>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1. kolejka Enea Ekstraligi - 12-13 kwietnia

Status
Zamknięty.
C 407

cekaem

Użytkownik
Zagrałem przed chwilą w Betsafe takie dubla :
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 1 1.85
Unia Leszno - Włókniarz +16,5 2 1.85
ako 3.42
Dzisiaj może być trochę bez ładu i składu. Sparta na własnym torze bardzo mocna. Z seniorów jak dla mnie w zasadzie tylko Pavlic jest zagadką , reszta powinna punktować solidnie. Gorzów jak dla mnie ma dziurę w składzie w postaci Linusa. Do tego w zasadzie na większości pozycji uważam , że to Wrocek ma mocniejszych zawodników.(przynajmniej na własnym torze stać ich na większe zdobycze punktowe) Plus Gorzowa to , że Zmarzlik może zastępować gorzej jeżdżącego seniora. Tak to w zasadzie mocnym pewniakiem jest Iversen , który w zeszłym sezonie był tam niechwytny dla gospodarzy , którzy jednak wtedy jechali bez Tajskiego. Zagar na razie szału w tym sezonie nie robi. Kasprzak obstawiam maks 10. Nie widzę tutaj możliwości ich zwycięstwa. Wiadomo to tylko żużel początek sezonu i wszystko może się zdarzyć ale jakoś dziwnie jestem spokojny o dzisiejsze zwycięstwo Wrocka.
Drugi typ mogę nie być obiektywny jako Częstochowianin. Jak byłem pesymistycznie nastawiony przed inauguracją tak uważam , że ZZ za Jensena to wzmocnienie w dzisiejszym meczu. Pisałem już o tym w innym poście i powtórzę raz jeszcze. Na chwilę obecną Walasek , Kildemand , Jabłoński i Holta lepiej moim zdaniem zapunktują aniżeli będący raczej nie za dobrej formie i nie pełni sprawny Jensen. Druga kwestia wydaje mi się, że ta linia mocno przesadzona. Goście będą trzymać wynik. Taki Walasek w 7 startach swoje zrobi. Kildemand wysoka forma od początku sezonu. Jabłoński zaskakująco dobrze też sobie radzi. Holta mam nadzieję , że poniżej pewnego poziomu nie zejdzie , chociaż jego dyspozycja jest dla mnie największym znakiem zapytania. Przypomnę też , że w zeszłym sezonie Częstochowa wygrała w Lesznie. Przewidywałem lanie ale przy zz nie powinno być aż takiego. Spokojnie stać Włókniarz na 37 oczek. Podsumowując tak wysoko ustawiona linia jest dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem i chętnie ją pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rachek 18

rachek

Użytkownik
bieg juniorski Wrocław - Gorzów 2 2.00 sts

Malitowski Dolny - Cyfer Zmarzlik.

Para Sparty Wrocław przed sezonem prezentowała się całkiem przyzwoicie. Już w zeszłym roku mieli przebłyski, ale patrząc na to co Bartek pokazał w zeszłym roku na torze we Wrocławiu jestem przekonany, że uda mu się ten bieg wygrać. A Cyfer wydaje się być w formie życia, zarówno Malitowski jak i Dolny to zawodnicy w jego zasięgu i gdy tylko uda mu się zabrać ze wszystkimi, to wygrana pary Gorzowskiej powinna stać się faktem.
zaklad zdecydowanie no bet!
Dolny i Malitowski zrobili moim zdaniem spore postepy i nie zdziwie sie nawet jak wygraja ten bieg ..
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Sparta Wrocław (+2.5) - Stal Gorzów - 1 @ 1.62 ⛔
Triobet

Czekałem i się doczekałem. Betsson ma ustawionego minimalnie faworyta gospodarza. I tu się zgadzam. Moim zdaniem teoretycznie to wrocławianie na swoim torze powinni okazać się lepsi. Tajski, Troy, Magic i Ogór to solidne zestawienie zwłaszcza na wrocławskim owalu. Liczę tu przede wszystkim na świetny zmysł taktyczny Piotra Barona, który potrafi zmobilizować i ustawić swoich podopiecznych. Spotkanie będzie zapewne bardzo wyrównane. Remis nie powinien nikogo zdziwić.

E: kurs w B365 na Wrocław tylko 1.57, trochę przesada, lecz dobrze określony faworyt

dodaję jeszcze jeden bet:

Nicki Pedersen over 12 @ 1.7 zwrot
Triobet

Duńczyk na początku sezonu jest bardzo szybki. W SBP był zdecydowanie szybszy od PUKa, nieźle jechał w GP Nowej Zelandii, a w sparingach był niemal nie do pokonania. Jak zwykle Nicki świetnie dopasowuje motocykle pod domowy tor. Dzisiaj rywalem będą osłabieni częstochowianie. Nie za bardzo widzę kogoś, kto będzie w stanie zagrozić Powerowi ze strony gości. Nie będzie defektów itd., to typ powinien wejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rachek 18

rachek

Użytkownik
Sportingbet
Wroclaw - Gorzow
Wroclaw +2.5
kurs 1.65
stawka 10/10
chyba wszytki buki maja odwrotnie handi wystawione. ja czekalem na wlasnie takie, bo wydaj mi sie ono pewne. Wroclaw u siebie zawsze byl grozny, a teraz sklad wydaje sie bardziej wyrownany niz np. przed rokiem. przede wszystkim widze spora poprawe na juniorce, a to jest klucz do sukcesow. natomiast kazdy senior jest w stanie zakrecic sie kolo 10 pkt. oby tylko Janowski i Pavlic nie dali dupki.
w Gorzowie chyba wiecej niewiadomych.. Zagar raczej bez formy na poczatek sezonu, Linus to przecietniak lub nawet slabiak. Iversen i Kasprzak beda pewnie ciagnac ten wozek, choc Swider tez moze napunktowac. Zmarzlik Zarzlikiem, ale wierze we Wroclawskich juniorow.
rok temu wynik 42:48, ale Wroclaw wtedy bez Tajskiego.
ogolnie mecz powinien byc wyrownany i zaciety do samego konca i te handi niby male, ale moim zdaniem bezpieczne.
dla odwaznych proponuje remis po kursie 13-15
edit: podczas pisania postu pojawil sie juz typ na Wroclaw +2.5, wiec chyba nic tylko grac ????
 
M 32

molpl

Użytkownik
Gorzów +4 vs Wrocław Typ 1 +4pkt 1.90 ✅Bet365
Bardzo zacięty mecz. Kasprzak w formie widać ma szybkie motocykle po GP. Słabsza postawa Iversena na GP spowodowana jak to napisał kiepskimi motocyklami. Lepsza juniorka po stronie Gorzowa. Mecz 50/50 więc hendi 4pkt pobieram
 
S 0

silviof

Użytkownik
Krzysztof Kasprzak +1 - Maciej Janowski -1 - 1 kurs 2,10 bet365
Biorąc pod uwagę formę Zagara, nie zdziwię się jak będzie musiała być taktyczna i Kasprzak pojedzie 6 razy, Maciej jeszcze nie jest w optymalnej formie, więc może być z nim różnie. Po takim kursie i handi na Kasprzaka, który u progu sezonu wręcz lata po torze, warto zaryzykować.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Gdańsk - Toruń @1,12 b365
Leszno - Czewa @1,03
ako 1,15 b365 ⛔
Taki kurs na Toruń? Chyba kogoś poniosło, powinno być 1,01, a nie 1,12. Dodajemy do dubelka Leszno i mamy ładny tenisowy kursik 1,15. Elegancko wg mnie bez ryzyka. Gdańsk ma 4,5 zawodnika, Szymko co ty robisz w ekstralidze? Toruń też ma 4,5 zawodnika, ale o klase lepszych + Fajfer. Spokojnie wygra.

Leszno -14,5
- Czewa @1,90 triobet ⛔ 52 - 38
Leszno w formie, Pawliccy w formie, Nicki w formie, Michalsen w formie, Musielak odnalazł się po kontuzji, Bjerre w Anglii coś zawodzi, ale w PL bym się o niego nie martwił. Czewa z Jabłońskim i z/z za lidera bez szans wg mnie. Juniorka słabsza, mam namyśli Łęgowika, Kildemand Holta i Walasek to trochę mało na Leszno. W Jabłońskiego zarówno tego jak i tego w ZG nie wierze, po prostu.
Walasek powyżej 11 @1,72 b365 ✅ 12
Dzisiaj zapewne 7 biegów, spodziewałem się linii 13-14 oczek a tu proszę jaki prezent, taki sam jak wczoraj z Kołodziejem. 7 biegów x 2pkt daje 14, Greg musiałby jechać padake, żeby nie uzbierać 12 oczek. Peffka pefffunia jak to chłopaki mawiają.
Pedersen over 12 (12 zwrot) @1,65 triobet Zwrot 12
Nicki nie ma płacone za występ ryczałtu, tylko za punkty na torze, więc nie odda 15 biegu jakiemuś juniorowi. Druga rzecz to jak najwyższe zwycięstwo Unii w kontekście bonusa. 3 rzecz to taka, że Nikuś zakręci obok kompletu, może straci oczko na rzecz kolegi z pary i raz może obejrzy plecy Walaska. 13 oczek w 5 biegach spokojnie powinien przywieść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Niels Kristian Iversen over 11 @ 2,10 Bet365⛔ - katastrofa przy startach...
Linia przyjemna i kurs dobry, a zatem over Puka musowo zagrać. Duńczyk w lidze to pewniak do duuużej ilości punktów i z tym nie ma problemów. Trochę nie rozumiem, dlaczego został dostawiony do juniorów, bo jednak chyba lepiej by było zestawić go z najsłabszym zawodnikiem w drużynie czyli Sundstroem. Rywale niby nie łatwi, ale mimo wszystko, jeśli Stal ma powalczyć o wygraną we Wrocławiu, to Iversen musi wygrywać z liderami gospodarzy. Jeśli pojedzie 6 razy to wystarczą same &quot;dwójki&quot;, ale jeśli 5 razy to dwie trójki i reszta dwójek, co też powinno wejść.
Krystian Pieszczek(-1)-Paweł Przedpełski 1 @ 1,83 Bet365✅
Krycha dzisiaj zapewne 6 razy na torze się pojawi i to on powinien być jednym z liderów GKS-u. 3 swoje starty, do tego raz z taktycznej pewnie zastąpi Kossakowskiego i 2 razy ze zwykłej pojedzie za Szymkę. Paweł ma swoje trzy starty i nie wiadomo, czy dostanie coś więcej, chociaż zmiany za Kułakowa możliwe. Tak czy siak znajomość toru po stronie Krychy, do tego przewaga w liczbie startów, więc moim zdaniem powinien tutaj objechać juniora gości.
Apator już opisany więc nie mam ochoty powielać tego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 147

cococabana

Użytkownik
UNIA LESZNO - WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA
Grzegorz Walasek Powyżej 11 PKT 1,72 BET365 ✅✅✅

Sprawa prosta w sparingach Grzegorz co najmniej przyzwoicie. W 2012 roku w Lesznie latał robiąc 16 pkt. Dzisiaj zapewne 7 startów ZZ za Grisze i taktyczna więc linia powinna być spokojnie pokryta.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów Handicap ( 0 : 1.5 ) [email protected] ⛔ niemile zaskoczenie, tor wszystko zweryfikowal, po 5 biegu cos peklo, gorzowiacy poprawili ustawienia i bylo po zawodach. Sparta na razie idzie na bok, zobaczymy co pokaza w kolejnych meczach....
Kapitalny mecz sie zapowiada, dla mnie faworytem jest Wroclaw i mysle, ze dzisiaj poradzi sobie z Gorzowem. Argumenty?
Wlasny, specyficzny tor
Atmosfera w zespole
Atmosfera na stadionie
Mocny wyrownany sklad
Gorzow dla mnie nie wyglada dobrze, Zagar na sparingach nie blyszczal, Iversen tez nie porywa, Kasprzak i Zmarzlik forma niezla ale to moze byc za malo na rozpedzony Wroclaw.
Wierze, ze Wroclaw bedzie czarnym koniem tego sezonu, dzisiaj jest szansa by zaczac z wysokiego C
 
L 3

l3ffy

Użytkownik
Bieg juniorski
Wrocław-Gorzów - typ: x (remis) - 3,50 - STS
Stawka 4/10
Wrocławskie Patryki (Dolny, Malitowski) u siebie prezentują się całkiem nieźle. Jednak mimo wszystko Bartek Zmarzlik będzie walczyć o pierwszą pozycję, zarówno dobrze spisujący się ostatnio Cyfer jest w stanie nawiązać kontakt. Kurs 3,50 jest bardzo atrakcyjny sugerując się tak wyrównaną na stadionie olimpijskim obsadą 2 biegu.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Dla mnie juniorka to loteria, slaba psycha jeszcze swoje robi, tasma, upadek tutaj wszystko jest mozliwe, no bet chociaz osobiscie sklaniam sie ku 2:4 dla Gorzowiakow
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Bez oferty Betsson/Betsafe na pojedynki żużlowców dzisiaj... najpierw o 13 miała się pojawić, teraz napisała panienka, że nie będzie w ogóle bez podania przyczyny. Może coś jednak zarzucą, ale nie ma co się napalać... kiepsko
Edit: No jak kiedyś, co inne support co inne oferta... mamy kursy
Tak na sucho z Betsson:
Jędrzejak - Pavlic 1
Holder - Miedziński 1
Pedersen - Pawlicki 1
W pierwszych dwóch typach Holder i Jędrzejak będą mieli 4 biegi swoje łatwiejsze to już plus, Pedersen nie mam wątpliwości, że przejmie liderowanie w Lesznie.
ako: 2,835 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
T.H.Jonasson - Adrian Miedziński 1 1,85 Millenium ⛔
Emil Sajfutdinov - Chris Holder 1 1,85 Fortuna ✅
Dzisiaj tylko typy z &quot;ziemniaków&quot; bo Betsafe nie wiem co się stało ale par h2h nie da :-| . Jonasson dzisiaj myślę, że Mroczką podejmą walkę z drużyną z Torunia. Jonasson na pewno bardzo dobrze się czuje na torze w Gdańsku. Adrian zagubiony na początku sezonu nawet w Toruniu na torze. W Gdańsku występy w kartkę i dzisiaj z Holderem w parze więc ciężko o zdobywanie punktów. Jeśli chodzi o drugą parę to Emil gdzie nie jedzie zbiera 3 z ogromną łatwością, ma super sprzęt co pokazywał w Toruniu podczas turnieju par oraz na sparingach podobno imponuje szybkością stąd mój typ na niego z Holderem mimo, że ten drugi notuje bardzo dobre wyniki w Gdańsku.. Emil ma na pewno łatwiejszego zawodnika w parze no i chyba jeszcze lepszy sprzęt na chwilę obecną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
W fortunie fajna oferta nawet. Bez z głebszej analizy, bo cisne na mecz:
Przem. Pawlicki over 9,5 1,7
M. Janowski over 9,5 1,8 dzisiaj w parze z juniroem wiec sporo ławych pkt
Bjerre - Walasek 2 1,9 krasnal oprocz GP cienizna a Walasek cisnie mocno.
Woffy - Kasper 1,65 Kasprzak nigdy nie lubil tego toru
Sayfudtinov Holder 1 1,8
AKO 17,28
Za drobne oczywiscie ale wydaje się rozsadnie ????
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Emil Sajfutdinow - Chris Holder - 1 @ 1.7 ✅
Betsson

Bardzo interesująca opcja. Rosjanin prezentuje całkiem dobrą formę. Dysponuje szybkim sprzętem. Dodatkowo biorąc pod uwagę zestawienie par w dzisiejszym pojedynku z Gdańskiem uważam, że naprawdę warto sięgnąć po ten bet. Holder trochę bez błysku. Jednak po kontuzji nie jest tak szybki. Oczywiście im dalej będziemy wchodzić w sezon, tym lepsza powinna być dyspozycja Australijczyka. Teraz jednak bardziej przekonuje Emil.
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Gdańsk(+20,5 pkt)- Toruń
Typ: 1
Kurs: 2.15 (realnie z podatkiem 1,892)
Bukmacher: Fortuna

✅✅✅ dream team coś nie w formie, ale przegranej to sobie nie wyobrażałem.
Sporo zostało o tym meczu już napisane, ja przypomnę, że Toruń bez Ward&#39;a. Gdańsk u siebie aż tak słabo nie jeździ, żeby przegrać tak wysoko, wrócili do Ekstraligi to będą się chcieli pokazać na początku z dobrej strony.
Edit: po minucie zmienili kurs na 1.95 (realnie 1.716)
Do tego dorzucam Leszno (-14,5 pkt) @1.80 (1.584) też z fortuny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Nie no jaja w Gdańsku.. Gollob, Holder i Adrian to powinni się zastanowić nad sobą. Jestem wielkim fanem Golloba ale sobie w ch.. leci równo. Trzech podstawowych zawodników żeby zrobiło razem 17 ptk? haha w takim Gdańsku to to trio powinno gwarantować minimum 30! Do tego Toruń za tydzień bez Emila z pół sprawnym pewnie Darkym. Nie no mają i zrobili sobie dzisiejszym meczem pod górkę jeśli trybunał nie zmniejszy kary(a po tym meczu zobaczymy jaką decyzję podejmie..).. to Toruń w mojej ocenie zrobił może nie milowy ale ogromny krok ku nie startowaniu w PO. Tak szczerze patrze i nie bardzo wiem gdzie mają wygrać jeszcze 4 razy z taką jazdą ;) Szkoda Emila bo jako jedyny oprócz jeszcze Oskara dzisiaj trzymał fason i widać, że facet jest w formie obojętnie gdzie jedzie. No i brawa dla Kulkowa bo dwa 5-1 na wyjeżdzie to szacunek!
Mikkel Michelsen - Mirosław Jabłoński 1 1,80 Betsafe ✅
Jeszcze jeden typ na dzisiejsze zawody. Gram na Duńczyka bo bardzo dobrze prezentował się na &quot;Smoku&quot; w sparingach (7 i 8 punktów z bonusami). Mirek niby dzisiaj pewnie 6 razy pojedzie chociaż zobaczymy jak się będzie sprawował. Mówi sam, że formę ma ale jak już jeżdził w sparingu na wyjeżdzie nie było takiej super formy. Widziałem, że jechał w Lesznie w 2012 roku i zdobył 3 punkty. Być może nawet nie pojedzie 6 razy bo jest Walasek, Holta, Czaja i oczywiście Peter. Stawiam tutaj na Duńczyka bo równo się prezentuje na torze w Lesznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom