zawyżone tym bardziej że odszedł Pirlo klasowy rozgrywający.
Barcelona wzmocniła się Fabregasem czy Sanchezem który jednak już wypadł na dłużej z gry. Z łatwością stwarzają sobie sytuacje bramkowe dominując rywali przez większość meczu. Ostatni mecz to trochę wpadka, wiem że zaczeli bez Messiego ale dokładnie przyczyn remisu nie znam. Milan również zremisował u siebie z Lazio mają sporo okazji do strzelenia gola oraz sporo okazji dając przyjezdnym. Dodatkowo dzisiaj na treningu jakiś urazów nabawili sie Ibrahimovic oraz Robinho i pewnie jutro nie zagrają. Jedyne co ratuje Milan to fakt że Włochom zawsze wygodnie i dobrze sie gra z Hiszpańskimi drużynami. Jak dla mnie to i możliwy jest pogrom z 5-0 tym bardziej że to Milan jest głównym rywalem w grupie, pierwszy mecz i u siebie, nawet jakby coś Barcelonie nie szło to pomoże sędzia i powinno być oki ????
/
Alberto Aquilani dołączy do Milanu na okres dwunastu miesięcy z klauzurą wykupienia go po rozegraniu 25. gier za 6 milionów euro. Kwota jaką rossoneri wydadzą na zawodnika będzie rozłożona na trzy raty, po 2 miliony rocznie, zaczynając od 2012 roku. Piłkarz zarabiać będzie 2,5mln euro za sezon. Jak zagra 25 meczy to Milan będzie zobligowany do transfery definitywnego.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
wypożyczono słabo spisującego się w Juve Aquilaniego, oraz Nocerino przeciętnego pomocnika.
Aquilani został kupiony, podobnie Nocerino.
Nie zagra na pewno Ibra, Robson także atak to duet Cassano-Pato, w pomocy Van Bommel kosztem Ambrosiniego, który jest bez formy, obok Boateng i chyba Nocerino bo Gatusso też kontuzjowany.Do pomocy też wejdzie zapewne Seedorf.
W obronie Antonini, Silva z Nestą na środku oraz Abate na boku.
Powodzenia.
 
misiek111232 16

misiek111232

Użytkownik
W końcu Liga mistrzów się rozpocznie a co za tym idzie więcej kasy:pp

FC Barcelona - AC Milan
over 2.5 1,55​
✅✅✅✅
(kurs może nie powala ale mi wystarcza)

Oczywiście jak by kurs nie aż tak niski to bym stawiał na Barce bez większego zastanawiania się. Ale co zrobić żaden bukmacher nie da kasy za darmo:/

FC Barcelona ostatni mecz zremisowany z Real Sociedad 2:2 przez zlekceważenie przeciwnika się tak skończyło. Jeśli ktoś oglądał tan mecz to wie że Barca strzeliła 2 gole w 15 minut i gra chociaż z paroma zawodnikami rezerwowymi wyglądał całkiem, całkiem. Milan też zremisował z Lazio z takim samym wynikiem.
Spodziewam się tu raczej goli do jednej brami, bramki Milanu. Fc Barcelona musi być bardzo zmotywowana po tym &quot;nie farcie&quot; i spróbują Ligę mistrzów rozpocząć jak najlepiej. Atut boiska i wszystko za dumą Katalonii . Będą chcieli pokazać kibicom że to nie fart. Wygrana z Milanem to moim zdaniem jest tylko formalnością.
Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami był dosyć dawno (jak dobrze pamiętam) to chyba po karnych Barca wygrała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Miejcież litośc który zespół jest w stanie coś ugrać na Camp Nou ?? Moja odp to żaden. ;) Skoro Real z galaktycznym składem jest zatrzymowany co sezon to co ma do powiedzenia Milan ?? Może im Ibra coś powiedziec ale jego odp będzie wyglądała tak(z Barceloną nie można grać otwartej piłki,trzeba wyłonczyć z gry Xaviego i Inieste)wszyscy o tym dokładnie wiedzą a mimo to dalej popełniają te same błędy,mecz będzie wyglądał następująco Barcelona będzie grać swoje a Milan będzie grał z kontry i się bronił innej opcji nie widze jesli jeszcze barca włonczy 3 i 4 bieg to naprawde to sie może skonczyć klęską rossonerich na camp nou .Warto dodac że barcelona nie jest jeszcze u szczytu formy a ich wynik w cale nie musi być okazały licze na 3:1 bądz 2:0,jedno jest za tem pewnie Barcelona wygra. ;)
No tak tylko spojrz na zaproponowany typ a nie wycinek analizy. Jak dla mnie kurs 1.4 na to że Milan przegra max 2 bramkami to chyba najpewniejsze pieniądze w tej kolejce. Bo reszta, jak Chelsea, Porto czy MU wcale nie muszą, a kursy też niewiele większe. Dzięki dla kolegi za ten typ;)
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Chelsea, Porto czy MU wcale nie muszą, a kursy też niewiele większe
Chelsea 1,40, Man United nie zdarza się niżej niż 2,00. Rzeczywiście niewiele większe. Mogłeś podać przykład City do tej dwójki, a nie Czerwonych Diabłów.
Co do typu - sam gram na Barcelonę mecz bez żadnych fantazji. Kurs 1,30 jest całkiem dobry, nie potrzeba mi rewelacji. Ale głębsze &#39;paplanie&#39; zostawię na późną noc.
 
rysiek650 14

rysiek650

Użytkownik
Benfica - Manchester United. Kurs na mistrzów Anglii oscyluje w okolicach 2.0. Aktualnie diabły niszczą Bolton, więc forma nie spada, kurs warty zaryzykowania, bo na dniach pewnie trochę spadnie.
Moim zdaniem na MU nie ma co grać ważniejszy mecz z Chelsea w lidze a nie LM
pierwsza runda na wyjazdach w zeszłym sezonie MU remisy w LM i ja tu bym widział remis jak już bym miał grać ale no bet ???? mecz
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
No tak tylko mi chodziło o to że MU wcale nie musi tego wygrać...I kurs 2.0 jest adekwatny do ryzyka. A myślę że takie handi na Milan jest dużo bardziej bezpieczne.
 
L 4

lukashao

Użytkownik
co do trybuny na Signal Iduna... UEFA nie pozwoliła na wejście kibiców na tą trybunę, więc zostaje coś około 60 tyś. Myślę, że to i tak dużo, jednak kibice borussiii, gdy gra nie będzie się kleić mogą gwizdać z obużenia co na pewno nie pomoże drużynie. Kto ogląda regularnie bundesligę ten wie jakie zwyczaje panują na trybunach w dortmundzie.
 
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Miejcież litośc który zespół jest w stanie coś ugrać na Camp Nou ?? Moja odp to żaden. Skoro Real z galaktycznym składem jest zatrzymowany co sezon to co ma do powiedzenia Milan ??
Ibra ma coś do udowodnienia, a oh i ah nad Barceloną lekko ucichł w weekend kiedy to prowadząc 0-2 zremisowali a &quot;boski&quot; dostał jeszcze żółtko za nurkowanie... Milan to nie BATE i na pewno presja nie zwiąże im nóg... tam może być wszystko ale moim zdaniem kurs under 3.5 za 1.55 wygląda dobrze.
 
lolian 96

lolian

Użytkownik
Ibrahimović nie będzie grać przeciwko barcelonie:
AC Milan w konfrontacji z FC Barcelona zagra nie tylko bez Robinho, Gennaro Gattuso i Filippo Inzaghiego, ale jak się okazuje, z kadru meczowej wypadł także Szwed Zlatan Ibrahimović.

Piłkarz podczas ostatniego treningu doznał kontuzji mięśnia przywodziciela, na skutek której nie będzie w stanie zagrać przeciwko swojemu byłemu pracodawcy. Ibra będzie obserwował poczynania swoich kolegów z drużyny z wysokości trybun.
(Sports.it)​
 
pacfik 46

pacfik

Użytkownik
Signal Iduna Park ma trybunę stojącą na 27 tysięcy widzów.
tak jak ktos juz napisal, na LM nie jest mozliwe &quot;funkcjonowanie&quot; stojacej trybuny, Sudtribune niestety bedzie puste co jest duzym minusem dla BVB
ogolnie w tym meczu ciezko cos przewidziec jednak ( jako fan BVB ) uwazam ze Arsenal jest zbyt doswiadczonym zespolem zeby nie wyjechal z Dortmundu bez ani jednego punktu, do tego dochodzi slabsza dyspozycja Kagawy i Gundo w srodku pola, predzej bym cos moze na bramki zagral ...
co do kursu na Barce to jest w ogole smiech na sali, ciekawe kogo by tam musieli goscic zeby kurs na Barce byl conajmniej 1.5
w meczu Porto niby faworyt to goscie ale...chyba sie tam zmienil trener, odszedl Falcao wiec gra nie bedzie juz napewno taka sama a goscie z ukrainy to nie jest druzyna do bicia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom