>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 kolejka Ekstraligi - 03.04.2011

Status
Zamknięty.
B 41,5K

bosky

Użytkownik
ZABAWĘ CZAS ZACZĄĆ. na pierwszy ogień poszło milenium i od razu przy pierwszym spojrzeniu moją uwagę zwrócił typ:
Greg Hancock under 10,5 1,80 - Amerykanin już lata świetności ma za sobą i, choć nadal utrzymuje się w czołówce światowych żużlowców, na kopie, jaką prawdopodobnie Falubaz zafunduje powinien radzić sobie w najlepszym wypadku średnio. Jedzie w parze z Dobruckim, na którego linia wynosi 9,5 i kurs na over jest niższy, zatem prosty wniosek, że nawet kolegi z pary nie będzie mu łatwo pokonać. Do tego zgodnie z tym, co wcześniej pisałem:
Tomasz Gollob under 12,5 1,75. Ja wiem, że Gollob to Gollob i że on jest w stanie zdobyć komplet praktycznie na każdym torze, ale moim zdaniem nie dzisiaj i nie w Rzeszowie. Do stracenia 3 punkty, a na rozpisce Pedersen, Crump, Harris, jeśli Tomek choć raz pokusi się, żeby pomagać Pawłowi Zmarzlikowi możliwe, że zobaczymy nawet w okolicach 10 punktów w jego wykonaniu. Na razie jednak zakładając najgorszy od strony tego typu wariant typuję under 12,5, bo tak to czuję.
Typ sezonowy padnie na zielonogórzan w pojedynku z Gorzowem, gdybym miał więcej pieniędzy w tobecie, z pewnością bym ich obstawił po kursie 2,20, w naziemnym jednak dużo łatwiej to zrobić zatem dołączam to do kuponów.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
na Tobecie kursy zaczynają się pojawiać.
Na samym początku było 16.5 handi przeciw Falubazowi po 1.72 - udało mi się zagrać. Teraz jest już 18.5 pkt i kurs 1.6 - też bardzo możliwy. Fajnie można będzie pograć na livebecie wg mnie, jakieś 10 biegów dla Falubazu lekko ;)
player handi nieciekawe jak dla mnie do obstawenia:
- Jonsson -1 vs Hancock +1
- Holder +0.5 vs Miedziak- 0.5
i punktowy under/over na Holdera 9.5 - nie jestem pewny czy w sześciu startach może dwucyfrowkę wykręcić ????
ps. dziwne jest dla mnie wystawianie player handi tej samej drużyny, nie wiem jak dla Was :)
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Under 12,5 Tomka rzeczywiście wygląda przyzwoicie, bo w 5 startach nawet jemu ciężko będzie przywieźć 13 &quot;oczek&quot;. Jednak moim zdaniem największe zagrożenie ze strony Gorzowa będzie stwarzał Nicki Pedersen, który rzeszowski owal zna doskonale. Gdy jeszcze jeździł w niebiesko-białych barwach to nigdy nie zawodził i dwucyfrówka zawsze była. To prawdziwy profesjonalista, który jednak nie bardzo lubi patrzeć się za siebie i szukać partnera, tylko raczej gna przed siebie. Dlatego też uważam, że dzisiaj powinien się zakręcić około 12-13 punktów, a że Golloba przewiduje na jakieś 11-12, to zakład +1 na Nickiego po kursie 1,95 wygląda całkiem całkiem.
T.Gollob - N.Pedersen(+1) # 1,95 Milenium ✅ (11-12)
Krzysztof Kasprzak najwyraźniej wyciągnął wnioski z zeszłorocznych niepowodzeń na początku sezonu i w tym roku przygotował się dużo lepiej. Nie powinien przydarzyć się mu podobny występ we Wrocku jak miało to miejsce rok temu gdy zdobył zaledwie 6 punktów. Od tego czasu wiele się zmieniło. Po pierwsze Wrocław stracił Cieślaka, który był mózgiem drużyny. Nie ma również Crumpa i Madsena, a więc obok Janowskiego i Bjerre kluczowych jeźdźców. Za nich są teraz Shields i młody Andersson, a więc zawodnicy bez porównania z tymi, którzy odeszli. Poza tym Kasper będzie jeździł w parze z juniorem, a że Tarnów nie ma żadnego, który prezentowałby niezły poziom, to myślę, że Krzysiek spokojnie będzie mógł się skupić na indywidualnej walce o zwycięstwa biegowe. Linia 9,5 jest więc absolutnie do przeskoczenia, a wynik poniżej 10 &quot;oczek&quot; będzie dla mnie sporym zaskoczeniem, wszak KK jest kreowany na lidera zespołu.
K.Kasprzak powyżej (9,5 pkt) # 1,80 Milenium ⛔ (9 pkt w 5 pierwszych startach)
STAL RZESZÓW!!!
W zwycięstwo szczerze mówiąc nie wierzyłem, ale jak widać nawet w tym sporcie murowany faworyt nie zawsze wygrywa. Poezja inauguracja :grin:
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Na razie widzę tylko w milenium fajne typy
pierwszy z nich to T.Gollob - N.Pedersen(+1) # 1,95 Milenium ktory opisał niccolo7 wiec niema co się rozpisywać ponownie
Drugi typ to Wroclaw-Tarnów po kursie 1,85. Taki kurs bez zadnego handinkapu dla wroclawia powinien łatwo wejsc przedewszystkim ze wzgledu na wyrównany skład Jaskólek. Sam Bjerre i Janowski wyniku nie pociągna do tego Swiderski i dalej nie widać nikogo kto by mógł pomóc Sparcie w wygraniu tego meczu.
Zielona Gora-Torun(+18). Staram sie patrzec obiektywnie ale prócz Ryana Sullivana nie widze nikogo kto by potrafił nawiązac walke z Zielonogórzanami. Widać ze Krzyżowcom nie podchodzi owal z Lubuskiego i nie spodziewał bym sie dużej zdobyczy punktowej Chrisa Holdera i Miedziaka nawet przy 6 startach. do tego nowa geometria toru. Wyśle ze różnica punktowa będzie koło 25 punktów
T.Gollob-N.Pedersen(+1)
typ: 2
kurs: 1.95

Wroclaw-Tarnow
typ: 2
kurs: 1.85

Zielona Gora-Torun(+18)
typ: 1
kurs: 1.75
kurs ogólny: 6.31

V/ Niki - Gollob jest taki zakład w Tobet. +1 na Pedersena @2.00 + brak podatku oznacza zdecydowanie większy ewentualny zysk ;)
Pisze panowie bukmacherów z których podajecie typy.
 
T 13

txc

Użytkownik
To mojpierwszy post, ale pozwolicie, ze wtrace sie w dyskusje:
tobet:
Leszno - Cestochowa 9,00 20,00 1,05 to chyba jednak pomylka?! juz nawet nie mowie o zamianie goscia z gospodarzem... handi 12.5 dla leszna za 2.2. Jezeli zagralem to anuluja mi zaklad? :/
Co do meczu Rzeszow - Gorzów to wydaje mi sie, ze Gorzow bez wiekszych problemow pokryje handi. Rzeszow bez Lee (jest niby Ferjan, ale umowmy sie, ani sprzetu, ani jazdy przed sezonem...) Harris nie trenowal jeszcze w Polsce w tym sezonie. Kuciapa tragedia, Kret? jezeli dojedzdza do mety to mowimy o postepie. Nie mowmy takze, ze jest to juz tor Crumpa, bo to dopiero pierwszy prawdziwy mecz w sezonie na tym torze. Smialo Gorzow ;)
e: juz anulowany...
 
M 13

machu

Użytkownik
Nie wiem ,ale ja w Rzeszowie spodziwam się dość wyrównanego meczu. Bez Lee cięzko będzie wygrać ,ale Crump, Okoń i Haris powiny trzymać wynik i raczej wysokiej przegranej nie będzie.Tobet proponuje hc +10,5. Myślę ,że wyżej niż 40-50 nie będzie.

Marma Rzeszów - Caelum Stal Gorzów H(10.5 - 0) 1 2,0✅
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja dziś zagram z handicapem na drużyny gospodarzy. Początek sezonu,własny tor-myślę,że zarówno Rzeszów jak i Włókniarz nie polegną więcej niż 10 punktami.
Rzeszów(+10,5)-Gorzów 1@1,85✅
Częstochowa(+12,5)-Leszno 1@1,80✅
ako:3,33✅✅
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Ja również tak uważam i do handi na Rzeszów dodaję kolejny typ:
Janowski over 8 pkt. 1,85 (totomix) - tutaj Janowski na wstępie ma raczej pewne 3 punkty, dalej w 12 biegu kolejne oczko na Jamrogu. Pozostaje pytanie co dalej, czy uzbiera te pozostałe 5 punktów. Nie rozdrabniając się w analizę bieg po biegu, jeśli nie on to już moim zdaniem we wrocławskim składzie nikt. Jedyny problem jest taki, że nie wiadomo do końca na jakich rywali trafi w dwóch innych biegach, w których wystartuje, ale wydaje mi się, że jest sobie w stanie poradzić z każdym z dzisiejszych rywali. Do tego osobiście obstawiam Tarnów, Nickiego, Crumpa oraz handi na Rzeszów, ale o tym już było sporo powiedziane, więc nie będę powtarzał.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Nie wiem ,ale ja w Rzeszowie spodziwam się dość wyrównanego meczu. Bez Lee cięzko będzie wygrać ,ale Crump, Okoń i Haris powiny trzymać wynik i raczej wysokiej przegranej nie będzie.Tobet proponuje hc +10,5. Myślę ,że wyżej niż 40-50 nie będzie.
Marma Rzeszów - Caelum Stal Gorzów H(10.5 - 0) 1 2,0
Ja myślę całkiem odwrotnie. Z dziurami w składzie w postaci Kreta i Ferjana Żurawie nie mają szans nawet przy atucie własnego toru. Gollob=Crump. Pedersen&gt;Harris. Andersen, Iversen, Zagar &gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Ferjan, Kuciapa, Okoniewski. No i juniorka też lepsza w Gorzowie.
Według mnie Marma Rzeszów - Caelum Stal Gorzów H(10.5 - 0) 2 @1.85 w Tobet. ⛔ O.O...
Pocichu liczę za to na Częstochowę. Bracia Lagutowie i Szombierski powinni przywozić punkty. Nermark (o ile wystąpi) swoimi atomowymi startami też coś ugra. Pikej świetnie się zaprezentował na wyspach (18 punktów w pięciu startach). Dobrze prezentuje się Czaja na początku sezonu i również może przywieść Musielaków za plecami. Przy atucie własnego toru Częstochowianie mogą zrobić niespodziankę.
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno H(12.5 - 0) 1 @1.80 Tobet ✅ Prawie wygrana !
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Chciałem grać typy z działu ale wszyscy się tu prześcigają kto więcej poda typów więc sam musiałem coś wybrać.
Zielona Góra - 18 - Unibax Toruń @ 1,75 Milenium
Dzisiaj przy W69 dojdzie do pogromu. Falubaz mocno wzmocniony przed sezonem przez Jonssona i Davidssona oraz znakomitego trenera Marka Cieślaka. Na własnym torze będą mega mocni. W składzie nie ma dziur znakomity junior w postaci Patryka Dudka. Unibax nie jest w zbyt dobrej formie. Do tego dochodzi jeszcze brak Holty który jest zawieszony. Punktować będzie tylko trzech zawodników tj. Sullivan, Miedziński i Holder. Choć do tego ostatniego to nie aż tak pewne że koło 10 punktów się zakręci. Ząbik, Pulczyńscy nie będą istnieć dzisiaj w ZG i dlatego też stawiam ujemny handi na Falubaz.
Jarosław Hampel Over 10.5 @ 1,60 Milenium
Jarek jedzie w parze z Pavilcem czyli teoretycznie najsłabszym ze wszystkich leszczynian. 11 punktów jest napewno w zasięgu Jarka. To właśnie on wraz z Januszem muszą wziąć na swoje barki ciężar zdobywania punktów. Przed sezonem Jarek wyglądał kapitalnie, czy to sprzętowo czy z formą która jest bardzo dobra. Jeśli nie będzie oddawał dzisiaj punktów bonusowych swoim partnerom z drużyny to te 11 punktów może zrobić już po 4 biegach.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ach to bieganie w niedzielne przedpołudnie bo ziemniakach w celu wyłapania okazji. Brakowało mi tego ???? Teraz większość &quot;okazji&quot; pouciekała więc podam typki tylko z netowców.

#1 Tomasz Gollob vs Nicki Pedersen 2 @ 2.30 betsafe
Betsafe chyba troszkę przeszacował Tomka.
Pedersen zna tor w Rzeszowie znacznie lepiej, wszak był tam przez dwa sezony liderem i bardzo często notował komplety. Według mnie Nicki na tamtym torze napewno nie jest słabszy. Patrząc na jazdę w KA też za bardzo nie widzę przewagi Tomka. Kurs 1.9 tak, powyżej 2.00 już według mnie się opłaca.
#2 Rzeszów - Gorzów (0-8) 2 @ 1.60
Częstochowa - Leszno (0-8) 2 @ 1.65
AKO @ 2.64 w BetGun
Fajna opcja. Nie ma X więc w przypadku 41-49 mamy zwrot. Bardzo fajny zakład. Według mnie obie drużyny gości stać na zdobycie przynajmniej 50 punktów.
 
K 5

kaczorrm

Użytkownik
Witam
Wrocek-Tarnów - taki troche no bet. Tarnów swietnie sie pokazał w Rzeszowie i gdyby nie odpuscili konćówki zwycięstwo pewne jednak jeźdzcy z Wrocałwia wielka niewidoma.

Rzeszów-Gorzów H(0-10.5) 2 - tutaj nie mam wątpliwości - Nicki i Zagar objeżdzeni na tym torze, Gollob jak wszędzie, do tego Anderen, Iversen vs Kuciapa i Ferjan nie widze inaczej.⛔

Czewa - Leszno - tu się zgodze z przedmówcą. Handi dośc duże a Czewa na ułomków nie wygląda. PK kompletami na wyspach sypie. Łotysze powinni zapunktować podobnie jak Szombierski. Leszno pewnie pociśnie zwycięstwo ale czy aż 14 punktami? wątpie.✅

Zielona - Torun - goście obecnie jeżdża padake konkretną, osłabienia, kłopoty Miedziaka, 2 ostatnie pojedynki to 67:23 w 2009 i 58:32 w 2010 wiec jak widać kopletnie sobie ostatnio w Zielonej nie radzą, Nie inaczej będzie dziś wiec Zielona z handi⛔

PROSZĘ PODAWAĆ BUKMACHERA !!!


sorry Wszystko Expekt


Bet 365
Rzeczywiście big value, poszło:
Tarnów+2(1.85), Gorzów-6(1.6), Zielona-16(1.66) i Leszno(1,22)⛔

Czekam jescze na linie punktowe w Expekcie gdyz tam mam głównie fundusze póki comysle nad:
Crump over 11.5 ✅- bedzie pewnie 6 startów oraz Pedersen over 11.5 ⛔- Nicki w Rzeszowie jeździ jak maszyna zdarzało mu sie po 21 oczek kręcić z Jokerami

MIZEROTA
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Marma Rzeszów - Stal Gorzów (-6) 2 @ 1.60 Bet365
Jak dla mnie mega zakład. Linie są po około 10 punktów, a Bet365 wyjeżdza z całkiem niezłym zakładem ???? W Betgun mamy w sumie podobnie, bo (8-0) bez możliwości X. DO tego fajnie wygląda Hampel over 10 (w zasadzie 10,5) w bet365 po kursie 1.90. Hampel z Pavliciem powinien zdobywać &quot;3&quot;, bo nie widzę godnego przeciwnika po stronie gospodarzy.
Hampel over 10,5 @ 1.90 bet365
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
panowie a co powiecie o takiej promocji w bet365
Unia Tarnow 2.05
Caelum Stal Gorzow -6 1.60
Falubaz Zielona Góra -16 1.66
ako 5.46⛔
myślę o zainwestowaniu większej gotówki w ten typ
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
W ogóle Bet365 się wychylił. 1.25 na zwycięstwa Gorzowa i Leszna. Na Tarnow 2.05. Próbują przyciągnąć klientów. Tak czy siak spore value i warto grać póki są takie kursy !
 
A 4

alex123

Użytkownik
w stsie od conajmniej godziny sa kursy 1,35 na gorzów i 1,3 na leszno bez żadnych handi,w bet365 na to samo sa po 1,25,tylko ze oni niezabieraja podatku
Edit by Jacques
Tak tylko że przy STS nie masz pewności że jak dojedziesz to się kursy nie zmienią. Plus jest tam na żużel chyba limit 3 AKO
Poza tym 1.25*1,25 &gt; 1,35*1,3*0,88
 
A 4

alex123

Użytkownik
już niemają limitów,bet365 lepiej bo nietrzeba sie ruszać z domu,ale trzeba miec tam konto i pare groszy wiecej jak sie chce cos zarobić na tych dwóch meczach
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ja tak na szybko dwa bety:
Nicki Pedersen Over 11,5 @ 1,72 Tobet⛔11...

Dla mnie tutaj sprawa jasna. Nicki zapowiada, że ten sezon ma być dla niego przełomowym. Dobre występy w przedsezonowych spotkaniach mogą napawać optymizmem. Dodatkowo atutem Duńczyka będzie tor, który zna bardzo dobrze, bo przecież jeździł w Stali i to z dużym powodzeniem. Uważam, że linia dobrze wystawiona, gdyż jeśli Gorzowianie chcą dzisiaj powalczyć o zwycięstwo to Nicki musi przekroczyć tą linię i sądzę, że to zrobi.
Krzysztof Kasprzak Over 9 @ 1,80 Bet365✅10
Fajny kurs na Krzysia. Pierwszy argument to słaby zawodnik w parze, gdyż Kasper jeździ z juniorem, a przy braku licencji polskiej dla Vaculika to tam Tadzio Kostro z Jakubem Jamrogiem to nic nie zrobią dobrego. Tak więc 3 wyścigi ma z juniorem. Rywal też nie zbyt mocny. Nie mają Cieślaka, który by im pomógł w przygotowaniu toru pod siebie czyli goście mogą szybko się dopasować, a wtedy powinni łatwo sobie poradzić. Kurs fajny więc należy próbować.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Rzeszów - Gorzów - 2 @ 1,25
Czewa - Leszno - 2 @ 1,25
Rzeszów - Gorzów (-6) - 2 @ 1,6
Davidsson (-2) - Ząbik - 1 @ 1,75
Bet365
O zwycięstwie Gorzowa i Leszna na wyjazdach nikogo nie trzeba przekonywać. Oczywiście Czewa u siebie z Łagutami nie będzie łatwym rywalem dla każdego zespołu, jednak każdy inny wynik będzie niespodzianką. W Rzeszowie bez Richardsona będzie ciężko o wygraną. Liczę na dobrą postawę N. Pedersena, który dobrze zna tamtejszy tor. Linia -6 jak najbardziej do pokrycia przez gorzowian. Osobiście bym ustawił na -8. Davidsson lepiej wyglądał na ostatnim sparingu, ale oczywiście rywal był mało wymagający. Przypuszczam, że ze sprzętem u Szweda będzie dzisiaj lepiej i jakieś 6-7 pkt zrobi. Ząbik? Hmm... może mnie zaskoczy na plus, ale wg mnie nie jest w stanie jeszcze powalczyć skutecznie na obcych torach.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
&quot;Żużlowa gorączka nadciąga!&quot; Każdy żużlowy fan z utęsknieniem spoglądał w kierunku swego ukochanego stadionu, gdzie w ostatnich miesiącach ciągle czegoś brakowało. Na próżno wytężał wszystkie zmysły, by usłyszeć, poczuć, zobaczyć żużlowych matadorów. Długie zimowe oczekiwanie w końcu jednak minęło i jutro znów będziemy mogli napawać się cudowną wonią spalanego metanolu, słuchać wywołującego ciarki warkotu motocykli a przede wszystkim oglądać wspaniałe widowiska! Czasu ostatnio mam jak na lekarstwo. Niemniej jednak wybrałem coś z dzisiejszej oferty i coś tam postaram się na szybko napisać.

1# Nicki Pedersen (Suma punktów) Typ: Powyżej 11.5 @ 1.72 ▶ Tobet ⛔
Nicki tor w Rzeszowie zna jak własną kieszeń. Kilka sezonów wstecz był bowiem liderem zespołu &quot;Żurawi&quot;. Śmiem twierdzić, że tamten okres był dla Duńczyka najlepszym w karierze. Tor w stolicy Podkarpacia bardzo mu pasuje. W KA prezentował się bardzo pozytywnie i finiszował jedynie z Gollobem i Sajfutdinowem (którzy jakby nie było tor w Bydgoszczy znają na wylot). Dzisiaj Nicki powinien dzielić i rządzić na torze, o ile nie zapomniał jakie ścieżki &quot;jadą&quot; przy Hetmańskiej, a nie sądzę by zapomniał, toteż typuję na &quot;Powera&quot;.

2# Marma Rzeszów - Stal Gorzów Typ: Gorzów -6 @ 1.60 ▶ bet365 ⛔
Gdyby był &quot;Rico&quot; to podejrzewam, że nie pokusiłbym się o taki handicap, ale Lee nadciągnął wiązadło w lewym kolanie i nie pojawi się przy Hetmańskiej. Ferjan na pewno nie pojedzie tak jak Brytyjczyk. Kuciapa i Okoniewski zupełnie mnie nie przekonują. Harris też jest sporą niewiadomą. Jedynym pewnym punktem jest Crump i młody Lampart. W Gorzowie wiadomo spore ciśnienie na dobry wynik. Pedersen zna świetnie ten tor, Gollob nie powinien mieć też problemów. Druga linia dla mnie zdecydowanie na korzyść gorzowian. Stawiam na Stal po takim handicapie.

3# Jason Crump (Suma punktów) Typ: Powyżej 11 @ 2.00 ▶ bet365 ✅
Uważam, że Rzeszowianie dzisiaj zostaną pokonani różnicą większą niż sześciu punktów. Zakładam więc, że &quot;Rudzielec&quot; będzie miał okazję wyjechać na tor sześć razy (jako rezerwa taktyczna). Przy sześciu startach myślę, że bariera 11 punktów powinna zostać przekroczona. Mimo tego, że Australijczyk rywali pod taśmą będzie miał pierwszorzędnych. Jeżeli on jednak zawiedzie, to &quot;Żurawie&quot; dostaną sromotne lanie. Pani Półtorak na pewno o to zadbała i przygotowała ciekawe premie dla zawodników ;) &quot;Zwierzak&quot; wyleczył się już w 100%, GP w sobotę nie było, więc powinien być zdecydowanym liderem miejscowych.

4# Rafał Szombierski - Damian Baliński Typ: Baliński -1 @ 1.83 ▶ bet365 ⛔
&quot;Balon&quot; niby na wyjazdach nigdy nie prezentował się tak samo jak na Smoczyku. Dzisiaj jednak na niego stawiam, a raczej bardziej przeciwko &quot;Szuminie&quot;. Rafał ma pewne miejsce w składzie, gdyż jako jedyny polski senior w barwach Włókniarza ma w miarę wysokie KSM. Nie przygotowywał się najlepiej (chociaż to się okaże), nie jeździł żadnego sparingu. To właśnie w związku z jego dyspozycją wiążę największe obawy, jeśli chodzi o moje &quot;Lwy&quot;. &quot;Bally&quot; w parze z &quot;Koldim&quot; może sporo namieszać.

5# Jarosław Hampel (Suma punktów) Typ: Powyżej 10 @ 1.90 ▶ Bet365 ✅
&quot;Mały&quot; nie przekroczy &quot;dychy&quot; z nie najmocniejszym Włókniarzem? Wydaję mi się to mało prawdopodobne. Dla mnie czyste value.

6# Artiom Łaguta (Suma punktów) Typ: Powyżej 9 @ 2.10 ▶ bet365 ⛔
Linia dość niska. &quot;Mały&quot; na treningach nie zwykł przegrywać, no chyba tylko z bratem. Prawdopodobnie dzisiaj będzie miał okazję pokazać się na torze, aż sześciokrotnie co znacznie zwiększa szansę Łaguty na uzyskanie dwucyfrowej liczby punktów. Braciom pasuje tor w Częstochowie, mówią, że jest nieco podobny do tego na Łotwie. W KA, gdyby nie problemy sprzętowe miałby realne szansę na wygraną. Dla mnie to będzie objawienie Ekstraligi.

Do tego jeszcze pobrałbym Falubaz -16, ale już nic nie napiszę o tym. Ruszam na stadion! Do usłyszenia.
PS. Czuję, że dzisiaj pod Jasną Górą będzie kolejny cud ???? Fajnie jest pomarzyć : )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom