>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1. Grand Prix Australii [25-27.03.2011]

Status
Zamknięty.
mythic 10

mythic

Użytkownik
Nikt nie porusza tematu Ferrari. Jeżeli nawet red bull wygra kwalifikacje nie Vettel nie dojedzie do mety auto nawali albo przygoda z Hamiltonem. Sądzę że warto zaryzykować na wygrana kwalifikacji lub wyścigu przez Alonso kurs niczego sobie około 5,00
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Patrzę teraz na kursy na kwalifikacje na bet365 i co mnie najbardziej zdziwiło to kurs na Roserberga.
Australia - Grand Prix Qualificação - Nico Rosberg vs Michael Schumacher : Nico Rosberg 2.0 90% bet365

W ubiegłym sezonie mało kiedy Schumacher wygrywał z Nico w kwalifikacjach.
Kurs podejrzanie wysoki, ale warty ryzyka.
Jakoś nie widzi mi się, aby Michael mógł wrócić na wyżyny swoich umiejętności i być wyżej w kwalifikacjach. Szczerze mówiąc to zastanawiam się czy Michael wejdzie w ogóle do Q3.
Jak dla mnie typ oczywisty i warty gry, za taki kurs.
Bo nowy bolid W02 był budowany pod Schumachera, a nowe opony Pirelli bardziej odpowiadają Schumacherowi. Król wraca :]
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
FIA odmówiła udzielenia przyzwolenia na warunkowe wzięciu udziału w pierwszym wyścigu sezonu kierowcom zespołu HRT.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Panowie jako że w ogóle się nie znam na formule 1 a chciałbym skorzystać z promocji w Ladbrokes (za postawienie 100zł na wyścigi w F1 darmowy zakład 100zł). Serdecznie bym prosił o wskazanie typu z oferty Ladbrokes na 95% pewnego, żeby tylko nie stracić swojego depozytu 100zł kurs bez znaczenia. Czy zakład na punktowany wynik (najlepszych 10 miejsc) na S Vettel-a, po kursie 1.16 można nazwać kursem na 95% pewnym?? Bardzo proszę o radę. Ps. zastanawia mnie jeszcze co się dzieję jak samochód zawodnika na którego stawiam ulega awarii, zakład jest zwracany czy przegrany?
 
devva 2

devva

Użytkownik
Jak myślicie, ile mogą jutro wytrzymać te miększe opony? Bo ja tu widzę czarnego konia w postaci Schumachera, w tamtym sezonie 11 pozycja była lepsza od 10 czy 9, a jeśli teraz nowe opony mają szybko się kończyć może okazać się że lepiej jest startować z tyłu. Jeśli będzie sytuacja że cała czołówka szybko zjedzie może utknąć gdzieś w środku. Pozycje na pudom są poza zasięgiem ale tępo Schumachera w wyścigu powinno być dobre, mimo wszystko i tak miał dobry czas jak na siebie w kwalifikacji.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Jak myślicie, ile mogą jutro wytrzymać te miększe opony? Bo ja tu widzę czarnego konia w postaci Schumachera, w tamtym sezonie 11 pozycja była lepsza od 10 czy 9, a jeśli teraz nowe opony mają szybko się kończyć może okazać się że lepiej jest startować z tyłu. Jeśli będzie sytuacja że cała czołówka szybko zjedzie może utknąć gdzieś w środku. Pozycje na pudom są poza zasięgiem ale tępo Schumachera w wyścigu powinno być dobre, mimo wszystko i tak miał dobry czas jak na siebie w kwalifikacji.
Tak ogólnie jeśli mam być szczery,to polecam Ci odpuścić ten wyścig pod względem bukmacherskim,ale jeśli już chcesz zagrać,to szukaj Dogów,zaszło wiele zmian,pierwszy wyścig nowego sezonu,może się wydarzyć wszystko! Na pewno nie stawiałbym po niskich kursach na zwycięzców,Vettel,Webber itp,czuję jakąś niespodziankę i zwycięzcę z dalszego pola,jedno jest raczej pewne,Safety Car;) Kilku nowych kierowców,nie do końca zapoznanych z bolidami,z walką na najwyższym poziomie,no i tor w Melbourne,którzy sprzyja kraksom i delikatnym kolizjom zawodników,będzie z pewnością ciekawie;)
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Jeżeli chcecie szukać niespodzianki, to chyba można się skusić że zdobywca PP nie wygra wyścigu. Sam się może nawet skuszę i opiszę wieczorem
 
K 0

krakk

Użytkownik
Jak coś miałbym stawiać to słabszą pozycje dla Hamiltona. Będzie miał problem z oponami, w dzisiejszych kwalifikacjach 2 albo 3 razy zablokował przednie prawe koło. Opony się bardzo zdzierają wtedy i przy agresywniej jeździe będzie miał on problemy z oponami. Dobrze wypadł Vettel i przeciwko niemu nie wiem czy opłaca się stawiać.
 
kml 4

kml

Użytkownik
Will Jerome D&#39;Ambrosio (BEL/Virgin) be classified in the final race rankings? Nie 1.95 90% bwin
Czy debiutant w słabym bolidzie da radę dojechać do mety trudnego wyścigu ? Osobiście myślę że nie. Jeśli nie zwiedzie kierowca, to zawieść może bolid. Bądźmy szczerzy Virgin nie należy do najstabilniejszych konstrukcji, z racji, że to początek sezonu to i bolid dopracowany raczej nie jest.
Will Pastor Maldonado (VEN/Williams) be classified in the final race rankings? Nie 2.2 90% bwin
Kolejny z 4 debiutantów. Nie wydaje mi się, aby i on dojechał do mety.
Wenezuelczyk startuje z końcówki stawki, gdzie przy starcie jest zawsze duże zamieszanie, więc wszystko możliwe, że dość szybko może zakończyć ściganie w swoim debiutanckim wyścigu.
Will Paul di Resta (GBR/Force India) be classified in the final race rankings? Nie 2.20 90% bwin
Podobnie jak powyższe typy, jakoś nie widzi mi się di Resta na mecie wyścigu. Wyścig jest bardzo trudny, co pokazuje ilość kierowców, którzy ukończyli poprzednie edycje australijskiego GP.

Head-to-Head Alonso/Button: Button 1.7 90% bwin
Alonso sam przyznał, że ich tempo nie jest takie jak powinno. McLareny jak widać prezentują się dobrze. Button upatrywany jest jako jeden z pretendentów do zajęcia miejsca na podium, co jest zasługą jego &quot;bardzo delikatnej jazdy&quot; oszczędzającej opony. Nie sądzę, aby Alonso był w stanie wyprzedzić Buttona, tym bardziej, że Ferrari tu nie błyszczy.
Ile bolidów Williams zostanie sklasyfikowanych? Żaden 10.50 50% bwin

Po takim kursie warto spróbować. Ryzyk fizyk, może wejdzie ;)
Skoro Pastora stawiam w gronie kierowców do odpadnięcia, to może i Rubens &quot;wykręci&quot; jakiś numer.
Ile samochodów teamu Virgin Racing zostanie sklasyfikowanych w końcowej klasyfikacji? Żaden 3.25 75% bwin
Virgin nie jest najmocniejszym teamem, ich konstrukcja nie jest powalająca, więc i mało prawdopodobne by oba ich bolidy dojechały do mety.
 
G 35

gesio

Użytkownik
Eksperci odpowie ktoś na moje wcześniejsze pytanie?
f1 ma to do siebie ze tu nie ma typow w 95% pewnych, w tym sporcie jest tak ze mozesz prowadzic i wogle super, a tu nagle jakas usterka w samochodzie czy z nie winy kierowcy na ktorego gramy ktos mu wiedzie w &#39;dupe&#39; i adios amigo . zycie ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Czyli co, lepiej sobie odpuścić zakład na Sebastiana Vettel-a że znajdzie się w pierwszej 10-ce? Czy można zaryzykować? No właśnie i co by było jak by Vettel nie ukończył konkursu, wtedy mój zakład jest przegrany czy dostaję zwrot?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
odpowie ktoś na moje wcześniejsze pytanie
Zagraj, że będzie Safety Car (1.33) Ladbrokes i czekaj, aż ktoś się porządnie rozwali:grin:
albo oddaj mi tą 100, bo o mnie w Ladbrokes zapomnieli:]
Jeśli się zastanawiacie nt.opon, to Button się nasuwa na myśl i anty Lewis...
mój zakład jest przegrany czy dostaję zwrot?
Przegrany, jeśli dajesz natomiast sklasyfikowany, to musi przejechać 95% długości, żeby był sklasyfikowany
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Obserwator nawet gdybym chciał, to nie mogę ci tej promocji przekazać
Wiem, żartowałem;)
Wg mnie lepiej zagrać Safety Car, bo nigdy nie wiadomo, kto akurat nie dojedzie...
Na 19 wyścigów w ub.sezonie kierowcy punktowali :
Vettel - 15 razy
Alonso - 16 razy
Webber - 17 razy
Button - 16 razy itd, więc wg tego jeśli chcesz stawiać na 1-10, to najlepiej Webbera...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
To safety car prawie zawsze wyjeżdża na tor? Przeczuwasz, że ktoś nie dojedzie? Rozumiem, że musi być porządny wypadek żeby ten samochód wyjechał?
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
Norek89, ale te kursy 1,20 to tyczyły się chyba dzisiejszych kwalifikacji...
Nie ???? Grałem przed kwalifikacjami i był 1.20. Teraz kursy pospadały no bo Vettel wygrał kwalifikacje

To safety car prawie zawsze wyjeżdża na tor? Przeczuwasz, że ktoś nie dojedzie? Rozumiem, że musi być porządny wypadek żeby ten samochód wyjechał?
Moim skromnym zdaniem lepiej zagrac top 10 ale nie vettela(ja juz za poźno). To że wygrał kwalifikacje= pewna presja= będzie starał się robić przewagę, uciec= ryzyko i możliwe błędy, które moga doprowadzić do kraksy. Z drugiej strony jak ucieknie to juz na lajcie sobie dojedzie. o top 10 się nie martwimy, jedynym problemem jest to ze sie rozbije.

Co do safety car, ciężko powiedzieć, czasem wyjeżdza pare razy, czasem w ogóle
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ale na innych też pospadały. Czyli lepiej się zastanowić nad typem Mark Webber na TOP 10? A co to jeszcze są za zakłady: Both cars to finish in points ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom