>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 i 2. runda Grand Prix - Wrocław

Status
Zamknięty.
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Stadion Olimpijski we Wrocławiu.jpg

Z dużym poślizgiem, ale w końcu rusza najważniejszy cykl w żużlowym kalendarzu. Z racji, że dwie rundy odbywać się będą dzień po dniu to będą zakładane tematy zbiorcze dla obu rund. Na pierwszy ogień Wrocław i Stadion Olimpijski. W zeszłym roku w Grand Prix Polski zwyciężył Bartosz Zmarzlik, czyli zawodnik, który będzie bronił tytułu najlepszego zawodnika na świecie. W tym roku nasz rodak ma równie wielki apetyt, ale stawka jest nieprawdopodobnie mocna i w tych pierwszych rundach naprawdę może się wydarzyć bardzo dużo.

Zapraszam do podawania swoich typów i przemyśleń na pierwsze zawody w cyklu GP.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Dudek - Lindgren 1 1,7 ❌
Madsen - Woffinden 2 2.22 ✔
Zagar - Michelsen 2 2.01 ,❌

@ 7.59 STS
Po krotce , Dudek może mieć problem z dostaniem się do półfinałów, ale ogólnie ostatnio złapał wiatru w żagle i coś tam jedzie ost. Wyniki na tym torze 12,8,8,6,9 a Fredka ostatnio tutaj jeździł 9,7,5,5,9 więc widać gołym okiem kto powinien być góra

Madsen ostatnio pogubiony , ciula te punkty ale ciezko mu to przychodzi. Fajny kurs i Woffinden u siebie więc myślę że to jest ten główny handicap który daje mu lekka przewagę bo z jego forma też ostatnio średnio.

Zagar na tym torze nie umie jeździc, ostatnie wyniki jakie tutaj odnotowałem to 8,6,3,6,4 natomiast Michelsen 9,10 więc dużo tutaj więcej nie trzeba pisac. Powiecie ok , Zagar w formie ale ostatnio w Rybniku grałem jego under bo tamten tor mu też nie leży.
Nie namawiam aczkolwiek szanse jakie oceniam są moim zdaniem spore.
Dudek myślę że się zakręci w granicach 6-7 oczek a Lindgren 3,4

Madsen Woffinden tutaj w rundzie zasadniczej mi wychodzi 14 do 11 dla brytola
Zagar Michelsen tutaj po analizie wychodzi 8 do 4 dla duna
To tyle ;)
Czekam jeszcze na ofertę z fortuny oraz zagram też coś na punkty
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +77
B 38K

bosky

Użytkownik
Przeanalizowalem pola startowe, ktore chodza w tym sezonie na nowym Olimpijskim, uklad biegow i oczywiscie uwzgledniajac forme zawodnikow wyszlo mi:

Zagar-Doyle 1 2.1
Iversen-Lindbaeck 1 1.72
iforbet

Na poczatku warto zaznaczyc, ze statystycznie duzo gorsze w tym sezonie sa pola B i D. Tor oczywiscie bedzie nieco inny niz w lidze, ale A we Wrocku chodzilo zawsze, niezaleznie od przygotowania nawierzchni. Z niego zaczyna Iversen w bezposrednim pojedynku z Lindbaeckiem (D) i mysle, ze powinien tutaj co najmniej 2 punkty uciulac. Lindbaeck tak samo polem czwartym zakonczy zmagania, natomiast Iversen.. przy krawezniku. Ponad wszystko Dunczyk nie lubi robic kompletnego zera w GP, nie pamietam turnieju, w ktorym mialby on komplet, ale jednoczesnie nie wiem czy kiedykolwiek zrobil mniej niz 3 "oczka" (pewnie tak, ale pojedyncza historia). Co do pary Zagar-Doyle - mozna podejsc tak, ze Matej nie lubi Olimpijskiego, ale ja jednak jeszcze raz gram wg pol startowych - Doyle zaczyna z B na Dudka, Zmarzlika i Janowskiego i czarno go widze, a w trakcie zawodow ma 2 razy D. Szanse na trojke ma w zasadzie tylko w ostatnim starcie kiedy kumuluja mu sie teoretycznie latwiejsi rywale. Zagar zaczyna z Michelsenem, Frickiem i Madsenem rowniez z B. Dosc przyjemna ma jednak druga czesc zawodow, kiedy bedzie startowal z pierwszego i trzeciego.

Na koniec- podejrzewam, ze jedynie Zagar otrze sie z wymienionych o "osemke", co mnie akurat zadowala. Nie lubie typowac GP ze wzgledu na loterie w dwoch biegach polfinalowych i finale, ale forma wymienionych oraz pola startowe skierowaly mnie na te dwie pary.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +198
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Martin Vaculik zakończy zawody w TOP 3 @5.00 Ewinner

Patrząc na kursy nie rozumiem, czemu Martin jest tak bardzo niedoceniany. Obecnie jest to według mnie jeden z najlepszych zawodników na świecie. Regularnie z sezonu na sezon idzie do przodu i zwiększa swój poziom zarówno pod kątem fizycznym, technicznym, jak i sprzętowym. Ten rok zaczął słabo, nawet bardzo. Szybko jednak wyłapywał swoje błędy i z meczu na mecz był szybszy. Obecnie jest motorem napędowym Falubazu i niespodziewanie "ciągnię" tę drużynę do fazy play - off PGE Ekstraligi.
Tor we Wrocławiu bardzo mu odpowiada. Praktycznie nie zalicza tu słabych zawodów. W zeszłym roku w Grand Prix Polski przegrał tu tylko ze Zmarzlikiem, a w lidze zaliczył dwucyfrówkę. W obecnym sezonie wraz z Falubazem na Stadionie Olimpijskim wywalczył cenny remis zaliczając aż 11 punktów praktycznie w czterech startach, bo w jednym przez defekt motocykla zaliczył wywrotkę. Dwukrotnie pokonywał w tym meczu Woffindena oraz jeden raz Janowskiego, co nie jest łatwą sztuką na ich torze.
Kolejny aspekt, który mnie przekonuje do tego typu to układ biegów Słowaka, który jest mega optymistyczny. Pierwszy jego start to pole czwarte w biegu zamykającym pierwszą serię, więc tor po pierwszych startach będzie już trochę odsypany i będzie można powoli szukać prędkości po zewnętrznej. Po pierwszym równaniu Martin w biegu numer pięć wskakuje na pole A, czyli teoretycznie najlepsze po wykonanych pracach. Trzecia seria to ponownie pole wewnętrzne w biegu dwunastym. Tu ważnym punktem będzie jego rywal po prawej stronie, będzie nim Lindbaeck, który delikatnie mówiąc nie jest zaliczany do grona faworytów. Przypuszczam więc, że Vacul wygra start ze Szwedem, a to mu da duży handicap w późniejszej rywalizacji z Zagarem i Dudkiem. Czwarta seria, chyba najtrudniejsza dla mojego faworyta. Bieg czternasty, drugie pole i mocni rywale. Tu o trójkę może być trudno, ale stawka wyrównana. Na koniec fazy zasadniczej Martin jedzie z pola C i myślę, że drugie miejsce spokojnie będzie w jego zasięgu.
Jak dla mnie Vaculik jest poważnym faworytem do zwycięstwa pierwszej rundy i obok Zmarzlika oraz Madsena stawiam go w gronie faworytów do dzisiejszej wygranej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Panowie kto się orientuje gdzie można łączyć zakład za punkty zawodnika do AKO ? Kurde przejrzałem prawie wszystko i jestem w czarnej du***🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Przeanalizowalem pola startowe, ktore chodza w tym sezonie na nowym Olimpijskim, uklad biegow i oczywiscie uwzgledniajac forme zawodnikow wyszlo mi:

Zagar-Doyle 1 2.1
Iversen-Lindbaeck 1 1.72
iforbet

Na poczatku warto zaznaczyc, ze statystycznie duzo gorsze w tym sezonie sa pola B i D. Tor oczywiscie bedzie nieco inny niz w lidze, ale A we Wrocku chodzilo zawsze, niezaleznie od przygotowania nawierzchni. Z niego zaczyna Iversen w bezposrednim pojedynku z Lindbaeckiem (D) i mysle, ze powinien tutaj co najmniej 2 punkty uciulac. Lindbaeck tak samo polem czwartym zakonczy zmagania, natomiast Iversen.. przy krawezniku. Ponad wszystko Dunczyk nie lubi robic kompletnego zera w GP, nie pamietam turnieju, w ktorym mialby on komplet, ale jednoczesnie nie wiem czy kiedykolwiek zrobil mniej niz 3 "oczka" (pewnie tak, ale pojedyncza historia). Co do pary Zagar-Doyle - mozna podejsc tak, ze Matej nie lubi Olimpijskiego, ale ja jednak jeszcze raz gram wg pol startowych - Doyle zaczyna z B na Dudka, Zmarzlika i Janowskiego i czarno go widze, a w trakcie zawodow ma 2 razy D. Szanse na trojke ma w zasadzie tylko w ostatnim starcie kiedy kumuluja mu sie teoretycznie latwiejsi rywale. Zagar zaczyna z Michelsenem, Frickiem i Madsenem rowniez z B. Dosc przyjemna ma jednak druga czesc zawodow, kiedy bedzie startowal z pierwszego i trzeciego.

Na koniec- podejrzewam, ze jedynie Zagar otrze sie z wymienionych o "osemke", co mnie akurat zadowala. Nie lubie typowac GP ze wzgledu na loterie w dwoch biegach polfinalowych i finale, ale forma wymienionych oraz pola startowe skierowaly mnie na te dwie pary.

Masz opcje 1 bieg PUK-Predator 1 1,5 .... nie jest to lepsza opcja ?
Nawet jeśli PUKA nakryje a ...musi to zrobić żeby PUK nie wyszedł najlepszy Tajski - to dodatkowe utrudnienie dla Toninho to to , ze musi nakryć Artema .... w tym biegu masz dużo mniej oczywiście teoretycznie "niewiadomych " niż na cały turniej a kurs ...niewiele niższy - a nie sorry podajesz w ziemniaku - kurs netto jest prawie identyczny
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
pre : 5 bieg 2,8 Vaculik ...value , po równaniu najtrudniejszy Bartek z 4-tego

1,4 Vacul w półfinale / 2 razy 1 pole wprawdzie raz na Bartka z 4-tego a raz chwile przed równaniem - ale to tor gdzie on jedzie kosmosy (final w zeszłym roku oraz remis Falubau w tym roku ) - do dubla UB

sorry Vacul top 8 u ruska 1,6 - moja głupota !!!
 
Ostatnia edycja:
D 243

_danonek_

Użytkownik
Ja bym Iversena póki co w ogóle nie dotykał, ewentualnie coś na żywo dopiero. Znowu miał parę tygodni przerwy i nie wiadomo jak u niego jest z nadgarstkiem i jak w ogóle będzie się prezentował, ale szczerze mówiąc mam złe przeczucia.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Ja bym Iversena póki co w ogóle nie dotykał, ewentualnie coś na żywo dopiero. Znowu miał parę tygodni przerwy i nie wiadomo jak u niego jest z nadgarstkiem i jak w ogóle będzie się prezentował, ale szczerze mówiąc mam złe przeczucia.

To co piszesz tylko jeszcze bardziej potwierdza moją opcję :) prędzej sił starczy mu na 1 bieg niz na całe zawody :)))

Oczywiście wszystkie te przemyslenia dotyczą pre zakładów - nie maja nic współnego zarówno ze stawkami jak i z typ co gramy live :)
 
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Ja bym był ostrożny z tym graniem przeciwko Lindbaeckowi. Może niepotrzebnie się wyłamię, ale gram zarówno Tonio lepszy od PUKa w pierwszym biegu, jak i w całych zawodach.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Nie wiem czy to widzicie ale 4 pole jest ewidentnie zasypane , zadaszenie nie pomaga wtedy jak jest deszcz chwile (1-2 dni) przed zawodami - natomiast pomaga mocno kiedy pole jest zacienione i mocno wysuszone , kiedy nie wyjeżdza brona - tylko to pole jest ewidentnie najmniej ruszane .

Ale zeby było jasne - ja nigdy nie byłem na zawodach żuzlowych , mogliby sie wypowiedziec typerzy lub gracze, którzy jednak te 100/200 zawodów odwiedzili :)

edit : nie byłem nigdy na meczu ligowym :)
Post automatycznie złączony:

Ja bym był ostrożny z tym graniem przeciwko Lindbaeckowi. Może niepotrzebnie się wyłamię, ale gram zarówno Tonio lepszy od PUKa w pierwszym biegu, jak i w całych zawodach.

podejżewam , że dzis ostro umoczę skoro się tak mocno udielam - wszystko jest ok .podajesz typa - ale why ?? nie neguje podobnie jak Ty to co typujesz , ale jakies uzasadnienie ? wiesz pola cokolwiek ?
Post automatycznie złączony:

4 pole nie chodzi do 3 biegu nie pojdzie - PUK zjebał a nie Antonioo wygrał
Post automatycznie złączony:

ile błędów trzeba popełnić żeby Leon wygrał bieg ......od Michelsena po Mateja ...to jakaś maskra
 
Ostatnia edycja:
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
cytat z Jabola : szeroka nie do końca niosła - czasem zastanawiam się jak to możliwe, że my o tym wiemy a zawodnicy dalej nie :)
Post automatycznie złączony:

5 bieg , zakład , że Vacul wywiezie 2 oraz 3 do bandy a Bartek z tego skorzysta i zetnie do kreski :) ? 2,0-2,0 typuje :)
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Można na 5 bieg dać Vaculika po 3,0 z pierwszego pola po równaniu (Fortuna), które powinno mu pomóc. Zmarzlik jedzie z 4 pola i w 1 biegu był dosyć wolny w porównaniu do Janowskiego
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
No i nie weszło ze Zmarzlikiem, teraz po 2,1 zgarnąłem Woffindena to wyrównałem stratę. Wnioski są następujące, nie ma co patrzeć na pole, bo według mnie pola nie robią wielkiej różnicy. 7 bieg Artiom po 2,5 z 4 pola wygląda zachęcająco, ale ciężko się typuje dzisiaj.
Post automatycznie złączony:

Artiom Łaguta wygląda na mega mocnego, kurs na jego wygraną 8,0 to moim zdaniem mocne value.
 
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
podejżewam , że dzis ostro umoczę skoro się tak mocno udielam - wszystko jest ok .podajesz typa - ale why ?? nie neguje podobnie jak Ty to co typujesz , ale jakies uzasadnienie ? wiesz pola cokolwiek ?
Miałem Ci napisać analizę na dwie minuty przed startem zawodów? Po prostu granie przeciwko Lindbaeckowi odbiło się już wielu czkawką w tym sezonie. A dodatkowo granie tego na PUKa, który zaliczył tyle zawodów, że na jednej ręce by to zliczył. Mimo wszystko Iversen póki co wygląda na szybszego niż Szwed, ale jakby nie było Antonio już ten punkcik złapał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom