>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1. kolejka Enea Ekstraligi - 12-13 kwietnia

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Falubaz - Unia Tarnow (+8,5) 2 @ 1,85 Betsson ✅ ✅ peffka miesiąca
A dla mnie ten handicap jest zdecydowanie zbyt wysoki. Falubaz jest mocny ale ma też swoje problemy. Nie ma Jonssona, to według mnie osłabienie mimo wszystko. Hampel, Protas, Dudek, Lokatajew pewniacy ale Jabłoński i juniorzy, w takiej stawce to już jakaś niewiadoma. A i liderzy mogą potracić punkty, bo goście to nie ułomki.
Przede wszystkim podoba mi się skład Tarnowa. Nie ma może takich gwiazd jak Hampel ale nie ma też dziur. Gomólski jako junior powinien być dużym atutem. Ponoć jest w dobrej formie. Doszedł Buczkowski, który na tym torze potrafi jechać i choć uważam, że zeszłoroczny był w jego wykonaniu przeciętny, to może to być jeden z lepszych transferów w tym roku. Łaguta odbudował się u Cieslaka. W tym roku w sparingach podobnie czuł się bardzo pewnie. Ta para jest bardzo silna. To samo można powiedzieć o Hancock-Kołodziej. Na papierze nawet może lepsza ale póki co forma Herbola to niewiadoma, a Koldi się potłukł. Obaj jednak bardzo dobrze śmigają na tym torze i wystarczy, że w sumie tylko jeden zaskoczy albo obaj pojadą przeciętnie i Falubaz nie będzie miał na kim robić takiej przewagi. Bo przecież na na Vaculiku, który ma ponoć sprzęt nie z tej z ziemi na początku sezonu. Biorę komfortowo handi na Tarnów. Moim zdaniem są w stanie powalczyć nawet o zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Adam Strzelec - Kacper Gomólski 2 1,96 Betsafe ✅
Kacper w lepszej formie u progu sezonu do tego pewnie pojedzie raz z taktycznej więc dodatkowy start więcej niż Adam. W Zielonej Górze chyba Kamil się lepiej obecnie prezentuje więc Adam w biegu juniorskim już może sporo tracić. Wyniki obu w sparingach są diametralnie różne bo Adam robił po 3 punkty, raz 6 zdobył we Wrocławiu a Kacper po 9. Ciekawe pary są z Gregiem bo Dudek super forma na torze w Zielonej Górze i Vaculik bardzo mocny u progu sezonu ale Greg to Greg.. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 42

scorpionx

Użytkownik
Adam Strzelec - Kacper Gomólski 2 1,96 Betsafe
Kacper w lepszej formie u progu sezonu do tego pewnie pojedzie raz z taktycznej więc dodatkowy start więcej niż Adam. W Zielonej Górze chyba Kamil się lepiej obecnie prezentuje więc Adam w biegu juniorskim już może sporo tracić. Wyniki obu w sparingach są diametralnie różne bo Adam robił po 3 punkty, raz 6 zdobył we Wrocławiu a Kacper po 9. Ciekawe pary są z Gregiem bo Dudek super forma na torze w Zielonej Górze i Vaculik bardzo mocny u progu sezonu ale Greg to Greg.. ;)
Wszedłem na forum żeby napisać to samo ale widzę że mnie ktoś wyprzedził. Zgadzam się rękami i nogami pod tym. Tylko najgorsze jest to że jak zobaczyłem tą oferte, zanim wpisałem kwote to spadł kurs do 1,80 a po 10 minutach jest już 1,65 więc łapcie okazję póki oferta nie będzie na poziomie 1 : )))
edit 10:58: już jest 1,35 ...
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Nareszcie długo wyczekiwany start ????
W poszukiwaniu niespodzianek dzisiaj ruszamy do Zielonej Góry. Długo myślałem jak się zabrać za ten mecz. Z Jonnsonem w ciemno bym brał obecne handi, które wisi obecnie w Betsafe -7,5. Jednak bez niego wstrzymam się , kurs nie warty ryzyka aczkolwiek jak ktoś lubi tzw &quot;pewniaczki&quot; , które czasem lubią dać ciała to uważam dzisiaj i tak warte gry. Mając na uwadze to , że Tarnów dostał tam dwukrotnie straszne lanie w zeszłym sezonie. ( 54-36 , 53-37). Wiem , że składy się trochę pozmieniały ale czy na tyle by odwrócić losy tej rywalizacji? Nie wydaje mi się , aczkolwiek to pierwsza kolejka i kto wie co się wydarzy. Ale dobra do sedna o czym chciałem pisać. Tak więc w poszukiwaniu niespodzianek zagrałem już zakład taki:
Loktajev - Jabłoński 2.95 Betsafe
Kurs na Saszkę nie warty zachodu , za to na Krzysia uważam , że jak najbardziej. Jabłoński od początku był w awizowanym składzie na to spotkanie czyli wydaje mi się , że od początku prędzej brano możliwość jego udziału w meczu aniżeli Saszki. ( teoretycznie ktoś może powiedzieć , że czekano na przyznanie mu obywatelstwa, aby mógł teraz pojechać jako junior ale czy ktoś w to naprawdę wierzył , że to się już teraz uda?). W zeszłym sezonie Jabłoński przeplatał mecze lepsze ze słabszymi ale suma sumarum tą średnią prawie 1,7 na bieg na własnym owalu osiągnął co należy uznać za bardzo przyzwoite występy. W tym sezonie o ile się nie mylę ostatnie zawody jakie objechali to był memoriał Rycerzy Speedwaya gdzie obaj pojechali tak samo po 9 pkt. Dopiero w biegu barażowym lepszy okazał się Sasza. Wcześnie w meczu sparingowym Jabłoński zdobył 6pkt + 3 bonusy , Saszka 9 pkt obaj w 4 biegach, z tym , że Sasza wtedy jechał na juniorce, także miał ciut łatwiej. Może i faworytem tej pary jest na Ukrainiec ale czy aż takim jak to widzą sobie bukmacherzy? Mnie się wydaje , że kursy są przesadzone i widzę tutaj szansę dla Jabłońskiego. Jako, że lubię szukać niespodzianek szczególnie , że jest to początek sezonu zdecydowałem się pograć w jego stronę.
Może zaraz jakiś rodowity zielonogórzanin co na co dzień obcuje z tamtejszym żużlem sprowadzi mnie na ziemię ale i tak wszystko zweryfikuje tor ????
Pozdrawiam
PS: W sumie może co myślicie teraz o graniu na Strzelca?? Kurs 2.95 Wygląda zachęcająco. W Częstochowie na wypożyczeniu jak miałem okazję go oglądać wyglądał naprawdę obiecująco. Gomólski znowu nigdy do ścisłej czołówki polskiej juniorki się nie zaliczał. Ja chyba tak czy owak pogram na Strzelca ale ktoś może mi powie coś więcej jak tam jego obecna dyspozycja.
Zagrałem tego Strzelca za 2.70 i jeszcze pograłem Dudka z Protasem. Złapałem to na Betsafe za 2.95. Analizę podał niżej Kapszti , podpisuje się pod nią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
radula 5,4K

radula

Użytkownik
PS: W sumie może co myślicie teraz o graniu na Strzelca?? Kurs 2.95 Wygląda zachęcająco. W Częstochowie na wypożyczeniu jak miałem okazję go oglądać wyglądał naprawdę obiecująco. Gomólski znowu nigdy do ścisłej czołówki polskiej juniorki się nie zaliczał. Ja chyba tak czy owak pogram na Strzelca ale ktoś może mi powie coś więcej jak tam jego obecna dyspozycja.
Wydaje mi się ze po takim kursie warto pograć lekko na Strzelca bo to jednak pojedynek juniorski a kurs bardzo duży. Gamólski zapewne start więcej jednak to Adam tu trenował kilkanaście razy w tym roku.
Ale ja o czym innym z oferty bet365
Buczkowski - Łaktajew 1 1,95⛔
Z tego co kojarze to Krzysiu potrafi jeździć w Zielonej Górze. Dzisiaj w parze z Łaguta więc łatwo nie będzie ale nie jest powiedziane że na nim musi tracić. Podobno u Cieslaka Buczek zdecydowanie się odbudował no więc zobaczymy dzisiaj w jakim stopniu. Saszka w parze z Patrykiem Dudkiem więc kolega z pary mocniejszy.Po zmianie par Saszka idzie do Hampela na Kołodzieja i Łagute natomiast Buczek dostaje Vaculika przeciwko Jabłońskiemu i Dudkowi. Wydaje się,że ciut łatwiej powinien mieć Buczkowski. Ja spróbuję.
edit: Czy Kołodziej faktycznie jeszcze tak odczuwa skutki kontuzji że linia tylko over 5 na Niego wystawiona?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Wydaje mi się ze po takim kursie warto pograć lekko na Strzelca bo to jednak pojedynek juniorski a kurs bardzo duży. Gamólski zapewne start więcej jednak to Adam tu trenował kilkanaście razy w tym roku.
Ale ja o czym innym z oferty bet365
Buczkowski - Łaktajew 1 1,95
Z tego co kojarze to Krzysiu potrafi jeździć w Zielonej Górze. Dzisiaj w parze z Łaguta więc łatwo nie będzie ale nie jest powiedziane że na nim musi tracić. Podobno u Cieslaka Buczek zdecydowanie się odbudował no więc zobaczymy dzisiaj w jakim stopniu. Saszka w parze z Patrykiem Dudkiem więc kolega z pary mocniejszy.Po zmianie par Saszka idzie do Hampela na Kołodzieja i Łagute natomiast Buczek dostaje Vaculika przeciwko Jabłońskiemu i Dudkowi. Wydaje się,że ciut łatwiej powinien mieć Buczkowski. Ja spróbuję.
edit: Czy Kołodziej faktycznie jeszcze tak odczuwa skutki kontuzji że linia tylko over 5 na Niego wystawiona?
w stsie wyzsza linia jest i po slabszym kursie,tez mi sie to odrazu w oczy rzucilo.Wedlug mnie to nie ma szans tylko z Hampelem, z reszta powinien powalczyc
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Patryk Dudek-Piotr Protasiewicz 1 @ 2,95 Betsafe
Miałem nic dzisiaj nie grać, ale wobec takiego kursu na Duzersa, to nie sposób przejść obojętnie, tym bardziej, jeśli mecz jest na W69. Rywalem Pepe, ale czy jest aż taka różnica między nimi, szczególnie w ZG by dawać aż 2,7 na Dudka? Moim zdaniem nie i dlatego właśnie warto pograć. Obaj panowie mają kolegów w parach chyba podobnej klasy: Dudek z Loktaevem, a Pepe z Jabłońskim. Potem Dudek dostaje Jabola, a Pepe ze Strzelcem. Wydaje się więc, że mniej więcej podobna skala trudności czeka obu panów i powinno się to rozstrzygnąć w nominowanych biegach. Dla mnie bet 50/50, a przy tym kursie jest spore value.
-----
Co do Gomólskiego, to trudno orzec, co do jego formy. Patrzyłem wyniki ze sparingów i w sumie niezłe wyniki ze Stalą Rzeszów czy Ostrovią, ale to jednak ekipy z niższych lig, a w Lesznie bez szaleństwa. 9pkt w 6 startach, ale z rywali pokonał tylko Balińskiego i Smektałę(15 lat), a reszta to na trupach czy na kolegach, a zatem dzisiaj prawdziwa weryfikacja. Strzelec to nie jest jakiś leszcz, więc w sumie aż tak łatwo mu nie będzie, ale chyba przewaga startów po stronie rudego będzie i to może być kluczowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Janusz Kołodziej wystąpi w czwartkowym sparingu GA Unii Tarnów we Wrocławiu oraz w pierwszym meczu ligowym w Zielonej Górze:
- Janusz trenował we wtorek na torze w Tarnowie Mościcach. Wprawdzie czuje się jeszcze obolały, jednak cały czas przechodzi zabiegi rehabilitacyjne. W czwartek planuje wystąpić w meczu sparingowym we Wrocławiu i liczy również na dobry występ podczas sobotniego spotkania ligowego w Zielonej Górze - powiedział Krzysztof Cegielski, manager Janusza
http://www.youtube.com/watch?v=7A8gccngvBs&amp;amp;feature=youtu.be
Kołodziej jeździł na ciężkim torze we Wrocku, jeździł na torze w Tarnowie już 4 dni temu. Można powiedzieć, że startuje, jest obolały, ale wątpie żeby dziś nie zdobył w 4 startach 6punktów. Linia śmieszna, szczególnie przy formie Herbiego.

Kolodziej over 5
b365 @1,72 ✅ peffffka pefffunia
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
V 161

vogel22

Użytkownik
Patryk Dudek -1 - Artiom Łaguta TYP 1 [1.70]

Duża stawka idzie na ten typ, Patryk Dudek będzie chciał się pokazać z mocnej strony jako senior w drużynie, dziś może być liderem Falubazu, który uważam że wygra to spotkanie mimo że jedzie Sasza za Jonssona.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Vaculik o8 @2.30 bet365
Vaculik prezentował mega formę na sparingach. Nie bez przyczyny ustawiony jest w parze z juniorem. Dzięki temu ma w niektórych biegach łatwiejszych przeciwników:
4. Martin Vaculik, Kamil Adamczewski, Ernest Koza, Jarosław Hampel - Kozę i Adamczewskiego powinien spokojnie objechać - 2 punkty.
7. Patryk Dudek, Martin Vaculik, Andreas Jonsson, Kacper Gomólski - tu mam nadzieję, że upora się z Łoktajewem, no i raczej przyjedzie przed Gomólskim - 2 punkty
10. Ernest Koza, Piotr Protasiewicz, Martin Vaculik, Krzysztof Jabłoński - Jabłoński do zrobienia, punkt na Kozie - 2 punkty
13. Krzysztof Jabłoński, Krzysztof Buczkowski, Patryk Dudek, Martin Vaculik - tu nadzieja na 2 punkty, ale asekuracyjnie przyjmę 1.
Biorąc pod uwagę, według mnie, najczarniejszy scenariusz mamy przed nominowanymi 7 punktów. Osobiście uważam, że przy obecnej formie Martina, to zaniżona wartość i overek może być pokryty już przed 14 biegiem. Kurs warty gry.
✅ na luzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Ja pograłem w STS dubelek Hancock under 10.5&amp;Protasiewicz over 9.5 ⛔ . Tylko, że grywałem po jeszcze ogarniętych kursach a teraz to już tylko 1,5 i 1,55 więc raczej średnio nadaję się do gry i to jeszcze po podatku. Można to opisać i podstawić analizę ale sensu większego to nie ma bo teraz to raczej mało opłacalny interes ale jeśli ktoś chce takie coś gdzieś tam dołożyć do dubla/tripla czy na jakiś kuponik to proszę bardzo.
Dziś krócej bez podawania biegów bo czasu mało:
Protasiewicz over 9.5 @ 1,55 grałem po 1,7 ⛔ zachciało mi się stawiać na pannę Protasiewicz... Protas - wywrotas tradycyjnie ledwie się sezon zaczął i już padake odstawia. Jak można tak tragicznie startować u siebie na torze.. BRAWA DLA SĄSIADÓW.
Protas oczywiście jako prowadzący parę dziś 3x z Jabłońskim, w 12 łączy się z juniorem. Forma na razie jest dobra co pokazywał w sparingach i turniejach indywidualnych. Chwali sprzęt, że jest szybki i, że jedzie - coś w tym musi być bo wyniki non stop na poziomi 11-12. Tarnów na pewno mocny skład ale w Zielonej raczej wygrać nie wygrają do objechania jest każdy bo wyraźnego lidera u sąsiadów nie ma. Na pewno groźny Vaculik, Kołodziej. Laguta to na wyjazdach nie wiadoma i to spora tym bardziej, że to dopiero pierwszy mecz. Po Hancocku nie spodziewam się rewelacji latka lecą będzie to już 43? sporo. Refleks nie ten i co pokazały sparingi a także po części Auckland. Koło 11 się powinien zakręcić ????
Greg Hancock under 10.5 @ 1,5 grałem po 1,65 ✅ na luzaku.
Hancock dość słaba forma w sparingach nic ciekawe j.w. opisałem to samo w Auckland. Dziś w parze z Jaśkiem więc punkty ma gdzie gubić do tego przeciwnicy bardzo mocni... Hampel, Dudek, z Protasem &quot;spotyka się&quot; dwa razy. Jabłońskiego i nieobliczalnego ale zawsze groźnego Saszy Łoktaeva. Wg mnie zrobi koło 8 ale granicy 10 nie ma prawa przeskoczyć ????
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Jarek Hampel over 11.5 @1.70 ✅
Triobet

Fajny bet na Dudka z PePe. Generalnie Falubaz będzie dzisiaj opierać się na sile trzech liderów, a więc Jarka Hampela, PePe i Patryka. Po takim kursie na pewno śmiało można atakować IMŚJ. Dzisiaj skuszę się na over Małego, który powinien być najszybszy przy W69. W parze z PePe mamy go tylko po 1.45, więc trochę słabo biorąc jeszcze pod uwagę, że PePuś może na swoim torze wiele i z każdym jest w stanie wygrać. Hampel nie raz pokazywał, że również dominuje na zielonogórskim owalu, jedzie na początku z juniorem, więc teoretycznie jeżeli nie będzie defektów, upadków czy taśm, to zakręci się na ok. 12-13 punktach. GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Gdańsk +24.5 vs Toruń @ 1.7
Zagar over 7.5 @ 1.7
AKO: 2.54 (bez podatku)
STS
wg mnie nic lepszego absolutnie w ofercie nie wyhaczymy dziś. Handi na Wybrzeże kosmiczne, nie wierzę, że nie zrobią 33 punktów na własnym torze. Raczej 37-38 spokojnie uciułają, Toruń nie powinien urządzić sobie takiej demolki.
O formie Zagara ciężko coś powiedzieć, ale taka linia na lidera Gorzowian jest absolutnie do grania. Biegi nie są jakieś mega trudne bo najpierw z Linusem, a później z juniorami.
Dziwne zdarzenia w STS, ale nie da się przejść obok nich obojętnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Artur Mroczka over 5,5 punktów 1,80 STS ✅
Śmieszna linia na Artura jak zobaczymy wyniki ze sparingów. Mroczka z Szymko w parze więc chyba łatwiej mieć nie może. Szymko na innych zasadach w Ekstralidze, może nie mieć zawsze pieniędzy na sprzęt. Wiadomo rywal dzisiaj klasowy w każdym biegu jakaś &quot;gwiazda&quot; z Torunia ale uważam, że 6 punktów w 5 startach to jest wynik który Artur powinien zrobić. W mojej ocenie może być dzisiaj liderem gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Holta powyżej 7,5 pkt @ 2,05 STS ⛔ 7pkt ????
Wydaje mi się, że linia na Ryszarda trochę za niska. Przy braku Laguty i Jensena to właśnie Norweg wraz z Walaskiem będzie miał za zadanie ciągnąć wynik w drużynie Włókniarza. W 2013 na torze w Lesznie spisał się dobrze, bo zdobył 10 punktów. Holta jedzie w parze z Jabłońskim, więc raczej nie powinien na nim tracić punktów. Możliwe, że dziś Norweg pojedzie aż 7 razy, bo dodatkowo jako ZZ i rezerwa taktyczna. Choć w STS nie ma to znaczenie bo liczą się pierwsze 5 startów, ale to w którym biegu pojedzie jako ZZ ma już znaczenie dla zdobyczy punktowej. Myślę, że jednak Rysiek jest w stanie dziś uzbierać spokojnie te 8 punktów, dlatego polecam ten zakład, zwłaszcza że kurs całkiem ładny
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Z tymi kursami na Leszno w okolicach 1,03 to jakiś żart? Leszno jest faworytem ale nie aż takim.
Co do typu zksstal na over Holty. Holta w Lesznie historycznie (pierwsze 5 biegów - bo tak rozlicza sts):
2013: 10 pkt
2012: 5 pkt
2011: 7 pkt
2011: 4 pkt
2010: 9 pkt
2009: 6 pkt
2008: 3 pkt
2007: 8 pkt
W 8 ostatnich latach tylko 3 razy pokrył ten over. Tak więc bym z tym typem uważał, tor w Lesznie do jego ulubionych nie należy. Gdyby taka linia była w jakimś buku internetowym po takim kursie to będzie to promocja (prawdopodobnie 7 biegów Holty), ale z graniem tego w sts to bym uważał.
 
V 161

vogel22

Użytkownik
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa handicap 0:16.5 TYP 2 [1.85]✅✅✅

Rozumiem Włókniarz bez Griszy i Jensena, natomiast za Duńczyka jedzie Mirek który to minimum 5 pkt zrobi myślę ..zzka za Grisze hmm, Kildemand swietna forma na wyspach mysle ze tez cos pojedzie, Walasek i Holta muszą ciągnąć jakoś ten wynik, nie wydaje mi sie żeby było więcej jak 16 punktowe lanie.

A teraz jade na wyjazd, 260 KM przedemną, pozdrawiam i życzę wielu emocji.


Świetny mecz do oglądania na zywo mimo eyniku mecz był zacięty, po 12 biegach nie mielismy juz silnikow, jechalismy na rezerwach w 4 meczu się nie wygra, jednakże z chłopaków i drużyny jestem bardzo zadowolony, mecze na olsztyńskiej to znowu będzie bajka ???? wróci Grisza i Jensen to na prawde mozemy takim składem powalczyć o medal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 6

masterek

Użytkownik
bieg juniorski Wrocław - Gorzów 2 2.00 sts
Malitowski Dolny - Cyfer Zmarzlik.
Para Sparty Wrocław przed sezonem prezentowała się całkiem przyzwoicie. Już w zeszłym roku mieli przebłyski, ale patrząc na to co Bartek pokazał w zeszłym roku na torze we Wrocławiu jestem przekonany, że uda mu się ten bieg wygrać. A Cyfer wydaje się być w formie życia, zarówno Malitowski jak i Dolny to zawodnicy w jego zasięgu i gdy tylko uda mu się zabrać ze wszystkimi, to wygrana pary Gorzowskiej powinna stać się faktem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom