>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 kolejka Ekstraligi - 03.04.2011

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Rozkład jazdy I kolejki:
15:00 Betard Wrocław - Tauron Azoty Tarnów
16:00 Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno
16:00 PGE Marma Rzeszów - Caelum Stal Gorzów
18:30 Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń
Plan transmisji:
TVP Sport: Rzeszów - Gorzów (16:00)
TVP Sport: Zielona Góra - Toruń (18:30)
Awizowane składy w poszczególnych spotkaniach:
Wrocław - Tarnów
Częstochowa - Leszno
Rzeszów - Gorzów
Zielona Góra - Toruń
Już jutro czeka nas długo oczekiwana inauguracja sezonu Ekstraligowego. Na wszystkich czterech torach powinniśmy zobaczyć ciekawą walkę, bowiem każdy z meczów prezentuje się niezwykle interesująco.
Zmagający się z ciężką sytuacją finansową wrocławianie i częstochowianie podejmować będą faworyzowanych rywali z Tarnowa i Leszna. Jazda na własnym torze jednak pozwala sądzić, że goście w &quot;Arenie Lwa&quot; czy Stadionie Olimpijskim łatwej przeprawy mieć nie będą. Podobna sytuacja ma miejsce na Podkarpaciu, gdzie do Rzeszowa przyjedzie główny kandydat do mistrzowskiego tytułu, czyli gorzowska Stal. Czy Crump poprowadzi zespół beniaminka do pierwszego zwycięstwa? Na zakończenie dnia będziemy świadkami szlagieru w Zielonej Górze, co prawda &quot;Anioły&quot; przyjadą osłabione brakiem ukaranego Rune Holty to jestem przekonany, że Sullivan i spółka zrobią wszystko by nie był to jednostronny pojedynek.
Zapraszam do dyskusji!

Vader// taką reklamę wrzucę -&gt;
&gt; Klik &lt;
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Mecze we Wrocławiu i Rzeszowie są dla mnie wielkim znakiem zapytania. W moim mieście powinno oscylować w granicach remisu (jeśli Łagutowie będą napędzać rodzimy Włókniarz, Szumina pomoże i Szwedzi pojadą w miare). Juniorzy pod Jasną Górą raczej nie pokuszą się o wielką zdobycz punktową mimo własnego toru...
Najciekawszy pod względem obstawienia jest dla mnie mecz Falubazu. Apator kiepsko spisywał się w sparingach, a do tego bez Holtańskiego jadą do jednego z głównych pretendentów do tytułu, bo na takiego zielonogórski wygląda. Solidny skład seniorski plus genialny junior w osobie Patryka Dudka. Pokusiłbym się nawet o handi w granicach 10-14 pkt na gospodarzy.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jutro z mojej strony pojawią zapewne jakieś analizy ale co mnie zdziwiło jeśli chodzi o Włókniarz. Jaki jest sens wystawienia w jednej parze swoich dwóch liderów? Chodzi mi tutaj o ustawienie Artioma pod numerem 9, a Grigorija pod 10. Wiadomo, że ze sobą powinni dobrze współpracować, gdyż się znają na wylot, jednak uważam, że większy pożytek z nich by był, gdyby jeździli osobno, bo tak będą sobie zabierać tylko punkty. Dla mnie jest to spory błąd ze strony trenera, bo przecież jak wyjedzie na nich para Kołodziej-Baliński to mogą wygrać 5:1, jak i równie dobrze mogą dostać 1:5.
Verti / W Cz-wie nie namy trenera ;) A Łagutowie po prostu chcieli razem jeździć w parze.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
równie dobrze mogliby dostać 2x 1:5 w pojedynkę. Wniosek jest prosty, jeżeli jadą w jednej parze oznacza to, że rozumieją się na tyle, że nie tylko nie będą sobie przeszkadzać, ale nawet będą się wspierali. Nie jest to zresztą jakieś super dziwne, po tylu latach wspólnych startów..
Nie zmienia to jednak faktu, że moim zdaniem Cze-wa to będzie wielki niewypał. Oczywiście mniejszy od Wrocławia, no bo tam ten zespół w 79% stanowili Crump i Cieślak.
Rzecz jasna mogę się mylić, jak każdy zresztą.
Koniec suchych dywagacji z mojej strony, czekam na typy :)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
@Kapszti O ile się nie myle to w Częstochowie nie ma kogoś takiego jak trener tylko zespołem kieruje manager drużyny - Jarek Dymek ???? Łagutowie są w stanie powalczyć z absolutnie każdą parą w naszej lidze. Biorąc pod uwagę atut własnego toru nie wiem czy Kołodziej lub Hampel poradzą sobie z nimi. Próbkę swoich możliwości pokazali w kryterium asów, gdzie gdyby nie problemy sprzętowe pewnie byliby w ścisłej czołówce zawodów. Dlatego ten mecz jest właśnie dla mnie olbrzymim znakiem zapytania i lepiej unikać jego obstawiania. Bardzo ciekawe jak spisze się PK, który wczoraj zanotował monstera w Lakeside...
@Śledziu Na Tobecie z reguły kursy pojawiają się porankiem na polską ligę (10-11 godzinka).
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
w tym roku zaczynam zabawe z zakladami powiedzcie mi kiedy bedzie oferta ?
oferta pojawia sie w tym samym dniu co zawody zazwyczaj parę godzin przed meczem mysle ze koło 13 już powinny być.
Co do Włókniarza to zgadzam sie z kapszti, że stawianie swoich liderów razem ze sobą to nie jest zbyt dobry pomysł. Co z tego, że ta para będzie zdobywać punkty jak pozostałe będą przyjeżdżały za rywalami. Pary drużyny powinny być względnie równe przynajmniej tak mi się wydaje.
Ciekawi mnie jakie handi zaproponują buki na ten mecz, ponieważ pomimo braku LA w Lesznie skłaniałbym się do obstawiania podobnego wyniku jaki padł rok wcześniej szczególnie za sprawą Batchelora, który w przed sezonowych sparingach pokazał się całkiem dobrze i nie powinien mieć większych problemów żeby przywieźć za plecami Daniela Nermarka
czy Karlssona.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Wrocław - Tarnów⛔
Wrocław stracił bardzo wiele czyli Crumpa i Cieślaka oraz Leona Madsena wzmocnienia w postaci Adama Shieldsa to trochę za mało...Jedyny plus Wrocławian to junior Maciek Janowski który napewno kilka(kilkanaście) pkt zdobędzie...Tarnów wygląda naprawdę nieźle i ma wyrównany skład Kasprzak,Ułamek,Madsen(który przyszedł z Wrocławia),Vaculik,Lindgren i B.Pedersen naprawdę wygląda to ciekawie.
Jak dla mnie wygrana Tarnowa i handi na nich do -6 będzie napewno do grania.
Częstochowa - Leszno✅
Tego spotkania jestem bardzo ciekawy.Bracia Łaguta+Nermark,Szombierski,Karlsson,Woffinden też wyglądają nieźle i myślę że na swoim torze mogą powalczyć zaznaczam powalczyć o korzystny wynik z Bykami. Ciekawe jaki będzie dodatni handi na Czestochowe.
Rzeszów - Gorzów ⛔
Beniaminek z duzymi aspiracjami i z poważnym wzmocnieniem w osobie Crumpa.Jednak drugi z jeźdźców Lee Richardson nie może wystąpić i siła zespołu spada.Ciekawe jak zaprezentuje się Harris i Okoniewski. Gorzów wiadomo główny kandydat do wygrania ligi Gollob,Pedersen nowy nabytek Hans Andersen Iversen,Zagar wygląda bardzo ciekawie. Jak dla mnie wygrana Gorzowa jest bardzo pewna jednak jaką róznicą...?
Ja typuje wygraną Gorzowa i jesli handicap będzie do -15pkt to pobieram ten zakład.
Zielona Góra - Toruń ✅
Falubaz u siebie bardzo dobrze się spisywał w poprzednim sezonie. Przybył A,Jonsson który też myślę że w meczu minimum 10 pkt powinien kręcić.Hancock stary wyjadacz do tego Protasiewicz i Dobrucki oraz jeden z najlepszych juniorów Dudek. Toruń przyjeżdża do Zielonej Góry osłabiony. Jak było wiadomo że Holta nie pojedzie tak jescze ze składu wypadł Jepsen Jensen który naprawdę nieźlę się spisywał w meczach kontrolnych. Tak więc widzę tu zwycięstwo godpodarzy i to ok10pkt.50:40 czemu nie?

To tak w skrócie jak ja widzę tą pierwszą kolejkę a jak będzie zobaczymy w niedziele wieczorem.
Pozdrawiam
edit: w pracy na szybko pisane i nie do tego meczu wpisałem Adamsa hehe. dzieki za poprawe;) A co do Gorzowa to jednak widzę spokojne ich zwycięstwo ale oczywiście każdy ma swoje zdanie;)
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Zielona Góra (...) Osłabieni brakiem L.Adamsa
chyba trochę Ci się pokręciło. ;-) nie zgodzę się jeszcze z tym bardzo zdecydowanym zwycięstwem gorzowian, na pewno nie pojedzie u nas jeszcze Bartek Zmarzlik, bo... nie może jeszcze pojechać.
Tak czy siak, jedyne czego można by się w jego przypadku obawiać, to że zje go trema. To jest jednak wariat, nie sądzę żeby za bardzo odczuł ten swój debiut. Ja w nim widzę czarnego konia, objawienie sezonu. :)
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Co do zdecydowanej wygranej Gorzowa to również nie byłbym tego taki pewien. Szczególnie interesuje mnie jak pojedzie nowa 2 linia zółto-niebieskich. Jednak zwyciestwo sąsiadów z północy wydaje sie byc pewne z uwagi na to, że żurawie osłabieni brakiem Lee wystawiają do składu 3 juniorów.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
mogę się mylić, ale czy przypadkiem nie po to zakontraktowali Ferjana, aby tych 3 juniorów w rzeczywistości nie wystawiać? Skład awizowany, a skład meczowy to dwie różne bajki i ta zmiana może jeszcze nastąpić.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Widze że każdy czepia się tego &quot;zdecydowanego zwycięstwa&quot;;). Dla mnie zdecydowane zwycięstwo to np 55:35 czy 53:37 a co według mnie jest bardzo możliwe.Według mnie Gollob Pedersen i Hans Andersen to już jest ok 40pkt. Zaraz pewnie będzie fala krytyki its ale fajnie przynajmniej każdy ma swoje zdanie.
bosky racja
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Nigdy w życiu nie mam zamiaru Cię krytykować, bo swoje zdanie masz jak najbardziej prawo mieć, ale sam widzisz, że jako gorzowianin staram się być maksymalnie obiektywny i, gdyby to zwycięstwo 53:37 było bardzo prawdopodobne, byłbym raczej pierwszą osobą, która przyznałaby Ci rację ;-) mam nadzieję, że tym razem już nikt nie będzie ucinał dyskusji, bo każda taka rozmowa najczęściej wnosi sporo do typów.
Póki co męczą mnie przed pokazaniem się typów takie oto rzeczy:
po 1) czy Vaculik ma już polską licencję?
po 2) czy Ferjan pojedzie w rzeszowskich barwach z 10?
po 3) czy pojawi się Jepsen i, jeśli tak, to czy będzie zmieniany na Pulczyńskich, czy może jednak wyjedzie na tor?
chyba wszystko :)
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Póki co męczą mnie przed pokazaniem się typów takie oto rzeczy:
po 1) czy Vaculik ma już polską licencję?
po 2) czy Ferjan pojedzie w rzeszowskich barwach z 10?
po 3) czy pojawi się Jepsen i, jeśli tak, to czy będzie zmieniany na Pulczyńskich, czy może jednak wyjedzie na tor?
chyba wszystko ????
1.Nie
2.W meczu wystąpi z jakim nr to się okaże ale zapewne 10
3.Na tor nie wyjedzie wcześniej niż za 2tygodnie,możliwe że pojawi się w składzie po to by być zmieniany.
Wszystko masz na sportowefakty.pl
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
po 3) czy pojawi się Jepsen i, jeśli tak, to czy będzie zmieniany na Pulczyńskich, czy może jednak wyjedzie na tor?
Jepsen ma się pojawić ale tylko ma być w Zielonej Górze jednak napewno nie pojedzie i za Niego będą jeździć Pulczyńscy jesli jednak strata będzie ponad 6 pkt to za Jepsena zaczną jeździć inni zawodnicy(Sullivan,Holder,Miedziak) Tak więc pewnie dość szybko zamiast Jepsena pojada doświadczeni zawodnicy,
bosky co tak słabo wierzysz w swój Gorzów??
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Ogólnie to zgadzam się z typami RADULA,poza meczem Sparty z Unią T.
Moim zdaniem mimo wszystko większe szanse na zwycięstwo mają Gospodarze.RADULA dość krytycznie odniósł się do siły Sparty,uważając że tylko Maciek Janowski jest w stanie zapewnić pewne pkty.Ja zaś uważam że Bjerre dorzuci swoją dwu cyfrówkę,z tego co widziałem na treningach i sparingach przed sezonowych w formie wydają się być Świderski i Jędrzejak więc zespół Sparty wcale nie stoi na straconej pozycji,nieobliczalni są Shields i Anderson ponieważ dobrze spisują się w lidze Angielskiej,zobaczymy jak to będzie w naszej.
A co do wyrównanego składu Tarnowa to zwróćmy uwagę że ktoś z tego solidnego składu wyleci,ponieważ Vaculik jeździ jako senior.
Ja mimo wszystko uważam że Gospodarze obronią handicapa,jaki by nie był.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Moim zdaniem mimo wszystko większe szanse na zwycięstwo mają Gospodarze.RADULA dość krytycznie odniósł się do siły Sparty,uważając że tylko Maciek Janowski jest w stanie zapewnić pewne pkty.Ja zaś uważam że Bjerre dorzuci swoją dwu cyfrówkę,z tego co widziałem na treningach i sparingach przed sezonowych w formie wydają się być Świderski i Jędrzejak więc zespół Sparty wcale nie stoi na straconej pozycji,nieobliczalni są Shields i Anderson ponieważ dobrze spisują się w lidze Angielskiej,zobaczymy jak to będzie w naszej.
Co do Bjerre to ja przynajmniej uważam Go za gościa ktory jest dość nieprzewidywalny. Pamiętam tamten sezon jak byłem na MotoArenie na 2 meczach Apatora z Betardem i tam naprawdę słabo pojechał Bjerre dlatego może mam o Nim takie zdanie że nie jest to pewny zawodnik. Już jutro początek sezonu ???? Szkoda że jutro mam do pracy na rano i nie będę mógł z Wami popisać o meczach ale wpadam do domu ok 14:30 i coś zagram bo póki co niestety nie ma żadnych propozycji na Tobet.
Pozdrawiam RADULA
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Co do Bjerre to ja przynajmniej uważam Go za gościa ktory jest dość nieprzewidywalny. Pamiętam tamten sezon jak byłem na MotoArenie na 2 meczach Apatora z Betardem i tam naprawdę słabo pojechał Bjerre dlatego może mam o Nim takie zdanie że nie jest to pewny zawodnik. Już jutro początek sezonu ???? Szkoda że jutro mam do pracy na rano i nie będę mógł z Wami popisać o meczach ale wpadam do domu ok 14:30 i coś zagram bo póki co niestety nie ma żadnych propozycji na Tobet.
Pozdrawiam RADULA
Bjerremu wyraźnie nie leży MotoArena,słabo mu tam idzie w meczach czy turniejach indywidualnych.Zeszły sezon miał przeciętny,ale w tym to on ma być liderem Sparty i musi dać z siebie wszystko ????
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
faktycznie zapominałem o Ferjani, chociaż i tam moim zdaniem za dużo to on nie wniesie i dlatego zamiast stawiać handi zastanowiłbym się nad overem Tomka albo Nikiego.
Wydaje mi się że granica 6 punktów zostanie szybko przekroczona, a poza tym bracia P. nie prezentowali w sparingach się za dobrze także nie liczyłbym na zbyt duża zdobycz punktową i mam nadzieje ze buki wystawią h2h ich (+handi) z dudkiem.
Co do Sparty to handi mogą obronić ale sam mecz ciężko im będzie wygrać bo prócz Janowskiego, Bjerre i Świderskiego reszta jakoś mi się nie widzi z wyrównanym składem jaskółek. Szkoda ze Słowak nie ma polskiej licencji bo Tarnów mógłby wtedy sporo namieszać i nieraz sprawić niespodziankę.
Takie ałe pytanie będzie konkurs taki jak przed rokiem, który organizował bodajże Tobet ??

Verti / Będzie również w tym roku. Nawet wcześniej niż jak miało to miejsce w ostatnich edycjach. Myślimy nad nową formułą przeprowadzenia turnieju. Po raz kolejny dzięki Tobetowi będziemy mieć kilka miesięcy dobrej zabawy ;)
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Wątpię żeby było H2H na juniorów, ale może może... Nie patrzyłem czy były przed rokiem więc nie wiem, ale para Dudek - Pulczyński byłaby chyba zbyt oczywiste do wytypowania żeby robić taki pojedynek. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom