>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 i 2. runda Grand Prix - Wrocław

Status
Zamknięty.
B 32,6K

bosky

Użytkownik
Masz opcje 1 bieg PUK-Predator 1 1,5 .... nie jest to lepsza opcja ?
Nawet jeśli PUKA nakryje a ...musi to zrobić żeby PUK nie wyszedł najlepszy Tajski - to dodatkowe utrudnienie dla Toninho to to , ze musi nakryć Artema .... w tym biegu masz dużo mniej oczywiście teoretycznie "niewiadomych " niż na cały turniej a kurs ...niewiele niższy - a nie sorry podajesz w ziemniaku - kurs netto jest prawie identyczny
zawody zweryfikowaly ;-) jeden start jest zdecydowanie bardziej loteryjny niz cale zawody.

PS: dzieki panowie komentatorzy bez typow za reputke :) po raz kolejny znajduje sie grono komentatorow przed zawodami, ale po zawodach i plusiku juz nikt sie nie pofatyguje... troche odechciewa sie czegokolwiek tu wrzucac - zwlaszcza, ze to jakos czwarty raz pod rzad z identycznym schematem. Mam nadzieje, ze ktos jednak korzystal z ostatnich typow i rowniez cieszy sie z zarobku ;-) a ja moge z duma dopowiedziec, ze swoje startowe na ten sezon doprowadzilem do stanu x35.

Z fartem moi drodzy!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +88
B 44,1K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Witam , dzis Bartek będzie w finale , miał bardzo cięzki półfinał , nieosiagalnego łagutę i pierwsze pole które nie chodziło jak zawsze..
 
B 32,6K

bosky

Użytkownik
Zawody dzien po dniu, wiec nie ma co szukac jakichs sensacyjnych rozstrzygniec. Klasyfikacja koncowa nie powinna sie jakos diametralnie roznic od tej z dnia poprzedniego. Ja dzisiaj gram:
Lindgren over 7.5 1.7
Czugunow-Zagar 1 2.30
iforbet

Jesli ktos wczoraj zrobil wiecej punktow niz na to wskazywala forma, to wlasnie Zagar. Sloweniec wykorzystal fajnie pierwszy start (tutaj kilka rzeczy zlozylo sie na niezly bieg) oraz w ostatnim wyscigu duzo lepiej wystartowal w powtorce.
Jesli ktos z kolei zrobil mniej niz mozna sie bylo spodziewac, to byl to z kolei Czugunow i Lindgren. Szwed mial w zasadzie na przednim kole Zmarzlika w ostatnim starcie, nawet bez jego wyprzedzenia zostalby z 9 punktami. Potem fajnie rozegral polfinal, a i w finale nie zostal ostatni. Nie za bardzo sobie wyobrazam, aby mial nie zrobic 7 punktow dzisiaj. Co do polskiego Rosjanina (hehe) - podobnie w ostatnim starcie zawalil sobie polfinal tracac punkty na dystansie.

Jesli mialbym cos czarnowrozyc, to spodziewam sie jakiejs fajnej linii na polu A w pierwszej serii. Raz, ze nie jest o to na Olimpijskim za trudno (statystyki), a dwa ze startuja od poczatku Janowski i Czugunow, wiec mysle ze we Wroclawiu zdaja sobie z tego sprawe. Niektorzy sie podniecaja, ze pola startowe nie maja znaczenia jesli inni zawodnicy wygrywaja w innych seriach - odsylam do finalu IMP z Gorzowa 2015 (gorzowianie startowali od kraweznika do bandy w kolejnych seriach i nawierzchnia co serie odsypywala sie coraz bardziej. Efekt - braz Tomka Gapinskiego i 7 lokata Piotra Swiderskiego). Nie wiem czy tak bedzie i dzisiaj, ale panowie Janowski (A,B,C,D,A) i Czugunow (A,C,B,D,A) jada w zasadzie wg jednego schematu. Zagar niestety tez (A,B,C,D,C), w zwiazku z powyzszym jesli mam racje jest szansa, ze dzisiaj ponownie okreci sie kolo polfinalow.

Dodatkowo z ciekawoscia bede sie przypatrywal pierwszemu startowi Taia Woffindena, bo jest realna mozliwosc, ze dzisiaj go dopiero zacznie stopa po wczoraj bolec.

PS: Wielkie dzieki za punkty wczoraj :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +109
A 87

Arturro1986

Użytkownik
W kwestii Fredki potwierdzam to, co zostało napisane wyżej. Na pierwszy rzut oka jego wczorajszy dorobek punktowy nie powala, ale na Olimpijskim jest szybki. Ode mnie:
F.Lindgren - TOP 8 1.60
ewinner
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +87
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Dałem pare Fricke-Czugunow 2 i STS rozliczył to jako przegrana, czy słusznie? Bo moim zdaniem powinien być zwrot...
 
B 32,6K

bosky

Użytkownik
A Vaculik-Zagar? Obaj mieli dokładnie to samo, a mam zakład przegrany...
decyduje ilosc trojek, potem dwojek, potem jedynek, potem 0 (wykluczenie, tasma, defekt sa gorsze niz 0), potem bezposrednie starcie (bieg 16.). Nie miales dzisiaj szczescia jesli tylko takie pary pograles...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom